Need for speed most wanted not compatible

poruka: 28
|
čitano: 5.488
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Need for speed most wanted not compatible

Neće mi pokrenut NFSMW kad pokrenem troubleshooter piše not compatible! Zna li netko što treba napraviti?

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible
tekes1550 kaže...

Neće mi pokrenut NFSMW kad pokrenem troubleshooter piše not compatible! Zna li netko što treba napraviti?

 Šta, gdje, kako, kada? informacije? os? hw? jogurt, kompatibilnost s hardwerom, dx, kad upišeš osnovne informacije možda ti netko i pomogne...

6 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible

Evo sada skidam neku 2023 verziju pa ću javiti ako to ne bude ili ako bude radilo pa ću znati više!

6 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible

Imam Windows 10, imao sam Windows 11 pa sam nije radilo, al mi je radilo prije na desetki pa sam mislio da će radit opet pa sam se vratio na desetku, ne znam jednostavno šta se dešava pokrenem igricu i ali je zapravo uopće ne pokrenem igrao sam call of duty modern warfare 2 na jedanaestici i radio mi je jednostavno pokrenem troubleshooter da vidim šta nije u redu i kaže mi da je not compatible, nemam ideju što raditi evo sad sam skinuo ovu 2023 verziju ali to je demo nažalost pa neću igrat

6 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible

Ali da budem iskren nemam pojma što je razlog samo sam pokrenuo troubleshooter i rekao mi je not compatible

6 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible

Skinuo sam verziju i imam hard disk instaliran nedavno ali je radio nakon toga i onda nisam igrao pa sam ponovno instalirao danas i ne radi

6 godina
offline
Need for speed most wanted not compatible

Dobro, što se događa? Koje su komponente PCa? Igrica je otkuda? Piratska, steam, epic...? Driveri, DX, što je pitao kolega? Treba jako puno podataka i još možda nećemo znat u čemu je problem. Daj barem cpu, gpu, ram navedi koje imaš. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible

Evo uspio sam ju nekako pokrenuti koristeći 3danalyzer ali ne znam kako je pokrenuti preko cijelog ekrana pa ako bi mi to mogli pomoći hvala

15 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible

-alt+enter, opcije shortcutsa itd + u igri vjerojatno postavke..

 

-inače, stari soft-igre, traže stare directx (90c-june2010..) i vb-c-runtimove-libove-redist kao vc2010 i sl. (2005-10-15.. od 15-22 ima jedan paket, ostalo po verzijama).

+ za w10 u cp-programi.. dodati net2-3.5, ovisno što igra ili driver kao radeon traži..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.7.2023 19:05 (ihush).
6 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible

Evo radi sad sve 3danalyzer me spasio

15 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible
Kakvi mrtvi 3danalyzer? Kakve to programe skidas?
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible

Kad smo tu, kod straih igara i bijesnog HWa, za njihove potrebe bijesnog naravno, virtual machine i win 7 su možda dobra opcija?

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible
tekes1550 kaže...

Evo radi sad sve 3danalyzer me spasio

 Ovo je za crveni karton. 

XBOX: RENZOR GT 01
6 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible

Pa nećete me valjda ukloniti sa stranice? 

2 godine
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible
tekes1550 kaže...

Pa nećete me valjda ukloniti sa stranice? 

Komuniciraš s ljudima koji ti žele pomoći kao da si nenormalan.

Koliko ti godina imaš ? 12 ?

 

Da si moj sin kaiš bi radio....

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.7.2023 22:49 (Zaporožac).
6 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible

 pa evo ako vas baš zanima što mi je pomoglo pogledajte video pred kraj

14 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible
tekes1550 kaže...

 pa evo ako vas baš zanima što mi je pomoglo pogledajte video pred kraj

 Nije nas briga. Kad već tražiš pomoć na forumu odg na pitanja koja ti se postave. 

XBOX: RENZOR GT 01
6 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible

Ja se ispričavam a šta drugo da kažem i vi se naljutite odmah ko da imate pet godina sigurno će te se i zbog ovoga naljutit

14 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible
tekes1550 kaže...

Ja se ispričavam a šta drugo da kažem i vi se naljutite odmah ko da imate pet godina sigurno će te se i zbog ovoga naljutit

 Niko se ne ljuti. Ti si taj koji je uletio kao padobranac. Postaviš pitanje koje nema smisla. Kolega ispod prvog posta ti je postavio par pitanja

A ti si odg na ravno 0 pitanja. Da trolaš pa ajde ali ovo je lvl ispod. 

Drugi put odg na pitanja kolega forumaša pa lakše riješiš svoj problem.

XBOX: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible
tekes1550 kaže...

Ja se ispričavam a šta drugo da kažem i vi se naljutite odmah ko da imate pet godina sigurno će te se i zbog ovoga naljutit

 Pa kad tražiš pomoć, onda počinješ pozdravom, i krave kad se sretnu muču a ti odmah:

 

Neće mi se pokrenuti igrica i odmah mi mojo opada....

 

 

kaj je tak teško napisati:

 

Pozdrav, imam problema s NFS: most Wanted.

 

PC mi je: i5-10400, 16 GB DDR4, GTX 3060 ili mi je pod profilom opisan...

 

Čim pokrenem dvoklikom, izbaci mi: Not compatible (još bolje, sliku greške postati)...

 

Znam da su novije generacije sve mutavije, ali što, doma na mater režiš da ti da tanjur hrane ?!?

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.7.2023 13:34 (Stric_Jura).
15 godina
offline
Need for speed most wanted not compatible

lako za tanjur (hrane) .. problem što average-joe (juzer s nekim problemom) nema ni feeling da problem mora kvalitetno opisati, tj misli da se to riješava čarobnim prahom..

 

-za svaki problem da bi se riješio, prvo moramo znati uzrok, dok je 'igra neće..' samo posljedica.. a to da neće jedan od uzroka (mogućih) je nedostatak starih dirvera kao ogl-dx90c i sl. .. dok je za opravdanje prihvatljivo-normalno da juzer o tome ne zna ništa pa ni provjeriti, opisati (problem) .. tj da to sve zna ne bi bio početnik i imao bi barem 50% šanse da sam riješi takav problem tj idući put kad mu igra prijavi isti problem-poruku znat će.. (ili neće) :) .. jer to je tako, početnici i njihov pogled na problem od čega je opis tj kvalitetan info njima nepoznat pojam .. lako za pozdrave kao dobar dan i tanjur :) .. realno u ovakvim temama treba kvalitetan opis, uzrok.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Need for speed most wanted not compatible

eo i jedan drevni haiku (klasična forma 5-7-5), koji iznimno piktoreskno te sugestivno dočaruje srž sukusa biti, predočujući ga sveudilj. velika je mudrost u njemu. 

 

yesterday it worked,
today it is not working.
windows is like that.

 

 

ured: hrvatska inačica ()

 

jučer radilo

danas više ne radi

takav je windows.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2023 10:48 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible
Ajar kaže...

..

windows is like that.

 

 everything..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
offline
Need for speed most wanted not compatible

Ovolku retardaciju nisam sreo od srednje skole, gsp.prof.Dupcek da niste to Vi kojim slucajem?...Nakon citanja ovog monologa, smatram da mi se mora nadoknadit(mentalna) steta uzrokovana bezpotrebnim lupetanjem OP-a..Daj si pocistite forum, ovo prelazi sve granice zdravog razuma..

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible
Ajar kaže...

 

ured: hrvatska inačica ()

 

jučer radilo

danas više ne radi

takav je windows. takšni su obloki

 Nema na čemu, blagodarim!

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2023 11:17 (Stric_Jura).
15 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible
Stric_Jura kaže...
Ajar kaže...

 

ured: hrvatska inačica ()

 

jučer radilo

danas više ne radi

takav je windows. takšni su obloki

 Nema na čemu, blagodarim!

 eh, ali nije hai-kuku ako nije 5-7-5 (tvoj redak je 6). i tako, dok neki meditiraju na vrhu planine pod tisućama godina starom četinjačom i gađaju prolaznike češerima, ja si ponekad vježbam ganglije izmišljajući (ili prevodeći) ove đepenske slike-stihove. quaka je upravo u formi: broju slogova. 

 

a propos teme:

 

jebagapatak:

sevdah ga dofatio,

neće ga igra.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2023 20:03 (Ajar).
14 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible

Idem ispit kukutu...

 

ali

 

takšni je oblok

 

 

je OK, iako su windouzi jelte, množina

Ju je je? Je ju je!
6 godina
offline
Re: Need for speed most wanted not compatible

Bome dobar

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice