Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 201.360
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Splićo kaže...

dobro pa.....znate da mozete craftat gear ? cekat da igra baci nes super-dobro se ne isplati kad se moze napravit i oruzje i oprema...

Craftanje se ne isplati na low lvl. Ako mislite da ste slabi, najlakše je otići se tradeati ( ovu igru je jako teško igrati self-found ). Odite na poe.xyz.is i potražite neki novi, jači item.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Blizek kaže...

Craftanje se ne isplati na low lvl.

 

Craftanje se ne isplati nikad.

11 godina
offline
Re: Path of Exile
dekstroza kaže...
Blizek kaže...

Craftanje se ne isplati na low lvl.

 

Craftanje se ne isplati nikad.

ISPLATI se itekako ali samo ako igras hard core!

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
dekstroza kaže...
Blizek kaže...

Craftanje se ne isplati na low lvl.

 

Craftanje se ne isplati nikad.

Nzm što misliš pod craftanjem. Ako misliš na sustavni Alteration do 2 moda, pa Eternal-Regal i dalje Eternal-Exalt, to se isplati tek ako si jako bogat i možeš na neki način prodavati mirror service. Ali ako misliš da je neisplativo npr. ići rolati 5-6 socketa, 4-5 linka itd. onda se varaš jer teško da ćeš nabaviti item koji ti treba, da ima dovoljan broj socketa/linkova i dobar raspored boja u socketima. Uvijek ćeš nešto morati trošiti na rolanje drugih boja u socketima, više socketa, više linkova, stavljanje qualitija na iteme/gemove ( gemove samo ako su već na 16%+ da ih do 20% poboljšaš ) ili ćeš kupiti čisti 5-6 linked item i onda ćeš ga sa Alchemy-Chaos ići craftati. Također, jako se isplati alchanje jednog onog tri-resist ringa čiji je itemlevel 60+ i ako ispadne loš, koristiš ga za Chaos recipe. Isto tako možeš na sve ove bazne iteme od vrijednih uniquea bacati Chance orbove, ako ti se posreći, super, ako ne, isto dobro jer ti Chance orbovi nisu baš previše vrijedni.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
Blizek kaže...
dekstroza kaže...
Blizek kaže...

Craftanje se ne isplati na low lvl.

 

Craftanje se ne isplati nikad.

Nzm što misliš pod craftanjem. Ako misliš [snip]

 

To što si napisao stoji ako igraš solo i ne trejdaš iteme s drugim ljudima.

Ali manje orbova ćeš potrošiti ako ih direktno trejdaš za iteme koji ti trebaju nego da ih sam craftaš.

Na to sam mislio.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
dekstroza kaže...
Blizek kaže...
dekstroza kaže...
Blizek kaže...

 

 

To što si napisao stoji ako igraš solo i ne trejdaš iteme s drugim ljudima.

Ali manje orbova ćeš potrošiti ako ih direktno trejdaš za iteme koji ti trebaju nego da ih sam craftaš.

Na to sam mislio.

Možeš tražiti točno item koji ti treba, ali to nije uvijek moguće. Npr. meni treba mace sa bar 4 linka i sa RRGB setupom ( to mi je donedavno trebalo kad sam Hatred, Clarity i Determination runao preko mane i reduced mana gemova te jednog clustera za aure, sada sam Clarity prebacio na Blood Magic gem jer mi uzima cca 200 healtha, a oslobađa mi dosta mane i sad nemam nikakvih problema sa mana regenom ). Kad bih tražio mace sa takvim setupom i sa DPS-om koji mi treba, vjerojatno nebi mogao naći. 5L itemi nisu baš jeftini, pogotovo ako ima dobar roll. Ja sam kupio jednog jeftinog sa lako lošim rolom, iskoristio 2 chaosa i dobio sasvim pristojan za mog lika. Također, pa nećeš valjda kupovati flaskove koji ti trebaju {#}, njih ćeš craftat. A i mape moraš craftat sam.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
11 godina
offline
Path of Exile

ne znam meni kao summoner nista nije dropalo a realno nemam srece sa dropovima 80% geara sto nosim sam craftao jer NISTA ne dropa za mene :( a za trade nemam nista da valja tako da...

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Path of Exile

Ovako. Glupo je tražiti item s odgovarajućim bojama i linkovima, jer tako nećeš ništa naći (ili jako skupo). Uvijek se traži sa statsima koje ti trebaju, a onda po potrebi craftaš sockete, linkove i boje.

Jedina iznimka je 5-link chest. Njega je najbolje kupiti što jeftinijeg (white ili crap rare) pa onda potrošiti par chaosa. Inače su 5-linkovi jako skupi ako su i malo dobri.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile

Ista situacija je i kod mene... 

Umjetna inteligencija se ne može suprotstaviti prirodnoj gluposti
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

imam jedno pitanje za Double strike;

"Performs two fast attacks on target enemy with a melee weapon" tako kaze wiki a sad pitanje: ako je moj double strike npr 100 dps-a jel se to racuna ko 2x50 dps-a ili 2x100 dps-a ?

 

"Multiple Hits: This attack hits twice, activating life gain on hit twice, and giving two opportunities to activate chance-based effects such as blind, knockback, stun, and elemental status ailments. It does not, however, have two chances to crit. If one hit is a crit, the other will also be a crit"

 

ako stvarno udara dvaput jel to stvarno 2x100 dps-a ili se odma racuna da ces udarit dvaput pa odma pise ukupan dps ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Splićo kaže...

imam jedno pitanje za Double strike;

"Performs two fast attacks on target enemy with a melee weapon" tako kaze wiki a sad pitanje: ako je moj double strike npr 100 dps-a jel se to racuna ko 2x50 dps-a ili 2x100 dps-a ?

 

"Multiple Hits: This attack hits twice, activating life gain on hit twice, and giving two opportunities to activate chance-based effects such as blind, knockback, stun, and elemental status ailments. It does not, however, have two chances to crit. If one hit is a crit, the other will also be a crit"

 

ako stvarno udara dvaput jel to stvarno 2x100 dps-a ili se odma racuna da ces udarit dvaput pa odma pise ukupan dps ?

DPS -> damage per second. dakle po sekundi ces raditi toliki damage. za detaljnije pogledaj podatke u character sheetu (mislim ono pod tipkom "c").

16 godina
offline
Path of Exile

Evo ja poceo igrati, pa ako netko igra da me doda za frenda :)

Ili jos bolje da me primi u guild :)

Igram sa Witch i mislim da cu ici na fire-summoner opciju, ili vi imate neki bolji savjet?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Path of Exile

ova igra stvara strasnu ovisnost,ne mogu uciti od nje,a iduce godine imam maturu,vrijeme je za uninstall :(

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Path of Exile

ja sam uzeao break.

 

najvise mi smeta to sto cilo vrijeme kopiram build umisto da se opustim u uzivam... ovako svaki lvl up pogledaj di sta stavljas.

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Ja sam uzeo malo pauzu od D3 i počeo sam neki dan igrati ovo, a još sam novi, odigrao 5,6 sati, učim se, počeo sam zbog frenda jer on aktivno igra. 

P.S. sad sam baš probao igrati ali neki ogroman ping je u igru, a mislim da nije do mog neta?

Ima netko problema još s tim? 

Đuro#2155
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Path of Exile
Obi Wan kaže...

ja sam uzeao break.

 

najvise mi smeta to sto cilo vrijeme kopiram build umisto da se opustim u uzivam... ovako svaki lvl up pogledaj di sta stavljas.

 

Pa prestani kopirat, ne budi štreber :) Okej je odlučit se za neki općeniti smjer, ali nema smisla robovat nečijem "ultimativnom" buildu

16 godina
offline
Re: Path of Exile
Montezano kaže...
Obi Wan kaže...

ja sam uzeao break.

 

najvise mi smeta to sto cilo vrijeme kopiram build umisto da se opustim u uzivam... ovako svaki lvl up pogledaj di sta stavljas.

 

Pa prestani kopirat, ne budi štreber :) Okej je odlučit se za neki općeniti smjer, ali nema smisla robovat nečijem "ultimativnom" buildu

i sta onda... trosit xy sati i likova da bih ja nasao pravi build? ne budi smijesan

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Path of Exile

Pa zato je meni igra zabavnija nego tebi, ja gradim svoje likove sam onako kako mi se svidjaju :)

You better run, you better take cover!
Moj PC  
3 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Path of Exile
Smucek kaže...

Pa zato je meni igra zabavnija nego tebi, ja gradim svoje likove sam onako kako mi se svidjaju :)

sjajna ti je logika. ti bi rade napravio 5 likova nego jednog jer ti ih radis kako ti se svida. a kad pocne lik stekat u end game contentu oda ce bit nereda...

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Path of Exile

Pa sta ako ce biti? Uostalom nisam bas toliki levat da pravim promasene likove... Doduse ne igram fanaticno puno, vec lezerno i lagano, i vjeruj mi da mi je draze tako nego da pola vremena provodim po forumima i oficijelnim stranicama citajuci savjete gdje i sta kliknuti. Ne ovisi mi nista o ovoj igri, igrat cu dok mi bude zabavno i to je to :)

 

Nisam ja rekao da je nesto lose u tome sto vi radite, meni jednostavno to nije car.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
4 2 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

au sto se moze zaraditi na POE danas ak igras HC Nemesis ligu....

 

drug igra dnevno 5-6h, ispod 30$ nikad ne prodje kako se razni orbovi prodaju pa to je cudo Oo

 

tacno bih i ja mogao opet malo na novu ligu :D

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
chaselol kaže...

au sto se moze zaraditi na POE danas ak igras HC Nemesis ligu....

 

drug igra dnevno 5-6h, ispod 30$ nikad ne prodje kako se razni orbovi prodaju pa to je cudo Oo

 

tacno bih i ja mogao opet malo na novu ligu :D

RMT je bannable, ima sreće što ga GGG nije uhvatio, 30$ dnevno nije malo.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
12 godina
offline
Re: Path of Exile
Obi Wan kaže...
Montezano kaže...
Obi Wan kaže...

ja sam uzeao break.

 

najvise mi smeta to sto cilo vrijeme kopiram build umisto da se opustim u uzivam... ovako svaki lvl up pogledaj di sta stavljas.

 

Pa prestani kopirat, ne budi štreber :) Okej je odlučit se za neki općeniti smjer, ali nema smisla robovat nečijem "ultimativnom" buildu

i sta onda... trosit xy sati i likova da bih ja nasao pravi build? ne budi smijesan

Pitanje kako gledaš na sami koncept igranja i trošenja vremena. Meni je cilj zabavljat se od samog početka, a ne "radit" na liku s očekivanjem zabave u end gameu nakon 100 i više sati. I u međuvremenu igrat nečiju tuđu igru, samo da ne bi falija u dodjeli kojeg skill pointa. Pa nije čudo da ti je dosadilo

11 godina
offline
Re: Path of Exile
Blizek kaže...
chaselol kaže...

au sto se moze zaraditi na POE danas ak igras HC Nemesis ligu....

 

drug igra dnevno 5-6h, ispod 30$ nikad ne prodje kako se razni orbovi prodaju pa to je cudo Oo

 

tacno bih i ja mogao opet malo na novu ligu :D

RMT je bannable, ima sreće što ga GGG nije uhvatio, 30$ dnevno nije malo.

Svaki trade van igre je bannable uvijek bio ali to ce uvijek bili i sanse da te neko uhvati su 0.0001% uvijek :P


Ne kontam cemu 3 TD, zato sto ce ova igra imati istu sudbinu kao Diablo 2, barem sto se tice trgovine itema....

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
offline
Path of Exile

lol slucajno otkrio ovu igru preko steama sad u subotu, odigrao 13h u 2 dana..

 

dobar RPG, ali ima mane, najvise me zivcira sto nema tipka da automatski poslaze iteme u inventoryu nego uvijek moram sam sve micati kako bih dobio optimum prostora

 

takodjer zivcira sto nema neki item compare kao npr u torchlightu 2..

 

igram solo sa templarom, totalno ugasio global chat

ownam sa templarom (doduse mislim da mi pomaze 46% rare item find =)

 

i ovaj koncept bez golda je heben =)

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2013 10:04 (Fanu).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

uvjek igram "svoj" build...neznan di je zabava kopirat tuđi build ali i kad pogledaš sve je to jako slično....ako je build za zabavu igrat ces na veci dps, ako je za hardcore ic ces na veliki hp i reziste i to je to....nema tu velike filozofije

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Path of Exile
Fanu kaže...

lol slucajno otkrio ovu igru preko steama sad u subotu, odigrao 13h u 2 dana..

 

dobar RPG, ali ima mane, najvise me zivcira sto nema tipka da automatski poslaze iteme u inventoryu nego uvijek moram sam sve micati kako bih dobio optimum prostora

 

takodjer zivcira sto nema neki item compare kao npr u torchlightu 2..

 

igram solo sa templarom, totalno ugasio global chat

ownam sa templarom (doduse mislim da mi pomaze 46% rare item find =)

 

i ovaj koncept bez golda je heben =)

Item compare imas, mislim da drzis tipku ALT dok si u invntoryu, ako na to mislis.

You better run, you better take cover!
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Fanu kaže...

lol slucajno otkrio ovu igru preko steama sad u subotu, odigrao 13h u 2 dana..

 

dobar RPG, ali ima mane, najvise me zivcira sto nema tipka da automatski poslaze iteme u inventoryu nego uvijek moram sam sve micati kako bih dobio optimum prostora

 

takodjer zivcira sto nema neki item compare kao npr u torchlightu 2..

 

igram solo sa templarom, totalno ugasio global chat

ownam sa templarom (doduse mislim da mi pomaze 46% rare item find =)

 

i ovaj koncept bez golda je heben =)

To je samo nešto što tebe živcira, ne znači da je mana. Naviknut ćeš se, ako je Diablo 2 mogao tako, može i PoE :)

Ne znam koji si level, ali nemoj da te demotivira kada više ne budeš ownao (brzo će doći do toga), možda ćeš morati raditi novog lika..
Ako si još mali level, radi si passive tree tako da uzimaš dosta life nodova. Poslije na cruel i merciless obavezno max ressist i armor. (i naravno life) 

11 godina
offline
Path of Exile

level sam 23., u actu 2 rijesavam neke od prvih questova - umirem uglavnom kod vecih boss fightova ili kad ne pazim pa me swarma vise creepova

a kad kazem item compare mislim na compare itema kojeg imam u inventoryu i onog kojeg imam equipanog - da se pokazu jedan do drugoga..

 

i da li se to meni cini ili mogu equipati "samo" 5 spellova? tj bindati ih na qwert i to je to ili? 

super je ova dinamika sa socketima, stvarno tjera covjeka na razmisljanje i odbacivanje itema koje bi u svakom drugom RPGu odmah equipao

 

btw kako se dijeli loot u partyu? moze li se to kontrolirati kako - tipa da svako vidi loot samo za svoju klasu, ili da pada random ljudima ili da pada redom za svakog lika u partyu? samo da nije kao u diablu2 gdje svi zure i samo klikaju sve ne bi li prvi pokupili..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

onaj ko hosta party moze birat free for all/short allocation ili permanent allocation za loot

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice