Need for Speed The Run

poruka: 406
|
čitano: 111.079
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
Almin94 kaže...

Primjeti li se to sto je fps lockan na 30.. Smeta li pri igranju ?

ne, dapace da jos jedan dodatni + efekt u igri. Al naravno ako imas dobru konfu da ti nepada fps ;)

www.tpbg.co.cc Games Download // Prodajem Napajanje Xilence 580w Red Wings
14 godina
offline
Need for Speed The Run

zaboravio sam rec kako me iritira kad mi auto JEDVA ubrzava i vozim se 250kmh JEDVA, a sugava crown victoria (tko nezna koji je to auto nema sta traziti u nfs-ima) me obleti sa BAREM 50kmh vise i okrene se ispred mene ili se zabije u mene...uzasno

 

evo i jednog odlicnom reviewa za sve one koji nisu igrali, u nadi da nece gubiti vrijeme na toj igri

 

http://www.vip.hr/games/recenzije/article/-/journal_content/56_INSTANCE_6WhU/11801/8520448/0/Need-For-Speed-The-Run

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

Igra je smeće sa lijepom grafikom, ali igram je jer me podsjeća na nenad*ebivi i legendarni  OUT RUN sa automata!

danas se plaća, a sutra sve džaba
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
Jim Carrey kaže...

ma i nije bitno vise igrao sam 5 minuta i obrisao

 

sto se mene tice moje misljenje igra je veliko smece

a neki se navlažili,koji očito nikad underground 2 nisu zaigrali i mogu reći da je ''igra-igretina''..posle toga nisu nista dobro napravili ,,dok ne ponove nekaj na temu underground 2,,samo će više smeća raditi ,mislil sam da ce nakon tih polu-novijih naslova ici na bolje ali nista, klasika i dalje izlizana ''igrica'' jedna te ista priča..

Live to win!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2011 15:40 (BuhaBT).
14 godina
offline
Need for Speed The Run

isuse bas si zadrt...underground je SMECE dan danas, u svoje doba je bila super igra, danas je zaostala...

 

igrao sam SVE moguce nfs-ove...i znam prosuditi koji valja koji ne...

 

underground je prosao, sad dolaze nove zanimacije

Moj PC  
4 17 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Gledao sam neki dan po svojim kutijama i našao Need for Speed Pro Street kojeg mi je dao prijatelj. Nikad je prije nisam igrao pa odlučio ju probati. Ali evo problema ja imam ACER al2216w model (monitor) sa widescreenom i na mnogim igrama moram podesavat rezoluciju pa sam se pitao je li problem u rezoluciji ili grafi. Imam AMD athlon 3000¨plus i 2.00 ghz i 2 gb rama.  Grafa mi je ati radeon hd 4650 1 gb i imam microsoft xp service pack 2. Može li mi tko napisati koju rezoluciju i ono hz trebam i ostalo. Isključeni su oni anti-aiasinzi a car detail mi je na medium.

Napišite mi sve kako da namjestim da mogu igrati igru jer je dosta dobra, ali mi slika skače gore-dolje{#}.

Pomozite ipak je to Need for Speed!!!{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Need for Speed The Run

bolje nemoj ni igrati,pro street ti je čisto sranje

14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

Shift serijal je daleko bolji od tog UG2 smeca...

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Evo da i ja malo prokomentiram ovu igru, tj. igricu. Prema trailer-ima i prema svemu sto se moze naci na sluzbenoj stranici igra ne izgleda tako lose. Međutim, dok sam poceo igrati pomislio sam koji je ovo k***c. Onaj jadni pocetak kad se moras izvuci iz auta i nakon toga pobjeci, izgleda gore nego u americkim filmovima. Prva prava voznja, grafika solidna i jedino sto mi se zapravo svidjelo je taj krajolik i neki posebni efekti, ali tu prica o dobrim stranama igrice zavrsava. Autom bez pol frke mozes doci 150-200 u zavoj, cujes cviljenje guma, stisnes nitro i picis dalje. Po meni totalno nerealno (bez obzira na handling auta). Zivcira me i ono priblizavanje kamere kad ulazis u ostar zavoj, a najbolje kad se vozim BMW-om ili Lambom 300 ili vise i onda dodju policajci s nekim krntijama od forda, kojeg sam kratko vozio i zakljucio da auto ne ide s mjesta i prodju kraj tebe samo tako. Ista stvar je i s cayenne-ima. Smeta me i to sto kod nekih utrki ne stignes reagirati na vrijeme izbjeci blokade ili neke objekte na cesti jer jednostavno dodjes prebrzo i ne stignes se snaci pa moras par puta ponavljati. Jos jedna negativna strana je sto ima premalo tipova utrki i automobila koje mozes voziti. Igrica je definitivno prekratka jer sam ju prosao jucer navecer za oko 2 i pol, 3 sata. Zadnja utrka je bila nesto bolja jer ja ipak zadnja pa su ubacili neke wow efekte. Zakljucak je da je ovo jos jedno nfs s*anje i krajnje je vrijeme da se vrate na ono sto je NFS bio prije, drift, paljenje guma, tuning, ulicne utrke, dobri komadi... jer mislim da ce to igraci sigurno bolje prihvatiti nego ovaj TRASH.

Moj PC  
12 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Ajme ljudi meni je ona utrka niz planinu di se stalno lavina ruši predobra

pero_HR
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Pa nema veze sto je cisto sranje ipak je dio nfs serijala i molio bih odgovor  ako netko zna?

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2011 17:17 (akiv9999).
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

ma igra je ludilo pusti njih... 

 

a namjesti onu koja ti odgovara, na kojoj ne trza...

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Need for Speed The Run

e jel vama smeta ono kad vas lovi murija i onaj obrub ekrana bude plavo crveni,mene od tog uzasno bole oci neznam zasto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Eto malo prije mi se teleportirala s interneta. Ne mogu jednostavno vjerovati. 2 dana i 2 noci mi je komp bio upaljen zbog ovog smeca.

1. Pocne onaj uvodni filmic, mislim si jao kakva je ovo grafika?? Sve sam stavio na Ultra a izgleda ko da igram na Ultra Low. Pokreti ljudi, animacije, isuse kriste jednostavno ne mogu vjerovat kolko je lose.

2. Lik treba izaci iz auta a sve sto ja trebam stisnut je enter i space?! WTF? Onda su mogli umjesto upravljanja autom sloziti: Za skrenut lijevo stisni enter, za desno ctrl, a auto dalje nek vozi sam.

3. Handling na svim autima - nerealan i glup da ne moze gluplji biti. Mislim si gle kak se sporo vozim, pogledam na brzinomjer kad ono pise 150! Opet si mislim, WTF?

4. Pise ono trebas doci do San Francisca il kud vec, pise mi taj tekst na sredini j*benog ekrana, ne vidim cestu od toga.

5. Dok idem u zavoj i pocnem kocit, kamera se ljepi na auto, pa ni od tog ne vidim cestu i lijepo se zabim u zid. Odlicno.

6. Dok sam birao auto, izabrao sam BMW. Prije tog vidim Porsche i i jos neki (ne sjecam se) i na njima pise Limited edition i naravno, lockani su. Pa koji su ih k*rac onda stavili u ponudu ak ih ne mogu izabrat??

7. Neki auti se otkljucavaju napredovanjem u multiplayeru. Kaj ak neko nema internet? Vozit ce 5 auti?

8. Lovi me policija, vozim se 290-300 i odjednom se neko smece od policijskog auta zabi u mene odostraga, trebao se vozit barem 500 jer ko da se teleportirao u mene.

9. Kontrole. KOJI JE DEBIL STAVIO KONTROLE NA A I Y??? Pa za kaj mi imamo strelice na tipkovnici?? I stisnem ESC da idem promijenit kontrole, ali naravno, ne mogu ih mijenjat nego prvo moram izaci iz misije. A ako izadem, misiju moram prelazit ispocetka.

10. Sad gledam malo kaj ima ponudeno pod Extras, i vidim ENTER CHEAT CODE. Pa majku im glupu kaj igram Super Mario na PS1 ili utrke????

 

Ima jos puno toga za napisat, al nije vrijedno spomena vise.

 

ZAKLJUCAK: Igra je SMECE ko i svaki NFS napravljen nakon Carbona. Sve je radeno na isti kalup. Vise nikad ne kupujem niti skidam bilo koji NFS. Steta tih 10 GB koje sam potrosio (od slobodnih 1 TB).

Gle ko je iza tebe!
Moj PC  
12 1 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Pa zato i pitam jer neznam kako da podesim graphic.

Bio sam nesto prcko i nisam uspio tako ako neko zna neka kaze. 

Za nfs ljudi!!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2011 17:30 (akiv9999).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

jeste smijesni ljudi. pa svake godine izlazi novi nastavak. mozes igrati sta oces. meni je pocetak dobro sjeo - filmski. sta mu fali? koja je razlika između njega i hot pursuit-a (ovog novijeg)? 

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
minikdo5 kaže...

Eto malo prije mi se teleportirala s interneta. Ne mogu jednostavno vjerovati. 2 dana i 2 noci mi je komp bio upaljen zbog ovog smeca.

1. Pocne onaj uvodni filmic, mislim si jao kakva je ovo grafika?? Sve sam stavio na Ultra a izgleda ko da igram na Ultra Low. Pokreti ljudi, animacije, isuse kriste jednostavno ne mogu vjerovat kolko je lose.

2. Lik treba izaci iz auta a sve sto ja trebam stisnut je enter i space?! WTF? Onda su mogli umjesto upravljanja autom sloziti: Za skrenut lijevo stisni enter, za desno ctrl, a auto dalje nek vozi sam.

3. Handling na svim autima - nerealan i glup da ne moze gluplji biti. Mislim si gle kak se sporo vozim, pogledam na brzinomjer kad ono pise 150! Opet si mislim, WTF?

4. Pise ono trebas doci do San Francisca il kud vec, pise mi taj tekst na sredini j*benog ekrana, ne vidim cestu od toga.

5. Dok idem u zavoj i pocnem kocit, kamera se ljepi na auto, pa ni od tog ne vidim cestu i lijepo se zabim u zid. Odlicno.

6. Dok sam birao auto, izabrao sam BMW. Prije tog vidim Porsche i i jos neki (ne sjecam se) i na njima pise Limited edition i naravno, lockani su. Pa koji su ih k*rac onda stavili u ponudu ak ih ne mogu izabrat??

7. Neki auti se otkljucavaju napredovanjem u multiplayeru. Kaj ak neko nema internet? Vozit ce 5 auti?

8. Lovi me policija, vozim se 290-300 i odjednom se neko smece od policijskog auta zabi u mene odostraga, trebao se vozit barem 500 jer ko da se teleportirao u mene.

9. Kontrole. KOJI JE DEBIL STAVIO KONTROLE NA A I Y??? Pa za kaj mi imamo strelice na tipkovnici?? I stisnem ESC da idem promijenit kontrole, ali naravno, ne mogu ih mijenjat nego prvo moram izaci iz misije. A ako izadem, misiju moram prelazit ispocetka.

10. Sad gledam malo kaj ima ponudeno pod Extras, i vidim ENTER CHEAT CODE. Pa majku im glupu kaj igram Super Mario na PS1 ili utrke????

 

Ima jos puno toga za napisat, al nije vrijedno spomena vise.

 

ZAKLJUCAK: Igra je SMECE ko i svaki NFS napravljen nakon Carbona. Sve je radeno na isti kalup. Vise nikad ne kupujem niti skidam bilo koji NFS. Steta tih 10 GB koje sam potrosio (od slobodnih 1 TB).

potpisujem sve ovo,najvise me iritiraju te gluposti stisni enter stisne space.... onda ona slova posred ekrana,ako krenes kocit auto ode preko nosa totalno nakraju je najbolje u zavoju poderat nitro dokraja ispadne bolje nego kocenje, stvarno neshvacam ekipu koja radi te igrice kak mozes napravit toliko gluposti u jednoj igri,nakraju onaj filmic kad odlazi iz grada nekom pustinjom sta je to vidis svih deset pixela na videu.

12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run
Alo moze pomoci tko bas mi se igra!
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
akiv9999 kaže...
Alo moze pomoci tko bas mi se igra!

 

Prvo pogledaj gameplay na youtubeu pa ces vidjet kolko ce ti se igrat
Gle ko je iza tebe!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
Idealist kaže...

jeste smijesni ljudi. pa svake godine izlazi novi nastavak. mozes igrati sta oces. meni je pocetak dobro sjeo - filmski. sta mu fali? koja je razlika između njega i hot pursuit-a (ovog novijeg)? 

 

Ko je uopce rekao da je hot pursuit dobar? Koja je razlika? Nema je! U tome je i problem. Najlakse je izdati novu igru svake godine sa istim autima, promijenjenim fontom i bojom slova teksta.
Gle ko je iza tebe!
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run
Nisam pitao kakva je igra nego gore navedeno!!!
POMOZITE!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
Mitsuoka kaže...

Shift serijal je daleko bolji od tog UG2 smeca...

UG2 je daleko bolji od Shift smeća....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

pa gle.. reci mi koja ti ej rezolucija na dekstopu ?? takvu metnes i u igrici... a grafiku stimas mal po malo dok ne vidis da ti pocinje usporavati kretnje ili stekati..

cupko :D
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run
Pa cuj moja trenutna rezolucija je 1280x920 ali kad stavim vecu rezoluciju u igri pocne jos vise stekat i na manjim steka ali carbon koji ako je to točno ( nisam siguran ) ima vecu zahtjevnost ali ide kao podmazan.
Uopce nemam pojma koja je preporucena rezolucija za moj komp.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

ahaaa...a cuj,nezz tko ti je rekao da je carbon zahtjevniji,to nije tocno... mozda pise,ali nije tako..sve sam nfs presao i razumijem se u grafiku špi igricama.. pa stavi tu rezoluciju koja ti je na dekstopu i iskljuci sync i anti... i iskljuci dim auta i motion blur ako hcoes da ti manje steka.. tako sam ja kad sam imao slab komp :)

cupko :D
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

E hvala sad ci probati samo možeš napisati ono hz 56 60 bla blai jesi li uzeo u obzir moju jacinu kompa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

ma nista... a nezz sad kod tebe,probaj 59,60 il 70... aj mi napisi ponovo koliko ti je jak komp da ne listam tamo sad dugo :) pa cu ti reci...

cupko :D
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run
Evo ACER al2216w model (monitor) sa widescreenom i na mnogim igrama moram podesavat rezoluciju pa sam se pitao je li problem u rezoluciji ili grafi. Imam AMD athlon 3000¨plus i 2.00 ghz i 2 gb rama. Grafa mi je ati radeon hd 4650 1 gb i imam microsoft xp service pack 2.
To sam prekopirao od gore nije se ni meni dalo pisati xD!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

ahhh... gle,msm da je tu problem procesor najvise.. ovo ostalo je okey donekle.. al procesor ti je bas neki pff... i da,prostreet ti puno manje steka na win 7 ...meni je cak sa ovim jakim kompom makloc usporavo negdje recimo u zavojima na xp..al na win 7 mi radi odlicno,mada sam ga presao cijelog i vise en igram... ugl msm da ti je procesor smetnja... hehe,ok :) pa sad,pokusavaj svasta ;)

cupko :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
akiv9999 kaže...
Evo ACER al2216w model (monitor) sa widescreenom i na mnogim igrama moram podesavat rezoluciju pa sam se pitao je li problem u rezoluciji ili grafi. Imam AMD athlon 3000¨plus i 2.00 ghz i 2 gb rama. Grafa mi je ati radeon hd 4650 1 gb i imam microsoft xp service pack 2.
To sam prekopirao od gore nije se ni meni dalo pisati xD!

Rezolucija ti moze puno fps-a povecat ako ju smanjis, al to nema smisla. Rade stavi rezoluciju koju imas inace na kompu, a smanji detalje i sve ostale postavke za grafiku. Stavi npr sve na low pa vidi dal radi normalno.

Gle ko je iza tebe!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice