PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.296.351
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Boris grozni kaže...

Od zadnjeg patcha tu i tamo kad ocu pogledati replay matcha na loading screenu zabloka da moram alt+f4

Nekuzim kako da sad kupujem stvari tj chestove kad za iste dobijem dvoznamenkaste bodove kroz igru a chestovi i dalje kostaju četveroznamenkastu brojku?

Provjeri fajlove igre.

 

Što se sanduka tiče; Hunter's Chest i Archivist Chest i dalje daju predmete i setove, samo su promijenili da Supply Loot Cache umjesto BP daje Credits za kupnju kozmetičih predmeta koje otključaju Hunter's i Archivist.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Od sutra na live bi trebao biti novi patch 25.1:

https://pubg.com/en/news/6548?category=patch_notes

 

Nova puška, Dragunov, za sada ipak neće biti aktivirana:

https://twitter.com/PUBG/status/1688837459709231105

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Prozvalo me sheaterom na kraju... 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Tražim nekoga za duo fpp normals (neda mi se squads igrati). Uvjet jedini je da ste dobar igrač sa makar malo mozga, i da se ne bojite pokefat sa protivnicima (ja sam uvijek za push i agresivan gameplay, ako ocijenimo da se u trenutnom fajtu može tako odigrati) 

 

Možemo i duo vs squads nekad ako nas uhvati gušt za tryhardanjem 

 

Javite se samo ako imate 250+ adr.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2023 21:11 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Baldurion kaže...

Tražim nekoga za duo fpp normals (neda mi se squads igrati). Uvjet jedini je da ste dobar igrač sa makar malo mozga, i da se ne bojite pokefat sa protivnicima (ja sam uvijek za push i agresivan gameplay, ako ocijenimo da se u trenutnom fajtu može tako odigrati) 

 

Možemo i duo vs squads nekad ako nas uhvati gušt za tryhardanjem 

 

Javite se samo ako imate 250+ adr.

 

 gdje provjeris taj adr?

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Boris grozni kaže...
Baldurion kaže...

Tražim nekoga za duo fpp normals (neda mi se squads igrati). Uvjet jedini je da ste dobar igrač sa makar malo mozga, i da se ne bojite pokefat sa protivnicima (ja sam uvijek za push i agresivan gameplay, ako ocijenimo da se u trenutnom fajtu može tako odigrati) 

 

Možemo i duo vs squads nekad ako nas uhvati gušt za tryhardanjem 

 

Javite se samo ako imate 250+ adr.

 

 gdje provjeris taj adr?

 

ADR = average damage (per) round

 

Ja koristim ovu stranicu. Imaš i ovu. Na ovoj stranici možeš vidjeti koliko je ukupno bilo botova u pojedinom meču itd. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2023 15:13 (Baldurion).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
A zašto mora imat 250 adr ?

Šta nije cilj u igri bit zadnji i osvojit chicken?
Tako ja igram sa randomima...i odma u startu odbijam skocit na Hot Drop sa njima..i tada kreće toxic psovanje i vrijeđanje l,ali uvijek... baš ružno...a većina tih igrača ubije 2 lika (ako da) i umre za minutu dvije :D ne vidim smisao takve igre


Ja u rankedu imam 115 taj adr..a public ne igram često, jer mi nije napet i nije mi zanimljiv...tamo imam 200,jer igram bezveze
...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2023 20:37 (DaNiTo).
14 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

I ja sam opet u potrazi za duo, ne treba imat nikakve preference, osim da je normalan, igra često i nije baš loš ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2023 22:05 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel netko našao rješenje za problem sporog ulaženja u lobby nakon gejma, ovi što su ga imali ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zabranjeniples kaže...

Jel netko našao rješenje za problem sporog ulaženja u lobby nakon gejma, ovi što su ga imali ?

 Ne, i dalje imam taj problem. Također me zanima ako je netko riješio

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zabranjeniples kaže...

Jel netko našao rješenje za problem sporog ulaženja u lobby nakon gejma, ovi što su ga imali ?

 

TomoR kaže...
zabranjeniples kaže...

Jel netko našao rješenje za problem sporog ulaženja u lobby nakon gejma, ovi što su ga imali ?

 Ne, i dalje imam taj problem. Također me zanima ako je netko riješio

 

-KoreanRating malo pomogne, to sam isprobavao, ne znam zašto pomogne ali ima učinka.

Pomaže i jači procesor, skače zauzeće procesora tokom izlaska iz runde.

I brže je na NVME PCI-E 4.0 s DRAM nego na NVME PCI-E 3.0 DRAMless, isto isprobano. 

 

Moja teorija je da postoji nekakvo usko grlo u pohrani replaya nakon runde otkako su dodali one opcije ocjenjivanja članova tima. 

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
I ja iman ovaj problem u zadnja 2 miseca. Nasta je kad san se priselija sa kompom u drugi stan, na malo sporiji net i lošiji router.
lol
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Fox Mulder kaže...
I ja iman ovaj problem u zadnja 2 miseca. Nasta je kad san se priselija sa kompom u drugi stan, na malo sporiji net i lošiji router.

 Da, ja isto nekako imam osjećaj da je to više do mog Internet providera nego do mog računala.

3 godine
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Taj problem je random, i ocigledno nema veze s nasim hw, kako dode tako i ode, rekao bi vise da je problem same igre.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako netko nađe kakvo rješenje, neka svakako posta vamo.

Nema mi nikakve logike, igra od izlaska radi najurednije i onda samo odjednom problem.

Sve sam živo probao, od onog čišćenja u steamu, reinstala igre, novog ssd-a, postavki, FR modema, sve i svašta, ali ne ide.

Jedino mi još svjež install windowsa ostao, ali to mi ne pada na pamet (lutrija).

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2023 17:34 (zabranjeniples).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

nikad nisam imao taj problem, sada cak nakon zadnjeg veceg patcha mi cak i fluidnije igra radi, nema fps dropova kao sto je znalo bit...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zabranjeniples kaže...

Ako netko nađe kakvo rješenje, neka svakako posta vamo.

Nema mi nikakve logike, igra od izlaska radi najurednije i onda samo odjednom problem.

Sve sam živo probao, od onog čišćenja u steamu, reinstala igre, novog ssd-a, postavki, FR modema, sve i svašta, ali ne ide.

Jedino mi još svjež install windowsa ostao, ali to mi ne pada na pamet (lutrija).

 

 ajde probaj se sitit jesi li nešto radija/instalira/minja

 

ja san 1000% siguran da mi se javilo prije 2 miseca kad san uselija u drugi stan na drugi router.

btw. ovo mi tako čupa živce: umreš glupo i bisan si i onda ti triba 5 minuta da izađeš :@@@

lol
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.8.2023 2:19 (Fox Mulder).
14 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Fox Mulder kaže...

Ma kakvi, isti modem, ista usluga kao prije, sve kao što je radilo prije.

 

Jedino zadnje što sam stavio je ssd za igre, Samsung 980.

Ali i tu je radilo sve kako spada do jednog momenta.

I evo sad sam umjesto njeg stavio Samsung 970 EVO PLUS i nikakvog pomaka 

.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Gluposti, do servera njihovog je nekad problem i to je to, nikakvi cpu,ssd..
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo, probao sam vidjeti da li imam nekih konflikata u Firewall-u, za većinu upisa su ista pravila bila osim na TSLgame, pa sam samo za TSLgame obrisao pravila i ponovno postavio kada se startala igra, nema razlike.

 

Negdje je problem od Hrvatske prema authentication serveru, jer svi ovi strani streameri koje gledam nemaju taj problem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.8.2023 18:09 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zabranjeniples kaže...

Ako netko nađe kakvo rješenje, neka svakako posta vamo.

Nema mi nikakve logike, igra od izlaska radi najurednije i onda samo odjednom problem.

Sve sam živo probao, od onog čišćenja u steamu, reinstala igre, novog ssd-a, postavki, FR modema, sve i svašta, ali ne ide.

Jedino mi još svjež install windowsa ostao, ali to mi ne pada na pamet (lutrija).

 

 

Vidio sam da nekome ovo pomaže: The solution to this problem is smashing Shift with Backspace several times. Just press randomly Shift key and Backspace key. It is weird, but it works!

 

Isto ovdje ima par stvari kada zapne nakon match-a loding screen https://www.partitionwizard.com/clone-disk/pubg-stuck-on-loading-screen.html

3 godine
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Disk write error, updejta counter-strike normalno, PUBG do danas radio perfektno stisnem update i vrti se ta prokleta porukawtf
edit.

Nesto se Steam zbagirao uglavnom uspio sam rijesiti:

 If you are on Steam, first thing to try is to go Settings > Downloads > "Clear download cache"

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.8.2023 20:51 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel mora svaki yebeni fps zavrsiti s prokletim zombijima i sl retardacijama

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra je ionako otkada je besplatna blago rečeno ne igriva uz toliku količinu cheatera. Na svakom su koraku i u skoro svakom gejmu, tako da je igra smiješna kao i banovi koje dobiju na par sati, dan, dva, tri, pet, ma u kurcu su, jebali ih zombiji i šarene gej torbe i odjela te mikrotransakcije...vjerujem da ako si kupio ta govna i dao para u igru i toleriraju varanje, valjda dobiju ban uz ispriku na par sati.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

to je samo mode igre...

 

pubg i citeri se spominju od kad je igra izasala...ja ih ne primjecujem toliko cesto...

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Wiz3m4n kaže...

Igra je ionako otkada je besplatna blago rečeno ne igriva uz toliku količinu cheatera. Na svakom su koraku i u skoro svakom gejmu, tako da je igra smiješna kao i banovi koje dobiju na par sati, dan, dva, tri, pet, ma u kurcu su, jebali ih zombiji i šarene gej torbe i odjela te mikrotransakcije...vjerujem da ako si kupio ta govna i dao para u igru i toleriraju varanje, valjda dobiju ban uz ispriku na par sati.

 Ili igraš TPP ili samo nisi dobar. Ne kažen da nema cheatera, al nema ih baš toliko puno. Možda me ubije jednom u 15ak gejmova. Jednostavno san loš ehehe

Divide et impera!
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2023 23:20 (omeyer).
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

E pa sada ne kažem da pariram kinezima, no ako skoro svaki dan kada redovno igraš dobiješ izvješče reporta da su ga banali onda vjerujem da nije problem u meni. Nisu ga banali zbog sira! Ne znam kako ne kužite tko vara, onaj tko zna igrati i tko je dugo u fps igrama a ja kao matorac koji svakako jesam  primjetim i prečesto, bolje bi mi bilo da ne, manje bi se živcirao.

Ja ne znam dali igramo istu igru  pitam se, možda je i do toga 

 

I da igram sa kolegom TPP,  igramo taj mod jer mu ne leži FPS na žalost, možda je do toga??

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2023 9:18 (Wiz3m4n).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ima ih više svakako od kad je free, i postotak u kojem sam medu prva tri i prvi se drasticno smanjio vjerovatno zbog tih čitera, barem meni. Sad tu i tamo prijavim nekoga i dobim izvjestaj da je banan zbog varanja sto prije nije bio slucaj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja ostao jučer 1 vs 1, lika zapalio molotovom, iza zaklona sam, on počne nekontrolirano trčati, i dok trči goreći me svejedno ubije dok pucam po njemu...

 

Mora da je pr0, je'l? Naravno da je bio low level

 

Osim toga, PUBG izbacuje ban report svaka dva tjedna, u prosjeku to bude podjednak broj perma bannanih, oko 70 000. Velika šansa da to igrači koji su uhvaćeni samo opet kreiraju novi account i nastave s istom pričom...

 

EDIT:

Malo sam gledao wackyjacky-a prošli tjedan - igrao je ranked Solo TPP na Asia serveru (ušao je u Top 500) - Solo TPP jer je jedini Solo Ranked koji postoji. Ima malo problema što mu je ping 200+ ms, pa bude i koji desync, ali tako očitih čitera ima da ono... Lik ga ubije kroz zid kuće, a on leži na tlu iza zida, itd. Tj. ima igrača bez čita, ali im čiter ispred čisti put.

 

EU je i u Public Tryhard, ne mogu se još dodatno živcirati i sa Ranked...

 

Ja uglavnom igram po sat-dva dnevno, ne mogu psihički više od toga. Da nije tako dobar osjećaj pucanja i ostalih mehanika u igri, vjerojatno bih već davno odustao...

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2023 10:27 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice