World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.843
|
čitano: 1.377.948
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozz

 

Imate li kakve planove za classic kad izadje? Bilo bi super imat nasu ekipu/guild ponovno

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
mihhy kaže...

Pozz

 

Imate li kakve planove za classic kad izadje? Bilo bi super imat nasu ekipu/guild ponovno

 Kad izlazi jesu bile neke najave

AMD AntiBoy
12 godina
online
Re: World of Warcraft
dreadmoore kaže...
mihhy kaže...

Pozz

 

Imate li kakve planove za classic kad izadje? Bilo bi super imat nasu ekipu/guild ponovno

 Kad izlazi jesu bile neke najave

 Ne zna se nista, valjda ce na Blizzconu nesto reci... ugl preskocio sam BfA, ne svida mi se tematika ni svi featuresi tipa ekspedicije i gluposti... Ali Classic se ceka ko ozebao sunce :)

14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Minneyar kaže...
dreadmoore kaže...
mihhy kaže...

Pozz

 

Imate li kakve planove za classic kad izadje? Bilo bi super imat nasu ekipu/guild ponovno

 Kad izlazi jesu bile neke najave

 Ne zna se nista, valjda ce na Blizzconu nesto reci... ugl preskocio sam BfA, ne svida mi se tematika ni svi featuresi tipa ekspedicije i gluposti... Ali Classic se ceka ko ozebao sunce :)

 Znaci rekla kazala od toga nema nista 

AMD AntiBoy
12 godina
online
Re: World of Warcraft
dreadmoore kaže...
Minneyar kaže...
dreadmoore kaže...
mihhy kaže...

Pozz

 

Imate li kakve planove za classic kad izadje? Bilo bi super imat nasu ekipu/guild ponovno

 Kad izlazi jesu bile neke najave

 Ne zna se nista, valjda ce na Blizzconu nesto reci... ugl preskocio sam BfA, ne svida mi se tematika ni svi featuresi tipa ekspedicije i gluposti... Ali Classic se ceka ko ozebao sunce :)

 Znaci rekla kazala od toga nema nista 

 A bit ce, bio je pred par mjeseci update, neki tehnicki blog o procesu kojim su pristupili svemu tome itd.. samo nista jos o rokovima, al osobno mislim da bi moglo biti vec u 2019...

16 godina
offline
World of Warcraft

Mene classic ne zanima pretjerano.

Ako ikad izađe, bacit ću oko, ali ne vjerujem da ću mu posvetiti više vremena.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Virty kaže...

Mene classic ne zanima pretjerano.

Ako ikad izađe, bacit ću oko, ali ne vjerujem da ću mu posvetiti više vremena.

 Također, probat ću ga, al dosadit će svima ubrzo, uvjeren sam da će BfA igrati puno više ljudi

6 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

da li netko zna za neki dobar private server ?

frend probao par njih ali ili su svi zaspali na cata

ili se furaju na clasic ili boost

ima nekoliko koji su na predzadnjoj ali od pandarije nerade qvestovi

 

huh

moze pomoc ?

 

 
0 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft

Mislim da ces se jako grdo prevarit, no to je moje misljenje :)

13 godina
offline
Re: World of Warcraft
I decki, kakva su iskustva nakon skoro mjesec dana? Da li se vratio stari osjećaj grinda ili onaj osjećaj svake druge sezone isto sr... drugo pakovanje?
Bas me zanima, ajde napišite par riječi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Alizalb kaže...
I decki, kakva su iskustva nakon skoro mjesec dana? Da li se vratio stari osjećaj grinda ili onaj osjećaj svake druge sezone isto sr... drugo pakovanje?
Bas me zanima, ajde napišite par riječi.

a iskreno malo mi je mlaka ekspanzija, bar ovaj dio levelanja i 5 man dungeona

 

prica je ok, mada mi fali nekakva sredisnja figura, kao sto je bio ilidan i arthas recimo, ali su ok odradili ove likove koje pratimo, in game dijalozi njihovi, cutscene i humor su super, medutim kao sto rekoh nema rpg dubine

 

ne svida mi se prevelika reciklaza modela mobova koje smo vec vidjeli u wow svijetu, sada su samo obojani u druge boje

 

isto tako reciklaza samih dungeona, nema vise truda oko level dizajna, osjeti se da odraduju samo koliko treba da bi ostao wow na zivotu

 

takoder mi se ne svida ova fora sa warmode, jer pvp, pve i slicni server gube smisao, igram na pvp serveru i nemrem se tuci u svijetu jer vecina protivnika nema upaljen warmode

 

vidjet cemo kada krenu veci level mythic instance i raidovi

 

WQ su ok, expedition instance dosadne i monotone, ali nuzno zlo ako hoces brzo levelanje artifacta

 

 

 

15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Timo kaže...
Alizalb kaže...
I decki, kakva su iskustva nakon skoro mjesec dana? Da li se vratio stari osjećaj grinda ili onaj osjećaj svake druge sezone isto sr... drugo pakovanje?
Bas me zanima, ajde napišite par riječi.

takoder mi se ne svida ova fora sa warmode, jer pvp, pve i slicni server gube smisao, igram na pvp serveru i nemrem se tuci u svijetu jer vecina protivnika nema upaljen warmode

 

Ako imaš uključen warmode ne bi uopće trebao vidjeti igrače koji nemaju upaljen warmode. Nešto ti tu ne štima.

Ja nisam sreo nijednog igrača kojeg nisam mogao napasti (warmode uključen).

14 godina
offline
World of Warcraft

@Timo na krivom si serveru  Recimo cim zakoracim radit WQ nema tog questa gdje me horda uredno ne ugazi,onako pravo hordaski..

 

Jos vise me smeta ak naletim na jednog clana LGBT(sakazm) zajednice pa moram ljepo zamolit svoju frakciju da cu duelat i da ne rade to hordasko zerg gazenje koje nema smisla.Mislim ako je PvP spao na to sam ko ce kog zergat  prvi onda ni taj WM bas nema nekog smisla...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
JackIsBack kaže...
Timo kaže...
Alizalb kaže...
I decki, kakva su iskustva nakon skoro mjesec dana? Da li se vratio stari osjećaj grinda ili onaj osjećaj svake druge sezone isto sr... drugo pakovanje?
Bas me zanima, ajde napišite par riječi.

takoder mi se ne svida ova fora sa warmode, jer pvp, pve i slicni server gube smisao, igram na pvp serveru i nemrem se tuci u svijetu jer vecina protivnika nema upaljen warmode

 

Ako imaš uključen warmode ne bi uopće trebao vidjeti igrače koji nemaju upaljen warmode. Nešto ti tu ne štima.

Ja nisam sreo nijednog igrača kojeg nisam mogao napasti (warmode uključen).

da, u pravu si.

 

meni je iskljucen bio, pa zato nikog nisam mogao napadati 

 

jos gledam koji fak zakaj nemrem nikog napast

 

btw, da li vam rade pvp talenti u instancama kada imate ukljucen warmode?

 

 

14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Timo kaže...
JackIsBack kaže...
Timo kaže...
Alizalb kaže...
I decki, kakva su iskustva nakon skoro mjesec dana? Da li se vratio stari osjećaj grinda ili onaj osjećaj svake druge sezone isto sr... drugo pakovanje?
Bas me zanima, ajde napišite par riječi.

takoder mi se ne svida ova fora sa warmode, jer pvp, pve i slicni server gube smisao, igram na pvp serveru i nemrem se tuci u svijetu jer vecina protivnika nema upaljen warmode

 

Ako imaš uključen warmode ne bi uopće trebao vidjeti igrače koji nemaju upaljen warmode. Nešto ti tu ne štima.

Ja nisam sreo nijednog igrača kojeg nisam mogao napasti (warmode uključen).

da, u pravu si.

 

meni je iskljucen bio, pa zato nikog nisam mogao napadati 

 

jos gledam koji fak zakaj nemrem nikog napast

 

btw, da li vam rade pvp talenti u instancama kada imate ukljucen warmode?

 

 

 Naravno da ne, ne rade talenti u instancama, samo open world

7 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav!

 

Evo i mene zanima isplati li se uzeti BFA, pa sam došao malo pročitati. Mislim da bi meni čak i bilo kolko / tolko zanimljivo jer sam većinom igrao vanillu i malo TBC (retail i "drugi" serveri). Koliko vidim zasad reviewi su više nego korektni osim za par stvari, samo se bojim da igra ne oduzima previše vremena jer nisam više učenik ili student da mogu po kompu stalno gazit. Nemam više vremena tipa za BWL / AQ40 / Naxx raidanje ili rank 12 / 13 grind, a iskren da vam budem niti ni volje farmat sve consumablese za raid. Zanima me koliko manje ili više igra zahtjeva vremena za neko end game iskustvo vrijedno spomena?

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
puregold kaže...

Pozdrav!

 

Evo i mene zanima isplati li se uzeti BFA, pa sam došao malo pročitati. Mislim da bi meni čak i bilo kolko / tolko zanimljivo jer sam većinom igrao vanillu i malo TBC (retail i "drugi" serveri). Koliko vidim zasad reviewi su više nego korektni osim za par stvari, samo se bojim da igra ne oduzima previše vremena jer nisam više učenik ili student da mogu po kompu stalno gazit. Nemam više vremena tipa za BWL / AQ40 / Naxx raidanje ili rank 12 / 13 grind, a iskren da vam budem niti ni volje farmat sve consumablese za raid. Zanima me koliko manje ili više igra zahtjeva vremena za neko end game iskustvo vrijedno spomena?

 

Hvala!

Eee prijatelju, puno toga se promijenilo od TBC-a. Kakvo farmanje consumablesa, to već dugo ne postoji.

Anyway, danas imaš i LFR (random raid queue) čisto ako želiš proći sav sadržaj a nemaš vremena za gild runove i raidanje sa guildom. WOW je danas casual igra i možeš bez problema igrati po potrebi koliko ti vrijeme dozvoljava a pri tome vidjeti i sav sadržaj koji se nudi. Jedino što ne možeš računati je da ćeš biti opremljen kao mythic raideri.

reviewi su možda bili korektni ali kako vrijeme odmiče meni osobno (i ne samo meni nego i hrpa postova na forumima) expanzija je sve lošija. Puno toga je nedovršeno a neke nove featuri ispostavljaju se kao čisti promašaj (island expedition, warfront itd) iako su ispočetka bili zanimljivi .

 

 

14 godina
offline
Re: World of Warcraft

Imas tone sadrzaja.U biti se sve svodi ako mislis pvpat visi po dana svaki dan u mythicu i m+,isto tako vrijedi za raid i pve.Recimo ganjam treci tjedan da dobijem head item da imam ilvl345 al ne ne i ne....igram oko 4 sata dnevno ako ti to sta pomogne 

14 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Bok! :)

Nisam igrao WoW od Lich Kinga i nedavno sam opet uzeo ovu zadnju ekspanziju.

 

I toliko sam off da ne znam od kuda krenuti, samo znam da me zanima PVE.

 

Ima li netko neki guide na internetu? Kako sto? Koji dungeoni i tako? 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Wedran Dev kaže...

Bok! :)

Nisam igrao WoW od Lich Kinga i nedavno sam opet uzeo ovu zadnju ekspanziju.

 

I toliko sam off da ne znam od kuda krenuti, samo znam da me zanima PVE.

 

Ima li netko neki guide na internetu? Kako sto? Koji dungeoni i tako? 

 

 

 Kupiš expanziju, kreiraš lika level 110 i odmah čim se ulogiraš dobiješ inicijalni quest za BFA. Dalje te igra sama vodi, ne trebaš se posebno pripremati.

Guide za bfa

https://www.wowhead.com/battle-for-azeroth-expansion

https://www.wowhead.com/gearing-up-in-battle-for-azeroth

16 godina
online
World of Warcraft

Ljudi, trebam savjet.

 

Crkla graficka kartica, r7 250... Zena prasi wow, vise nego ja, i sad interventno moramo nesto kupiti.

Nisam vise u toku, pa mi molim savjet za neku u tom rangu ili malo jacu da smo mirni ovu i slijedecu expanziju...

Jedini zahtjev bi bio da je kartica sto tisa.

 

Trenutno komp radi na integriranoj (cpu je i5 4600) i kao da ga nema... dok se Lenovo Legion cuje iz susjedne sobe koliko zavija dok hladi

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
RonoN kaže...

Ljudi, trebam savjet.

 

Crkla graficka kartica, r7 250... Zena prasi wow, vise nego ja, i sad interventno moramo nesto kupiti.

Nisam vise u toku, pa mi molim savjet za neku u tom rangu ili malo jacu da smo mirni ovu i slijedecu expanziju...

Jedini zahtjev bi bio da je kartica sto tisa.

 

Trenutno komp radi na integriranoj (cpu je i5 4600) i kao da ga nema... dok se Lenovo Legion cuje iz susjedne sobe koliko zavija dok hladi

 Optimalno bi bilo probati naći rabljenu GTX 1060 3GB sa što dužom garancijom.  

 

lp

 

 

16 godina
online
Re: World of Warcraft
BebacMan kaže...
RonoN kaže...

Ljudi, trebam savjet.

 

Crkla graficka kartica....

 Optimalno bi bilo probati naći rabljenu GTX 1060 3GB sa što dužom garancijom.  

 

lp

 

 

 To je vec zvijer ali ima ih po dobroj cijeni:

njuskalo

 

thnx, uzet cemo u obzir!

and the heavens shall tremble
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Skini trial i igraj do 20 lvl free prije neg platis. Posto se vec moze tak :D.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
To ti ne znam. Mozda je skinuto sve al nemas dostupnu zadnju ekspanziju za igranje. Nju moras kupit. Ovo sve ostalo ti je free ukoliko imas preplatu.

Mi bumo uzeli ekspanziju tek kad dodemo do 110. Nema smisla prije, a mozda bu i neka akcija do tad.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Da, jedino ne dobijes zadnju - battle for azeroth.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Zna li netko neke dobre guildove na realmima na WoW-u da ima većinom hrvatskih igrača i da je guild orijentiran na PvE to jest raidanje ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft

Na Sylvanasu imas dosta balkanskih igraca, u mom guildu nas ima 6-7. A ima bas balkanskih guildova negdje 4-5 koji raidaju. Tako da ako si zainteresiran za takvo sto eto ti dobar server.

12 godina
offline
Re: World of Warcraft

Samo skini igru, dzabe je skroz na njihovim stranicama. Nakon sto si skinuo igru, odi na svoj battle.net racun i unesi kod za prepaid bon, ne bi trebao bit bas tolki problem ..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Nebi trebao biti problem al vidis da nekima je. Sve sam mu objasnio i jos mu nije jasno. Skini faking igru i igraj do 20lvla free, nakon toga ukucaj game time i rokaj. Sta tu nije jasno?!?!?! Nemre bit jednostavnije..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice