Rainbow Six Siege

poruka: 1.652
|
čitano: 254.577
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
The_K kaže...

Kad glaz scopa moze vidjeti nekih 10 prozora, a ne cijeli avion. Lagano mu pobjegneš iz vida i countersnipaš ga ako te nije skužio.

 Da, ako glaz igra 1v5, a vas je 5.

 

Fora su te taktike i savjeti, a ostatak teama od glaza sigurno pije kavu.

Sve je to dobro, ali ovisno o situaciji..u RS je sve ovisno o situaciji, nema fail proof taktike.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

To sto su nekima neke mape "drage", ne znaci da su dobre i balansirane. Jahta i Plane su uzas zbog toga sto su jako...linearne? ne znam koju bih rijec iskoristio., sve se u jednoj duzini odvija. House i hereford su premale mape, nema puno mjesta za manevriranje. Favela...sve je drveno, sve se moze razbiti, spawnpeekovi su strgani i trebaju rework.

Meni se jako svida sto se napokon trude napraviti nesto oko igre koju zele pretvoriti u kompetetivni esport. Ne znam otkud hrpu ljudi sad poceo bolit kurac za mape, a dosad su svi kukali kako ne valjaju. Go ubisoft!

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
The_K kaže...

Kad glaz scopa moze vidjeti nekih 10 prozora, a ne cijeli avion. Lagano mu pobjegneš iz vida i countersnipaš ga ako te nije skužio.

 moze te i cut, a i upitno je koliko ga ljudi moze snipeat tako dobro

12 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

neznam ali meni glaz ne stvara probleme uopce nigdje na nijednoj mapi.....u pocetku dok se nisam navikao na taj scpoe njegov mi bilo malo teze znao bi stvarat probleme ali inace i ne baš pogotovo ne u avionu tu nikad pa ni tad....

lol123Ipe77HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rainbow Six Siege

Meni R6 lagano, ali sigurno počinje ići na kitu.

Previše drkaju po igri, a lagano počinju i lagati k'o DICE.

- 3 mjeseca operacije zdravlje gdje poprave jebeni voip.

- Najave DLC pa ga prolongiraju kao zbog testiranja na test serverima - što ste jebeno radili 3 mjeseca?!

- najnovije što mi je prelilo čašu je ukidanje pola mapa iz rankeda - kao, neke mape nisu izbalansirane pa ćemo ih maknut da ne smetaju

Što je sljedeće? Ukinut će neke operatere zato jer su OP?!

 

Mene, a vjerujem i većinu igrača, jedino zanima jebeni netcode i da se to popravi.

Jebe mi se za mape i operatere i za kurce-palce.

Daj mi igru koju ću igrati, a da ne pravi budalu od mene.

Jer trenutno stanje igre je takvo da ja ne znam jesam li ubio nekog zato jer sam se bolje postavio, bolje ciljao i sl., odnosno kad me netko ubije da li je on to bolje radio od mene.

Jedan dan sam Rambo i ubijam sve pred sobom, a drugi dan skupljam samo asiste zato jer nikog ne mogu završit.

Ista stvar mi se povremeno događa kao što mi se jedno vrijeme u BF4 događalo... svatko tko zapuca na mene pogađa u jebenu glavu.

Bilo da puca postavljen i da cilja u glavu, bilo da šara iz okreta, sinoć lik skoči s prvog kata na mene i u zraku me iz hipa headshota - ma odi u pičku materinu više i jebena igra i jebeni netcode.

Hoće li ikada više napraviti igru koja nije prealpha ili igru koja radi i gdje ćeš biti siguran da si duel dobio zato jer si bolji od protivnika, a ne zato jer je igra odlučila o ishodu duela?!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
Skilledžija kaže...
 

Mene, a vjerujem i većinu igrača, jedino zanima jebeni netcode i da se to popravi.


Hoće li ikada više napraviti igru koja nije prealpha ili igru koja radi i gdje ćeš biti siguran da si duel dobio zato jer si bolji od protivnika, a ne zato jer je igra odlučila o ishodu duela?!

 

Uzalud se nerviraš zbog toga. R6 ima toliko problema sa netcodom da se trenutno govori samo o toliko očitim stvarima. Recimo, još nisam naletio da je neko negdje spomenuo head glitchanje. High pingovi i peekers adv. su balavan koji bode oči najviše, pa ove 'manje' probleme ljudi valjda ni ne doživljavaju toliko. Kad ciljaš, zapravo nemaš pojma ciljaš li tamo gdje ti igra pokazuje. Pročitao sam neki dan su ACOG sightovi na nekim operaterima misaligned?! Tu i tamo mi se zna dogoditi da pucam na protivnika i vidi se da prije pucanja nisam baš dobro naciljao glavu, ali svejedno dobijem headshot. Ko zna šta sve tu ima još. Ima post od nedavno gdje je su community manageri spomenuli da su zdrobili više od 1000 bugova u ova 3 mjeseca.

 

Nadam se da će nastaviti intezivno raditi na igri, ali netcode je u stanju kakvo je bilo u BF4 kad je igra izašla.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
10 godina
offline
Rainbow Six Siege

o čemu mi pričamo, 2 godine nakon izlaska ranked im je i dalje u beti 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

S tim da im je bila prva sezona rankeda prava lakrdija, koji si rank dobio taj bi ti ostao do kraja sezone.

 

Što se tiče netcode serveri s vecim tick rateom bi trebali doc s dlcom ako ne odgode, a ako se ne varam dostupni su na test serverima.

7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Cemu toliko plakanje oko mapa? Bilo je vrijeme da neke izbalansiraju , pogotovo bomb site-ove nekim mapama (Favela - Yellow tower (Roof i Packaging Room), House - Kids i workshop , itd.) ali trebalo bi poradit i na mapama koje ce ostati(Club House - Cash room i CCTV, Kafe - kitchen i Bakery), u ostalom rekli su da ce poceti sa optimizacijom mapa. Do sada ste se svi zalili da su neke mape smece , a sada kada ih idu popraviti  svi ste protiv toga.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
KillerFromHeaven kaže...

Cemu toliko plakanje oko mapa? Bilo je vrijeme da neke izbalansiraju , pogotovo bomb site-ove nekim mapama (Favela - Yellow tower (Roof i Packaging Room), House - Kids i workshop , itd.) ali trebalo bi poradit i na mapama koje ce ostati(Club House - Cash room i CCTV, Kafe - kitchen i Bakery), u ostalom rekli su da ce poceti sa optimizacijom mapa. Do sada ste se svi zalili da su neke mape smece , a sada kada ih idu popraviti  svi ste protiv toga.

 

Pa ne plače ovdje niko za mapama kolko vidim. To ljudi na redditu pizde. Ja sam zadovoljan što izbacuju 2 navedene mape, pogotovo mi je drago zbog Favele, ne vratila se nikad više, fuj. Mape ionako izbacuj jer dosežu data limit na konzolama. Ne znam kako to misle riješiti ako planiraju supportati igru idućih 5 godina kako su rekli.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege

Nisu ih trebali izbacivati nego updejtati, kao da je teško na faveli dodat par indestructible zidova pa da neki objectivi budu zapravo obranjivi

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Slažem se, trebaju prepraviti neke mape, ali nek ih zadrže u casualu, a ranked pool nek bude isti ko i pro league, ipak su to kao najizbalansiranije mape

Engage...
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Ima li tu jos domacih ekipa? Oce igrat ko ESL recruit only ovu srijedu?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Oj ljudi, digli smo portal, isprobali TTS (koji je 10/10, sljedeci update ce biti fenomenalan!), zavrsili prvu sezonu APL-a (Ako koga zanima kak je to izgledalo - http://r6adria.org/zavrsila-je-prva-sezona-apl-a/)

 

5.9 kada kreće nova sezona, startamo sa drugom sezonom APL (Adria Player Lige), jednog inhouse projektića za domaće igrače željne kompetetivnog igranja. Da ne duljim previse - vodenje statistike igrača koji svaki match igraju u mix ekipi po ESL rulesetu. Prijave i vise info na linku - http://r6adria.org/pocinju-prijavu-za-drugu-sezonu-apl-a/

 

Inace...itko od vas probao TTS? Dojmovi?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Rainbow Six Siege

Dajte ljudi pa di ste :D? thread umire, a izasao najveci i najbolje update dosad!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
med1cz kaže...

Dajte ljudi pa di ste :D? thread umire, a izasao najveci i najbolje update dosad!

Najveći sigurno je, a je li najbolji, to tek treba vidjeti.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

probam update baš me zanima, ali u 10mj kad izađu nove igre bojim se da je to moje definitvno zbogom ovoj igri.

dobre partije, vrhunska zajebancija, domišljata igra prepuna taktiziranja, ali dopizdi i to

 

28 gb omg??

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.9.2017 14:59 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege

Najavili su prije nes vise od mjesec dana zasto ce patch biti tolko velik :) https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-us/news/152-297567-16/data-cleanup-season-3-patch-size-pc-hd-texture-pack

12 godina
offline
Rainbow Six Siege

Jučer probali igru nakon patcha.

Sviđa mi se što su sa osvjetljenjem napravili.

Premali uzorak su dvije-tri partije, ali čini mi se da bolje radi što se hitrega tiče.

Ono što sam promašio, nisam pogodio, a kad su mene promašivali također.

Nitko me nije ubio tako da je zašarao preko mene i pogodio me "slučajno" u glavu ili da mi je pucao pored glave i dobio HS.

Sad napucavanja malo dulje traju jer nema tih "lucky killeva", da ih tako nazovem.

 

Novu mapu sam prošao dvaput u terorist huntu da je upoznam.

Ogromna je i trebat će dosta vremena da se nauči gdje je što.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Skilledžija kaže...

Jučer probali igru nakon patcha.

Sviđa mi se što su sa osvjetljenjem napravili.

Premali uzorak su dvije-tri partije, ali čini mi se da bolje radi što se hitrega tiče.

Ono što sam promašio, nisam pogodio, a kad su mene promašivali također.

Nitko me nije ubio tako da je zašarao preko mene i pogodio me "slučajno" u glavu ili da mi je pucao pored glave i dobio HS.

Sad napucavanja malo dulje traju jer nema tih "lucky killeva", da ih tako nazovem.

 

Novu mapu sam prošao dvaput u terorist huntu da je upoznam.

Ogromna je i trebat će dosta vremena da se nauči gdje je što.

 ima tih lucky killeva jos uvijek, ja sam jucer 2 na jednoj mapi uspio pokupit sa c7e

 

al i to ce se sad skoro popravit jer ce napravit da je recoil za svaku pusku predvidljiv, a ne random kao sad

13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Ide mi na kurac što svaki korak sad moram gledat u zemlju umjesto u spotove.

toliko su  dodali tih fire and forget, ili plant and forget operatera da je to užas.

 

Nakon 3 godine IQ ima smisla, dobro pa ste je uveli na početku di nije imala smisla prvu godinu.

 

mapa nova je kaotična, nisam je prokužio još.

 

Netcode, nisam primjetio nešto osjetno.

Igra općenito, ne vidim neka velika 28gigabajtna poboljšanja...

 

Medic prosvjetli me, što je sad s igrom, što su popravili?

 

 

čekaj nakon 3 godine će maknut rng recoil? kako izmišljaju toplu vodu, a mi to moramo piti, kao vau, gle što su napravili.

Počinju mi ić na jetra te njihove silne promjene i izmišljanja toploga.

 

šta ne poprave silencere, beskorisni su skoro u ovakvom stanju.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2017 15:49 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Ide mi na kurac što svaki korak sad moram gledat u zemlju umjesto u spotove.

toliko su  dodali tih fire and forget, ili plant and forget operatera da je to užas.

 

Nakon 3 godine IQ ima smisla, dobro pa ste je uveli na početku di nije imala smisla prvu godinu.

 

mapa nova je kaotična, nisam je prokužio još.

 

Netcode, nisam primjetio nešto osjetno.

Igra općenito, ne vidim neka velika 28gigabajtna poboljšanja...

 

Medic prosvjetli me, što je sad s igrom, što su popravili?

 

 

čekaj nakon 3 godine će maknut rng recoil? kako izmišljaju toplu vodu, a mi to moramo piti, kao vau, gle što su napravili.

Počinju mi ić na jetra te njihove silne promjene i izmišljanja toploga.

 

šta ne poprave silencere, beskorisni su skoro u ovakvom stanju.

 sa svim se mogu sloziti.....netcode je jos uvijek sranje (to nam svima mora biti jasno da je u ovoj fazi igre prekasno za ici popravljati netcode to ako se zasere u startu gotovo je)...ali su ga zato prisrali s ovim minama pa to nisu istine a toliko ima ideja za nekog solidnog operatera oni sve u mine bacili užasno....za novu mapu nemam riječi sranje je isto kao i favela...za mene njihove ideje mapa nisu zanimljive ni malo imam svega par solidnih koje mi se dopadaju ovo ostalo mi je užas.....ne zovemo mi njih svi uzalud 'bugisoft' to ime su zasluzili definitivno i iz patcha u patch to potvrđuju.....

lol123Ipe77HR
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2017 16:59 (Ipe77).
13 godina
offline
Rainbow Six Siege

Kao da su vanila mape radili jedni ljudi, a dlc mape drugi.

Idu u neku širinu i kaos, kao da igram cod mapu, a ne tatkičku pucačinu.

 

Ko voli nek izvoli, ali redom dlc mape su mi manje drage i ne volim ih baš igrati.

 

 

Još jedna pohvala za patch, zadnjih par partija, ingame maneu ping 60, koji god gejm me baci 120-180

odlično!

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2017 18:42 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Kao da su vanila mape radili jedni ljudi, a dlc mape drugi.

Idu u neku širinu i kaos, kao da igram cod mapu, a ne tatkičku pucačinu.

 

Ko voli nek izvoli, ali redom dlc mape su mi manje drage i ne volim ih baš igrati.

 

 

Još jedna pohvala za patch, zadnjih par partija, ingame maneu ping 60, koji god gejm me baci 120-180

odlično!

 Neznam, meni sve dobro i sto se tice pinga i sto se tice partija, redovno dobivam noobove u timu al to sam navikao... sto se tice dlc mapa slazem se, koma su...vanilla su zakon

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

Kao da su vanila mape radili jedni ljudi, a dlc mape drugi.

Idu u neku širinu i kaos, kao da igram cod mapu, a ne tatkičku pucačinu.

Zadnje 2 mape uopće nisu široke i nalik su vanilla mapama. Pritom mislim na coastline i skyscraper jer theme park nisam još igrao. Jahta isto okej mapa, ali favela i border su sjebane mape.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rainbow Six Siege
The_K kaže...

Zadnje 2 mape uopće nisu široke i nalik su vanilla mapama. Pritom mislim na coastline i skyscraper jer theme park nisam još igrao. Jahta isto okej mapa, ali favela i border su sjebane mape.

Ne znam jel trolaš pošto je jahta ti je jahta ok, ali border je meni osobno jedna od najboljih mapa u igri. Što je sjebano na borderu?

Engage...
13 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Jean-Luc Picard kaže...

Ne znam jel trolaš pošto je jahta ti je jahta ok, ali border je meni osobno jedna od najboljih mapa u igri. Što je sjebano na borderu?

 Toliko pruža mjesta da defenderi izađu van, ima skučenih sobica koje se teško brane. Da  ne pričam one dugačke balkone na koje svi tryhardi iskaču i spawnpeekaju.

jednostavno mapa ne leži, kao da je za neku bržu pucačinu, a ne taktički attack defend. Meni su eventulano prolazne ona španjolska klub onaj, i ona sa japanskim dlc. One već imaju zanimljive flankove i prilaze.

Ostala ni jedna mi ne leži i mislim da ubi može bolje, što je pokazao s nekim od vanilla mapa.

Subjektivno pričam jasno.

 

Odigrao par partija, ne padaju nešto posebno, s tim da mi igra izgleda puno ružnije sad, kao da su texture mutne. Jesu mijenali neke od opcija nešto ili?

outline frienldya je sad nekako zrnast prije nije bio itd itd.

 

Ne vidim aposlunto nikakve super velike promjene u ovih 28gb

 

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
fila2208 kaže...

 

Ne vidim aposlunto nikakve super velike promjene u ovih 28gb

 

 

Prvi dan mi je radilo OK, ali jučer užas.

Nikakve promjene ne bolje, samo nova sranja i rubberbanding pojačan na high s tih famoznih 28 GB.

 

Još mi jako ide na kurac što u ovoj igri jako teško mogu odrediti tko je čiter, a tko je dobar ili tko je lucky bastard.

Inače s time u drugim igrama nemam problema, ali ovdje nikad sa sigurnošću ne mogu reći za čovjeka da je čiter.

A kad ti dođe 26 lvl i podere cijelu ekipu solo sa par sumnjivih okreta i killeva, onda ne možeš misliti ništa drugo nego da je čiter.

I onda ono što mi ustvari najviše ide na kurac se javi... možda je jebeni štrumpf?!

To s tim štrumpfovima mi posebno ide na jetru - zato jer zbog činjenice da ih ima masu ne mogu otvoreno napisati liku da je čiter i da mi puši kurac.

 

Dakle, zadnja partija jučer završi i ja se mislim dal da puknem unistall ili ne, da - ne, da - ne.... U KURAC!

Ako obrišem ovo govno nemam što igrati.

Evo, jutros pijem kavu i čitam jebene vijesti i put me nanese na G2play gdje čekiram cijenu Battlegroundsa.

A rekao sam lijepo da to nedovršeno govno neću uzimati.

Kako sad stvari stoje, vrlo vjerojatno će još jedno govno naći mjesto u mojoj arhivi igrica.

Jebale ih igre kad ih ne znaju i ne mogu napraviti.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
Skilledžija kaže...
fila2208 kaže...

 

Ne vidim aposlunto nikakve super velike promjene u ovih 28gb

 

 

Prvi dan mi je radilo OK, ali jučer užas.

Nikakve promjene ne bolje, samo nova sranja i rubberbanding pojačan na high s tih famoznih 28 GB.

 

Još mi jako ide na kurac što u ovoj igri jako teško mogu odrediti tko je čiter, a tko je dobar ili tko je lucky bastard.

Inače s time u drugim igrama nemam problema, ali ovdje nikad sa sigurnošću ne mogu reći za čovjeka da je čiter.

A kad ti dođe 26 lvl i podere cijelu ekipu solo sa par sumnjivih okreta i killeva, onda ne možeš misliti ništa drugo nego da je čiter.

I onda ono što mi ustvari najviše ide na kurac se javi... možda je jebeni štrumpf?!

To s tim štrumpfovima mi posebno ide na jetru - zato jer zbog činjenice da ih ima masu ne mogu otvoreno napisati liku da je čiter i da mi puši kurac.

 

Dakle, zadnja partija jučer završi i ja se mislim dal da puknem unistall ili ne, da - ne, da - ne.... U KURAC!

Ako obrišem ovo govno nemam što igrati.

Evo, jutros pijem kavu i čitam jebene vijesti i put me nanese na G2play gdje čekiram cijenu Battlegroundsa.

A rekao sam lijepo da to nedovršeno govno neću uzimati.

Kako sad stvari stoje, vrlo vjerojatno će još jedno govno naći mjesto u mojoj arhivi igrica.

Jebale ih igre kad ih ne znaju i ne mogu napraviti.

 Vjeruj mi siege je mala beba za battlegrounds... Tamo 101% neces znati jel cheater ili nije, jel luck jel dobar, ili hit nije registrirao itd...Sto se tog tice siege je i dalje bolji u tom segmentu.. Najbolje mi je kad dobijem kar u battlegroundsu lika opalim 3 puta u glavu i nece krepat, on mene jednom u glavu i ja krepam odma(ista oprema u pitanju).... Ono sto mozemo zakljuciti je da ces se nervirati kako god okrenes...

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: Rainbow Six Siege
dado16 kaže...

 Vjeruj mi siege je mala beba za battlegrounds... Tamo 101% neces znati jel cheater ili nije, jel luck jel dobar, ili hit nije registrirao itd...Sto se tog tice siege je i dalje bolji u tom segmentu.. Najbolje mi je kad dobijem kar u battlegroundsu lika opalim 3 puta u glavu i nece krepat, on mene jednom u glavu i ja krepam odma(ista oprema u pitanju).... Ono sto mozemo zakljuciti je da ces se nervirati kako god okrenes...

Ma znam sve.

Čitam povremeno što dečki pišu u BG temi i više-manje sam upoznat s problemima.

Ali jučer sam baš puk'o na R6.

Ispočetka, dok sam učio igru i mape, mi je bilo zanimljivo unatoč problemima, ali sad što više znam to mi više ide na kurac.

A ovaj jebeni patch od 28 GB je prelio čašu jer nije popravio ama baš ništa osim osvjetljenja.

Mnoge stvari su iste ili još gore.

 

Možda na kraju iz očaja opet instaliram BF4 i odem vozat heliće u pizdu strininu.

 

P.S.

Da li se zna datum kada će servere upgrejdat u R6?

Mada čisto sumnjam da to može popraviti stvar pošto je igra u srži pokarena.

[19xx] 4ntraks
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rainbow Six Siege - vaši nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice