Trazim stare igre zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 945
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Trazim stare igre

Trazim tri stare igre koje sam igrao ko klinac

1. PC: Train dispathcer igrica, nalazila se na nekom broju casopisa Enter, mogo si postaviti razlicite vlakice, pruge, semafore itd. Postojao je dodatni screen gdje su se mogle "uprogramirati" odredene postavke na stazu (nemam pojma koje, ali nekome ce biti jasno).

 

2. PC: Nesto tipa 'Revolt' i 'GRIP: Combat Racing'. Starija igrica, sjecam se razlicitih oblika autica, posebice nekog trokotaca i vozilo se po nekim ludima stazama sa skokovima i loops.

 

3. NES/SNES I hope, mozda i nesto starije, kao na primjer one konzole sta su se mogle na placu kupiti. Ovo se najmanje sjecam. Cista pixel igrica, sjecam se a ulazak u drugi room je pocela padat voda i punit se prostorija, samo je trebalo proc na drugu stranu. Kontorlirao se neki likac. Thats all I have

 

 

Hvala unaprijed!

 

Have a nice day

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Trazim stare igre
Paonch kaže...

Trazim tri stare igre koje sam igrao ko klinac

 

2. PC: Nesto tipa 'Revolt' i 'GRIP: Combat Racing'. Starija igrica, sjecam se razlicitih oblika autica, posebice nekog trokotaca i vozilo se po nekim ludima stazama sa skokovima i loops.

 Da možda nije

?

12 godina
online
Re: Trazim stare igre
Paonch kaže...

Trazim tri stare igre koje sam igrao ko klinac

 

2. PC: Nesto tipa 'Revolt' i 'GRIP: Combat Racing'. Starija igrica, sjecam se razlicitih oblika autica, posebice nekog trokotaca i vozilo se po nekim ludima stazama sa skokovima i loops.

 Ako su neke staze gdje se loopovi izvode i ima dosta skakanja, a tipa Revolta, mogla bi biti Stunt GP

 

15 godina
moderator
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice