Project CARS

poruka: 1.047
|
čitano: 151.899
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Fanu kaže...

svi zele nissan GTR

developeri su svjesni toga (konstantno se spama sluzbeni forum s tim requestom) 

 

mozda ga i bude uskoro..problem je licenciranje

 

 

 A da nisam o licenci razmisljao,job bilo bi lijepo da bude u igri

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Mislim ko nebi volio nissan, al ja bi više volio da ima koji stariji nissan r32,33,34....neka mazda starija rx7, al naravno ne stock nego ovi malo nabrijaniji e to bi bilo fora vozit mada ima i ovako dosta dobrih auti...

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

mozda nekog od vas zanima i ovaj gadget..

 

http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?42780-VBOX-Pro-Button-Box-for-PC-PS4-(Still-waiting-on-MS-for-an-XBOX-version)

 

http://www.gamehound.com.au/vbox-pro.html

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2015 13:03 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Project CARS

Pozz ekipa jedno pitanje :uzeo sam t300rs pre mesc dana sve ok ali sad su pedale pocele cviliti tacnije kocnica kad je pritisnem cvili jako!pa bih molio preporuku nekog spreja da ih podmazem koji bi bio najbolji silikonski ili grafitni ili postoji jos nesto!Hvala unapred na pomoci!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Ovisi sta ti škripi, ako je neki metalni dio onda možeš i WD40, ako je plastika onda imaš Wurth silikonski sprej, ili bilo koji drugi sličan silikonski, ovaj Wurthov sam mislim u Bauhausu kupio.

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
LEGIJA kaže...

Pozz ekipa jedno pitanje :uzeo sam t300rs pre mesc dana sve ok ali sad su pedale pocele cviliti tacnije kocnica kad je pritisnem cvili jako!pa bih molio preporuku nekog spreja da ih podmazem koji bi bio najbolji silikonski ili grafitni ili postoji jos nesto!Hvala unapred na pomoci!

 Prijatelju volio bi da imam dobre vijesti ali to je komedija od pedala,vjerujes mi da su moje stare od formule ex bolje.Znaci koristim uz t300 pedale od g27 ali neki da isao sam probat ove od t300 jer sam uzeo neku tvrdju spuzvu pa nataknuo iza na kocnicu pa reko da vidim.Prvih 2 sata nista nije skripalo a nakon toga gas skripi i cak je poceo zapinjat,ejjjj koristene 4 sata.Naravno zapucao sam ih u ormar nazad.A sad za podmazat ako ih bas moras koristit neznam,ovisi sta skripi,plastika ili ima stogod metalno unutra,nissam otvarao pa neznam.Ako skripi metal imas tovatnu mast za kupit.To je za aute i takve stvari a sad ta silikonska cuda neznam,tovatna mast je provjerena ako je metalno,moglo bi mozda i na plastiku no nisam probao.Btw decki stigao je enkoder danas,drzim fige da g27 proradi pa ide u prodaju

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
12 godina
offline
Re: Project CARS

Ja sam jutros na G25 riješio disk enkoder sa malom podloškom i malo trenutnog ljepila 

Si naručivao onaj mjedeni za 38USD iz Tajvana?

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2015 17:12 (VandaL.pr!).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
VandaL.pr! kaže...

Ja sam jutros na G25 riješio disk enkoder sa malom podloškom i malo trenutnog ljepila 

Si naručivao onaj mjedeni za 38USD iz Tajvana?

 Da taj no neznam koliko me dosao,nije na moj mail pa nemogu sada vidjet ali mislim tako oko 38usd.Ajde super ako si to tako rijesio,zanimljivo moj nije ni punkut,napuknut samo ali nadam se da je on u pitanju jer su simptomi takvi,stoji na desno malo i nece u centar.Isao sam na taj broncani radi osobe koja kupi volan da bude dobar i sve u redu kad ga prodam.Ispada da ce biti bolje da je to promjenjeno nego da kupi novi volan jer bi ga to docekalo sigurno haha

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
12 godina
offline
Re: Project CARS

Da naravno, i ja sam ovog nekidan kupio na njuškalu kao 100% ispravnog. Onda te iznenadi kad ti dodje pa ga prištekaš a on ne radi 

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
VandaL.pr! kaže...

Da naravno, i ja sam ovog nekidan kupio na njuškalu kao 100% ispravnog. Onda te iznenadi kad ti dodje pa ga prištekaš a on ne radi 

 Cek sta stvarno si u par dana to morao popravljat?Uf zalosno ako je tako,zelim bit siguran da onom kome prodam ce bit u redu.A on je star ustvari par mjeseci al eto to im odlazi pa bok

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
offline
Re: Project CARS
Kak je najbolje staviti za volan postavke za driving assists allowed i za force feedback,nemogu si nikak nariktati da bude dobro za igrat
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

Project CARS - Renault Sport Car Pack – Content Overview

http://store.steampowered.com/app/334791/


Vehicles
Six new vehicles:

Free car
• Radical RXC Turbo

Pay Package
• 1978 Renault Alpine A442B
• 2014 Renault Mégane R.S. 275 Trophy-R
• 2009 Renault Mégane Trophy V6
• 2015 Renault Sport R.S. 01
• 2015 Formula Renault 3.5

Career
One new invitational event:

Renault Masters Trophy - A four-round series featuring vehicles manufactured by Renault
Start Date– May 15th
Location – Snetterton 200, Zolder, Hockenheim Sprint, Sonoma National
Unlock Criteria - Win The LMP3 UK Semi Pro Cup

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2015 20:27 (Fanu).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Fanu kaže...

Project CARS - Renault Sport Car Pack – Content Overview

http://store.steampowered.com/app/334791/



 Bemti samo pare trosim 

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
offline
Project CARS

imam monitor spojen na dvi i tv na hdmi kao second monitor, PC bi htio igrati na Tv-u jer je 102cm ali u postavkama igre nema ili ja ne mogu naci, jel postoji neki nacin osim da stavljam tv kao glavni ekran?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Project CARS
Blade Runner31 kaže...
Fanu kaže...

Project CARS - Renault Sport Car Pack – Content Overview

http://store.steampowered.com/app/334791/



 Bemti samo pare trosim 

 Sreća pa je jeftino 😊

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Soldier977 kaže...



 Bemti samo pare trosim 

 Sreća pa je jeftino 😊

 Haha e da sam samo to imao za kupit bilo bi super,sad me pedale muce,mah stalno nesto.Ustvari to je najgore kad si nezadovoljan s onim sta imas,stalno bi nesto bolje a onda si kontam pa cemu?koda ovo nije dobro ali to kontanje me drzi pol dana i onda opet trazim nesto haha.Sto se tice Pcarsa ne igram ga,cekam da poprave klizanje ako ikad poprave.S ovim patchem koda si na ledu a ne na cesti

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
offline
Project CARS

da li je neko vozio catalunya club sa kartingom 250 i koje vrijeme ima, sve iskljuceno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Sretan Bozic decki!!

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

prvi mod (jos nije izasao)

Audi R8 2015

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS

što ipak se igra da modat?

Chill Now And Forever
11 godina
offline
Re: Project CARS
Jel vama auti jako klize na stazi kad se vozi,ne sjecam se da tak prije bilo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Joky007 kaže...
Jel vama auti jako klize na stazi kad se vozi,ne sjecam se da tak prije bilo

 A zato ga i ne igram,uzas je.Valjda ce popravit.Sto bi rekao jedan kolega,dok ne probas rfactor ne kuzis da nesto nevalja s tim Pcars nazalost.Koliko ga volim toliko ga i mrzim haha.Ja neznam zasto ti developeri nemogu(Prije nece) napravit igru s grafikom pcars,fizikom rfactor i online iracing,pa ko bi sta drugo igrao osim toga ali sta ces,malo sanjam

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2016 8:51 (Blade Runner31).
11 godina
offline
Re: Project CARS
A nista onda za sada idem na driveclub i wrc5 dok se ovo ne sredi
11 godina
offline
Project CARS

The PC patch 8.0 will be rolling out today.

 

http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?44178-Project-CARS-PC-Patch-8-0-Release-Notes

 

Vehicles
• McLaren F1 GTR - adjusted cockpit exposure, fixed visual clipping issues.
• Radical RXC Turbo - Fixed typo in statistics file. Engine now correctly displays as V6 not V8, Fixed asymmetry typo in default setup spring rates.
• Lotus 51 - Fixed a typo giving 100 steps to rear fast rebound damper settings instead of 10. Default values were unaffected.
• Renault Megane RS265 - Fixed typo causing asymmetry in default setup springs.
• KTM X-Bow - Fixed clipping on the roof camera.

Tracks
• Cadwell Park – Fixed an issue where cars while on the main straight would hit the pit wall at a certain spot and be disqualified.
• Ruapuna all layouts - updated the position of the pit exit trigger so it's after the start line trigger. Full optimisation pass done on all the layouts to improve performance.

Physics, Tires and Setups
• Further adjustment of heating on under-inflated tires where it was reduced as part of the discontinuity fix.
• Fixed issues with players not being able to save setups to DLC tracks, if they started their profile with older versions of the game.

Controllers
• Fixed OSW / DIY sim wheel driver crash in PID.DLL.

GUI
• DLC cars and tracks will now remain selected between game sessions.
• Fixed a bug where some tracks with forced rolling starts was locking out the rolling start option after moving to a different track.

UDP
• Extended joypad and dpad bitfields to include some extra buttons on steering wheels. Added 'same class as player' flag in participant info mSector field. Fixed a couple of issues with packet types 1/2 not sending at the correct rate.

Render
• Fixed bloom not working correctly on any MSAA mode on PC.

Oculus Rift
• Updated to Oculus SDK 0.8 SDK

 

 

 

btw bespla auto mjeseca ce biti:

 

http://i.imgur.com/FMS0olk.png

 

 

a u nadolazecem novom DLCu ce biti nova staza (skotska) i nekoliko auta (izmedju ostaloga i Mazda i BMW M1)

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2016 11:36 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Project CARS

dlc isto danas?

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

nisam siguran hoce li odmah danas, ali trebalo bi do kraja ovog mjeseca 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS

Ajde više ubacite te japance unutra, R34, Supra, GT-R, RX-7, R32,R33 ajde pa to se čeka :D a ne neki bmw m1, 

Chill Now And Forever
12 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Zivo me zanima jesu klizaliste popravili,idem probat

Probao i samo mogu rec OMG kako je los,neznam sta bi rekao stvarno,sve gori i gori.Ne da nemam osjecaj sta auto radi nego neznam nista zivo,strasno.Cijelo jutro igram race room pa mozda nakon njega je takav osjecaj,nezz

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2016 16:18 (Blade Runner31).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

novi DLC

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Project CARS

kupijo

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice