World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.314.633
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
World of Tanks

Ja sam se malko gubio jučer :)

Sve sreća pa imam minimapu pa znam di treba ići ali eto nisam imao toliko vremena ovaj tjedan da odigram duze od pola sata.. vjerujem da ću za vikend se uhvatiti malo napucavanje u tenkovima..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Igram od zatvorene bete. Ali majke ti...izgubio sam se na mapama jučer.

Igra je ostala ista, jedino što mi se čini je da se lakše bounca, kao da su promijenili model penetracije.

 

Kaj se tiče bugova, nijedan dosad. Imao sam prije fiksnih 60 FPS-a, sad varira oko 55.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Ima itekako bugova.Npr zvuk je normalan kad se napucavas s jednim tenkom ali kad ti dode jos netko njegov zvuk topa ne cujes tako da ni neprimjetis da te neki autoloder puni s leđa.Ona crvena silueta tenka kad netko stoji iza covera i viri se nekad ne vidi pa mislis da ga ne mozes pogodit a ustvari mozes.I vecina koja nema ssd se zali kao i ja da nakon 5 sekundi kad ucita partija zamrzne igra i stvarno frustrira kad igras brzog mediuma ili lighta pa ne mozes doci na poziciju.Na test serveru je sve normalno radilo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Bug sa zvukom je fora, igram obj140, odvali me jgpz100 za 1000 i nisam cuo, nakon 15 sekundi skontam da mi fali 1/2 hp . Jedan savjet koji mugu dati igracima je da ne iskljucuju obrub mape, totalno dezorijentira 

 

Sve u svemu odusevljen sam ovim updateom, odlican posao su uradili. Najveca zamjerka koju sam imao prema igri je ta sto su mape bile pre skucene i uvjek si igrao oko par koridora, sada je to totalno druga prica, raj je igrati malo brze i pokretnije tenkove.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...

Ima itekako bugova.Npr zvuk je normalan kad se napucavas s jednim tenkom ali kad ti dode jos netko njegov zvuk topa ne cujes tako da ni neprimjetis da te neki autoloder puni s leđa.Ona crvena silueta tenka kad netko stoji iza covera i viri se nekad ne vidi pa mislis da ga ne mozes pogodit a ustvari mozes.I vecina koja nema ssd se zali kao i ja da nakon 5 sekundi kad ucita partija zamrzne igra i stvarno frustrira kad igras brzog mediuma ili lighta pa ne mozes doci na poziciju.Na test serveru je sve normalno radilo.

 Iste probleme imam, ako igra brzo učita mapu, onda mi smrzne sve dok odbrojava, a ako ne onda smrzne 10-ak sekundi nakon početka partije. Često mi na početku partije ne učita pola tenkova iz mog tima nego ih polako učitava kroz prvih 20-30 sekundi bitke. I ovi avioni što nadljeću su previše iritantni. Jbt na redshire prve 3min ništa ne čuješ dok ne prođe formacija od 20 aviona. I kad krene ona glazba u igri usred partije zvuk počme pucati. Ajde barem ove zvukove možeš stišati. Najviše mi smetaju ove sjene koje ne mogu isljučiti ili barem smanjiti kvalitetu jer su na najlošijoj postavci prilično oštre.

 

EDIT: Čini se da su ovi avioni spadaju pod efekte kao i sve pucanje u bitci tako da ne mogu to odvojeno smanjiti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 16:26 (AirLive).
14 godina
offline
World of Tanks

to se meni dešavalo nakon downloada, a prije puštanja samog 1.0 patcha. kad sam u settings-graphics kliknio na recommended više nisam imao tih problema. ali sada mi ping stoji na 300-400 i padne na normalu kada odbroji na nulu/početak matcha.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Jedan ogroman + za grafiku, igra je cudo sada, nesto premocno... Najveci minus su izmjene mapa i to je ono sto me razocaralo. Nakon odigranih preko 40.000 bitki imam osjecaj da sam tek krenuo igrati... Znaci stare pozicije i zakloni vise ne vrijede, i dok se nauce nove proci ce dosta vremena i gresaka odnosno poraza dok se to ne promjeni... Imam osjecaj da se sada sve mape igraju samo po 2 pravca, a to su krajevi karte, znaci linije 1,2 odnosno 9,0... Dosta igraca sada kampira kod svojih baza, sto zbog zbunjenosti novim izmjenama ali i prednostima snajpanja. Erlenberg je trebao promjene ali ova se ukomponirala kao sve ostale, znaci ides uz red line do dvorca i snajpas iz sume. Glecer je sranje malo zesce, igrao sam 3x do sada i jos nista nisam skuzio, svi preferiraju igru uz obod mape... Ribarev zaljev i Fjordovi vise nemaju sredine, ako slucajno proviris prema sredini gotov si za par sekundi... Uglavnom sve su mape puno otvorenije bez ikakvih prirodnih uzvisina terena... I jos jedan minus je primanje dmg, znaci uzivis se i igras u guzvi i uopce ne primjetis da te netko penetrirao 2,3 suta ukoliko nisi pogledao svoj HP, nema nikakvih zvukova pri primanju stete, dok je to prije bilo puno bolje, jos mi i sada zvoni u usima kada bi me neki tenk sa vecom alfom grunuo :) pa mi ne bi padalo na pamet virkati opet... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 21:32 (game789).
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Ovih dana je sealclubbing u modi izgleda. Sve za laptop ili i7 proc. Dobar način za sje*at nove igrače koji su došli nakon update-a grafike.

Pz. II J nasumično došao u prodaji u bundle-u za 700kn. 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 7:25 (AirLive).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Ovaj Obj430 ima malo zesce zahtjeve za Ace.

4,7k stete, 5 killova, 1322 base XP i samo 2. klasa.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2018 18:31 (Mauro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Ovih dana je sealclubbing u modi izgleda. Sve za laptop ili i7 proc. Dobar način za sje*at nove igrače koji su došli nakon update-a grafike.

Pz. II J nasumično došao u prodaji u bundle-u za 700kn. 

 

 

 

 

Koliko sam skuzio ovi koji ganjaju laptop ne sealclubbaju po klasicnoj sealclubbing definiciji (iskusan igrac u OP tenku sa brutalnom posadom farma nove igrace). Bitno je natuci sto veci broj bitaka u kojima si medju top 10 po XP.

Ekipa je racunala i ovaj prvi mora imati preko 500 bitaka na dan.

 

Najvjerovatnije uzme neki low tier tenk sa masinkom, na pocetku partije odmah YOLO-a, istrese klip u nekoga i pogine. Nazad u garazu i nova bitka.

Bez obzira sto nabrzaka ugine to sto je stresao klip u nekog (i eventualno ako ubere stogod assistance) mu je dosta da bude u prvih 10.

I tako 24h i vjerovatno dijeli account sa nekom ekipom kako bi mogli 24/7 igrati. Bitno je samo sto vise u jedinici vremena natuci bitaka (i uci u top10 sto na low tierima nije tesko), namlate preko 20 bitaka na sat sto je normalnim igranjem nemoguce.

 

Taj competition za laptop i procesore je WG usrao samo tako (a nista neocekivano od njih) jer se ne nagradjuje dobro igranje ili tako nesto nego cisti farming tokena, a to naravno ostavlja ogromne mogucnosti da ekipa trazi "rupe u sistemu".

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 7:47 (Mauro).
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Da da, na to sam mislio. Nemam bolje ime za to :). Vjerojatno više vremena provedu u queue-u i u odbrojavanju do početka bitke nego u samoj bitci.

Treba samo imati dovoljno tenkova spremno da je uvijek barem 1 izvan bitke :P

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 17:39 (AirLive).
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Veselio sam se ovome MTLSu, jer sam ga sreo prije par godina na Himelsdorfu u tier 3 borbi i lik je razvaljivao s njime. Nažalost, ostao sam razočaran jer su ga prilično nerfali. Nekad je imao magazinski način punjenja, i to 2x5 granata sa 40ak dmg.

Sa WikiWot (stare prednosti i mane)

Pros:


Decent mobility makes this tank a perfect flanker for fast elemination of enemies
2 guns, clip with 10 shells, every shell with 40 avg. damage and a firepower of 36,75 (rnds/min) -> great duelist
10° of gun depression allow this tank to do a great job on hills
38 mm of frontal armor (turret and hull) can be effective when angled properly
Turret traverse of 45,89 (°/sec) and 1,64 sec. aim time, very good gun handling


Cons:


Total reload time of the clip (15,2 sec.) will give you a hard time when being at the front
Low penetration (45 mm AP, 61 mm APCR) is almost useless against Tier V Heavies and Mediums, even some Tier IV enemies
No preferred matchmaking
Poor radio range, you have to engange at close ranges

 

 

EDIT: našao sam screenshot iz 2015. To je vozio netko iz WGa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 9:54 (hoss).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

ne znam da li ima tako puno YOLO ekipe, ali znam da ja popizdim kako ljudi ne igraju taktički...

 

nije problem da mi razvale vozilo, ako pobijedimo, ali kojih likova ima...

 

ja na početku se zaletim na neku skrivenu poziciju (TD) i za minutu dvije, niti itko izvidi išta, i uz to dotandrče mi neki teškaš, i još je dobro ako se  ne zaleti u mene i izgura me s skrivene pozicije... i naravski, onda me protivnici razvalee  koncentriranom paljbom u roku 10 sekundi...

 

eventualno uspijem jednu dobru granatu ispucati (ISU-152)

 

a u zadnjih par dana sam bio u x bitaka gdje ja koji sam u donjoj trećini postave imam 1-2 uništenja i to je sve što moja ekipa napravi, popušimo s 15-2 razlikom...

 

uglavnom, ko da igraju lobotomizirane, napušene kokoši...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
hoss kaže...

Nažalost, ostao sam razočaran jer su ga prilično nerfali.

 Trebaš uzet u obzir i to da tier 3 sada nema više +2, nego +1 mm.

12 godina
offline
World of Tanks

 nisam mislio da ću ikad uspjeti napraviti 3 mark na tiger p, ali i to se dogodilo. Ipak Tiger I je najdraži tenk u igri :)

wot: maxonuniversal
 
6 0 hvala 1
6 godina
offline
World of Tanks

Danas skužio novu bubicu ! Pošto se nešto priča da O140 više nije tako dobar kao nekada ostavio sam ga na polici i počeo ponovno grindati sa T44 u smjeru O430 . Dugo nisam igrao T44. Sve Ok dok nisam pokušao kupiti šarenu obleku. Čim kliknem onaj gumb VANJŠTINA ...izbaci me iz igre. Imam 48 vozila i to se događa samo na T44. Nemam nikakav mod...niti to znam instalirati. Nije do Pc-a, niti je potrebno ponovno instalirati igru. Probao na drugom PC-u sa mojim acc---i opet isto. Valjda sam dobio ban na farbanje tog tenka ...

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...

Ovaj Obj430 ima malo zesce zahtjeve za Ace.

4,7k stete, 5 killova, 1322 base XP i samo 2. klasa.

 ja nisam uspio ACE skinuti evo neki dan isto imao game sa obj430u napravio 7.5k dmg i 1.2k spota samo 1.klasa

AMD AntiBoy
14 godina
offline
World of Tanks

Evo jedna od jutros http://wotreplays.eu/site/4261374#tundra-lorthiras-is-7 

AMD AntiBoy
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

ja valjda s IS-7 neću nikad ništa napraviti... strašno kako mi taj tenk ne leži.. ne znam, kako ga vi igrate?

 

nastojim samo kupolu isturiti, ako moram i tijelo onda ravno da zakošenje igra...

 

i svako malo mi grune streljivo...

 

a top - valjda imam najviše rikošetiranja s njim, više nego pola  od mojih 18 tenkova zajedno...

 

Obj 257 imam 2/3 pobjeda,a s IS-7 42%...

 

ni T-10 mi nije tako sježen ko IS-7 sada po novom...

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
MaxonUniversal kaže...

 nisam mislio da ću ikad uspjeti napraviti 3 mark na tiger p...

 ajme koji Flesch - Bek, zadnji put sam ga igral ljeta gospodnjeg 2012, moglo je biti proslo stoljece kaze Stulich

OPREZ kako kaze novi kolega, ovo je jedan od mojih DOSADNIH postova

tad sam grajndal VK A, jedinu osmicu do koje je Tig P vodio , na svom prvom lapu koji je posle ukraden

sad sam na trecem lapu

i kolko ti volis tigra Obicnog, tolko ja volim T20, omiljeni tonk u igri, i jedino mu se jadni mali T-28 moze pribliziti po fun factoru i carry potencijalu, a da je jednako "bu$han" ™ - novi izraz koji je wot unio u mejn-strim rjecnike, znaci tanki tenk koji je tolko tanki da jako lako postane suplji kolko ga lako svi bu$he, dakle bu$han

dawor kaže...

Danas skužio novu bubicu ! Sve Ok dok nisam pokušao kupiti šarenu obleku. Čim kliknem onaj gumb VANJŠTINA ...izbaci me iz igre. Imam 48 vozila i to se događa samo na T44. Nemam nikakav mod...niti to znam instalirati. Nije do Pc-a, niti je potrebno ponovno instalirati igru. Probao na drugom PC-u sa mojim acc---i opet isto. Valjda sam dobio ban na farbanje tog tenka ...

 posto je bio u top of D-3 ovaj mjesec, puno igraca je stavljalo zenske u njega, pa su krenuli izmisljat kamuflaze, pa su rekli, ajde samo za zenske  -nek bude rozni i kak to cesto bude, Brko ™ je to vidio i zalockal je camo na tenku

nismo mi, babe su

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 13:20 (ED63).
6 godina
offline
World of Tanks

Svi su imali problema sa kamuflažom na T44 što je ispravljeno današnjom mini nadogradnjom. Bio nekakav bug.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
World of Tanks

Počeo bih igrati WOT i čuo sam da postoji code za nove igrače gdje mogu nabaviti taj code?  I šta se točno dobiva sa njime?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Been27 kaže...

Počeo bih igrati WOT i čuo sam da postoji code za nove igrače gdje mogu nabaviti taj code?  I šta se točno dobiva sa njime?

 Ako si zainteresovan posalji mi u privat mail pa cu ti poslat invite..

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Been27 kaže...

Počeo bih igrati WOT i čuo sam da postoji code za nove igrače gdje mogu nabaviti taj code?  I šta se točno dobiva sa njime?

 Savjet, ne počinji igrati WOT, izgubiti češ puno puno živaca...

16 godina
offline
Re: World of Tanks
St0ka kaže...
Been27 kaže...

Počeo bih igrati WOT i čuo sam da postoji code za nove igrače gdje mogu nabaviti taj code?  I šta se točno dobiva sa njime?

 Savjet, ne počinji igrati WOT, izgubiti češ puno puno živaca...

 Slobodno pocni igrati WoT, sto bi tebi bilo bolje nego nama 

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Been27 kaže...

Počeo bih igrati WOT i čuo sam da postoji code za nove igrače gdje mogu nabaviti taj code?  I šta se točno dobiva sa njime?

 probaj YOGSCAST , neznam jel jos radi ali daje britanskog tier 5 tenka excelsior, 10 dana premiuma i 1500 golda

http://wotlabs.net/sig_dark/eu/nevervarine/signature.png
15 godina
online
Re: World of Tanks

Zahvaljujem , radi code dobio sam sve sta si napiso :D

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Been27 kaže...

Zahvaljujem , radi code dobio sam sve sta si napiso :D

 e pa kolega dobrodosao, bas nam je drago da si svugdje klikal "aksept"™

prihvatio si EULA i TOS - ak neznas kaj to znaci

a sad da ti kolege bugovci objasne kaj te ceka:

Zanemaruje me zbog igrice World of Tanks! - Forum.hr

P.S. ovaj post je spozoriro NORMABEL

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
10 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
Been27 kaže...

Zahvaljujem , radi code dobio sam sve sta si napiso :D

 e pa kolega dobrodosao, bas nam je drago da si svugdje klikal "aksept"™

prihvatio si EULA i TOS - ak neznas kaj to znaci

a sad da ti kolege bugovci objasne kaj te ceka:

Zanemaruje me zbog igrice World of Tanks! - Forum.hr

P.S. ovaj post je spozoriro NORMABEL

Ima par starijih u klanu gdje sam ja koji se znaju posvađat sa zenom zbog wota :D

Pogotovo kad je cw.

9 godina
offline
World of Tanks

Jeste dobili cammo za ove misije što su sad za laptop i i7-ice? Imam 3 komada toga, ali mogu iskoristiti samo na 3 dijela. Znači samo na hull, kupolu i top za 1 sezonu, ali prihvaća mi i za svaku sezonu samo hull, a koliko znam dovoljan je samo hull obojan da bi cammo factor vrijedio. Skroz glupo su ovo dali, mogli su barem napraviti da 1 tenk možeš normalno srediti.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice