World of warcraft Warlords of Dreanor RECRUIT

poruka: 5
|
čitano: 929
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
World of warcraft Warlords of Dreanor RECRUIT

Guild ''Rehabilitation'' na Frostmane serveru recruita sve tipove igraca, PVP , PVE, Casual..... Ugodna atmosfera, druzenje, dosta cura :P takodjer ima u guildu... U ekspanziji cemo pocet raidat odmah te cemo formirat 20man mytichal tim. Za sve informacije ingame mail Stufipas, Bönesmasher , Gotinho, Sminkericaa....

 

 

VIDIMO SE ! ! !

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
World of warcraft Warlords of Dreanor RECRUIT

jel pve server,igrao sam zadnje vrijeme na silvermoonu,ne podnosnim pvp kad me maltretiraju igraci sa visokim lvlima,a ja na 25-30,pa nemogu ni questove obavljat

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of warcraft Warlords of Dreanor RECRUIT

neces imat takvih problema na frostmaneu, jer je horda rijetka, a server je high population alliance. tako da je lako naci party!

11 godina
neaktivan
offline
World of warcraft Warlords of Dreanor RECRUIT
Tim je skoro popunjen. Uzeli bi jos paladin healera, monka healera, a od dpsa feral/windwalker, ret paladin ili enchantment shamm. takodjer 3 ranged spota, i time bi prosirili main tim rooster na 30 ljudi. Raid dani su srida/cetvrtak/nedilja od 20:30 - 23:15. Koristimo team speak. Takodjer pvp i sociali su vise nego dobro dosli! Vidimo se!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of warcraft Warlords of Dreanor RECRUIT
Sve koji dodju u guild do sride , Ja i Nas tim castimo free bostom garrosha, dakle dobit ce te heirloom, 569ilvl sta ce ici na ilvl620 u ekspanziji. Radijemo se vasem dolasku! iskoristite free lvl 90 boost na frostmaneu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice