Star Wars Jedi: Fallen Order

poruka: 108
|
čitano: 21.699
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order
Grozni_Zabac kaže...

Combat je dosta jednolican, a tek boss borbe su jako nespretne. Pogotovo protiv non-humanoid protivnika. Hrpu puta mi se dogodilo da pokusaj izbjegavanja bio roll ili skakanje jednostavno ne napravi sto bi trebao niti se stignem izmaknuti jer eto, taj protivnik izmedu 2 neobranjiva napada ima zamah ruke prek pola arene gdje se borimo.

 

Takoder, mehanika da se prilikom rest-a puni health i respawnaju protivnici je po meni dosta glup. Bolje bi bilo da se napravio cak i neki retardirani crafting sistem za health, nego ova glupost gdje pocistim pola mape, save-am igru, stisnem rest slucajno i eto sve gamadi tamo gdje sam ih potamanio. Jako ubije dozivljaj koji sam imao na pocetku igre, a taj je bio jako pozitivan. Takoder, imam vec dosta sati u igri i lik ima samo 2 force powera? Od ta 2, trebalo mi je da skoro dodem do kraja druge posjete Zeffu da ga otkljucam, a radi se o jednom od najosnovnijih stvari. Force Push. Zanima me koliko cu jos sati morat potrosit da dobijem Pull. Sve me strah da je to sve sto ce se moci jer je onda dosta los cijelokupni dojam.

 

Jedan detalj koji me jako nervira, a bio je savrseno rijesen u Jedi Outcast i Jedi Academy je primjerice pracenje gdje lightsaber udari u povrsinu i da taj dio bude ostecen. Npr, stanem pored zida i upalim lightsaber, na zidu nikakvo vizualno ostecenje. Ako udarim po zidu, ne ostaju tragovi koje je mac napravio.

 

Sve u svemu, nakon inicijalnog odusevljenja grafikom, nakon tutorial levela je i to splasnulo te mi je zapravo vrlo drago da nisam kupio igru i donekle drago da sam samo platio origin premier (iako su smradovi rekli da uopce nece ici na premier).

 

Sto se tice price, ona mi za sad zvuci kao da je afterthought. Tek sam na Kashyyku, no nemam velikog ocekivanja po trenutno videnome.

 Isto je u Dark Soulsu i Sekiro Shadow Die Twice, nakon reseta sve se respawna, meni igra po svemu viđenom dijelu fantastično i jedva čekam da je zaigram, preveliki sam SW fan i ovakve igre nije bilo godinama, vidio sam kod par likova na Twitchu koji su malo više odmakli sa igrom da postoje jako lijepe kombinacije napada kad otključaš određene skillove, kažem ne vjerujem portalima kad daju ocijenu 90 ali kad mi 7000 ljudi koji igraju napišu prekrasne stvari o igri tome vjerujem.

12 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Ja vise manje ne vjerujem nikome nista nego isprobam sam.

 

Sto se tice stilova napada, trenutno u skill tree-u imam 4? razlicita. Osim standardnog mashanja left-clicka ima i taj da pustis malu pauzu izmedu klikova pa ima neki ubod, ako koristis double lightsaber onda svakih pola sekunde po klik i mozes napravit neki chain i mislim da ima neki kao u skoku da napravi repulse.

Ako se ne varam, to su svi stilovi napadanja. Ne sjecam se da sam vidio ista sto bi licilo nekim combo napadima pa da bude malo kompleksno i zanimljivo.

 

Jesam neki SW fan, volim (stare) igre i taj universe, ali Fallen Order osim grafike nema bas nesto za ponuditi. Jos mora puno zganaca jesti samo da dode na nivo Jedi Outcasta, kamoli nesto bolje

9 godina
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order

 

Za jednu igru meni ovo djeluje dovoljno različitih vrsta napada. Ali okej tebi se igra nesviđa i sve 5. Javim kad kupim i odigram dojmove :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order

Malo sam probao jer sam zaokupljen RDR2 i djeluje vrlo dobro.

Prezentacija je vrhunska uz odlične performanse!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order

Igra netko na slimu ? Citao sam da se ljudi zale na zesce frame dropove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order

Gledam komentare i nemogu doć sebi. Prvo sam gleda jel sam možda što krivo kliknu, pa osvanu na na konzolaškom forumu.

 

Igra pati od žešćeg konzolitisa,kamera očajna i dugoročno opasna za zdravlje, a bez poštena gamepada nema smisla ni promjenit one bijedne opcije u option meniju. Optimizacija isto klasika i školski primjer jada&bijede konzolaškog porta. Zapravo igra nije ni zaslužila da uopće ima temu na ovom podforumu. S osjećajem gađenja sam deratizirao folder u kojem je bila na kratko instalirana. Bilo koja igra iz Jedi Knight serijala ovaj port jede za doručak u jednom zalogaju.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 5 hvala 0
5 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order
memulica kaže...

Gledam komentare i nemogu doć sebi. Prvo sam gleda jel sam možda što krivo kliknu, pa osvanu na na konzolaškom forumu.

 

Igra pati od žešćeg konzolitisa,kamera očajna i dugoročno opasna za zdravlje, a bez poštena gamepada nema smisla ni promjenit one bijedne opcije u option meniju. Optimizacija isto klasika i školski primjer jada&bijede konzolaškog porta. Zapravo igra nije ni zaslužila da uopće ima temu na ovom podforumu. S osjećajem gađenja sam deratizirao folder u kojem je bila na kratko instalirana. Bilo koja igra iz Jedi Knight serijala ovaj port jede za doručak u jednom zalogaju.

 Pa nije bas tako strasno. Meni se isto ne svidja. Volim SW tematiku, ali sto se tice kvalitete ja sam jos ostao tamo negdje u dark forces iz '95te. Kotor sam nekako probavio, racer recimo nikako... Ali danas ionako naveliko izbacuju poluproizvode pa su ocekivanja splasnula...

11 godina
protjeran
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order

Probao jučer, igrao možda 45 minuta. Riješio tutorial taman.

 

Djeluje zabavno, priče o lošoj kameri i slično su hrpa sranja.

 

Vrti se na 1080p i HIGH postavkama na prastarom i5 2400, 8 GB RAM i RX460 4 GB, na prosječnih 50 FPS-a koji su stabilni, ne pada ispod 45.

 

Mada igru muči "stuttering", na čudnim mjestima se smrzne igra na moment. Ali vidim da ekipa na i9 i novim Ryzenima imaju identične probleme. Ništa što patch i novi driveri ne rješavaju u budućnosti.

 

Nakon 45 minuta igre, djeluje mi kao naslov koji me može zadržati ispred ekrana i zainteresiranim ... još dok sam vidio Tony Amendolu (ko fan Stargatea sam presretan), ocjena je skočila za 20% gore.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order

Ako ce netko citati, spoiler alert za Kashyyyk 2. posjet i malo za Dathomir

 

Prica pocinje da su Impsi izbacili partizane iz rafinerije i otjerali ih u shadowlands, kad ono i dalje je isti landing slobodan, makar Mantis slijece dosta blizu rafinerije pa bi bilo za ocekivati posto su Impsi u malo jacoj snazi tamo da se mozda barem malko ljudstva poslalo i na taj landing pad. Nope, zasto da se to napravi.

Onda prezvacem nekako ponovno ciscenje mape sa apsolutno istim jedinicama koje sam vec barem 20 puta ocistio na tom dijelu (sve vise i vise me zivcira ono respawnanje protivnika nakon resta, jeftini filler element) odem u shadowlands i ajmo rec da se nekako da mi se prica na tom dijelu pocela ciniti malo bolje. Iz onih echoa se vidi da su se partizani cijelo vrijeme povlacili dok ih impsi ganjaju, malo se dobije atmosfera beznadnosti... i onda dodes do glavnog lika. Kao ekipa od Sawa se podijelila i neki ce ostati s Wookieima, a kroz cijeli fucking shadowland samo onu zensku se moze vidjeti i apsolutno nikoga vise. Tu je opet sve palo u vodu. Odem se penjat na ono drvo, vise manje "on-rails" iskustvo. One gljive ili sta vec od cega odskaces su tako nekako glupo napravljene, ne mozes nista fulati na tome jer te sama baci na mjesto gdje trebas ic bez apsolutno ikakvog inputa od igraca. Sad ide cringe element :) Ninth sister te pronade i krene gadjat s brodom. Pogodi platformu i krece sanjkanje u kojem opet teeeeeesko da ista krivo mozes napraviti, lupi dva puta space i to je to. Pred kraj ona pticurina pokupi brod i slomi ga kompletno taman kad te trebao pogoditi. Kakav klisej. Idemo dalje na jos malo penjanja, ovaj put je cak i malko zanimljivo jer ides po granama pa cak mozes i past. Dodes na vrh, pogledas onu scenu s Enom (za koje i dalje izgledaju kao da lik actually prica s tobom, a ne da je snimljena scena koju droid samo pusta) i krenes do ptice da te vrati natrag kad ono ninth sister se opet u nekom jebenom brodu koji je 100% funkcionalan stvorila i kakti samo prestrasi pticu da bi mogao imati boss fight.

Rijesis to, ptica te vrati i GGWP. Jako plitko iskustvo.

 

Najveci biser mi je sto se nakon toga ispostavi da za pricu moras ic na Dathomir. Isti planet koji ti je omogucen na samom pocetku price, ali tamo kurca ne mozes napraviti jer je u prvih 5 min istrazivanja blokiran prolaz jer ne mozes skociti tako daleko pa moras smislit koju misiju rijesiti da se to otkljuca. Zasto se onda uopce nudio taj planet na pocetku? Radi ona 1-2 secreta i 2-3 force echoa koje mozes vidjet?

 

Vise manje se tjeram zavrsit to jer iako me zivcira igra, krenuo sam s pricom i hocu vidjet koliko glup kraj ce imat jer na osnovu ovog do sada videnog, igra je jaaaaako plitka. Interakcije s likovima 0, planeti pusti i iskljucivo su protivnici/insekti/gamad na njima, postoje neki "choice" elementi koji sviraju **** jer ne vidim da se ista moze promijeniti....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

gledam ocjene koje lupaju igri i mislim si,pa vrag te jeba osli smo svi u krasni qrac. Neznam jel to generacijski jaz pa ta ekipa koja velica sav ovaj novi šund nije nikad igrala poštenu igru ili nešto samnom nije u redu...

Više mi je pun kufer klon igara gdje je gameplay i feel igranja uvijek isti,gdje u prva 3 sata igranja vidiš sve mehanike igre i to furaš do samog kraja. Nepamtim kada sam prošao nešto od početka do kraja zadnjih 5 godina,vecina igara vec na trecini/pola postanu sveopci smor. Katastrofa

16 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order
Rocinante2112 kaže...

gledam ocjene koje lupaju igri i mislim si,pa vrag te jeba osli smo svi u krasni qrac. Neznam jel to generacijski jaz pa ta ekipa koja velica sav ovaj novi šund nije nikad igrala poštenu igru ili nešto samnom nije u redu...

Više mi je pun kufer klon igara gdje je gameplay i feel igranja uvijek isti,gdje u prva 3 sata igranja vidiš sve mehanike igre i to furaš do samog kraja. Nepamtim kada sam prošao nešto od početka do kraja zadnjih 5 godina,vecina igara vec na trecini/pola postanu sveopci smor. Katastrofa

to ti je Marvel generacija, kolicina kritike je 0 i sve kaj izbacuju van je "cool" i "bas je dobar humor", a humora i igre (u ovom slucaju) u zivotu nisu vidli.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

To streamlineanje igara (konzolitis) mi je najgora stvar šta se desila industriji.

 

Al dobro,ocito su neka nova vremena...

12 godina
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order

Pricate gluposti, realno zadnjih godina ima sve vise "oldschool" naslova, remakeova, remastera, novih igara, tako da igrajte sto vam pase, nije da nema izbora. 

 

Moji prvi dojmovi su dosta pozitivni, dobro je pogoden star wars vibe, borba zabavna, grafika super. Ni ne ocekujem od igre sad neku dubinu i RPG sustave. Doduse tek sam se prvi put borio sa second sister, dakle nekih 30 min odigrao. 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order
Minneyar kaže...

Pricate gluposti, realno zadnjih godina ima sve vise "oldschool" naslova, remakeova, remastera, novih igara, tako da igrajte sto vam pase, nije da nema izbora. 

 

Moji prvi dojmovi su dosta pozitivni, dobro je pogoden star wars vibe, borba zabavna, grafika super. Ni ne ocekujem od igre sad neku dubinu i RPG sustave. Doduse tek sam se prvi put borio sa second sister, dakle nekih 30 min odigrao. 

 

sve je to na kapaljku stari moj,na kapaljku. Sve ostaje na AA studijima.

9 godina
neaktivan
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order

Odigrao sam jedno pola sata ovoga i ne vidim odakle sav taj hype oko ove igre, toliko dobrih reviewova na Steamu da mi dođe da se zapitam jesam li ja lud jer mi se ne sviđa ova igra. 70% igre skakutanje okolo i to ne nekakvo zanimljivo i izazovno ko u prince of persia nego full dosadno, stisni space i E i malo WASD sve dok ne napraviš uninstall. Radije opet odigrati jedi outcast i academy.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order

Odigrao 40tak minuta, kao da moram, ono kao da se silim. Budem možda još probao, ali zasad, koliko najave...na krjau meh

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order

jebemti ponavljanje pola mape nakon što crkneš. Poginem na Dathomiru od dva dathomirca da bi me vratio skroz na početak do broda i skači i penji se ispočetka i ubijaj jedne te iste monstere. Aj u pm

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order

Zavrsio neki dan igru. Sve sto cu reci je to da "subplot" sa Malicosom je valjda najbolja stvar unutar igre, te je borba protiv njega barem 3 koplja iznad zadnjeg boss fighta protiv Trille. Ta mini prica koja traje cca 15 min je nekako bolje napravljena nego cijeli main plot igre. Da ne pricam o cringe kraju... Realno, Vader ih je trebao i mogao sve potamanit

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order
ReverseFlash kaže...

jebemti ponavljanje pola mape nakon što crkneš. Poginem na Dathomiru od dva dathomirca da bi me vratio skroz na početak do broda i skači i penji se ispočetka i ubijaj jedne te iste monstere. Aj u pm

 to je još super, meni se danas dogodilo da mi igra izgubi file-ove od instalacije, a nemam pojma šta se dogodilo, zadnje sam normalno ugasio igru, ostavio upaljen komp, upalio se power save mode ali samo za monitor, pomaknem miša, upali se monitor, pokrenem igru i fino me dočeka ova poruka

 
Aj u pm morat ću brisat igru i ponovno instalirat, tj sve  ispočetka kenut, neću spojlat, al prešao sam sigurno 50% igre
 


Jel zna netko di stoji save game od igre, da si možda probam spasit, pretražio sam čitav documents na C: disku, ne mogu nać ništa?

13 godina
online
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order
1BIT kaže...
ReverseFlash kaže...

jebemti ponavljanje pola mape nakon što crkneš. Poginem na Dathomiru od dva dathomirca da bi me vratio skroz na početak do broda i skači i penji se ispočetka i ubijaj jedne te iste monstere. Aj u pm

 to je još super, meni se danas dogodilo da mi igra izgubi file-ove od instalacije, a nemam pojma šta se dogodilo, zadnje sam normalno ugasio igru, ostavio upaljen komp, upalio se power save mode ali samo za monitor, pomaknem miša, upali se monitor, pokrenem igru i fino me dočeka ova poruka
 
Aj u pm morat ću brisat igru i ponovno instalirat, tj sve  ispočetka kenut, neću spojlat, al prešao sam sigurno 50% igre
 


Jel zna netko di stoji save game od igre, da si možda probam spasit, pretražio sam čitav documents na C: disku, ne mogu nać ništa?

Zar nema Origin cloud saving?

Inače google 5 sekundi

https://answers.ea.com/t5/General-Discussion/star-war-jedi-fallen-order-local-save/td-p/8422019

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 20:35 (iMik).
6 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order
Spreman. A vi?
inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order

Završio danas igru, igra ima odličan raznovrstan dizajn gameplaya, prekrasne svijetove jako dobru priču i borba je dobra sa hrpetinom vrsta napada i obrane. Mala zamjerka je što ne postoji oblik stealth pristupa te nema nešto puno Bosseva, sve u svemu jako dobra igra 8/10 od mene. 

Moj PC  
3 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order
BeLLicus kaže...

Završio danas igru, igra ima odličan raznovrstan dizajn gameplaya, prekrasne svijetove jako dobru priču i borba je dobra sa hrpetinom vrsta napada i obrane. Mala zamjerka je što ne postoji oblik stealth pristupa te nema nešto puno Bosseva, sve u svemu jako dobra igra 8/10 od mene. 

 LOL

 

9 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order
Rocinante2112 kaže...
BeLLicus kaže...

Završio danas igru, igra ima odličan raznovrstan dizajn gameplaya, prekrasne svijetove jako dobru priču i borba je dobra sa hrpetinom vrsta napada i obrane. Mala zamjerka je što ne postoji oblik stealth pristupa te nema nešto puno Bosseva, sve u svemu jako dobra igra 8/10 od mene. 

 LOL

 

 Vidi se da igru nisi odigrao i da samo ovdje sereš bezveze, vjv neki starkelja kojeg je pregazilo vrijeme kao i igre iz 2000 godine za kojima plačeš tu po forumu, da si odigrao znao bi da je mehanika borbe odlična sa 20 vrsta različitih napada, kako si ti gore naveo kroz prva 3 sata igre vidiš sve, aha kako da ne, da si odigrao znao bi da u prva 3 sata nemaš ni 10% otključanih stvari koje dobiješ kroz igru, i kako napreduješ prema kraju, elementi borbe napreduju te i sami skillovi. Pogledaš 2 videa na yt i onda ovdje pljuješ po nečemu što nisi igrao. A i logično je što i nisi igrao ne radi igra na kompovima iz kamenog doba. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 22:28 (BeLLicus).
12 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

upravo obratno,nekome kome je ovo dobro dobri su i batmani,assasins creeedovi ,shadow of mordori,far cryevi...
Da si odigrao išta drukcije od toga bi znao da je ovo jako krnji i repetitivni combat (kao i navedeni naslovi) a i kuzio bi da ti upgradeovi koje spominjes su uglavnom pasivnog tipa i da su totalno neinteresantni.

Imam igru na kompu,igrao sam 3sata (dovoljno za procjenu jer je ostatak igre isti). Šteta gigabajta xD

 

12 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order
BeLLicus kaže...
Rocinante2112 kaže...
BeLLicus kaže...

Završio danas igru, igra ima odličan raznovrstan dizajn gameplaya, prekrasne svijetove jako dobru priču i borba je dobra sa hrpetinom vrsta napada i obrane. Mala zamjerka je što ne postoji oblik stealth pristupa te nema nešto puno Bosseva, sve u svemu jako dobra igra 8/10 od mene. 

 LOL

 

 Vidi se da igru nisi odigrao i da samo ovdje sereš bezveze, vjv neki starkelja kojeg je pregazilo vrijeme kao i igre iz 2000 godine za kojima plačeš tu po forumu, da si odigrao znao bi da je mehanika borbe odlična sa 20 vrsta različitih napada, kako si ti gore naveo kroz prva 3 sata igre vidiš sve, aha kako da ne, da si odigrao znao bi da u prva 3 sata nemaš ni 10% otključanih stvari koje dobiješ kroz igru, i kako napreduješ prema kraju, elementi borbe napreduju te i sami skillovi. Pogledaš 2 videa na yt i onda ovdje pljuješ po nečemu što nisi igrao. A i logično je što i nisi igrao ne radi igra na kompovima iz kamenog doba. 

 Ja se moram slozit s kolegom i s ovim boldanim. Cak bi ja jos boldao i pricu koja je tezi klisej/cringe fest.

Ovi napadi na osobnoj razini samo govore o tebi i koliko te se treba shvacati ozbiljno. Cim se netko ne slaze s tobom, odmah tako. Super sto se tebi igra svida, ali igra je jaaako plitka.

 

Sve sto mozes "otkljucati" su 4 stvari koje ti omogucuju da odes na dijelove terena koji su umjetno ogradeni i to je to. Customizacija lightsabera, cista kozmetika. Customizacija lika, cista kozmetika sa skinovima. Dobijes negdje sredinom igre double-bladed pa je to kao nesto novo, a zapravo je smece za sve osim deflectati napad kad te krene lik sa strojnicom gadjat jer onda sve vratis u njega. Pred sami kraj igre, dobijes mogucnost da mozes samo u jednom jedinom napadu podijeliti taj lightsaber na dva i onda s time kresnuti lika. Obrana? Drzi desni klik ili skakuci oko protivnika. Moozda ti pomogne force push kad dobijes pred kraj igre, ali to je tako rijetko korisno da sam skoro i zaboravio na to.

Bome ima hrpetinu vrsta napada i obrane kad sam ih uspio nabrojati u 2-3 recenice.

 

Dizajn gameplaya?

Linearne mape gdje imas par grananja na kojima je jasno oznaceno na mapi gdje mozes ic, a gdje ne jer ti fali jedna od 4 stvari koje mozes otkljucati. No ne brini se, "prica" ce te dovesti da se opet vratis na jedno te isti planet na kojem si vec jedno 7 puta potamanio sve zivo pa da napravis sve ispocetka uz to sto ces to sada napraviti na jos jednom djelicu mape kojeg nisi otkljucao.

12 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order
Grozni_Zabac kaže...
BeLLicus kaže...
Rocinante2112 kaže...
BeLLicus kaže...

Završio danas igru, igra ima odličan raznovrstan dizajn gameplaya, prekrasne svijetove jako dobru priču i borba je dobra sa hrpetinom vrsta napada i obrane. Mala zamjerka je što ne postoji oblik stealth pristupa te nema nešto puno Bosseva, sve u svemu jako dobra igra 8/10 od mene. 

 LOL

 

 Vidi se da igru nisi odigrao i da samo ovdje sereš bezveze, vjv neki starkelja kojeg je pregazilo vrijeme kao i igre iz 2000 godine za kojima plačeš tu po forumu, da si odigrao znao bi da je mehanika borbe odlična sa 20 vrsta različitih napada, kako si ti gore naveo kroz prva 3 sata igre vidiš sve, aha kako da ne, da si odigrao znao bi da u prva 3 sata nemaš ni 10% otključanih stvari koje dobiješ kroz igru, i kako napreduješ prema kraju, elementi borbe napreduju te i sami skillovi. Pogledaš 2 videa na yt i onda ovdje pljuješ po nečemu što nisi igrao. A i logično je što i nisi igrao ne radi igra na kompovima iz kamenog doba. 

 Ja se moram slozit s kolegom i s ovim boldanim. Cak bi ja jos boldao i pricu koja je tezi klisej/cringe fest.

Ovi napadi na osobnoj razini samo govore o tebi i koliko te se treba shvacati ozbiljno. Cim se netko ne slaze s tobom, odmah tako. Super sto se tebi igra svida, ali igra je jaaako plitka.

 

Sve sto mozes "otkljucati" su 4 stvari koje ti omogucuju da odes na dijelove terena koji su umjetno ogradeni i to je to. Customizacija lightsabera, cista kozmetika. Customizacija lika, cista kozmetika sa skinovima. Dobijes negdje sredinom igre double-bladed pa je to kao nesto novo, a zapravo je smece za sve osim deflectati napad kad te krene lik sa strojnicom gadjat jer onda sve vratis u njega. Pred sami kraj igre, dobijes mogucnost da mozes samo u jednom jedinom napadu podijeliti taj lightsaber na dva i onda s time kresnuti lika. Obrana? Drzi desni klik ili skakuci oko protivnika. Moozda ti pomogne force push kad dobijes pred kraj igre, ali to je tako rijetko korisno da sam skoro i zaboravio na to.

Bome ima hrpetinu vrsta napada i obrane kad sam ih uspio nabrojati u 2-3 recenice.

 

Dizajn gameplaya?

Linearne mape gdje imas par grananja na kojima je jasno oznaceno na mapi gdje mozes ic, a gdje ne jer ti fali jedna od 4 stvari koje mozes otkljucati. No ne brini se, "prica" ce te dovesti da se opet vratis na jedno te isti planet na kojem si vec jedno 7 puta potamanio sve zivo pa da napravis sve ispocetka uz to sto ces to sada napraviti na jos jednom djelicu mape kojeg nisi otkljucao.

 10/10 sve si istaknuo.

9 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order
Grozni_Zabac kaže...
BeLLicus kaže...
Rocinante2112 kaže...
BeLLicus kaže...

Završio danas igru, igra ima odličan raznovrstan dizajn gameplaya, prekrasne svijetove jako dobru priču i borba je dobra sa hrpetinom vrsta napada i obrane. Mala zamjerka je što ne postoji oblik stealth pristupa te nema nešto puno Bosseva, sve u svemu jako dobra igra 8/10 od mene. 

 LOL

 

 Vidi se da igru nisi odigrao i da samo ovdje sereš bezveze, vjv neki starkelja kojeg je pregazilo vrijeme kao i igre iz 2000 godine za kojima plačeš tu po forumu, da si odigrao znao bi da je mehanika borbe odlična sa 20 vrsta različitih napada, kako si ti gore naveo kroz prva 3 sata igre vidiš sve, aha kako da ne, da si odigrao znao bi da u prva 3 sata nemaš ni 10% otključanih stvari koje dobiješ kroz igru, i kako napreduješ prema kraju, elementi borbe napreduju te i sami skillovi. Pogledaš 2 videa na yt i onda ovdje pljuješ po nečemu što nisi igrao. A i logično je što i nisi igrao ne radi igra na kompovima iz kamenog doba. 

 Ja se moram slozit s kolegom i s ovim boldanim. Cak bi ja jos boldao i pricu koja je tezi klisej/cringe fest.

Ovi napadi na osobnoj razini samo govore o tebi i koliko te se treba shvacati ozbiljno. Cim se netko ne slaze s tobom, odmah tako. Super sto se tebi igra svida, ali igra je jaaako plitka.

 

Sve sto mozes "otkljucati" su 4 stvari koje ti omogucuju da odes na dijelove terena koji su umjetno ogradeni i to je to. Customizacija lightsabera, cista kozmetika. Customizacija lika, cista kozmetika sa skinovima. Dobijes negdje sredinom igre double-bladed pa je to kao nesto novo, a zapravo je smece za sve osim deflectati napad kad te krene lik sa strojnicom gadjat jer onda sve vratis u njega. Pred sami kraj igre, dobijes mogucnost da mozes samo u jednom jedinom napadu podijeliti taj lightsaber na dva i onda s time kresnuti lika. Obrana? Drzi desni klik ili skakuci oko protivnika. Moozda ti pomogne force push kad dobijes pred kraj igre, ali to je tako rijetko korisno da sam skoro i zaboravio na to.

Bome ima hrpetinu vrsta napada i obrane kad sam ih uspio nabrojati u 2-3 recenice.

 

Dizajn gameplaya?

Linearne mape gdje imas par grananja na kojima je jasno oznaceno na mapi gdje mozes ic, a gdje ne jer ti fali jedna od 4 stvari koje mozes otkljucati. No ne brini se, "prica" ce te dovesti da se opet vratis na jedno te isti planet na kojem si vec jedno 7 puta potamanio sve zivo pa da napravis sve ispocetka uz to sto ces to sada napraviti na jos jednom djelicu mape kojeg nisi otkljucao.

 Apsloutno netočno, od force pusha koji je izrazito koristan kod veće grupe neprijatelja a samim time i zanimljiv kad ih 5 6 komada baciš, onda imaš pull koji uopće nisi spomenuo koji mi je od sredine igre bio super koristan u borbi, možeš bacati lightsaber, kad duplog light sabera dupli Y Y radi onaj odličan spin te bacanje istog gdje na Dathomiru kad te napadne 10 komada nightsistera potamaniš sve uz + ovo sve što si ti nabrojao, i uz malo kombiniranja napada, pulla, pusha, double jumpa, comboi jako lijepo izgledaju i to je sasvim dovoljno za jednu ovakvu igru, nije vrhunska igra ima svojih mana ali za mene je dobra. I da uopće ne moraš opet potamanit cijelu mapu kad se drugi put vraćaš na planet na kojem si bio dovoljno je iskoristiti shortcute koje si otključao kod prvog posjeta mapi ako imalo znaš mapu za 3 minute si tamo gdje trebaš biti bez da ideš ponovno kroz cijelu mapu. Kažem igra nije savršena ali kakva smeća danas izlaze od igara meni je igra bila dobro i pozitivno iskustvo.

 

Rocinante2112 Daj ti meni reci par vrhunskih igara po tvome mišljenju prosvjetli me pa da i ja odigram. Pa da više ne igram ovakva "smeća" kako ti kažeš 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 9:48 (BeLLicus).
12 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order
BeLLicus kaže...
Grozni_Zabac kaže...
BeLLicus kaže...
Rocinante2112 kaže...
BeLLicus kaže...

Završio danas igru, igra ima odličan raznovrstan dizajn gameplaya, prekrasne svijetove jako dobru priču i borba je dobra sa hrpetinom vrsta napada i obrane. Mala zamjerka je što ne postoji oblik stealth pristupa te nema nešto puno Bosseva, sve u svemu jako dobra igra 8/10 od mene. 

 LOL

 

 Vidi se da igru nisi odigrao i da samo ovdje sereš bezveze, vjv neki starkelja kojeg je pregazilo vrijeme kao i igre iz 2000 godine za kojima plačeš tu po forumu, da si odigrao znao bi da je mehanika borbe odlična sa 20 vrsta različitih napada, kako si ti gore naveo kroz prva 3 sata igre vidiš sve, aha kako da ne, da si odigrao znao bi da u prva 3 sata nemaš ni 10% otključanih stvari koje dobiješ kroz igru, i kako napreduješ prema kraju, elementi borbe napreduju te i sami skillovi. Pogledaš 2 videa na yt i onda ovdje pljuješ po nečemu što nisi igrao. A i logično je što i nisi igrao ne radi igra na kompovima iz kamenog doba. 

 Ja se moram slozit s kolegom i s ovim boldanim. Cak bi ja jos boldao i pricu koja je tezi klisej/cringe fest.

Ovi napadi na osobnoj razini samo govore o tebi i koliko te se treba shvacati ozbiljno. Cim se netko ne slaze s tobom, odmah tako. Super sto se tebi igra svida, ali igra je jaaako plitka.

 

Sve sto mozes "otkljucati" su 4 stvari koje ti omogucuju da odes na dijelove terena koji su umjetno ogradeni i to je to. Customizacija lightsabera, cista kozmetika. Customizacija lika, cista kozmetika sa skinovima. Dobijes negdje sredinom igre double-bladed pa je to kao nesto novo, a zapravo je smece za sve osim deflectati napad kad te krene lik sa strojnicom gadjat jer onda sve vratis u njega. Pred sami kraj igre, dobijes mogucnost da mozes samo u jednom jedinom napadu podijeliti taj lightsaber na dva i onda s time kresnuti lika. Obrana? Drzi desni klik ili skakuci oko protivnika. Moozda ti pomogne force push kad dobijes pred kraj igre, ali to je tako rijetko korisno da sam skoro i zaboravio na to.

Bome ima hrpetinu vrsta napada i obrane kad sam ih uspio nabrojati u 2-3 recenice.

 

Dizajn gameplaya?

Linearne mape gdje imas par grananja na kojima je jasno oznaceno na mapi gdje mozes ic, a gdje ne jer ti fali jedna od 4 stvari koje mozes otkljucati. No ne brini se, "prica" ce te dovesti da se opet vratis na jedno te isti planet na kojem si vec jedno 7 puta potamanio sve zivo pa da napravis sve ispocetka uz to sto ces to sada napraviti na jos jednom djelicu mape kojeg nisi otkljucao.

 Apsloutno netočno, od force pusha koji je izrazito koristan kod veće grupe neprijatelja a samim time i zanimljiv kad ih 5 6 komada baciš, onda imaš pull koji uopće nisi spomenuo koji mi je od sredine igre bio super koristan u borbi, možeš bacati lightsaber, kad duplog light sabera dupli Y Y radi onaj odličan spin te bacanje istog gdje na Dathomiru kad te napadne 10 komada nightsistera potamaniš sve uz + ovo sve što si ti nabrojao, i uz malo kombiniranja napada, pulla, pusha, double jumpa, comboi jako lijepo izgledaju i to je sasvim dovoljno za jednu ovakvu igru, nije vrhunska igra ima svojih mana ali za mene je dobra. I da uopće ne moraš opet potamanit cijelu mapu kad se drugi put vraćaš na planet na kojem si bio dovoljno je iskoristiti shortcute koje si otključao kod prvog posjeta mapi ako imalo znaš mapu za 3 minute si tamo gdje trebaš biti bez da ideš ponovno kroz cijelu mapu. Kažem igra nije savršena ali kakva smeća danas izlaze od igara meni je igra bila dobro i pozitivno iskustvo.

 

Rocinante2112 Daj ti meni reci par vrhunskih igara po tvome mišljenju prosvjetli me pa da i ja odigram. Pa da više ne igram ovakva "smeća" kako ti kažeš 

 pa za početak jedi academy i jedi outcast su duplo bolji naslovi od ove. sa ekšli dobrim combatom.

11 godina
protjeran
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order

Ne razumijem uspoređivanje sa starim Jedi igrama, nisu isti žanr doslovce, samo dijele istu tematiku.

 

Cringe radnja nije, cringe su likovi neki ... ako očekujete od SW odraslu priču sa nečim neviđenim dosad, tražite na krivom mjestu. SW je H.C.Andersen u svemiru (u najboljem slučaju).

 

Meni osobno igra što dalje igraš, to je bolja, definitivno zalsužuje 8/10. Grafika odlična, bugova nema koji skrše igru (barem se ja nisam susreo s njima).

 

Na kompu iz 2011.g. sam igrao na 40-60 FPS-a sa high postavkama i 1080p. Ako zahtijevate 1440p i 120Hz+ sa max detaljima, onda kupite bolji komp ... igra je izašla tek neki dan, vaš komp je jednostavno zaostao, pokrijte se koliko je poplun dugačak.

 

Moja zamjerka je zadnjih 5 minuta, sve što ste napravili nema nikakvog utjecaja na SW svijet (uništavanja holocrona oko kojeg se sve vrti), takav loši rasplet pomiješan sa pojavom Darth Vadera, koja je još impresivnija od njegove pojave u Rogue one, ostavlja još gorči okus u ustima.

 

A vi ekipa budite nadrkani na sebe i dalje, pušite reviewove debilnih youtube ličnosti, i očekujte da ćete igrati na max postavkama cijeli život sa starim kompom.

 

Uglavnom, zabavila me, razveselila, izgleda lijepo, ide lijepo, na kraju dana, nisam nikado očekivao metroidvania stil igre u SW svijetu, svaka ima čast na tome (nadrkani klinci neznaju što je metoridvania, zato i seru jer ne razumiju poantu).

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice