Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 388.594
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

I jos jedna stvar,kako tocno dobijem gold medal u objective kills?

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
WukongFtw kaže...

I jos jedna stvar,kako tocno dobijem gold medal u objective kills?

 Tako da najviše drugih ubiješ blizu ili na objective-u...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
ima li netko da bi igrao lucioball comp? ja sam trenutno na 2917
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
jpantalon kaže...
ima li netko da bi igrao lucioball comp? ja sam trenutno na 2917

  Dodaj me : Majestic#11504

13 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

evo me nazad nakon poduže stanke 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Meni je OW odjedanput poceo crashat samo mi izadje iz igrice bez ikakve obavijesti vec mi se desilo par puta dok sam igrao comp.Jeli netko imao slican problem ili zna kako ga rjesit?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

takoder i meni,usred partije samo izbaci van. i ne do bog da te vrati nazad u igru heh

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

probajte ugasit battlenet dok igrate

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ja igram vec godinu dana ovu igricu i nikad nisam imao problema sa njom do ovog tjedna

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Jel uspiješ što odigrati Hanza ako protivnik ima dobrog Genjia?

Ja sam primjetio da Genjii više vole ići na Hanza nego na supporte i to iz sljedećih razloga: Mercy je stalno uz nekoga i može lagano pobjeći uz pomoć GA, Ana ima bombu, Zenyatta ima naljepnicu "shoot him", a Lucio je catch me if you can.

I sada se događa to da uz to što je Hanzo lakša meta on je ujedno i jedan od DPS-a, a u ovoj meti je bolje prvo riješiti jednog DPS-a nego jednog healera tako da su to već 2 plusa za protivničku ekipu.

 

Netko će reći da dobar Hanzo riješava Genjia bez problema, ali dok god ne vidim video kako neki igrač below mastersa kontinuirano pobjeđuje Genjia 1v1 nakon što ovaj započne dvoboj sa dashom (-50 hp) čemu slijedi skakanje po glavi ja na takve izgovore mogu samo reći bitch please. A možda i najveći nedostatak Hanzu u tim dvobojima je to što je scatter veoma teško izvesti i treba ga savršeno tempirati.

 

 

12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Lol, ajde bar si se skinuo sa prica o Pharah i presao na Genjija :D

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Meta se je promjenila i sada Pharah nije u svakoj igri, no svejedno je još uvijek OP protiv određenih kompozicija, ali zato je Genji zreo za nerf već odavno. Treba mu maknuti dash reset ili ako da mu se ne dira u mobilnost trebalo bi smanjiti dash damage na 10 ili 20 hp-a. I to samo početak. Genji ima više abilitya nego 3 ostala heroja zajedno, a Ultimate mu je jedan od najboljih u igri. 1v1 protiv svih squishija osim Symmetre dobiva ako ima trećinu mozga.

 

Samo hebiga Genji iza sebe ima masu fan weeboo vojske koja baš i ne odobrava njegovo nerfanje, a Blizzard se boji u njih dirati.

 

Left click+dash+right click+double jump+right click= 3 sekunde, game over. Combo koji invalidi mogu naučiti i pravilno izvesti je najubojite oružje u OW, gg Blizzard.

 

Ali ne brinite, kada buffani Junkrat dođe u live uživati ću u suzama Genji mainova koji će plakati kako ih jedan no skill hero razbija svaku rundu. Nažalost, poznavajući Blizzard neće to trajati dugo, ali biti će slatko.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Symmetra ubija Genjia? Junkrat novi Genji counter? Daj molim te piši još o svojim iskustvima 

Trava raste tamo gdje je posadiš.
13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Mislim da u trenutnoj "meti" Genji ima velikog countera u Winstonu koji može za njim skakati i stvarno netreba ni zrno skilla da jedan Winston skine Genjija, tak da mislim da je ovo malo besmisleno. Ako baš Genji radi nered onda nek se Winston fokusira na njega, nikad mi nije bio problem s majmunom na njega. A ovaj navodan buff za Junka podržavam, jer meni je zabavan za igranje a i uvjek sam za to da se digne pick rate nekog heroja iz apsolutne nule, tj. htio bi da čim više heroja bude "viable".

 

Nego, zanima me kakva će biti sljedeća sezona što se tiče trolova i slično. Baš me zanima jesu li one teorije o djeci koja su na praznicima točne, pa da je zbog njih sezona u k*rcu. Osobno mislim da nisu, te da se nikaj neće promjeniti, ali dao bog da sam u krivu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Neznam na kojem vi nivou ovu igru igrate, ali već u platini gdje ja igram Winston je dobrom Genjiu counter samo na papiru. I za to postoji jedan sasvim očiti razlog...ti heroji igraju na potpuno drukčijim stranama igrališta. Winston divea backline protivnika, a Genji radi isto samo na drugoj strani. Reci mi kako će Winston counterati Genjia kad je pola mape između njih? A to fokusiranje Winstonom je isto težak fallacy. Genji je dps roamer, on si može priuštiti čekanje na dobru priliku za upad odvojen od svoje momčadi. Winston nemože lovit Genjia po mapi odvojen od svoje momčadi jer će ih ovi satrati u međuvremenu, a nemože si ni priuštiti babysitanje svojih supporteva jer mu onaj štit nije dovoljan za klasično tankiranje.

 

Ma djeca na praznicima su minoran problem. Oni uništavaju igru, ali ni blizu dovoljno da se u potpunosti demolira cijela sezona kao ova 5. Kompetitivni aspekt OW-a je razoren jer ljude više nije toliko briga za pobjedu. Zašto ih nije briga za pobjedu? Mnogo razloga, a najvažniji su kontroverznost oko sr sustava, nedovoljna motivacija i zasićenost. U prve četiri sezone nitko nije pomišljao u competitivu igrati heroje koje nije znao igrati jer bi to značilo automatski poraz. Igrali su se heroji koje su igrači najbolje znali igrati ili heroji koji su trebali momčadi. Danas se igraju random heroji, nitko se ne prilagođava momčadi ni protivniku. Uzimaju se Hanzo i Widow koda je QP, a ne Comp, a da ne spominjem DPS mainove koji se zalijepe za svojeg heroja i s njega ne mrdaju bila njihova ekipa u vodstvu ili u zaostatku.

 

Bez nekih značajnijih promjena teško da će se situacija u 6. sezoni promijeniti.

13 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

ali još bolje mi je ovo kad mi nestane interneta na pola minute i izbaci me van tokom meča ,ja se rejoinam i AUTOMATSKI ti skine 50 sr bez obzira dobio ili izgubio.

već par puta mi se to desilo i počelo me strašno živcirat.

 

jučer mi se eto to dogodilo vodimo 2:0 igram genjija i imam 3 golda ,izbaci me , rejoinam se ,sva statistika mi je na nuli i skine mi 50 sr.

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

 

Nova mapa, izgleda zanimljivo za razliku od zadnje dvije (Oasis i ona na mjesecu kojoj ne znam ni ime) ako se mene pita.

 

Kaj se tiče ovog sa Genjijem, prošlu sezonu u Platini umalo u Diamondu, i ove sezone Platina (pao u Gold naravno, winrate katastrofa,0 želje za igranjem Competitivea) i eto moram reći da stojim iza svojih riječi. Nikada mi nije bio problem riješiti se Genjija kada sam igrao s majmunom, gotovo uvjek je to bilo brzo i bezbolno, ali ima smisla ovo kaj si napisao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Developer Update | Upcoming Season 6 Changes | Overwatch

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ali još bolje mi je ovo kad mi nestane interneta na pola minute i izbaci me van tokom meča ,ja se rejoinam i AUTOMATSKI ti skine 50 sr bez obzira dobio ili izgubio.

već par puta mi se to desilo i počelo me strašno živcirat.

 

jučer mi se eto to dogodilo vodimo 2:0 igram genjija i imam 3 golda ,izbaci me , rejoinam se ,sva statistika mi je na nuli i skine mi 50 sr.

 

 

 

 

 Ja sam izgubio jedno 200 SR ove sezone radi disconnectova. I to mi se obicno uvijek dogode na samom pocetku runde, pa nemam niti priliku za rejoin, jer je igra cancelled. A nisam znao ovo da svejedno gubis iako se rejoinas, katastrofa. Tako ti samo daju podrsku da se uopce ne vracas nazad u igru ako ces ionako pobrat penalty -.-

13 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Minneyar kaže...

 Ja sam izgubio jedno 200 SR ove sezone radi disconnectova. I to mi se obicno uvijek dogode na samom pocetku runde, pa nemam niti priliku za rejoin, jer je igra cancelled. A nisam znao ovo da svejedno gubis iako se rejoinas, katastrofa. Tako ti samo daju podrsku da se uopce ne vracas nazad u igru ako ces ionako pobrat penalty -.-

 neznam ali to im je najgluplja stvar šta su ubacili u ovoj sezoni, bez obzira šta se rejoinaš gubiš automatski 50sr i još mi da penalty od 15 minuta.

 

danas ću tokom dana napisat im prigovor na službeni forum.

9 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Igram danas 3 gejma, prvi gejm leaver nakon prve runde, izgubio 25.

Drugi gejm pregazimo protivnicku ekipu i dobijem 2 boda. 2 BODA.

Treci gejm opet leave i opet izgubio 25.

 

Ajd barem sam ove sezone dosao do Diamonda ako nista.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Overwatch Animated Short | "Rise and Shine"

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Velike promjene stižu za Mercy

Steam: Peacean Origin: Peacean1990 Battlenet: Peacean#2321
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Mercy promjene:

 

Resurrect vise nece biti ultimate nego 30-sec cooldown obicni ability koji moze targetat samo jednog. Ne zna se dal ce biti instant cast ili channeled (kao u HotS Auriel npr), nadam se Instant cast kao i dosad.

 

Novi Ultimate: Valkyrie, na 20 sec jaci healing i boost, multi-target beam, mogucnost slobodnog letenja, veci domet guardian angela, jaci dmg, regeneracija healtha.

 

Zvuci vrlo zanimljivo :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Minneyar kaže...

Mercy promjene:

 

Resurrect vise nece biti ultimate nego 30-sec cooldown obicni ability koji moze targetat samo jednog. Ne zna se dal ce biti instant cast ili channeled (kao u HotS Auriel npr), nadam se Instant cast kao i dosad.

 

Novi Ultimate: Valkyrie, na 20 sec jaci healing i boost, multi-target beam, mogucnost slobodnog letenja, veci domet guardian angela, jaci dmg, regeneracija healtha.

 

Zvuci vrlo zanimljivo :)

 još si zaboravio neograničena municija u pištolju i dosta jači dmg.

 

vidio sam sada klip di je ana nano boostala mercy u njenoj ulti i ovo šta sam vidio je masakr, znači gun joj je malo OP u toj kombinaciji.

15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Overwatch Patch In A Minute - 29th August

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Koliko je velik patch?

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

oko 6 GB ako se dobro sjecam

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

ima itko mozda problem Your Rendering Device Has Been Lost u igri? događa mi se često, samo me izbaci iz igre.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Tygaa kaže...

ima itko mozda problem Your Rendering Device Has Been Lost u igri? događa mi se često, samo me izbaci iz igre.

 Imam ja. Pocelo mi se to desavat prije neka dva tjedna a prije toga mi igrica radila normalno bez problema igricu imam vec godinu dana.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice