Tribes ascend

poruka: 46
|
čitano: 5.998
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Tribes ascend
MENIT kaže...

Sto se tice golda, sasvim su nepotrebni, uz 250 koje se dobe na FB-u, nista vise netreba, i sve se moze zaradit igranjem. Napredak je dosta spor, ali jednostavno si moras zadat cilj i za odredjenu stvar skupljat. I da, sentinel je brutalno los i netreba se ni igrat s njim, jer ima puno boljih klasa... ovo nije kemperska igra...

 

Isprika zbog nepostojanja kvacica :P

a eto... ja se ponadao za sentinela. sljedeca klasa je infiltrator koju cu probat

 

a sto se tice strpljenja... probaj ti nafarmat 100k xp pa se javi... a i da imam FB ne bi mi pomoglo s obzirom da phase rifle (drugi sniper za sentinela) kosta priko 700 golda

 

 

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Tribes ascend

Pa gle, ja sam sad 13 ili 14 lvl, ni neznam tocno, imam otkljucane sve likove, bolt louncher za pathfindera(42k), juggernaughta dignutog na 50% i soldiera na 40%...tak da se ipak moze...za skupljanje xp-a su u pocetku najbolje klase sa kojima ces cuvat generator(tu se tooona xp-a po mecu moze skupit), neku od tezih klasa malo vise igraj i izbjegavaj doombringera, jel nije bas nesta...ubiti... pathfinder, soldier, raider kad ga se otkljuca i jugg** su "upotrebljivi", za ove ostale treba imat extra strpljenja

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tribes ascend

ma niko nije reka da se ne moze, nego triba proc pun qurac vrimena.... + toga to tvoje oruzje je 40k, moje je 100 pa racunaj

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Tribes ascend

naravno da je tesko gledat kak imas cca 60-70k exp-a i "nesmijes" to potrosit. Zato i kazem,. moras si zadat ciljeve i strpljivo skupljat...

Mislim, neda mi se sad racunet koliko sam dosad potrosio na upgradeove, ali mislim da je cifra deeeeebelo preko 100k. i da sad sam pogledao, 15i lvl sam...

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tribes ascend

Evo pošto ćeš uzet infiltraitora, ja sam ga uzeo i ok je, ali nemoj se nadat da ce mu invis trajat dugo ako ces letit. Odlican je za capture the flag ako imaš dobar tim samo se zaletiš skupiš zastavu i pobignes, ali ja sam se malo razocarao. Ugl. juggernaut mi je najbolja klasa zasad.

Nego šta su mislili kad su napravili ono leteće vozilo? Pa ono je naj useless i najdosadnije što postoji. Tenk je super a onaj motor je ok.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tribes ascend

dobar je inflitator bas mi pase...

It's not who u are, it's who u know.
16 godina
offline
Re: Tribes ascend
Obi Wan kaže...

dobar je inflitator bas mi pase...

evo jedan update... dakle infiltator je interesantan, međutim oruzja koja ima kao default su kriminalna. rhino smg radi oko 60-70 dmg dok silenced pistol radi oko 130 po metku. sto je jako jako lose s obzirom da je infiltrator klasa iskljucivo napravljena za infiltriranje u neprijateljsku bazu da bi generator demolirao. a generator ima po mojoj procjeni oko 6-7k, s obzirom da 3 sticky granates koje radi 3k svaka ga uniste. 

 

s obzirom na ostale infiltratore s kojima sam se suocavao 90% njih je imalo ili stealth spinfusor ili jackal, oba oruzja izuzetno nadmocna na rhino smg, naravno kostaju 100k xp

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Tribes ascend

evo review i sa eurogamera, mislim da se autor upisao u gace dok je pisao tekst :D

 

www.eurogamer.net/articles/2012-04-16-tribes-ascend-review

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2012 16:08 (MENIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tribes ascend
MENIT kaže...

evo review i sa eurogamera, mislim da se autor upisao u gace dok je pisao tekst :D

 

www.eurogamer.net/articles/2012-04-16-tribes-ascend-review

ja bi igri dao 8/10

 

xp se nakuplja jako sporo

bolja oruzja se mogu kupiti pravom lovom pa skill ne igra nikakvu ulogu

slab reward system za neke klase. puno sam puta vidio da ljudi imaju party u generator room, pa se igra pretvori u capture the generator umisto flag.

nebalansiranost klasa, losa izvedba sentinela

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Tribes ascend

a nebi ni ja dao 10, mozda 8.5...

 

i ljudi nikako da shvate...sto se tice kupovine oruzja za prave pare...nema tih novaca i tog oruzja koje ce ti pomoc da budes bolji sto se tice ubijanja protivnika ako ti jednostavno neide i ako si los...

 

xp se skuplja dosta sporo, istina je, ali malo po malo i moze se skupit za "prava" oruzja.

 

sto se tice sentinela, to je vec odavno zakljuceno da je katastrofalno izveden...divim se ljudima koji se snalaze s njim...

 

uglavnom, ja sam racunao, onak otprilike, da se za 3 tjedna sa 3-4 mape odigrane dnevno moze bez ikakvih problema skupit 100k xp-a, pa i vise. kud bi igra dospjela da se u roku od tjedan dana otkljuca sve najbolje u igri?!

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tribes ascend

ovaj plasma gun je Op ajme...

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
protjeran
offline
Re: Tribes ascend

Ja imam sada full soldier i pathfinder, a sential mi je na 70%..... koliko god štedio za veča oružja za neku klasu, s vremenom ti dosadi, onda skupljas za drugu klasu, kupis oruzje i opet ti dosadi.....mislim da za par dana ide uninstall :)

12 godina
offline
Re: Tribes ascend

Ne kuzim ovo dobivanje experience-a...Evo u CTF-u igram s techom,popravljam turrete,generatore,radare,postavljam mini turrete deffam flag dobijem killova dosta,nekad dobijem 2k expa(bez FWoD) a nekad 300....sve to bez ikakvih boostova.

Bas im je cudljiv taj exp reward sistem -.-

15 godina
offline
Tribes ascend

jel valja ovo šta? igra mi se nešto online,a nema se para za neki kvalitetan shooter :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tribes ascend

Pa ok je, malo cudan dok se ne naviknes ali kad se uvjezbas skijat bude zabavan. Probaj i Ghost Recon Online, isto ti je besplatana a prekjucer je izasao iz bete.

Shhhh!! My common sense is tingling!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Tribes ascend

ovo još malo pa se skinulo pa isprobam,a stavim skidat i ghost recon pa što bude zanimljivije ću igrat :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice