SCUM (Gamepires & Croteam)

poruka: 799
|
čitano: 254.422
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Jack Sparrow kaže...
Sale_ds kaže...
Vjerojatno ce slika bit izmasakrirana postavljanjem na forum.

Uhljebarsko pivo xD

 Kakvo je ovo trolanje igrača koji ne razumiju naš jezik. Šteta što nema opcije da prebacimo cijelu igru na Hrvatski.

 

Jedino što mi za sad smeta u igri su loše performanse i drugi ljudi što jako lagiraju. Sreo sam se sa 3 lika do sad i svi su imali tolki lag da su se prebacivali s mjesta na mjesto. Šaketao se s nekim likom i to kao Benny hill izgledalo, boksali zidove u prazno jer smo jedan drugome skakli s mjesta na mjesto. Na kraju smo ubili jedan drugoga u istom momentu. On mene loptom ja njega škarama haha

 

Kad smo kod imena ovo definitivno najbolje:

Da, kao u i drugim njihovim igrama.
Talos Principle, sjetite se samo Serious Sam franšize i svih onih silnih kockica po mapi, Dinamo na svakom koraku :)

Što se tiče hrvatskog jezika, 99% sam siguran da će uskoro biti ubačen, kao i u drugim njihovim igrama 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
9 godina
odjavljen
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Kupio igru(podrška našem timu). Trenutno nemam na čemu igrati a ne vjerujem ni da ću imati sljedećih 6-7 mjeseci.
Do tada će biti pravi bombon igra 🙂
Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Takodjer sam je uzeo kao sto sam rekao,ajmo nasi 

Ima li ekipe da zabacim s njima koju?Nemam bas volje ovo sam igrat,vecina stvari mi nije jasna sta i kako 

Pitao sam ocu moc igrat na svojoj konf. i igra radi ko podmazana,sama mi je postavke postavila epic i high kombonacija sto sam vidio.Nikakvo stekanje nisam promjetio.

Nisam naletio na nikog,malo lootao,popisa i pokenja se to je to.

Nisam imao vremena vise od satak,ali cini se da odlicno radi kad vidis u kojoj fazi je igra.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
hrka11 kaže...

Takodjer sam je uzeo kao sto sam rekao,ajmo nasi 

Ima li ekipe da zabacim s njima koju?Nemam bas volje ovo sam igrat,vecina stvari mi nije jasna sta i kako 

Pitao sam ocu moc igrat na svojoj konf. i igra radi ko podmazana,sama mi je postavke postavila epic i high kombonacija sto sam vidio.Nikakvo stekanje nisam promjetio.

Nisam naletio na nikog,malo lootao,popisa i pokenja se to je to.

Nisam imao vremena vise od satak,ali cini se da odlicno radi kad vidis u kojoj fazi je igra.

 Dođi na official domaći discord, ljudi u voice chatovima igraju https://discordapp.com/invite/CwwkPBE

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
9 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ajd da igramo nekako, sad ću kupit igricu...

Tko hoće igrat neka se javi na PM ovdje, ne volim sam igrat ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
playjob kaže...

Ajd da igramo nekako, sad ću kupit igricu...

Tko hoće igrat neka se javi na PM ovdje, ne volim sam igrat ...

 Ja imam pa se javi na steamu: StariGadHR

 

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR StariGadHR@steam
13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Realno igra je survival life i nema veze sa battle royale gdje ju neki guraju. Najbliža je DayZ standalone. U biti ova je igra sve kaj je DayZ standalone trebala biti s tim da su ovdje i roboti i ti roboti su debilana samo takva ali vjerujem da se ipak radi o privlačenju mlađe gamerske populacije. Inače nadam se da će igra zaživjeti duže. Vidjet ćemo koliko će se dugo ekipa držati jel ipak je igra lagani hardcore.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
gnomisa kaže...

Realno igra je survival life i nema veze sa battle royale gdje ju neki guraju. Najbliža je DayZ standalone. U biti ova je igra sve kaj je DayZ standalone trebala biti s tim da su ovdje i roboti i ti roboti su debilana samo takva ali vjerujem da se ipak radi o privlačenju mlađe gamerske populacije. Inače nadam se da će igra zaživjeti duže. Vidjet ćemo koliko će se dugo ekipa držati jel ipak je igra lagani hardcore.

Zašto misliš da su roboti debilana? Ja mislim da se baš dobro uklapaju u priču i obavljaju solidan posao što se tiče čuvanja loota. Njihov AI će dobit rework doduše jer trenutno uvijek idu istom putanjom.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2018 20:45 (KiCo77).
7 godina
protjeran
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Najiritantnija stvar u igri je sto weapon koji drzis u ruci nema remen, trebali su staviti remen, po kada nesto craft ili kada se penjes uz ljestve ne ostanes bez oruzija, ovako sada, ako imas 3 wepsa onda ti je i pistolj neuporabljiv jer svaki put kad ga uzmes u ruke dropas wep... I pored svega toga ti se stalno na 1 i 2 mjenjaju wepsi kako ih mjenjas pa moras gledati di ti je sta dok igras. Znaci stavi 3 slota za wep s tim da ti je jedan naprijed oko vrata i to je to. MRZIM KADA MORAM DROP WEP KADA SE PENJEM UZ LJESTVE ZAR SAM TAKO RETARDRIAN DA SE NE MOGU POPETI S WEP U RUCI?!?!?!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 5 hvala 0
11 godina
online
SCUM (Gamepires & Croteam)

Kako vam se sviđa igra? :)

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

@Evil Access
Nemoj bit pohlepan i nosi 2 weapona pa neces nista bacati iz ruke 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 0:55 (dani20).
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Evil Access kaže...

Najiritantnija stvar u igri je sto weapon koji drzis u ruci nema remen, trebali su staviti remen, po kada nesto craft ili kada se penjes uz ljestve ne ostanes bez oruzija, ovako sada, ako imas 3 wepsa onda ti je i pistolj neuporabljiv jer svaki put kad ga uzmes u ruke dropas wep... I pored svega toga ti se stalno na 1 i 2 mjenjaju wepsi kako ih mjenjas pa moras gledati di ti je sta dok igras. Znaci stavi 3 slota za wep s tim da ti je jedan naprijed oko vrata i to je to. MRZIM KADA MORAM DROP WEP KADA SE PENJEM UZ LJESTVE ZAR SAM TAKO RETARDRIAN DA SE NE MOGU POPETI S WEP U RUCI?!?!?!

 Da su napravili tako onda bi se žalio da ti 4. oruzje padne iz ruke.. i tako u beskonacnost.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
10 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Igrao igru 3 sata nakon što sam već skužio dosta bitnih stvari na streamovima, mogu reći da je odlična za ovaj stadij razvoja! Lik mi se prekuhao jer sam ga obukao u sve živo što sam našao, zbog slotova. Bio sam level 4 starvation i još bih ispovraćao sve što bi pojeo. Ma šou!

Jedina zamjerka je što treba previše sastojaka za bilo što skuhati. Čak i nakon što iskasapiš jelena treba ti sol i papar za obični ražnjić. A oni gulaši su još veća katastrofa, treba ti lonac, sol, papar, hrpa nekakvih gljiva koje nisam nikad ni vidio, začini, meso, voda... Samo da ubace neku jednostavniju hranu za skuhat.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
@Kresaux
Netrebas tako puno sastojaka.
Npr za small skewer with meat trebas 3 komada mesa i 1 long stick,od toga craftas small skewer with meat,stavis u ruke,dodes kod vatre,drzis F i oznacis cook,i to ti je to.
15 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

pod sastojke koji su "zeleni" je ono sto moras imati,ono drugo je samo bonus

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
dani20 kaže...

@Evil Access
Nemoj bit pohlepan i nosi 2 weapona pa neces nista bacati iz ruke 

 

 Treba ti close range, long range i treba ti mele za zombije, neka naprave tri slota i gotovo, s tim da ti je jedan ispred sa remenom oko vrata i gotovo.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

kupio sam igru i supporter pack, pa ćemo sad provjerit jel volim ovakve igre :D

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

I ja sam je kupio premda mi je komp krš, no vjerujem da će je momci doraditi dok kupim novi. Obavezno bi trebali implementirati bicikl. I to ono, u dijelovima: guma ovdje, rama tamo, pumpa u nekoj alatnici...čisto da čovjeku daju motiva da ima šta tražiti i nadati se, a i vidim da najviše pizde kako je simulator hodanja

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

jel ima smisla ovakvu igru igrati singleplay? počeo sam malo tako da se ufuram, ne znam da nastavljam ili da se prebacujem u multiplay?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Igraj singleplayer dok ne pohvatas osnove,onda se prebaci na MP.

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ajde koji purger je parkirao čamac na mom mjestu? I stigo do apartmana, vrijeme je za ljetovanje.

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR StariGadHR@steam
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 15:59 (Butcher).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Kupio igru jučer i to onu sa DLC - koji potencijal igra ima ovo je prebrutalno, uz sitne tweekove, opcije, buduce modove i DLC-ove ovo bi mogal postati game of the year kad izađe  --- dečki svaka čast ..

 

ovaj video dosta pomaže i da probajte single player prvo dok ne polovite kako, di, šta

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Doša do Preka pješice(!) pa me napali lokalni džaner i dida... 5/7, would go to Preko again...

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Igra ima potencijala, ali vidi se isto tako da devsima nedostaje malo vizije. U ovom sadasnjem smislu kako je igra zamisljena "end game" je zabavan i full igriv ako igras sa 3-4 frenda na serveru, objektivno gledano manje od 1% igraca ce igrati igru tako, tako da ne mislim da je to  bas put kojim su trebali ici. Dok ne dodju vozila mislim da su trebali staviti da se stamina samo trosi kada si u mele fightu ne i dok trcis, a i kada dodju vozila onda ce vjervatno biti nemoguce za jednog igraca da "opemi" auto i stavi ga u vozno stanje. Gunplay u igri nije na razini danasnjih igara, od animacija oruzija, osjecaja dok pucas, opcenio, to je sada u nekom stanju taman da je podnosljivo, ali nije to dovoljno dobro, podsjeca me na Armu2, a to je ipak malo postrarija igra, trebati ce napraviti kompletan overhaul. Ideja s kraftanjem metaka je dobra i tjera te da trazis led plates i metal scraps po mapi, sto zapravo cini cijeli otok igrivim, ali mislim da se tool box ne bi trebao trositi dok radis, ja u garazi imam set alata stariji od 20 godina i nema sanse da se to potrosi, opcenito se neki itemi tipa otvaraci za konzerve, oruzija i tako neke stvari ne bi trebale moci "trositi". Ima tu jos dosta stvari o kojima bi se dalo raspravljati, ali valja cekati da devsi jos porade na igri pa da vidimo kada stave sav content u igru kako ce to izgledati...

 

Sve u svemu nakon 10ak sati u igri mislim da je igra odlicna za ovaj stadij u kome je sada, ne mogu da vijerujem da idioti pisu negativne reviews na steam jer je ovo jedan od boljih EA launchova koje pamtim, a imam dosta EA igra u svom steam library. S ovim novcem koji su zaradili nadam da ce devsi produkciski ici jednu stepenicu vise, jer moraju, i nadam se da ce uspijeti, imaju dosta posla pred sobom. Sretno decki!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 4 hvala 0
11 godina
online
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Skuzio sam da su DayZ fanbojsi jako butthurt zbog Scuma. Ako samo spomenes tu igru u nekom DayZ communityu odmah skacu za vrat kao bijesni psi.

9 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

cilj igre je samo preživljavanje jel tako? ja sam baš noob za ovakve igre, dakle nema tu nekih misija, samo trebam preživjeti što duže? taman sam bio fino prikupio loota i neki zombi me ubio i sve sam izgubio

 

jel zna netko šta je sa dlcovima, dosta mi je kul izgledalo, kak da si tu odjeću nađem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

potencijalni FPS & STUTTER fix koji je pomogao meni i vecini frendova:

-U win search upisite %appdata%,zatim idite na Local\SCUM\Saved\Config\WindowsNoEditor
-tamo se nalazi GameUserSettings file
-otvorite ga i promjenite postavke koje su oznacene crveno kao na slici,ako koju naredbu nemate dodajte ju rucno
-taj resolution scale mozete jos vise smanjiti,ovisi kako vam pase,70-100 nema neke velike degradacije u kvaliteti,u daljini ce vam slika jedino 
izgledati 'zrnasto'
-najveci fps boost daje deapth of field i shadow quality opcija

Moj PC  
4 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Evil Access kaže...

Najiritantnija stvar u igri je sto weapon koji drzis u ruci nema remen, trebali su staviti remen, po kada nesto craft ili kada se penjes uz ljestve ne ostanes bez oruzija, ovako sada, ako imas 3 wepsa onda ti je i pistolj neuporabljiv jer svaki put kad ga uzmes u ruke dropas wep... I pored svega toga ti se stalno na 1 i 2 mjenjaju wepsi kako ih mjenjas pa moras gledati di ti je sta dok igras. Znaci stavi 3 slota za wep s tim da ti je jedan naprijed oko vrata i to je to. MRZIM KADA MORAM DROP WEP KADA SE PENJEM UZ LJESTVE ZAR SAM TAKO RETARDRIAN DA SE NE MOGU POPETI S WEP U RUCI?!?!?!

 Da pa puška na leđima je feature koji ima valjda svaka ozbiljnija igra. Za sad imaju izgovor "early access". Za sve.

 

KiCo77 kaže...
gnomisa kaže...

Realno igra je survival life i nema veze sa battle royale gdje ju neki guraju. Najbliža je DayZ standalone. U biti ova je igra sve kaj je DayZ standalone trebala biti s tim da su ovdje i roboti i ti roboti su debilana samo takva ali vjerujem da se ipak radi o privlačenju mlađe gamerske populacije. Inače nadam se da će igra zaživjeti duže. Vidjet ćemo koliko će se dugo ekipa držati jel ipak je igra lagani hardcore.

Zašto misliš da su roboti debilana? Ja mislim da se baš dobro uklapaju u priču i obavljaju solidan posao što se tiče čuvanja loota. Njihov AI će dobit rework doduše jer trenutno uvijek idu istom putanjom.

 Debilana su jel su debilana u priči di je sve drugo realno. Bar za nas ostarjele gejmere.

 

I da ne bi bilo da pljujem ja volim hardcore igre, igrao sam i dayz dok je bio arma mod i kasnije standalone a i ovo kupujem i nadam se da će igra biti i bolja i da će imati finu bazu igrača.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 16:53 (gnomisa).
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
gnomisa kaže...

 Da pa puška na leđima je feature koji ima valjda svaka ozbiljnija igra. Za sad imaju izgovor "early access". Za sve.

 

 Debilana su jel su debilana u priči di je sve drugo realno. Bar za nas ostarjele gejmere.

Mozes stavit 2 puske na leđa.

 

Mogu razumjet zašto misliš da su roboti nerealni, ako te zanima igra probaj pročitat priću pa će ti vjerovatno biti veći gušt igrat, kreni od dna https://scumgame.com/en/news

Igra je smještena u budućnosti u kojoj se najgori zatvorenici odvode na otok kako bi se međusobno ubijali u svrhu zabave gledatelja (pošto je to sve TV show), gdje svaki zatvorenik nosi chip u glavi preko kojeg ljudi iz korporacije koja vodi TV show mogu dobit sve informacije o zatvoreniku te čak preuzeti kontrolu nad njim (uskoro će igraći postat puppeti nakon smrti).

Meni roboti u takvoj atmosferi uopće nisu nerealni, mogli bi i danas postojat samo što još nismo toliko skrenuli u distopiju da bi gledali zatvorenike kako se ubijaju na televiziji.

 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 17:00 (KiCo77).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice