Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 201.389
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Path of Exile

Jesi instalirao PoE na SSD?

16 godina
offline
Re: Path of Exile

ne, al isto je bilo dok je bio na ssd-u, neznam zakaj je tak....

mrakky
16 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
mrakky kaže...

ne, al isto je bilo dok je bio na ssd-u, neznam zakaj je tak....

 

Probaj pogasit sve pozadinske programe prije pokretanja.

16 godina
offline
Re: Path of Exile
dekstroza kaže...
mrakky kaže...

ne, al isto je bilo dok je bio na ssd-u, neznam zakaj je tak....

 

Probaj pogasit sve pozadinske programe prije pokretanja.

nekaj brže se louda, al neprimjetno, nema veze, ne smeta mi, valjda budu nekaj povodom toga naravil, hvala na pomoči.

mrakky
12 godina
offline
Path of Exile

Koliko vidim moze se igrati taiwan beta(?) verzija 1.2.0

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
mrakky kaže...
dekstroza kaže...
mrakky kaže...

ne, al isto je bilo dok je bio na ssd-u, neznam zakaj je tak....

 

Probaj pogasit sve pozadinske programe prije pokretanja.

nekaj brže se louda, al neprimjetno, nema veze, ne smeta mi, valjda budu nekaj povodom toga naravil, hvala na pomoči.

Nemoj očekivati da će oni nešto napraviti, jer većina ljudi nema nikakvih problema. Probaj reinstall igre, ako ne pomaže onda reinstall windowsa.

Ako i onda ne pomaže onda čekaj njih. :)

15 godina
offline
Re: Path of Exile
g3arv8 kaže...

Koliko vidim moze se igrati taiwan beta(?) verzija 1.2.0

Da, čak i na engleskom jeziku. Ali to nije cijela ekspanzija, nema mastersa. Mislim i da još toga fali.

16 godina
offline
Re: Path of Exile

Nemoj očekivati da će oni nešto napraviti, jer većina ljudi nema nikakvih problema. Probaj reinstall igre, ako ne pomaže onda reinstall windowsa.

Ako i onda ne pomaže onda čekaj njih. :)

budem prek noči stavil nanovo instalirat igricu, to je steam verzija, čisto sumnjam da je nekaj sa prozorima, jer sve ostale igre rade normalno, čist je komp od napasnika, al kao što rekoh nesmeta me preveč

mrakky
15 godina
offline
Re: Path of Exile
mrakky kaže...

Nemoj očekivati da će oni nešto napraviti, jer većina ljudi nema nikakvih problema. Probaj reinstall igre, ako ne pomaže onda reinstall windowsa.

Ako i onda ne pomaže onda čekaj njih. :)

budem prek noči stavil nanovo instalirat igricu, to je steam verzija, čisto sumnjam da je nekaj sa prozorima, jer sve ostale igre rade normalno, čist je komp od napasnika, al kao što rekoh nesmeta me preveč

Pa skini običnu verziju, ne kužim zašto ljudi koriste steam verziju (ja isto dosta koristim steam, ali ne za PoE).

Mislim da steam samo dodatno opterećuje igru. Možda je i to problem.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
GuitarMaster kaže...

ne kužim zašto ljudi koriste steam verziju

 

Zašto ne?

15 godina
offline
Re: Path of Exile
dekstroza kaže...
GuitarMaster kaže...

ne kužim zašto ljudi koriste steam verziju

 

Zašto ne?

Pa čini mi se da smeta jer je samo posrednik. Čemu? Razumijem da ljudi (i ja) vole imati sve svoje igre na jednom mjestu, ali ovo je free to play igra.

Nema potrebe za dodatnim "programima". Skineš sa službene stranice i to je to.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
GuitarMaster kaže...

Pa čini mi se da smeta jer je samo posrednik. Čemu? Razumijem da ljudi (i ja) vole imati sve svoje igre na jednom mjestu, ali ovo je free to play igra.

Nema potrebe za dodatnim "programima". Skineš sa službene stranice i to je to.

 

S druge strane korištenjem steama ne moraš ići na njihove stranice i stvarati novi account i pamtiti novi password, patching je jednostavniji na steamu, imaš i achievemente da se hvališ frendovima, a možeš i koristiti steam wallet za eventualnu kupovinu unutar igre. E da, i ne znam po čemu misliš da "smeta"?

15 godina
offline
Re: Path of Exile
dekstroza kaže...
GuitarMaster kaže...

Pa čini mi se da smeta jer je samo posrednik. Čemu? Razumijem da ljudi (i ja) vole imati sve svoje igre na jednom mjestu, ali ovo je free to play igra.

Nema potrebe za dodatnim "programima". Skineš sa službene stranice i to je to.

 

S druge strane korištenjem steama ne moraš ići na njihove stranice i stvarati novi account i pamtiti novi password, patching je jednostavniji na steamu, imaš i achievemente da se hvališ frendovima, a možeš i koristiti steam wallet za eventualnu kupovinu unutar igre. E da, i ne znam po čemu misliš da "smeta"?

Patching nije jednostavniji na steamu. Upališ igru i lijepo sve skine automatski. Možeš samo imati problema sa steamom (ne kažem da ima, samo kažem da može biti jer ipak je ne-steam verzija "nativna").

Pa ne kažem konkretno da smeta, ali mi je nekako logično da s "dodatnim korakom" (steam) samo kompliciraš situaciju.

Eto savjetujem kolegi koji ima problema da proba "nativnu" verziju. Možda pomogne, tko zna.

11 godina
offline
Re: Path of Exile
GuitarMaster kaže...
dekstroza kaže...
GuitarMaster kaže...

ne kužim zašto ljudi koriste steam verziju

 

Zašto ne?

Pa čini mi se da smeta jer je samo posrednik. Čemu? Razumijem da ljudi (i ja) vole imati sve svoje igre na jednom mjestu, ali ovo je free to play igra.

Nema potrebe za dodatnim "programima". Skineš sa službene stranice i to je to.

Mene je jako živciralo na POE bez steam-a logiranje u igru, svaki puta sam se kao logirao sa nove lokacije i svaki puta je trebalo pisati šifru koju pošalju na mail. Sa steam-om me logira odmah bez problema, tako da Steam ima koristi.

15 godina
offline
Re: Path of Exile
zveer kaže...
GuitarMaster kaže...
dekstroza kaže...
GuitarMaster kaže...

ne kužim zašto ljudi koriste steam verziju

 

Zašto ne?

Pa čini mi se da smeta jer je samo posrednik. Čemu? Razumijem da ljudi (i ja) vole imati sve svoje igre na jednom mjestu, ali ovo je free to play igra.

Nema potrebe za dodatnim "programima". Skineš sa službene stranice i to je to.

Mene je jako živciralo na POE bez steam-a logiranje u igru, svaki puta sam se kao logirao sa nove lokacije i svaki puta je trebalo pisati šifru koju pošalju na mail. Sa steam-om me logira odmah bez problema, tako da Steam ima koristi.

Meni se to događa, ali rijetko. Ako ne igram po nekoliko dana. Ako igram svaki dan ili svaki drugi, zapamti šifru i ne pita.

16 godina
offline
Path of Exile

igra je mrak, zakačio sam se ko budala, zadnja igrica za koju sam se tolko zakačio je bio diablo 3, ovo je super kaj nije p2w i kaj totalno f2p.

svaka čast kreatorima PoE.

mrakky
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

evo poceo sam igrati ovo. Krenuo sam sa Shadowom i 2 dagera i idem full dex, atk speed i evasion. Koliko vidim armori utjecu na speed sto znaci da na njemu moram imati neki light armor?!? Svaki prijedlog je dobrodosao :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

evo poceo sam igrati ovo. Krenuo sam sa Shadowom i 2 dagera i idem full dex, atk speed i evasion. Koliko vidim armori utjecu na speed sto znaci da na njemu moram imati neki light armor?!? Svaki prijedlog je dobrodosao :)

Nećeš daleko. :D Savjeti su dobri, ali bolje da sam shvatiš kako igra funkcionira.

Evo jedan savjet:

- Bez life-a ne možeš. Točka. Za softcore oko 110-120%, a za harcore najmanje 150% (stvarno najmanje).

 

Što ti znači "full dex"? Na passive tree-u atributi nisu posebno bitni, jer možeš puno bolje potrošiti pointove (na druge nodove).

Prirodno ćeš imati dosta jednog atributa jer koliko vidiš ima dosta onih +10 dex/str/int, preko njih ćeš doći do puno zanimljivijih nodova.

13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

naci da dizem max life polaku uz sve sto dizem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Path of Exile
Gam3r kaže...

naci da dizem max life polaku uz sve sto dizem?

da, ja sam prvo nekoliko pointa iskoristio za life, pa sam onda lagano jačinu, al uz to isto tako life, ako je bilo moguče.

ima kakav guild sa naših prostora, igram maraudera, 28 lvl na standardu na actu 2 sam, nick mi je mrakky pa ko želi nek me doda.

mrakky
11 godina
offline
Path of Exile

tako je, obavezno je bar nešto uložiti u life, to i ja radim sa svojim likom makar igram summonera gdje me rijetko i netko udari ali poslije definitivno treba, posebno za end game

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Path of Exile

ima kakav guild, zasad igram standard, jel to bitno za ulazak u guild il svi u gildu moraju bitista liga?

 

edit: nakon ovog updeta 1.2.1 mi se ubrzalo loadanje, super, nije stvar ni do steama neg vjerojatno do njih na nekim konfama se dešava, pokušao sam baš skinut igricu i instalirat na ssd, znači oficialni instaler i stvar je bila jednaka.

mrakky
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 19:34 (mrakky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile
Pozz ekipa, sad cu staviti skidati igru... pa ako tko hoce da mi se pridruzi kasnije u igri. Relativno sam nov u ovome pa da mi netko pojasni sta je najbolje i te stvari...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

najbolje ti je krenuti sa nekim likom i istrazivati s njim i nis previse ne ocekivati od njega jer ces ga zaribati kak got okrenes. Laganini igraj i skontas sve s vremenom :)

Malo wiki malo videi po youtubu i sve ces pohvatati. Sretno ti bilo :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Path of Exile
pinc123 kaže...
Pozz ekipa, sad cu staviti skidati igru... pa ako tko hoce da mi se pridruzi kasnije u igri. Relativno sam nov u ovome pa da mi netko pojasni sta je najbolje i te stvari...

LIFE i samo life

imaš na oficijelnom forumu različitih buildova,pa si odaberi jedan,iako ja vjerujem da je ranger najlakši

ima jako dobrih buildova od njega-odaberi si jedan

Gam3r kaže...

najbolje ti je krenuti sa nekim likom i istrazivati s njim i nis previse ne ocekivati od njega jer ces ga zaribati kak got okrenes. Laganini igraj i skontas sve s vremenom :)

Malo wiki malo videi po youtubu i sve ces pohvatati. Sretno ti bilo :)

Istina,ja sam ih zaribao oko 10 komada prije nego sam dovoljno naučio o igri(jako je teška i komplicirana)

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2014 0:13 (ericsneo).
15 godina
offline
Path of Exile

Je, jako je lako zaribati lika, ali na greškama se uči. Meni osobno je ovaj guide i build super beginner friendly. Marauder

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

šteta što u PoE nema levelanja kao u diablo 3, da radimo neke posebne misije, ne tri puta cijelu igru za svakog lika :(

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
zveer kaže...

šteta što u PoE nema levelanja kao u diablo 3, da radimo neke posebne misije, ne tri puta cijelu igru za svakog lika :(

Ok, ali danas se dosta brzo levela. Ne moraš raditi sve misije (naravno one glavne za prolaz acta moraš), nego levelaš u određenim zonama nekoliko runova.

Kao što su: Ledge (act1), Chamber of Sins lvl 2 (act2), Fellshrine Ruins (act2), City of Sarn (act3), Docks (act3).

Prije je elvelanje bilo dosta sporije, danas se stvarno brzo može doći do mapa.

11 godina
offline
Path of Exile

ista, leveli idu dosta brzo, dobim level za manje od jedog sata, a već sam prošao lvl 40, s time da igram summonera i još ubijanje protivnika ide relativno sporo

makar nije loša ideja raditi sve questove, posebno one koji daju skill point-ove ili skill gemove

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

ja uvijek volim istrazivati i sve u detalje questove obraditi, picajzla sam sta ces. Iako sam 3-4 lvl uvijek veci od monstera ipak mi je zadovoljstvo igrati igru i prelaziti ju. Uvijek otkrijem cijelu mapu pa tek onda idem dalje. Tak je svejedno kada dodes do kraja main misije, zar ne? Ovako skupis iteme i nades ono sto trebas bez brige ikakve :)

Prvo sam poceo sa shadowom i ono isao na int+dex build i totalno sam ga zaribao, iako je stvarno jak i 1 sam slucajno umro zbog lagga ali nije to to igrati sa tim likom koji je pol-pol napravljen. I evo krenuo sma ispocetka sa rangerom. Radim glass-cannon build. Naci vecina u dmg ide, crit i tako. Pratim jedan build sa AoE Ice shotom i single target Puncture skillom. Odlican je i sve one shota prakticki. Sve u svemu zanimljivo mi je i bas mi se svida igra :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice