Sanitarium

poruka: 4
|
čitano: 852
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
odjavljen
offline
Sanitarium

Jedna od odličnih point-and-click psiholoških horor avantura, i to prošlog stoljeća, da 1998. godine.

Mislim da zaslužuje imati svoju temu na BOL forumu, kao samostalna PC igra.

Igra radi odlično na Windows 10, iako samo na 640x480 rezoluciji(postoje patcheri na FHD, ali nisu baš funkcionalni OFC).

Sva iskustva i doživljaji iz igre dobro došli, i preporuke :)

 

 

 

0 point
0 and
0 click
4 :)
SkorvY
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 21:42 (skorvy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Sanitarium

Ja sam to igrao, savrsena igra. Vjerovatno negdje u podrumu jos imam medije, ako ih misevi nisu pojeli.

15 godina
offline
Sanitarium

Sjećam se osječaja igranja te igre - poremečena igra skroz. Niske rezolucije, 14" 4:3 monitora... koliko se sjećam igre otom-potom, ne sjećam se kraja, ali da naprave remake kao nekih drugih naslova, bez razmišljanja bih ju kupio. Rijetko koja novija igra mi se u sječanje urezuje kao te nekadašnje stare.

Dal je za temu ovdje ne znam, ali definitivno bih volio odigrat ponovo... vjerojatno i hoću ako radi.

 

N ije bilo voice overa, muzika je bila jadna, grafika također, ali te igre su svejedno davale puno bolji osjećaj nego današnje moderne koje redom liče na michael bay produkciju... Uz pokoju iznimku, dakako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Sanitarium
Čitatelj kaže...

 

Rhodin kaže...

 

 Super je da funkcionira na win10, ipak se radi o igri iz 1998., jer ni neki noviji naslovi nisu proradili čak ni na win7/8.

 Igram je tek nekoliko sati, ta atmosfera, grafika i voicing, predobro, i nešto što zaboraviš da igra(heart and soul) može imati kada su u pitanju današnji naslovi.

 Nemoraju ni raditi remake, samo da stave opciju na veću rezoluciju, nema veze što se igra pikselizira.

 

SkorvY
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2017 13:31 (skorvy).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice