Online gaming pitanje

poruka: 7
|
čitano: 1.005
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Online gaming pitanje

Imam jedno online gaming pitanje. Da li je moguće sa računala (pc, mac) igrati online nogometnu igricu (fifa, pes) protiv nekoga na konzoli (plAystation, xbox) preko interneta uz pretpostavku da posjeduju isto izdanje igrice samo što je jedna za računalo druga za konzolu?

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 12:02 (bobo8).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Online gaming pitanje
NE!
Moj PC  
0 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Online gaming pitanje
bobo8 kaže...

Imam jedno online gaming pitanje. Da li je moguće sa računala (pc, mac) igrati online nogometnu igricu (fifa, pes) protiv nekoga na konzoli (plAystation, xbox) preko interneta uz pretpostavku da posjeduju isto izdanje igrice samo što je jedna za računalo druga za konzolu?

 

Hvala

 Ne. Možda u budućnosti omoguće da se barem igra konzola vs konzola, ali PC mislim da neće tako brzo u mix. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Online gaming pitanje

Neke igre imaju cross platform play,recimo War Thunder.

 

Al generalno cross platform nece zazivit jer PC >> sve ostalo. Nevjerojatno je kolko je više competitive PC ekipa od konzolaša.

15 godina
neaktivan
offline
Online gaming pitanje

Sorry šta ponovo dosađujem, ali zanima me još samo kakva je situacija između PC-a i Mac-a (apPle)? Da li oni mogu međusobno igrati online igrice?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Online gaming pitanje
bobo8 kaže...

Sorry šta ponovo dosađujem, ali zanima me još samo kakva je situacija između PC-a i Mac-a (apPle)? Da li oni mogu međusobno igrati online igrice?

 Tu je situacija bolja, ali je pak ograničena činjenicom da ogroman broj igara nije podržan na Mac OS-u.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Online gaming pitanje

Mozes.... PC i Xbox one ! :)

Finger Up :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice