Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 699.679
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Moram priznat da me također zanima što točno je u sadašnjem PES-u bolje. Dajte mi 3 glavna razloga zašto preferirate PES u odnosu na FIFU. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

face, face i... face

14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

ma da, ali jedan od razloga je sigurno! vec sam trojicu "pes-OVACA" pitao neka mi daju bar neki dobar razlog i prvo navedu face {#}

 

sigurno vidite facijalni grc dok igrac idari loptu. haha

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2012 0:01 (Idealist).
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

zabava, zabava, zabava {#}

Daria
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

po cemu je zabavniji? jer mozes dobiti gol sa 45 metara? meni je to bzvz

 

EDIT: ne, zato sto mozes samo s jednim igracem proci cijeli teren...

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2012 0:02 (Idealist).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Idealist kaže...

po cemu je zabavniji? jer mozes dobiti gol sa 45 metara? meni je to bzvz

 

EDIT: ne, zato sto mozes samo s jednim igracem proci cijeli teren...

U fifi nemožeš?

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

mozes, samo se trebas malo vise potruditi

 

EDIT: niste dali jos ni jedan argumenat po cemu je pes bolji? (laksi je za igrati)

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2012 0:04 (Idealist).
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Istina je da se FIFA igra prstima a PES srcem. Pes ima ono nesto ali to nesto nece dugo trajat ako ne poprave malo neke stvari. Trudio sam se igrat zadnja 3 i ne ide mi nikako kao fan sam razocaran toliko su nam obecavali a svaki put katastrofa. Fifu bi ove godine igrao ali mi steka a frend koji ima slabiji komp od mog radi mu normalno tako da ono nemam sta od nogometa igrat. Cekam nove serije mozda budu dobre.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Idealist kaže...

mozes, samo se trebas malo vise potruditi

 

EDIT: niste dali jos ni jedan argumenat po cemu je pes bolji? (laksi je za igrati)

Naravno da je lakši za igrat kad u fifi ekipa s 1 zvijezdicom igra ko real s 10.Prvi razlog je zabava.Kad se skupiš s ekipomnema boljega.2.Više mi odgovara sam gameplay.A treći razlog je zbog online komponente.Jel ti lakše sad.Jesi sretan.Sad možeš zadovoljan otić na spavanje il otiš si odigrat koju tekmi fife ne?

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
PlayMaker10 kaže...

Istina je da se FIFA igra prstima a PES srcem. 

hahaha!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Idealist kaže...
PlayMaker10 kaže...

Istina je da se FIFA igra prstima a PES srcem. 

hahaha!

Nešto ti je smješno?

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...
Idealist kaže...

mozes, samo se trebas malo vise potruditi

 

EDIT: niste dali jos ni jedan argumenat po cemu je pes bolji? (laksi je za igrati)

Naravno da je lakši za igrat kad u fifi ekipa s 1 zvijezdicom igra ko real s 10.Prvi razlog je zabava.Kad se skupiš s ekipomnema boljega.2.Više mi odgovara sam gameplay.A treći razlog je zbog online komponente.Jel ti lakše sad.Jesi sretan.Sad možeš zadovoljan otić na spavanje il otiš si odigrat koju tekmi fife ne?

kako je dinamo odigrao s realom?

igraci fife su zatvoreni u kuce i ne izlaze i ne sakupljaju se...

pogodio sam zivac zar ne?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Idealist kaže...
Tommy_123 kaže...
Idealist kaže...

mozes, samo se trebas malo vise potruditi

 

EDIT: niste dali jos ni jedan argumenat po cemu je pes bolji? (laksi je za igrati)

Naravno da je lakši za igrat kad u fifi ekipa s 1 zvijezdicom igra ko real s 10.Prvi razlog je zabava.Kad se skupiš s ekipomnema boljega.2.Više mi odgovara sam gameplay.A treći razlog je zbog online komponente.Jel ti lakše sad.Jesi sretan.Sad možeš zadovoljan otić na spavanje il otiš si odigrat koju tekmi fife ne?

kako je dinamo odigrao s realom?

igraci fife su zatvoreni u kuce i ne izlaze i ne sakupljaju se...

pogodio sam zivac zar ne?

Tražil si argumente j sam ti ih dao.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

sve mislim da će i ove godine biti ista priča kao i svake.. stalno najavljuju neku revoluciju, nove featurse, bla bla, a na kraju dobijemo nedovršeni produkt.

 

ja bi na konamijevom mjestu uzeo koju godinu pauze i napravio engine od nule...

 

aj, možda i dobro ispadne sad kad nas većina nema nikakva očekivanja :D

0_o
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Idealist kaže...
Tommy_123 kaže...
Idealist kaže...

mozes, samo se trebas malo vise potruditi

 

EDIT: niste dali jos ni jedan argumenat po cemu je pes bolji? (laksi je za igrati)

Naravno da je lakši za igrat kad u fifi ekipa s 1 zvijezdicom igra ko real s 10.Prvi razlog je zabava.Kad se skupiš s ekipomnema boljega.2.Više mi odgovara sam gameplay.A treći razlog je zbog online komponente.Jel ti lakše sad.Jesi sretan.Sad možeš zadovoljan otić na spavanje il otiš si odigrat koju tekmi fife ne?

kako je dinamo odigrao s realom?

igraci fife su zatvoreni u kuce i ne izlaze i ne sakupljaju se...

pogodio sam zivac zar ne?

Gle Fifa nikad nece imat ono sto PES ima to je tradicija igranja i ja jos nisam cuo nikad idemo bacit FIFA turnir, PES koliko god bio los svi kazu ajmo igrat turnir u PES-u to je ono s cime se FIFA fanovi moraju pomirit unatoc prodajama.

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
meni je to glupost da "PES ima ono nešto". Jednostavno su ljudi navikli na PES od onih dana kada nije bilo drugog izbora, kad je PES bio u najboljim danima, a FIFA u najgorim, eto zato je bio "ono nešto", a sad tog nečeg više nema i za mene trenutno FIFA ima "ono nešto". A to "ono nešto" je zapravo riječ kvaliteta, samo pod navodnicima, bilo je tako i u vrijeme dok je PES vladao, pa tako i sad.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
6 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

nisam ih ja trazio...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Idealist kaže...

nisam ih ja trazio...

Čudan si ti čovjek.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

zato jer igram fifu ili jer sam iznio cinjenicu?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Idealist kaže...

zato jer igram fifu ili jer sam iznio cinjenicu?

Kakav god da pes bio opet ću ga igrat.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...
meni je to glupost da "PES ima ono nešto". Jednostavno su ljudi navikli na PES od onih dana kada nije bilo drugog izbora, kad je PES bio u najboljim danima, a FIFA u najgorim, eto zato je bio "ono nešto", a sad tog nečeg više nema i za mene trenutno FIFA ima "ono nešto". A to "ono nešto" je zapravo riječ kvaliteta, samo pod navodnicima, bilo je tako i u vrijeme dok je PES vladao, pa tako i sad.

Vidjet cemo za 5 godina. Sad FIFA dominira prodajom ali za 2-3 godine cemo vidjet ako ce se stanje promjenit ja se nadam da nece.

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Kako bi volio da vidjeti ako pes bude uspješan ove godine samo ću se sjetit njihovih komentara

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...
Idealist kaže...

zato jer igram fifu ili jer sam iznio cinjenicu?

Kakav god da pes bio opet ću ga igrat.

igraj, samo ga nemoj kupovati

14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Kako bi volio da vidjeti ako pes bude uspješan ove godine samo ću se sjetit njihovih komentara

nazalost, to je nemoguce

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Idealist kaže...
Tommy_123 kaže...
Idealist kaže...

zato jer igram fifu ili jer sam iznio cinjenicu?

Kakav god da pes bio opet ću ga igrat.

igraj, samo ga nemoj kupovati

It's already preordered.U mad bro?

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Imam osjecaj da sam ja krivac koji je svojom prvom porukom u ovoj temi podigao kao nekakvu "revoluciju" oko pitanja koja je igra bolja PES ili Fifa, mislim da se moramo svi složiti da obje igre imaju ono nešto što ih čini posebnima, e sad unazad par godina Fifa dobija bolje ocjene u gotovo svim segmentima i to je ok, ako publika smatra da je fifa bolja neka im bude tako, ja znam da cu opet kupiti PES jer to je igra na čije sam kontrole navikao i čiju osobnost volim i znam da mi PES ML ne dosađuje ni nakon 10 odigranih sezona.

 

Jedino što cu "ubaciti" u PES je komentator iz Fife kao što sam napravio u PES-u 2011. (Jon Champion i Jim Beglin su mi se popeli preko glave) 

 

Znaci ne vrijedi da pljujemo jedni druge i pronalazimo mane i nedostatke izmedu ove dvije igre jer nijedna igra nije savršena.

 

Ako već što treba "popljuvati" neka to bude novi COD {#}

 

 

like a boss
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...
Idealist kaže...
Tommy_123 kaže...
Idealist kaže...

zato jer igram fifu ili jer sam iznio cinjenicu?

Kakav god da pes bio opet ću ga igrat.

igraj, samo ga nemoj kupovati

It's already preordered.U mad bro?

pa u jednu ruku i jesam jer, kako je vec navedeno prije, radi takvih ce i izdavati poluproizvode. zasto se truditi napraviti bolje kad se krama i ovako prodaje...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Idealist kaže...
Tommy_123 kaže...
Idealist kaže...
Tommy_123 kaže...
Idealist kaže...

zato jer igram fifu ili jer sam iznio cinjenicu?

Kakav god da pes bio opet ću ga igrat.

igraj, samo ga nemoj kupovati

It's already preordered.U mad bro?

pa u jednu ruku i jesam jer, kako je vec navedeno prije, radi takvih ce i izdavati poluproizvode. zasto se truditi napraviti bolje kad se krama i ovako prodaje...

Čekaj jel sam rekao da sam ja završio s tobom i lijepo sam rekao da mi je pes bolji to če tako uvijek bit i kraj.Završena priča.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
@ PLayMaker10 - istina je da kod nas svi kažu "idemo bacit turnir u PESu", nikad se ne spominje FIFA, ali ne vidim uopće zašto bi to značilo nešto. Imam masu frendova koji igraju samo PES i ne žele ni čuti za FIFU jer nisu uopće upućeni da je FIFA napredovala zadnjih godina jer ne prate baš vijesti o igrama. Ja sam jedan od rijetkih koji igra FIFU dok ju oni pljuju, a nisu joj ni dali priliku jer "PES je PES". A moram ti reći i da su dvojica ili trojica njih prešli na FIFU nakon što su je zaigrali kod mene. Pokušavam vam reći da PES trenutno uvelike živi na staroj slavi i da dosta igrača jednosatvno neće drugo. Imao sam bar 15-ak slučajeva u zadnjih 2 godine u kojoj sam nekoga pitao da bacimo partiju FIFE a on bi odbrusio "što će mi to sranje" a igru nije ni probao jer je "FIFA uvijek bila sranje".
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...
@ PLayMaker10 - istina je da kod nas svi kažu "idemo bacit turnir u PESu", nikad se ne spominje FIFA, ali ne vidim uopće zašto bi to značilo nešto. Imam masu frendova koji igraju samo PES i ne žele ni čuti za FIFU jer nisu uopće upućeni da je FIFA napredovala zadnjih godina jer ne prate baš vijesti o igrama. Ja sam jedan od rijetkih koji igra FIFU dok ju oni pljuju, a nisu joj ni dali priliku jer "PES je PES". A moram ti reći i da su dvojica ili trojica njih prešli na FIFU nakon što su je zaigrali kod mene. Pokušavam vam reći da PES trenutno uvelike živi na staroj slavi i da dosta igrača jednosatvno neće drugo. Imao sam bar 15-ak slučajeva u zadnjih 2 godine u kojoj sam nekoga pitao da bacimo partiju FIFE a on bi odbrusio "što će mi to sranje" a igru nije ni probao jer je "FIFA uvijek bila sranje".

a zadnju su fifu igrali prije 10 godina i na osnovu toga tvrde da je pes bolji, jelda?

 

i ne kužim zašto se neki uopće svađaju koja je igra bolja, pa nek svako igra šta želi i dobro.. što se mene tiče možete igrat i SEGA Soccer :D

0_o
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice