World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.315.942
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Za sve arty ljubitelje pogledati prvi hit u partiji, ono, cisto savrsenstvo. 

 

http://wotreplays.com/site/3707596#sand_river-evil_tank_commando-fv207

 

 

 

 

P.S.

Kako mi nedstaje enemy chat...

...
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.7.2017 23:16 (Evil Access).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...

 

hehehehe   

 

Meni taj arty nikako leć, doduše možda što sam paralelno grindo gw i fv, gw skida kad fula, kao fv s direktom pogotkom  

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
9 godina
offline
World of Tanks

Kad spominjete arty, nekidan me GC poklopio u t-44 i oneshotao u fullu. Bilo je jako gadno za vidjeti. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.7.2017 0:36 (AirLive).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Danasnja misija: spotati 10 tenkova.

Brijem da ce danas partije biti krcate lightovima, vjerovatno ce hrpa ekipe odmah na pocetku YOLO u neprijateljsku bazu i misija gotova 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Danas se baš ugodno iznenadim, misija je ta za spotanje, imam brdo dobrih spotera u garaži, svih tier-eva, al nekako mi je od dražih ovaj chaffe, random bitka, ništa posebno, čak bi rekao da sam i loše odigrao, kad ono 3 oznaka na topu

hebate kad sam to videl, ko da sam dobil ban na tjedan dana, ne vjerujem, to mi je trenutno prvi tenk sa tri oznake na topu

 
 
 
 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Danas jedna fina sa JPZE-100.

Kad sam vidio da je Redshire bez artiljerije, a u neprijateljskom timu 2 Type 5 Heavy osmijeh mi se navukao na lice 

 

Tocno sam znao gdje ce ici, a kako u nasem timu nije bilo pravih jako oklopljenih heavya vjerovatno su zamisljali kako ce nas steamrollat.

"E necete razbojnici". Vjerovatno se nisu bas nadali da ce naletiti na JPZE-100 koji bas njih ceka.

Zveknut Type 5 Heavy za 1000+ je fakat gust... Nisam ih uspio ubiti, ali sam ih dovoljno razvalio da cu se zabili iz coska i nisu se usudili vise ni mrdnuti naprijed 

Svakom po dvije granate, taman.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.7.2017 22:13 (Mauro).
Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

Ace, još nije posada u fullu, taman grindam dok je x3

 
 
 

REPLAY

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Evo napravio nabrzaka i 12. misiju u maratonu, sutra ce se fino pokupiti T-34-85M.

Mislim da ce sutra biti fora gledati MM u T6 borbama, bit ce valjda po 10 T-34-85M u svakom timu 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks

Kako te heavy5 uspije dingat? Mene s čim god da dođem buše premium granatama. Ako se ne varam to je HEAT granata koja jpe100-u skida po 700HP...

 

Inače, smiješno mi je gledat ekipu sa heavy5, mausom, is7, tier 10 TD-ovima i slično koji po defaultu i isključivo igraju sa premium streljivom... Ono... ubij se. Nije ti potreban nikakav skill, samo pogodit neprijateljski tenk i to je to.

Rvat katolik!
15 godina
offline
World of Tanks

Evo ga, T-34-85M je u garazi.

Otisao odigrati samo jednu partiju da mi zapamti posadu (stavio Obj140 posadu u njega). Nelosa prva partija i presmijesan (mada ocekivan) MM.

Vjerovatno ce danas cijeli dan T6 borbe biti krcate ovim tenkom.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.7.2017 7:51 (Mauro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Jel čemu?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ja sam imao dobru prvu bitku danas i odma riješim misiju

 
 
 

 

BTW:

Nisam još isprobao T34-85M, al kolko sam pročitao, ima malo jači front armour od standardnog T34-85 i slabiji rear armour, rate of fire mu je malo veći, a view-range mu je manji za 10 (ako se ne varam), te ima nešto manji traverse speed od T34-85, pa se teže okreće i cammo rating mu je nešto bolji, al to je ukratko to, u teoriji bi front armour tog T34-85M trebao biti dovoljan da ga dingaju niži i isti tier-evi, za zaradu još ne znam kakva je, predpostavljam slična kao na Dicker-maxu...

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.7.2017 10:12 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...

Evo ga, T-34-85M je u garazi.

Otisao odigrati samo jednu partiju da mi zapamti posadu (stavio Obj140 posadu u njega). Nelosa prva partija i presmijesan (mada ocekivan) MM.

Vjerovatno ce danas cijeli dan T6 borbe biti krcate ovim tenkom.

 Vrijeme je da dobar stari KV-2 počne one-shotati sve po redu 

15 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Jel čemu?

A imao sam samo jednu bitku (rezultati su gore na slici), pa mi tesko procjeniti.

A jos je bio i Widepark...

 

Jedino me zivcira sto ima dediciranog Radio Operatera (a ja nemam nijednog utreniranog), pa mi to onda "razmrda" koncept Obj140 ili T62A posade u njemu.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
14 godina
offline
World of Tanks

Trebam pomoc oko specifikacije tenka,tj,koji od ovih sa ponude imaju povlasteni MM. vbaddict nema tu informaciju,a wot wiki i tank compare se razlikuju u podacima.

 

imam MKR i panther 8.8 uz njih jos scorpiona i pilota,najvise mi za oko zapeo STA i JGT 8.8. Trebam jos jednog money makera,no htio bih se manje susretati s desetkama nego sa ovim premium tenkovima koje vec imam.

 

https://worldoftanks.eu/en/news/special-offers/sales-not-over-yet/

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Jučer sam dobio T-34-85 premiuma... Neloš tenkić. Zna bouncati, radi dovoljno dmg-a, ne zarađuje nešto previše, al s obzirom koliko je maraton bio lagan, isplatilo se.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

i ja ga zaradio...

 

bolji mi je od origigi T-34-85 (ali zar nije u prvoj iteraciji ZiS top  na M verziji imao 120 ili 126 mm probojnost, a ne kao sada i na standardnom isto - 144 mm)?

 

osjeti se brže punjenje, deblji oklop sprijeda ne toliko (ali više  odbija definitivno)...

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

Trebam pomoc oko specifikacije tenka,tj,koji od ovih sa ponude imaju povlasteni MM. vbaddict nema tu informaciju,a wot wiki i tank compare se razlikuju u podacima.

 

imam MKR i panther 8.8 uz njih jos scorpiona i pilota,najvise mi za oko zapeo STA i JGT 8.8. Trebam jos jednog money makera,no htio bih se manje susretati s desetkama nego sa ovim premium tenkovima koje vec imam.

 

https://worldoftanks.eu/en/news/special-offers/sales-not-over-yet/

 

Hvala!

 Od tenkova sa ove ponude povlasteni MM imaju T-34-3 i JgTg 8.8.

T-34-3 ne pomaze ni povlasteni MM, ukratko ima kineski top...

JgTg 8.8 je dobar tenk, ali nije to tenk sa kojim bi grindao kredite (tj. bar meni ne odgovara spori gameplay i cesto se samo vozim i na kraju bitke nista ne napravim).

Najbolji money maker je onaj tenk sa kojim ces napraviti najbolji rezultat, IMHO Skorpioin G je trenutno najbolji premium.

Ti tenkovi sa povlastenim MM ne mogu upadat u desetke, ali dosta cesto ces sa njima igrat u tieru 9. Gledaj koji ce ti tenk dobro doc za trening posade.

 

 

11 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

Trebam pomoc oko specifikacije tenka,tj,koji od ovih sa ponude imaju povlasteni MM. vbaddict nema tu informaciju,a wot wiki i tank compare se razlikuju u podacima.

 

imam MKR i panther 8.8 uz njih jos scorpiona i pilota,najvise mi za oko zapeo STA i JGT 8.8. Trebam jos jednog money makera,no htio bih se manje susretati s desetkama nego sa ovim premium tenkovima koje vec imam.

 

https://worldoftanks.eu/en/news/special-offers/sales-not-over-yet/

 

Hvala!

 Iskreno nakon 9.18 povlasteni MM i nije nesto. 

Ja sa IS6 redovno upadam u tier 9 + tier 8 ili samo tier 8 a sad ima jako puno tenkova koje ne mogu ni s goldom probiti tipa VK, 3 nova premiuma itd.

Prije sam upadao tu i tamo s dvetkama ostalo vecinom top tier i uvijek mozes farmat sestice i sedmice i osmice nisu neki problem bile ali to je bilo do prije pola godine-godinu.

Sad ces 80% bit u full tier 8 ili tier 9+8 bitkama a vjeruj mi cak ni full tier 8 nije dobra bitka za tenkove s povlastenim mm.

Jucer sam igrao is6 2 bitke kasno navecer oko 1 i upao sam top tier nas 3 osmice ostalo 7 i 6, bio presretan i druga bitka odma devetke i osmice.

Nabio sam 1.6k bitaka u njemu i volio bih jos izgrindat 3 zvjezdicu ali s ovakvim mm skoro pa nemoguce.

14 godina
offline
World of Tanks

desetke sa 203mm nemogu probit,devetke jos ajde pa mi je to bitno,govorim za JGT 8.8.

 

Primamljiv mi je jer nemam nekog ko je tak oklopan s takvim rate of fire-om. Za posadu mi netreba,jer na onom prije grilea,kojeg igram imam top posadu,a na scorpionu grindam za fredija kojeg planiram uzet,pa bi ovaj bio za lovu jer vidim da mu je shell cost 250 dok je scoorpionu 1000cr,a sa takvim rop-om moze puno dmg delat.

 

Eto,vi mi jos udijelite savijet ici u kupnju ili ne :D 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

desetke sa 203mm nemogu probit,devetke jos ajde pa mi je to bitno,govorim za JGT 8.8.

 

Primamljiv mi je jer nemam nekog ko je tak oklopan s takvim rate of fire-om. Za posadu mi netreba,jer na onom prije grilea,kojeg igram imam top posadu,a na scorpionu grindam za fredija kojeg planiram uzet,pa bi ovaj bio za lovu jer vidim da mu je shell cost 250 dok je scoorpionu 1000cr,a sa takvim rop-om moze puno dmg delat.

 

Eto,vi mi jos udijelite savijet ici u kupnju ili ne :D 

 

Najvece pitanje je mozes li ti igrati sa ultra sporim tenkom, koji je spor i na okretanju i na brzini i koji je veoma ovisan o timu i koliko ce ti saigraci cuvati bok i dupe.

Sto se tice oklopa ako nadjes nesto sto ce ti cuvati donju prednju polovicu mozes sam cuvati neki prolaz slobodno jer je rof na tenku bolestan, penetracija je solidna i ako procijenis gdje ici odmah na pocetku bitke tenk ce da bukvalno kenja pare. Ako se zeznes u procjeni bitka ce ti proci u sporoj voznji i na kraju brzoj smrti.

 

10 godina
offline
World of Tanks

 vive la france,  zanjimljiv game, odavno se nisu tresle ruke, sa zadnjom grnatom rijesio obj 704 a bilo je

   

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Nije bed spori tenk,imam ih dosta u garazi,nekako najvise volim da moze primiti udarac. Scorpion mi je super,radi puno dmg,al kad me vide,loadaju he shellove i oneshotaju me,tako da bi htio neki oklopnjak. Sto se tice tima to je malo teze. Uvijek dobim hevije koji kempaju bazu,lake koje izlete na sredinu i onda ih ube u prvoj minuti i tdove koji glume hevije. Ovo bi mi bio 6. Premium tenk (2. Kojeg kupujem sam),pa treba dobro razmisljat uzeti il ne ,i naravno,da se onda i isplati :)
12 godina
offline
World of Tanks

ma zeni ga ,sa 1000 dam dobis sa premijumom 50 k ciste love(uz nekaj asista)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

iživljavanje u tieru IV

 
 
 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ah taj Hetzer, imam reapera sa njim od prije puno godina 9 killeva, to su bila neka druga vremena i "druga" igra.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

neki premium francuzek tier 8 za preporucit?

Gledam malo ovak M4 Liberte al ne vidim ga nigdje za kupiti?

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Radje revalorisea. Jedan od boljih t8 premiumaca trenutno

xfact
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
=xfact= kaže...

Radje revalorisea. Jedan od boljih t8 premiumaca trenutno

 Hmmm, sorry kaj davim, ali zbog cega je bolji ako mozes ukratko napisat.

thx

Battlenet - TheProdigy#2234
10 godina
offline
World of Tanks

Jel ima iko problema s overlayima ili kako se zove to, nemam uopće x4  tj na svim tenkovimam mi stoji kao da sam skupio vinove, a također mi ne radi ni žarulja pa ne znam jesam spotan  ? 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice