PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.852
|
čitano: 1.309.374
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

OCD - PUBG Parachuting and Skydiving

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nisam baš nešto ranije igrao timove jer sam imao dojam da je solo/duo zakon... no zadnjih dana kako igramo 4man više manje stalno, moram reći da mi se puno više sviđa. Još uvijek smatram da je solo "way to go" za osjećaj strepnje i survivala, ali 4man je jednostavno puno zabavnija igra :)

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja mogu samo reći što se tiče mape i borbe lakše je proći kroz poljanu (livadu) nego da ideš preko brda uvijek netko na brdu vreba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

https://crowdin.com/translate/pubgmap/4/en-hr

https://crowdin.com/project/pubgmap/hr#

 

evo ako se nekome da prevoditi interaktivnu kartu, ja sam nesto pisao, ali sam u nedoumici kako prevesti spawn i loot :D

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2017 23:25 (goodye).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

hajlajtsi

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 11:44 (Jack Sparrow).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Mtashed's PUBG School #5: NEVER PEAK LEFT - Playerunknown's Battlegrounds
Guide

 

PUBG - Funny Moments #4

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ovakav ulazak u kuću bi ponekad mogao biti koristan!

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Ovakav ulazak u kuću bi ponekad mogao biti koristan!

 

 Moram probat kad dojdem doma.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
TomoR kaže...

Ovakav ulazak u kuću bi ponekad mogao biti koristan!

 

 Moram probat kad dojdem doma.

Večeras umjesto da se igraš s ekipom u Overwatchu dođi na Steam da zaigramo koju :)

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Navodno službeni podaci o oružjima, attachmentima itd:

https://pubg.me/blog/post/official-stats-for-every-weapon-in-playerunknown-s-battlegrounds

 

Samo kliknite na tip oružja i dat će više podataka.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
NEW_MAN kaže...
TomoR kaže...

Ovakav ulazak u kuću bi ponekad mogao biti koristan!

 

 Moram probat kad dojdem doma.

Večeras umjesto da se igraš s ekipom u Overwatchu dođi na Steam da zaigramo koju :)

 Kad sam zavrsil Ow tebe vise nije bilo a ne mogu do kasno znas zakaj. Mogu od 18:00 do max 21:00. Ako nema nikoga palim OW ili Rust ili COH2 ili nist.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...

Kad sam zavrsil Ow tebe vise nije bilo a ne mogu do kasno znas zakaj. Mogu od 18:00 do max 21:00. Ako nema nikoga palim OW ili Rust ili COH2 ili nist.

Ma sve 5 :) Budem ja probao veceras bit u nekom normalnom vremenu online... jucer sam zaspao kao zaklan do jutra.

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Eto.Bas malo sam napravio rezime ove igre,sto se tice devova koliko su kvalitetni.Pa eto mogu reci da sam primjetio par stvari koje su mi dosta smetale,a popravili su ih.Igru imam nekih 2mjeseca sto i nije puno,ali u tih 2 mjeseca ja sam vidio dosta pomaka.

1-Performanse,meni osobno jako bitna stavka.Prvi dan kada sam kupio igru,nije mi bas bila igriva i imao sam max 30fps-a.Sada imam oko 40.Ima jos mjesta napretku definitivno,ali ipak cu zazmiriti na jedno oko jos neko vrijeme,posto je igra i vise nego igriva.

2-Sjecam se red dod sight da je imao onaj problem sa onim crnim kvadraticem,koji mi je ful smetao kada sam nekako pokusao pogoditi preko njega.Danas tog problema nema

3-Vozila.Sjecam se da bi usao u auto i imao opak lag i zvuk bi stekao.Danas to i vise nego sasvim dobro radi.

4-Reakcije skupljanja stvari sa poda.Prvi dan,otvaranje vrata i skupljanje itema sa tipkom F,mi je bila ziva muka.Danas to radi uredu,ali moglo bi jos malo bolje.Ali da manje steka,meni osobno da.

 

 

Eto.Tako da je moj zakljucak da je igra poprilicno uznapredovala.Ono gdje vidim problem koji jos nije rijesen su serveri koji imaju taj svoj lag.Ali to je barem u mom slucaju od 10 partija 1 koja bas steka.Tako da ja sam zadovoljan kako devovi rade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS Myths Vol.1

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Twitch i amazon daju 7 dana trial na twitch prime i amazon video

https://twitch.amazon.com/prime?ref_=SM_OM_PUBG_BP

 

Tu se mozete registrirati.

 

Uglavnom, morate imati karticu koju povezete na racun na amazon i poslje toga povezete amazon i twitch (meni se automatcki uradilo, pretpostavljam jer sam bio prijavljen). Poslje toga vam ide 7 dana trial, mozete odmah ponistiti karticu, ono da ne ide automatdski skidanje. ovih 7 dana ostaje. Dobijete twitch prime i amazon video. Nisam gledao video, ali vidim na twitchu da sam prime.

 

Sve ovo pisem iz razloga sto, kada se prijavite, dobijete nekakvu obleku za PUBG. Uglavnom morate spojiti PUBG i twitch, sto ja jos uvijek nisam uradio, cekam da dodem kuci.

A i U ponedjelja kje E3, sa twitch prime mozete gledati :)

 

sve imate poblize objasnjeno: https://blog.twitch.tv/twitch-prime-goes-global-with-exclusive-gear-in-playerunknowns-battlegrounds-ca869bd33f83

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
goodye kaže...

Twitch i amazon daju 7 dana trial na twitch prime i amazon video

https://twitch.amazon.com/prime?ref_=SM_OM_PUBG_BP

 

Tu se mozete registrirati.

 

Uglavnom, morate imati karticu koju povezete na racun na amazon i poslje toga povezete amazon i twitch (meni se automatcki uradilo, pretpostavljam jer sam bio prijavljen). Poslje toga vam ide 7 dana trial, mozete odmah ponistiti karticu, ono da ne ide automatdski skidanje. ovih 7 dana ostaje. Dobijete twitch prime i amazon video. Nisam gledao video, ali vidim na twitchu da sam prime.

 

Sve ovo pisem iz razloga sto, kada se prijavite, dobijete nekakvu obleku za PUBG. Uglavnom morate spojiti PUBG i twitch, sto ja jos uvijek nisam uradio, cekam da dodem kuci.

A i U ponedjelja kje E3, sa twitch prime mozete gledati :)

 

sve imate poblize objasnjeno: https://blog.twitch.tv/twitch-prime-goes-global-with-exclusive-gear-in-playerunknowns-battlegrounds-ca869bd33f83

 Grazie. Slozeno, isprobano i radi.

EDIT: Ja imam Amazon Prime pa nisam moral kemijat s racunima na sedam dana. Obleka je sjela i nosi se carapa na glavi :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2017 11:09 (NEW_MAN).
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ima ikto trick za povecat fps jer mi je samo 20fps al nemogu normalno igrat hvala u opisu mog profila imate sastav pc hvala btw tek mi je prvi dan

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

S tim procom i grafom ne možeš očekivati više, mislim da ti nikakav trik neće pomoći

Engage...
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ice45 kaže...

ima ikto trick za povecat fps jer mi je samo 20fps al nemogu normalno igrat hvala u opisu mog profila imate sastav pc hvala btw tek mi je prvi dan

 

 

onaj screen scale ili kaj već stavi na 70% - to će ti dignuti fps za bar 50%  i naravno stavi sve na low i možeš u steam-u komandu staviti    - USEALLAVAILABLECORES 

 

ovo sa 70% će ti najviše dignuti fps

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

92 ZOMBIES - PlayerUnknown's Battlegrounds Highlights (PUBG Zombies Custom
Games) w/ StoneMountain64

 

Myths Tested - PUBG Episode 2

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.6.2017 9:36 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Pozzz.Jel bi mi mogao tko reci,zasto mi ovako snimak steka sto se tice zvuka?Jer primjetit ce te da zvuk kasni.Koristim ReLive od Crimson drivera.Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nove stvari

 

 

battletag:MasnaKrvavic#2275
Moj PC  
4 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Endymon kaže...

 

Pozzz.Jel bi mi mogao tko reci,zasto mi ovako snimak steka sto se tice zvuka?Jer primjetit ce te da zvuk kasni.Koristim ReLive od Crimson drivera.Hvala

 To je do samog Relivea, na ovom prvom video ces nac fix za to.

Battleog - 191silvinjo
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Neka glupost mi se događa sa igrom. Što god da namjestim u postavkama CPU usage mi ne prelazi 30% a GPU usage 35% i FPS mi se vuče između 20-30. Ne znam od kad mi je to. Danas upalio afretburner i imam što vidjeti...

Ima netko neku ideju?

BF Nick: Xtreme_Switch
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Igra nije ni par mjeseci vani a oni već izbacuju preskakanje i penjanje. U nekim drugim igrama nismo to vidjeli ni za par godina a većinom i nikada. Gjob nema šta igra ide u dobrom smjeru.
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Switch kaže...

Neka glupost mi se događa sa igrom. Što god da namjestim u postavkama CPU usage mi ne prelazi 30% a GPU usage 35% i FPS mi se vuče između 20-30. Ne znam od kad mi je to. Danas upalio afretburner i imam što vidjeti...

Ima netko neku ideju?

 Nešto ti ne valja.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice