War Thunder

poruka: 2.333
|
čitano: 399.906
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
War Thunder

Postoje li klanovi kao u WoT? Upravo skidam WT, a mrsko mi je samom igrat.

Šalalallalalalalallalaa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
War Thunder

odlična igra... još je u beta fazi pa nemojte ništa kupovat za prave pare... ja se navuko i kupio premium avion 4 tira pa mi smanjili na njemu dobit kredita pun kura c i osamsto...

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 15:08 (popajx).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: War Thunder
krayz1e kaže...

Nisam igrao ovu igru pa me zanima koliko se za ovu igru isplati kupit joystick? Te me zanima ima li igra trunku veze sa simulacijom ili je teška arkadetina ko world of warplanes?

 ja sam kupio, filing je bolji, ali miš je precizniji. Treba dosta prakse za joystick.

Winter is coming...
12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
krayz1e kaže...

Nisam igrao ovu igru pa me zanima koliko se za ovu igru isplati kupit joystick? Te me zanima ima li igra trunku veze sa simulacijom ili je teška arkadetina ko world of warplanes?

Joystick ti treba ako misliš igrati Full Real Battle mod, u kojem ti je full simulacija aviona.

16 godina
offline
Re: War Thunder
Ako neko trazi platoon ili ekipu za druzenje svi ste dobro dosli na TS.
eurots8.gameservers.com:9199
Password:
W3llc0me
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
krayz1e kaže...

Nisam igrao ovu igru pa me zanima koliko se za ovu igru isplati kupit joystick? Te me zanima ima li igra trunku veze sa simulacijom ili je teška arkadetina ko world of warplanes?

Pa cuj, ako mislis kupiti jeftini Joystick od 15 kuna, slobodno, ali sve dalje 15 kuna se na isplati.. Neki tezi simulator ipak nije (uzmi u obzir da su to napravili ljudi koji su bili pod tvrtkom koja je napravila WOWP i WOT).. Mislim, imas ono da ti se avion trese pod naletima vjetra, moras pucati ispred aviona da pogodis, trse ti se nisan, teze je upravljati npr bombarderom od 15 metara i 5 tona nego sa malim borcem koji se brzo okrece i prevrce.. Ali osim par elemenata poput ovih nema bas neke simulacije.

 

Ako trazis pravu simulaciju, igraj Stumorvik, cuo sam da je veoma dobar..

 

Ukratko ne kupuj Joystick, ako ne mislis na veoma jeftin Joystick.

 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
leobugi kaže...

Postoje li klanovi kao u WoT? Upravo skidam WT, a mrsko mi je samom igrat.

Imas sistem slican platoon-u kao u WoT i imas friend sistem

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
Raging-poopingbaby kaže...
krayz1e kaže...

Nisam igrao ovu igru pa me zanima koliko se za ovu igru isplati kupit joystick? Te me zanima ima li igra trunku veze sa simulacijom ili je teška arkadetina ko world of warplanes?

Pa cuj, ako mislis kupiti jeftini Joystick od 15 kuna, slobodno, ali sve dalje 15 kuna se na isplati.. Neki tezi simulator ipak nije (uzmi u obzir da su to napravili ljudi koji su bili pod tvrtkom koja je napravila WOWP i WOT).. Mislim, imas ono da ti se avion trese pod naletima vjetra, moras pucati ispred aviona da pogodis, trse ti se nisan, teze je upravljati npr bombarderom od 15 metara i 5 tona nego sa malim borcem koji se brzo okrece i prevrce.. Ali osim par elemenata poput ovih nema bas neke simulacije.

 

Ako trazis pravu simulaciju, igraj Stumorvik, cuo sam da je veoma dobar..

 

Ukratko ne kupuj Joystick, ako ne mislis na veoma jeftin Joystick.

 

Ti očito onda nisi igrao Full Real battle, pa ne znaš...taj mod je jako teško igrati s mišem...dapače nije uopće namjenjen za miš nego za joystick.

12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
iAvenger kaže...
Raging-poopingbaby kaže...
krayz1e kaže...

Nisam igrao ovu igru pa me zanima koliko se za ovu igru isplati kupit joystick? Te me zanima ima li igra trunku veze sa simulacijom ili je teška arkadetina ko world of warplanes?

Pa cuj, ako mislis kupiti jeftini Joystick od 15 kuna, slobodno, ali sve dalje 15 kuna se na isplati.. Neki tezi simulator ipak nije (uzmi u obzir da su to napravili ljudi koji su bili pod tvrtkom koja je napravila WOWP i WOT).. Mislim, imas ono da ti se avion trese pod naletima vjetra, moras pucati ispred aviona da pogodis, trse ti se nisan, teze je upravljati npr bombarderom od 15 metara i 5 tona nego sa malim borcem koji se brzo okrece i prevrce.. Ali osim par elemenata poput ovih nema bas neke simulacije.

 

Ako trazis pravu simulaciju, igraj Stumorvik, cuo sam da je veoma dobar..

 

Ukratko ne kupuj Joystick, ako ne mislis na veoma jeftin Joystick.

 

Ti očito onda nisi igrao Full Real battle, pa ne znaš...taj mod je jako teško igrati s mišem...dapače nije uopće namjenjen za miš nego za joystick.

Ni ne planiram, cekanje za join je uzasno, za jednu bitku sam cekao skoro pola sata dok mi nije dosadilo cekati

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
offline
War Thunder

Ako nekog zanima prodajem joystick korišten JAKO malo. Za sve informacije PP

Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
NEW_MAN kaže...
Ako neko trazi platoon ili ekipu za druzenje svi ste dobro dosli na TS.
eurots8.gameservers.com:9199
Password:
W3llc0me

i grindfest počinje {#}

11 godina
neaktivan
offline
War Thunder

Igra je odlična. Čini se da sam ja prvi kojemu su japanci najdraži :p

nađite me: HistorixCRO

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
War Thunder

jel se možete spojiti sad na server,cijelo vrijeme mi baca neku grešku poslije update

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
War Thunder

Meni sve valja,jeli itko ima problem sa FPS-om poslje ovog patch-a fps mi je stvarno nestabilan stalno skace sa 60 na 15 pa na 30.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: War Thunder

Čudi me da je na BOL-u ovo totalno mrtva tema a toliko ljudi koje znam je prebjeglo sa World of Tanks-a upravo na War Thunder.

Čak sam i ja u zadnja 2-3 tjedna prioritet x2 dao War Thunderu a ako ostane vremena, onda na tenkove.

Čudno.

15 godina
offline
Re: War Thunder

Ne da se ljudima ponovno "grindati". Ja ću isprobati tu igru kada budem imao novo računalo, a do tada ništa od toga.

12 godina
protjeran
offline
War Thunder

Ja vec dugo vrijeme nisam igrao ni WoT, ni War Thunder ni LOTR:Online jer mi je kompjuter riknuo a sada mi se neda jer svaki update traje par sati -.-

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
War Thunder

Trebas TS ,nekakav klan napraviti i onda je fora.Ovako kad su svi

samo za sebe je bezveze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: War Thunder
Nas desetak igra na
eurots8.gameservers.com:9199
pass:
W3llc0me

Na vecer nas ima puno vise nego kroz dan jer ljudi rade. Manje vise smo svi iznad 30 godina ;)
Ima nas iz Varaždina, ZG, Slavonci i od jucer jedan iz Splita.

Svi ste dobro dosli.
Cheers
12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
NEW_MAN kaže...
Nas desetak igra na
eurots8.gameservers.com:9199
pass:
W3llc0me

Na vecer nas ima puno vise nego kroz dan jer ljudi rade. Manje vise smo svi iznad 30 godina ;)
Ima nas iz Varaždina, ZG, Slavonci i od jucer jedan iz Splita.

Svi ste dobro dosli.
Cheers

Invalid password

 

ok skužio sam....

 

password je

 

W3llc0m3

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2013 12:33 (iAvenger).
12 godina
neaktivan
offline
War Thunder

ima li ikoga na tom teamspeak serveru ??

 

edit: Koji je control najbolje koristit za mis i tipkovnicu

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2013 21:02 (Lukanator22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: War Thunder
Do sad smo se igrali.
12 godina
neaktivan
offline
War Thunder

ok , a koji je control najbolje koristit za mis i tipkovnicu ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: War Thunder
Lukanator22 kaže...

ok , a koji je control najbolje koristit za mis i tipkovnicu ??

Ja koristim default.

Sa W i S povečavaš/smanjuješ throttle a sa mišem ciljam i pucam

Majke mi
13 godina
neaktivan
offline
War Thunder

dali negdje ima za skinut full klijent igre ili torrent,da nemoram preko launchera skidati?

 

Želim ju skidati   na Linux dok si ostale stvari radim,pa onda samo prebacit na windows particiju i instalirat.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: War Thunder
Poceo igrat u cetvrtak, danas sam lvl 6 u njemcima. Igrica je brutala, igram samo s njemcima mada bi mogao pocet s japancima jer imaju prebrutalnog bombera sa 20mm topom iza, to mi stvarno fali kod svih njemackih bombera(za sad..)
Gamers dont die, they respawn! :)
14 godina
offline
Re: War Thunder-F2P MMO Plane Sim
i jedan tip
puuno brze cete otkljucavat stvari za avione i lvl od drzava na historic battle nego na arcade, jest da mozete samo 1 avion izabrat i da kad umrijete da je gotovo i da morate u bazu po gorivo i municiju ali vrijedno je, mali score donosi puno exp-a..
Gamers dont die, they respawn! :)
13 godina
offline
War Thunder

Ima li netko problema s skidanjem igre?

Pokušao sam na oba načina, preko kljenta i preko torrenta i stoji mi na nuli

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: War Thunder

Meni je normalno skinulo, no drugi put jer prvi put sam ostavio neka se skida kad sam prosao islo je brzinom 450kb/s i vratim se brzina 27kb/s i drugi put se skinulo sve.

Gamers dont die, they respawn! :)
12 godina
neaktivan
offline
War Thunder

Zdravo. Znaci ja igram sa mouse control, jer imam samo tipkovnicu i mis.. pa jesu mi bitne ostale tipke poput q i e, i shift i ctrl.. ja samo koristim mis i w za brzinu i s da usporim...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice