Uniplex minecraft roleplay server

poruka: 4
|
čitano: 1.241
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Uniplex minecraft roleplay server

Evo pravim ga vec dosta dugo uz neku malu stanku sto sam sad napravio i sad sam opet poceo. O cem se radi radi se o roleplay serveru za minecraft 1.7.5 u kojemu cete moci voziti auto, raditi, pljackati, osnivati bande cartele tipa gta samo bolje jer mozete gradit sta god hocete. Planiram minecraft pribliziti sto vise mogu reali. Trenutno su u server dodana oruzija, bolesti, da mozete bit zedni, da mozete krvarit, da mozete slomit nogu ako padnete s neke vece visine i jos puno toga, sto cete saznati ovih dana u ovoj temi veceras bas nemam puno vremena da napisem sta je sve dodano. Nadam se da vam se moja ideja sviđa. Server bi trebo bit gotov i namjesten do bozica znaci za negdje bozic badnjak mozda dan prije bi se otvorio. U serveru ce bit bozicno darivanje i raznorazni drugi događaji. Kao i sve na ovom forumu treba objaviti sliku svoga rada kako bi dokazao ljudima da je ono sto radis ozbiljno pa evo stavit cu vam par slika nabrzaka a detaljnije ocekujte ovih dana. Zašto 1.7.5 verzija zato jer je podržana sa minecrackom i oni koji nemaju original acc mogu stavit skin.

 

Vodeci tim servera

Owner- Shockque (ja)

CoOwner - jedno mjesto slobodno za pocetak mi treba jedan al ozbiljan, njega cu izabrat kroz neko vrijeme pomaganja

HeadAdmin - jedan mi isto treba ali isto potrebno dosta truda kao helper admin ili moderator

Admin - zasad isto jedan ali polako prvo su mi najbitniji najnizi slojevi da mogu napredovat

Moderator - eo ovako prva 2 koja mi se jave a budu 5 dana pomagala i vidim da su normalni ljudi dobit ce moda

Helper - slobodno mjesto za svakoga ko zeli u staff team a zeli napredovat

 

Molim sve koji žele biti helperi da ispune formular dole u temi istog formata kao sto sam ja napiso, heleper je prvi rank kasnije mozete napredovat

  FORMULAR

Ime Prezime: 

Datum rođenja:

Minecraft ime:

Facebook profil (ako ga imate):

Skype ili TS (moze i oboje ako imate):

Zasto zelim biti helper:

Znanja koja posjedujem:

Koliko dugo igram igricu:

 

Ovdje se radi o ozbiljnom serveru i molim da me tako i shvatite. Dio donacije ici ce za potrebe servera a dio za humanitarne svrhe, donacije jos nisu otvorene. Uskoro web stranica s forumom. Hvala svima sto ste odvojili paznje da bi ovo procitali.

Evo mala galerija nabrzaka uslikano veceras, uskoro vise informacija u ovoj temi.

Spawn Spawn
spawn spawn
spawn spawn
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 22:40 (codec).
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Uniplex minecraft roleplay server

- dali postoji server adresa za probu?

- treba bar par dana/tjedan prije Božića... kasnije je prekasno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Uniplex minecraft roleplay server

Trenutno je na hamachiju dok se gradi jer me skuplje izađe ak ga dignem ovak prije, to sam prije radio pa onak uvjek ak odustanem propadnu mi novci. Zato sam sad stavio na hamachi pa cu ga u zavrsnoj fazi prebacit na pravi server, i mislio sam tako negdje otvorit ali trebam pomoc helpera ukoliko zelis pomoc ispuni formular pa se dog na skypeu kad mozes, ako zelis ovak pregledat server isto mi daj skype pa te ubacim jedino ti et treba hamachi jer kazem jos nije izaso.

14 godina
neaktivan
offline
Uniplex minecraft roleplay server

eo jedna slikana sa sonic ether shaderom + photo realism 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice