Thief

poruka: 226
|
čitano: 34.034
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Thief

Trebam dobitnu kombinaciju... Quest je Octopuss...

Hvala...

ostopuss ostopuss
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Thief

meni je igra totalni mrak!

 

istina i bog neki nivoi su premali,al nisam se još nigdje osjecao kao da MOOORAM na samo 1 način proć neki dio i da nemam izbora.

 

 

sound asseti u igri su isto totalni mrak i atmosfera je super.

takodjer,ne preporucam igranje ove igre na ništa niže nego na master.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Thief

Igra je bananko, od price do klaustrofobicne mape te konstatnih ucitavanja...  budimo realni 2014 je ljudi a ja moram provaljivat kroz kucu u koju sam upravo provalio da izadem van da bi me metar dalje docekao jos jedan jbni loading screen...{#} 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 15:42 (haydara).
 
5 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Thief
Kvod kaže...

Trebam dobitnu kombinaciju... Quest je Octopuss...

Hvala...

Daj čitajte one dokumente...sve vam piše kako doći do šifre.

 

Sve mi se čini da su recenzije i niske kad ljudi ne znaju igrat, nije ovo šrot COD {#}

12 godina
offline
Re: Thief

ja isto nevidim razlog onako niskim ocjenama

 

razumijem da je igra kao zanr dosta ogranicena (stealth igra) pa ljudi valjda ocekuju neznam šta.

zato su i revieowi podijeljeni,il je visoka ocjena il je neka osrednja

 

kak god,mislim da igra radi super ono što treba raditi.

 

14 godina
neaktivan
offline
Thief

E da i kak šugavo izgleda inventory kad se igra s  tipkovnicom + miš...S Xbox gamepadom izgleda super, sve imate u krugu a ne ovo gdje zauzme pol ekrana...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Thief

mislis na UI?

metnes fade da ga nema osim kad ga koristis (ilitiga cyclas kroz strijele).

 

UI je minimalisticki,cijeli ekran je slobodan

10 godina
protjeran
offline
Re: Thief
Alex Mercer kaže...
TheThing kaže...

1 riječ = užas

 

Thief bi trebao biti da se slobodno krečeš po mapi, da može ubijat ljude, da se sa točke A do točke B može stići na nekoliko načina međutim to nije tako. Blago bi trebalo biti samo u kucama i sefovima, ja nadem kod nekoga lorda neku srebrenu vazu i onda kasnije nadem istu takvu na ulici pored cuvara. Misije su takve da moraš točno raditi ono kako su i developeri zamislili nema drugog,treceg,cetvrtog nacina nego jedan jedini. Kad si ti iza cuvara mozes ga ubiti, a kad se nades s njime u lice nemozes nego moras bjezati i skrivati se. Sada sam zavrsio neku misiji, zapravo nisam jos zavrsio nego sam 10sek do zavrsetka, a nemogu proci jedan dio. Visim na zidu i trebam se spustiti na zid ispod, probao sam sve moguce tipke, nekada klikao 2 tipke istodobno+miš nema šanse.

Spuštanje je X.

hvala, čini se da to nije bio kraj, trebao sam proci puno dvoriste cuvara, samo sam protrcao i prosao level^^

 

edit: evo opet 2 puta protrcao presao level...

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 22:53 (TheThing).
16 godina
offline
Re: Thief

zavrsio sam igru i moram priznat da jednostavno nemam volje radit one collectables najvise zbog toga jer je mapa grada jako losa. nadam se da ce to nekim patchem rijesiti. steta jer gameplay mi je bas super ali ovo sa mapom me limitira da igru opet prijedem

 

prica se na kraju iskristalizirala (koliko-toliko), nije najbolja, nekako ima previse nejasnih i nelogicnih stvari.

 

sve u svemu solidna igra sa par neugodnih mana, vrijedi probati

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 22:58 (Obi Wan).
15 godina
offline
Re: Thief
Neznam jel jedini imam problem al prva 3 lvla u igri su super radili na veryhigh nema stekanja, sad sam dosao na 4 lvl, i steka li ga steka, jednostavno zamrzne i moram alt f4 raditi, jel itko zna do cega je to? brijem da nije do konfiguracije jer drugima radi super s istom konfiguracijom
12 godina
protjeran
offline
Thief

jel mi moze netko poslati svoj save(ostao sam bez svojih) tamo negdje pocetak one misije kad treba uci u bordel! mora biti verzija 1,1???

Intel Core™ i7-4770S inside
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Thief

imam ja pošto skupljam svoje save več godinama. inače došao sam do chaptera 4, bordelo sam upravo prošao. inače,da te upozorim, dosta sam toga propustio,razvoj mi je osrednji pošto nisam 100 % u igri, onako osrednje pa je takav i razvoj lika.

da je igra remek djelo a nije više bi se potrudio :)

pošto mi je ovo prvi post na BUG web, ako te zanima moj save, kak da ti ga pošaljem ? odgovori u roku 40 min pošto onda polako odlazim na koncert Simple Minds :)

Ja sam čorav, ne vidim ti mail adresu , novi sam ovdje i ne znam ti poslat 15 mb (ima par sejviča,2.3 i 4 chapter) fajl u 1 RAR-u ?!

barassini
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2014 17:16 (barassini).
11 godina
neaktivan
offline
Thief

Nakon 5-6 sati igre da i ja podijelim pokoju zasada. Nisam pogledao niti jedan review, niti pratim topic pa neznam kakva su vam razmišljanja. Jedino znam kako ocjene i nisu baš neke, ali za to me iskreno zaboli.

Daklem...Kao NENORMALNOM zaljubljeniku u Thief franšizu ( raščetvorio 3 glavne igre + Thief2x + Dark Mod ), ovaj reboot mi se sviđa ( naravno nakon gašenja/isključenja gotovo cijelog HUDa i pokazivača ).

Ima nedostataka, Bože moj, najveća mana do sada ( opcionalni quest u 1. chapteru u kojem se šifra za sef nalazi u ormaru u kojeg se skrijete, bez focusa se ne mogu primjetiti urezani brojevi u stranicu, nakon sat vremena zumiranja svakog faking pixela u prostoriji prosvijetlio sam sliku i tek tada razaznao kombinaciju ) i nadam se da je taj fail iznimka.

Ne želim nikakve usporedbe raditi s prijašnjim naslovima još ( tek nakon što odigram dva puta uzduž i poprijeko ). Inače igra jednostavno ima ono nešto. Toliko od mene za sada.

 
2 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Thief
diler_tokić kaže...
 opcionalni quest u 1. chapteru u kojem se šifra za sef nalazi u ormaru u kojeg se skrijete, bez focusa se ne mogu primjetiti urezani brojevi u stranicu, nakon sat vremena zumiranja svakog faking pixela u prostoriji prosvijetlio sam sliku i tek tada razaznao kombinaciju

Igram bez fokusa i bez problema sam pročitao taj broj u ormaru...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Thief
diler_tokić kaže...

Nakon 5-6 sati igre da i ja podijelim pokoju zasada. Nisam pogledao niti jedan review, niti pratim topic pa neznam kakva su vam razmišljanja. Jedino znam kako ocjene i nisu baš neke, ali za to me iskreno zaboli.

Daklem...Kao NENORMALNOM zaljubljeniku u Thief franšizu ( raščetvorio 3 glavne igre + Thief2x + Dark Mod ), ovaj reboot mi se sviđa ( naravno nakon gašenja/isključenja gotovo cijelog HUDa i pokazivača ).

Ima nedostataka, Bože moj, najveća mana do sada ( opcionalni quest u 1. chapteru u kojem se šifra za sef nalazi u ormaru u kojeg se skrijete, bez focusa se ne mogu primjetiti urezani brojevi u stranicu, nakon sat vremena zumiranja svakog faking pixela u prostoriji prosvijetlio sam sliku i tek tada razaznao kombinaciju ) i nadam se da je taj fail iznimka.

Ne želim nikakve usporedbe raditi s prijašnjim naslovima još ( tek nakon što odigram dva puta uzduž i poprijeko ). Inače igra jednostavno ima ono nešto. Toliko od mene za sada.

I kod mene se bez problema vidila šifra u ormaru...Loše si podesio svjetlinu i kontrast na monitru.

Zato je tu tipka auto na monitoru...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2014 19:23 (Praetorian1).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Thief

Je**te, ja jedva vidim brojeve na ovj slici. Inače imam smanjenu svijetlost na monitoru, a i u samoj igri ( veći gušt ) . Valjda je to toga.

15 godina
offline
Re: Thief
Evo sam da javim da sam uspio rijesiti problem s zamrzavanjem, ako ikome moze pomoci, u binaries sam win64 maknio a win32 sam promjenio na win64, igra vise nimalo nesteka
12 godina
odjavljen
offline
Thief

imam problem,texture se necu ucitati,kako da ovo sredim,grafa je 4870 driveri latest stable version za moj gpu iz 10 mjeseca,ima itko ideju?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Thief

Ovo su ti artefakti, provjeri si grafičku dali se pregrijava.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Thief

jep. to nisu teksture. grafa ti je vrisunla, vjerojatno memorija na njoj odlazi

12 godina
odjavljen
offline
Thief

temperature su normalne oko 64°C, isprobao sada na gridu2,nfs rivals,battlefieldu 3,planetstideu 2 i neverwinteru online, nema nikakvih artefakata jedino mi se javljaju u thiefu. :/

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Thief

možda je i do drivera jer nemožeš koristiti na toj kartici najnovije

13 godina
offline
Thief

Svi koji dobiju corrupt save prilikom ucitavanja chaptera neka pokrenu igru kao administrator...

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
odjavljen
offline
Thief

najvjerojatnije driveri,nist probat cu sa novim,iako nisu za moju karticu

Edit: probao nove drivere isto s*anje nist cekam novu karticu,

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2014 19:09 (Nitro233).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Thief

Imam problem,chapter 1 otisao sam odmah u bank heist,otkrio kodove i sve,ali ne mogu otvoriti trezor,znaci trebam vrtiti meni kao da je zbuggano to,malo vrti malo ne vrti pa u drugu stranu,kako to rijesiti.
Probao sam sa misem pa sa touchpadom,isti problem.
Toliko jednostavno,a nece ... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Thief
doky01akablava kaže...

Imam problem,chapter 1 otisao sam odmah u bank heist,otkrio kodove i sve,ali ne mogu otvoriti trezor,znaci trebam vrtiti meni kao da je zbuggano to,malo vrti malo ne vrti pa u drugu stranu,kako to rijesiti.
Probao sam sa misem pa sa touchpadom,isti problem.
Toliko jednostavno,a nece ... 

bank heist ne preporucam radit odma na pocetku igre, tek nakon sto napravis chapter 1 kad dobijes wire cutting tool. sto se tice samo sefa ne mogu ti pomoc. da li mislis na vanjska vrata trezor (znaci sama kombinacija) ili zadnja vrata trezora gdje se nalazi item koji trebas ukrast?

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Thief

Citao sam da ne treba wire cutter,tj.da nije potreban za bank heist misiju,vanjska vrata,upisem kombinaciju,i moram samo otvoriti/otkljucati i malo vrti pa ne vrti,pa na jednu stranu pa na drugu,mis je u redu,ne znam u cemu je problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Thief
doky01akablava kaže...

Citao sam da ne treba wire cutter,tj.da nije potreban za bank heist misiju,vanjska vrata,upisem kombinaciju,i moram samo otvoriti/otkljucati i malo vrti pa ne vrti,pa na jednu stranu pa na drugu,mis je u redu,ne znam u cemu je problem.

pa nisam ja ni rekao da je potreban. ja sam rekao da ne preporucam radit bez njega, jer je sa njim puno laske. ja sam presao tu misiju isto bez wire cutter-a.

 

daj mi ss vrata o kojima pricam da znam dač pricamo o jedno te istoj stvari

 

 

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
odjavljen
offline
Thief

ima ko problema sa konstantnim zamrzavanjem probao dadin savjet al ne pali,ono framerate je ok al bilo najnize postavke ili very high igra doslovno bloka svakih 3-4 sekunde,ovo mi se nije dogadjalo ni sa metro last lightom...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Thief

ima li kakvih promjena sa patchevima (ako su uopce bili) po pitanju mape (da li su dodali imena ulica, trgova, imena kuca)?

It's not who u are, it's who u know.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice