Watch Dogs

poruka: 1.438
|
čitano: 247.719
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs.

Najavljena igra na E3 press konferenciji(Ubisoft).Super izgleda.

Više informacija u narednim tjednima.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
12 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs.

Definitivno boom sajma. Kako igra dobro izgleda to je strahota. Ubisoft je prevazisao sam sebe.

http://vgm.tv/
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs.

E pa do sad sam sve konfenencije gledao i Ubisoftova je najbolja  (.)(.).

A da ne pričam o WD-u. Briljantno... brijem da će sve igre zasjeniti na E3u.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Watch Dogs.

Predobro stari moj, predobro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Watch Dogs.

Izgleda odlično!! Jel će to izać za PC isto ili samo konzole?

You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs.

Yup, ovo je perverzno.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs.
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Watch Dogs.
pa ovo definitivno bolje izgleda nego gta, saints row....jos da ima mod support....vuce na just cause
dado
12 godina
protjeran
offline
Re: Watch Dogs.
dado16 kaže...
pa ovo definitivno bolje izgleda nego gta, saints row....jos da ima mod support....vuce na just cause

Na just cause definitivno nevuce, u just cause u gradu nema zivota, kao ni na vecini mape, i neizgleda nimalo realno, ni fizika ni nista.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs.

Ovako je trebao izgledati novi Splinter Cell, ali nije mi žao što je potpunosti nov IP..

 

Ovako nekako sam zamišljao Deus Ex ako izbacimo augmentacije iz priče..

 

Obožavam što je onog čuvara samo prebio..

 

Nadam se da će postojati i više načina za riješiti misiju od prikazanog izazivanja nesreće..

Trebalo bi..

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2012 11:09 (NightShadow).
14 godina
offline
Watch Dogs

ako nekog zanima više informacija o igri, neka pogleda priloženi video:

 

0_o
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Watch Dogs

Le what?

 

Igra izgleda awesome.

 

Samo, kakvo je to ime. Mogli su nešto orginalnije

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Watch Dogs

Stalno miješam Watch Dogs i Sleeping Dogs..

Obe dvije će biti vrhunske igre..

 

Samo se nadam da će biti optimizirano..

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Watch Dogs

Pozdrav,igra se cini odlica 100% ce biti neki HIT,ali me zanima ako znate datum izlaska.Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Watch Dogs
rocko9 kaže...

Pozdrav,igra se cini odlica 100% ce biti neki HIT,ali me zanima ako znate datum izlaska.Hvala.

Izlazi tijekom 2013. Točan datum nisu rekli.

0_o
15 godina
offline
Watch Dogs

Zanimljivo je kako iste teme padaju ruka pod ruku. Gledaš 2. sezonu person of interest-a i igraš watch dogs. Da živim u nekom gradu u USA postao bi paranoidan xD. 2013-a će biti super godina za sandboxove GTA V i WD ( obje nemaju datum izlaska, ali valjda će do kraja 2013-e ).

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

konacno da je krenula nova generacija igara bemga... odavno me nesto nije vise odusevilo od ovoga... a tema igre nemre bit bolja u gore vrijeme hehehehe....

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

mene ovo malo podsjeća na person of interest na steroidima

OMAĐIJAJ ME !!!!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs
The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Novi skrins :D

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Watch Dogs

ja sam negdje bio pročito da je ovo neslužbeni nastavak True Crime serije,inače igra izgleda uber,jedva čekam zaigrat {#}

ipak je ta igra na koju sam mislio sleeping dogs{#}

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2012 21:02 (luka94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Watch Dogs
luka94 kaže...

ja sam negdje bio pročito da je ovo neslužbeni nastavak True Crime serije,inače igra izgleda uber,jedva čekam zaigrat {#}

 

Mislim da je Sleeping dogs nastavak True Crime-a/ ili nešto na to foru... Watch dogs je novi IP.

15 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

:D

http://vgm.tv/
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2012 13:32 (dex3108).
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Kažu oni koji su imali priliku igrat da je ograničena na pokretima tijela,totalno skriptirana i da užasno vuće na assassins creed.Kad se ponadaš dobiš k *. :P

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs
Tommy_123 kaže...

Kažu oni koji su imali priliku igrat da je ograničena na pokretima tijela,totalno skriptirana i da užasno vuće na assassins creed.Kad se ponadaš dobiš k *. :P

Ja sam je nekako tako i zamislio, Assassins Creed u modernom vremenu, ali vidjećemo. Meni se čini veoma zanimljivo i ne bih sudio prema nekim izjavama jer pitanje je koliko su uopće igrali ti koji si davali te izjave :)

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
15 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Zanam i odakle si to i procitao. Licno mislim da je gomila gluposti i da je rjec o ne poznavnaju E3 prakse. Na E3 se donosi demo koji ima za zadatak da privuce publiku. Mozda i jeste demo bio skriptovan ali za to postoji razlog. Svaki demo na E3 sajmu je bio manje vise skrpitovan. Sobzirom da igra izlazi najvjerovatnije za godinu i po bice sasvim dovoljno vremena da tvorci igre prezentuju igru isve njene aspekte. 

http://vgm.tv/
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs
Tommy_123 kaže...

Kažu oni koji su imali priliku igrat da je ograničena na pokretima tijela,totalno skriptirana i da užasno vuće na assassins creed.Kad se ponadaš dobiš k *. :P

A kaj su igrali?!

 

Dio misije, pre-alpha verzije..

15 godina
offline
Re: Watch Dogs.

Nemoj vjerovati Eurogameru na rijec, cesto pisu gluposti i lazu.... posebno njihovi "tajni izvori" i "anonymous" developeri lol. Osramotili su se vise puta tak da, citam ih tu i tamo jer naletim ali s velikom dozom opreza.....

 

ONTOPIC

 

Igra je igrana na "sarenom" kontroleru odnosno u prijevodu Xbox 360 kontroleru, to se takoder lako moze zakljuciti kada malo bolje pogledamo kako micu kameru tijekom igranja. Snimka je takoder 720p (gameplay trailer) itd tako da je pitanje radi li se uopce o PC jer zasto onda nije full HD?

 

Svejedno.. ili je Xbox 360 ili PC sa Xbox 360 kontrolerom, ne mozemo znati ali bolje bi bilo da je Xbox 360 jer igra izgleda opako + inovativan gameplay (na PC-u bi moglo biti samo bolje), inace preferiram mis/tipk i klasicne kontrolere za TPS igre (malo vise mis) ali posto ova igra ima takozvani "gadget" hmm onda si zamisljam kako bi ta stvar savrseno funkcionirala na Wii U touch kontroleru, nebi bilo cudno ocekivati to kada Ubisoft u 90% slucajeva podrzava sve platforme.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
15 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Ubisoft je potvrdio da se igra vrtila na PC-ju tako da tu nema rasprave vise :D A sem toga onaj nivo detalja konzole mogu sanjati jer je previse volumetrijskih elemenata ukljuceno kao i same fizike koju i novije PC konfiguracije mogu jedva da svare.

http://vgm.tv/
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 12:51 (dex3108).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Watch Dogs
dex3108 kaže...

Ubisoft je potvrdio da se igra vrtila na PC-ju tako da tu nema rasprave vise :D A sem toga onaj nivo detalja konzole mogu sanjati jer je previse volumetrijskih elemenata ukljuceno kao i same fizike koju i novije PC konfiguracije mogu jedva da svare.

Pa igra dolazi za current gen console, PC moze biti samo bolji sto se tice grafike...... gdje i kada je potvrdio? citiraj ih, nigdje to nisam nasao. Samo je potvrdeno da igra dolazi za current gen konzole i PC

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice