Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

poruka: 563
|
čitano: 117.190
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Vijest i trailer na Shacknews-u - KLIK

 

Ovo čekam 10 godina, sretan sam ko malo dijete! Smijeh

 
37 0 hvala 20
14 godina
neaktivan
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Odlična vijest, baš sam gledo live EA konferenciju s E3-a prije 45min i kad ono vidim N4S Hot Pursuit!!!

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Hehe, to je NFS kakvog svi znamo!

No, može li remake biti bolji od originala? Iznenađen Volio bih imati mogućnost pogleda iz kokpita, sjećam se da sam i u starom "Vrućem Pršutu" koristio hack koji je dopuštao pogled iz kokpita...

 

Oće bit "Titan"? Belji se Type -> "HOTROD" Smijeh

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 0:49 (Minoza).
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Ne znam, ali meni su očekivanja visoka, hvala bogu Criterion radi na igri tak da bi moglo biti odlično!

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

EDIT:grafika lijepo izgleda

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 8:24 (al zagorec).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

nadam se da ce bit odlicna igra al onaj 2 player gameplay mi je malo dosadan 

rising
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Ovo su toliko izvrsne vijesti za jednog fana NFS-a da mi se plače! Plač

Nisam igrao dobar NFS još od Most Wanteda prije 5.g.

Ove nove ProStreetove i Shiftove ni ne shvaćam ozbiljno, to su bili izrodi ali sa ovime, NFS se vraća svojim korijenima! Cool

Jel mi se čini ili je glazba u traileru "Tainted Love" od Marilyina Mansona? Neodlučan

Moj PC  
12 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!
Crank1d kaže...

 

Jel mi se čini ili je glazba u traileru "Tainted Love" od Marilyina Mansona?  Neodlučan

  Ne čini ti se.

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
14 godina
neaktivan
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!
Crank1d kaže...

Ovo su toliko izvrsne vijesti za jednog fana NFS-a da mi se plače! Plač

Nisam igrao dobar NFS još od Most Wanteda prije 5.g.

Ove nove ProStreetove i Shiftove ni ne shvaćam ozbiljno, to su bili izrodi ali sa ovime, NFS se vraća svojim korijenima! Cool

Jel mi se čini ili je glazba u traileru "Tainted Love" od Marilyina Mansona? Neodlučan

 

Zapravo, ovo je vrlo diskutabilno. Igrao sam sve nastavke, ne bih se složio da su Pro Street ili Shift "izrodi", zapravo, Shift također vuče neke korijene (kokpit, NFS 1, Porsche Unleashed) samo je prebačen na staze. Osobno, Shift mi je jedan od najboljih nastavaka, prilagođen je širokoj publici, a uz par modova može se pretvoriti i u solidan sim. Osjećaj brzine je fenomenalan, a upravo je brzina i taj osjećaj bit NFS-a.

 

Sviđa mi se što se NFS vraća na ulice, imaginarne dionice kroz prirodu, sela, divljine i gradove, tu je NFS i počeo. Cool

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
14 godina
odjavljen
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Ja bi daleko više volio da su ostali na NFS Shift konceptu, a ne ovo vraćanje Most Wanted konceptu i sl.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
0 8 hvala 0
14 godina
offline
RE: Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!
Weky kaže...

Ja bi daleko više volio da su ostali na NFS Shift konceptu, a ne ovo vraćanje Most Wanted konceptu i sl.

 

Ja sam očekivao kokpit iz Shifta i gameplay iz Pršuta, a ostavio bih i mogućnost modifikacija iz Undeground-a te eventualno open-road... Fora kombinacija, all in one NFS Smijeh

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 11:47 (Minoza).
16 godina
offline
RE: Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

lijepo je ovo za vidjeti..

 

no! mislim da na temelju ovog imena žele zgrnut još veću lovu. emocije su tu Osmijeh

nije mi jasno zakaj u ovakvim igrama (codemasters to radi naveliko, i to je žešči debilizam) moraju imat likove i faking priču!?

koji će nam kujac priča? da se uživim? dajte nam aute, game type, select car, select stage -> START.. i vozi!

sve više je previše.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!
Minoza kaže...
Weky kaže...

Ja bi daleko više volio da su ostali na NFS Shift konceptu, a ne ovo vraćanje Most Wanted konceptu i sl.

 

Ja sam očekivao kokpit iz Shifta i gameplay iz Pršuta, a ostavio bih i mogućnost modifikacija iz Undeground-a te eventualno open-road... Fora kombinacija, all in one NFS Smijeh

Na NFS-u sad rade 2 studija (Slightly Mad Studios = Shift, Criterion = Hot Pursuit) tak da nastavak nakon ovog bi trebal biti Shift 2 (imaju 2 godine za razvoj). Shift je vratil NFS na pravi put, a ovaj Hot Pursuit je totalni povratak onome u čemu je NFS bil kralj - arkadno utrkivanje egzotičnim jurilicama po prirodi i natjeravanje s policijom.

 

To je onaj dobar stari NFS kojeg znamo! Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

waaaa, kad se samo sjetim kak sam hot pursuit 2 igrao na plejci, to su bili dani, već dost dugo čekam za ovakav nastavak, ovo mora ispasti dobro, a usput mislim da se NFS serijal napokon vraća in game....

Dompa
15 godina
neaktivan
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

wooohooooooo!!! xD yeee!! SmijehSmijehSmijeh mislio sam da nikad više neće biti hot pursuita!

Mislim da nisam ono što sam mislio da ne bih trebao biti, ali kad sam već takav dobro je da mislim da nisam ono što zapravo jesam.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Konačno novi nastavak.

Prijavite se!- www.aboutgamers.tk
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!
Death has a thousand faces,evil only one.
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Šteta da igra bude open world, baš to je razvodnilo Burnout. Al glavno da se NFS vraća korijenima!

 
0 2 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Mislim da će ovo biti solidna igra, al vrlo sam pesimističan. Shift je bio vrhunska igra, pogotovo sa real life modom. Naigrao sam se sati i sati sa Momo Racing volanom. Ovo će vjerovatno kod mene završiti kao i Undercover - Instalriati, pokernuti igru, odvoziti prvu stazu, Alt-tab < Delete, i polomiti diskove nogom i zapalit ih u vatri.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Nije open-world toliko loša stvar, zanimljivo mi je kad se može istraživati mapa u igri, u Test Drive Unlimitedu je prilično dobro šljakalo ali ne bi mi se svidjelo da cijeli taj open-world izgleda jednako na svim dijelovima mape; Koliko sam vidio u traileru i prezentacijama novog NFS-a bit će šuma i pustinja, cesta uz more. Nadam se da će ubaciti još kakav okoliš u igru (prašuma npr.).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!
Crank1d kaže...

Nije open-world toliko loša stvar, zanimljivo mi je kad se može istraživati mapa u igri, u Test Drive Unlimitedu je prilično dobro šljakalo ali ne bi mi se svidjelo da cijeli taj open-world izgleda jednako na svim dijelovima mape; Koliko sam vidio u traileru i prezentacijama novog NFS-a bit će šuma i pustinja, cesta uz more. Nadam se da će ubaciti još kakav okoliš u igru (prašuma npr.).

Ma da, ali ako si igral Burnout Paradise znaš da su utrke dosta razvodnjene bile (svako na svoju stranu uvijek otišel). Na TDU je to bilo super rješeno kad se pravac staze za utrku 'zatvoril' tak da se nije moglo tokom utrke lutati gradom/mapom, nadam se da bude tak i ovdje.

 

I kak si navel: bolje utrkivanje po prirodi nego po jednoličnim i monotonim gradskim ulicama, samo da bude čim raznolikijih područja.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2010 18:05 (Shai Hulud).
15 godina
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Predobro, napokon je neko poceo razmisljati glavom i vratio NFS fransizu na stare staze Osmijeh

He who dares, wins
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

ovo mene podsjeca na most wanted..samo sa ljepsom okolinom..

nadam se da ce bit koji ferrari, nisam dugo vidio u nfs-u..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Samo da mi unutra bude R8-ica i NFS bude dobar :) Undercover sam igrao samo da provozam R8... (ak ne uzivo bar virtualno... :()

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-led-diode/56455.aspx
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Nadam se samo da neće ubaciti modificiranje auta.

BTW. nabavlja se hot prsuit 2... Smijeh

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
1 4 hvala 0
16 godina
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Najavili su novi auto u igri - Porsche 918 Spyder

 

Porsche 918 Spyder Porsche 918 Spyder
92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 10:54 (crystal6).
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!
crystal6 kaže...

Najavili su novi auto - Porsche 918 Spyder

 

ovo je pretjeranoSmijeh

predobro

xDDD
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!
xxxxx kaže...

Nadam se samo da neće ubaciti modificiranje auta.

BTW. nabavlja se hot prsuit 2... Smijeh

A zasto nebi. Baš obozavam PIMPANJE Automobila i Mislim da bi Hybrid između Hot Pursuit-a i MW-a bio 90% blizu savršenstvu.Cool

I'll be back
15 godina
neaktivan
offline
Novi Need For Speed - Hot Pursuit Najavljen!

Grafika izgleda fenomenalno...

Koliko vidim igra trenutno ima samo jednu manu - izlazi tek u 11. mjesecu Smijeh

Can't wait.. Belji se

My life has no purpose, no direction, no aim, no meaning, and yet I'm happy. I can't figure it out. What am I doing right?????
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice