Trazim staru igru (strategiju)

poruka: 25
|
čitano: 13.813
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Trazim staru igru (strategiju)

ljudi moze li mala pomoc

 

trazim jednu igru koju sam igra mozda prije 5-7 godina...

 

neznam kako se zove, sicam se samo nekoliko stvari o njoj a to je:

 

igrao sam je oko 00-03 godine i to demo verziju

 

strategija je... radi se o nekom plemenu na "valjda nekom otoku"

znaci unaprjedjujem njihove nastambe i skolujen ih i tako nesto

 

ali karakteri nisu ljudi nego neka vrsta trolova il goblina il tak nesto

 

svi su PLAVE boje

vegetacija je nesto ala spore igra

 

 

nesicam se ni tko je izda a virujem da je izdata oko 2000 godine pa nadalje jer je grafika bila uredu

 

ako iko zna o kojoj igri pricam molim vas dajte mi naziv jel bi je stvarno zaigra opet....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Trazim staru igru (strategiju)
Abomb kaže...

svi su PLAVE boje

 

Štrumfovi? :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
15 godina
neaktivan
offline
Trazim staru igru (strategiju)

ahhhh da je bar tako jednostavno....

pa za razliku od strumfova ovi su bili malo misicaviji,bez kapica,i malo veci....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trazim staru igru (strategiju)

naso je.... moram zahvalit ekipi iz  eab.abime.net foruma koji su mi pomogli....i koji isto tako pomazu svima da nadju stare igre...

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Trazim staru igru (strategiju)

Mogao si odma i ovdje napisati kako se zove, jel... :P :)

Can't find a better Jam!
16 godina
online
Trazim staru igru (strategiju)

Mogao je, da i mi naučimo nešto...

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trazim staru igru (strategiju)

ah vas...... heh

 

Zove se The Nations....

skida sam je tjedan dana preko torrenta, ispostavilo se da je bila puna virusa pa je nisam ni zaigrao..... nemoze se nigdi nac... steta....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Trazim staru igru (strategiju)

Meni ovo puno lici na Settlerse 3.

 

Goblini, plavi Goblini, plavi
Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2009 14:48 (Elles D.).
15 godina
neaktivan
offline
Trazim staru igru (strategiju)

ma da, čisti rip-off settlersa

http://www.petitiononline.com/sfhrt/petition.html -- Peticija za normalni termin Voyagera na HRT-u
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trazim staru igru (strategiju)

e the nations imam tu igru doma bas je fora

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Trazim staru igru (strategiju)

tražim jednu jako staru igru štrmfovi... ne sjećam se točnog naziva.. Igra počinje u nekom selu i sastoji se od puno nivoa koje treba prelaziti....  Hvala unaprijed! 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Trazim staru igru (strategiju)

Zdravo treba mi pomoc .....trazim staru igru oko 7 godina.U igrici se radi o indijancima tj. o borbi plemena na pocetku igre dobijes poglavicu sa kojim moras da se razgradis..molim vas ako ista saznate o ovoj ili slicnoj nekoj igrici molim vas javite mi..Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Trazim staru igru (strategiju)

naso sam je :)

zove se populous

 

12 godina
neaktivan
offline
Trazim staru igru (strategiju)

Ja sam igrala jednu igru pre 5-6 godina...radi se takodje o strategiji... neznam kako se zove i ne mogu je skinut {#}.....radi se o gradnji sela nekih patuljaka... oni grade kolibe,mlin i tako to ... takodje ratuju sa nekim drugim patuljcima ... materijal skupljaju tako sto seku drvece ili skupljaju slato iz kamena,svi patuljci imali su crvene kapice ,jos nesto cega se secam jeste da kada se rodi beba u nekoj kuci iznad te kuce se pojavi roda sa bebom u kljunu,u ovoj igrici mozes selektovati koliko god zelis patuljaka i onda im narediti sta da rade...molim vas ako znate za ovu igru da mi kazete kako se zove,mnogo je zelim  ... unapred hwala {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 21:44 (EEMAA).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trazim staru igru (strategiju)
EEMAA kaže...

Ja sam igrala jednu igru pre 5-6 godina...radi se takodje o strategiji... neznam kako se zove i ne mogu je skinut {#}.....radi se o gradnji sela nekih patuljaka... oni grade kolibe,mlin i tako to ... takodje ratuju sa nekim drugim patuljcima ... materijal skupljaju tako sto seku drvece ili skupljaju slato iz kamena ...molim vas ako znate za ovu igru da mi kazete kako se zove ... unapred hwala {#}

 

Settlers?

15 godina
neaktivan
offline
Trazim staru igru (strategiju)

Kako se zove igra, negdje iz doba dooma, gdje se rade neke nastmbe, sije zito il tako nesto i onda dolaze horde nekih đavola koji to oce izjest il sta ja znam, onako je kao 3d i likovi su tanki i visoki.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trazim staru igru (strategiju)
Glamdring kaže...

Kako se zove igra, negdje iz doba dooma, gdje se rade neke nastmbe, sije zito il tako nesto i onda dolaze horde nekih đavola koji to oce izjest il sta ja znam, onako je kao 3d i likovi su tanki i visoki.

Wolfenstain 3D?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
12 godina
offline
Trazim staru igru (strategiju)

ja mislio Age of Empires

Shot first, ask later!!! XFire:al3xan3r Steam:jackass2056
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Trazim staru igru (strategiju)

Nije Settlers... nesto slicno malo lepsa grafika.. ali hvala u svakom slucaju. Ako jos neko zna neku igricu nalik onoj koju sam opisala gore nega mi odgovori ...

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2011 14:10 (EEMAA).
12 godina
odjavljen
offline
Trazim staru igru (strategiju)

moze li preporuka neke dobre strategije da je starija do 2006 ove novije sam sve igrao.Od starih sam igrao Alphu centauri,civ 3,stronghold,age of empires 2 i 3,rome total war,empire earth 1 i 2,cossacs,rise of nations,axis&allies, i jos neke nemogu se ni sjetit svih.Tako ako znate neki manje pznat naslov bilo bi dobro.Zahvaljujem unaprijed!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Trazim staru igru (strategiju)
Nitro233 kaže...

moze li preporuka neke dobre strategije da je starija do 2006 ove novije sam sve igrao.Od starih sam igrao Alphu centauri,civ 3,stronghold,age of empires 2 i 3,rome total war,empire earth 1 i 2,cossacs,rise of nations,axis&allies, i jos neke nemogu se ni sjetit svih.Tako ako znate neki manje pznat naslov bilo bi dobro.Zahvaljujem unaprijed!

Battle Realms.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
12 godina
odjavljen
offline
Re: Trazim staru igru (strategiju)
191x7 kaže...
Nitro233 kaže...

moze li preporuka neke dobre strategije da je starija do 2006 ove novije sam sve igrao.Od starih sam igrao Alphu centauri,civ 3,stronghold,age of empires 2 i 3,rome total war,empire earth 1 i 2,cossacs,rise of nations,axis&allies, i jos neke nemogu se ni sjetit svih.Tako ako znate neki manje pznat naslov bilo bi dobro.Zahvaljujem unaprijed!

Battle Realms.

jeli to ona sa kineskom mitologijom slicna grafikom warcraftu 3 nazalost nju sam prelazio jos 2005

16 godina
offline
Re: Trazim staru igru (strategiju)
Nitro233 kaže...

jeli to ona sa kineskom mitologijom slicna grafikom warcraftu 3 nazalost nju sam prelazio jos 2005

Ne, ova je u japanu (nije kineska mitologija), ali je grafički slična Warcraftu III.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
12 godina
odjavljen
offline
Trazim staru igru (strategiju)

vidio sam sada na youtubu,igrao sam to samo sam zamijesao mitologije posto sam ipak davno to igrao

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Trazim staru igru (strategiju)
EEMAA kaže...

Ja sam igrala jednu igru pre 5-6 godina...radi se takodje o strategiji... neznam kako se zove i ne mogu je skinut {#}.....radi se o gradnji sela nekih patuljaka... oni grade kolibe,mlin i tako to ... takodje ratuju sa nekim drugim patuljcima ... materijal skupljaju tako sto seku drvece ili skupljaju slato iz kamena,svi patuljci imali su crvene kapice ,jos nesto cega se secam jeste da kada se rodi beba u nekoj kuci iznad te kuce se pojavi roda sa bebom u kljunu,u ovoj igrici mozes selektovati koliko god zelis patuljaka i onda im narediti sta da rade...molim vas ako znate za ovu igru da mi kazete kako se zove,mnogo je zelim  ... unapred hwala {#}

Dok sam trazila ovu igru, slucajno naleteh na ovaj forum... cisto eto da pomognem nekom drugom ko je bude trazio, u pitanju je igra ,,Cultures: The Discovery of Vinland" mozda nekome nekad zatreba :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice