World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.843
|
čitano: 1.391.531
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

čuj malo sam zaostao što se tiče wowa pa ne bih znao šta znači biti healer dps i tank.

Mjenjam teglu kiselog kupusa za yugu!
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

frend mi je preporučio undead warlock. je to dobra odluka?

Mjenjam teglu kiselog kupusa za yugu!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

ja imam troll frost (dižem talente na frost) mage-a i za mene nema bolje klase od njih.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

i nisam igral od 5. razreda nemam love za prepaid (sad sam 8. r) na 24. sam lvl-u već 3 godine

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
soomar kaže...

frend mi je preporučio undead warlock. je to dobra odluka?

 

Kao što sam ti rekao meni se osobno warlockovi ne sviđaju (pre monotoni su u borbi).
Što se tiče tvog izbora lika najbolje da na početku napraviš dva-tri lika pa koji ti se najviše svidi igraj s njim. Sretno!


______________

DPS - radi najveći damage neprijateljima
Healer - liječi tvoju grupu
Tank - drži sve neprijatelje na sebi, ne radeći veliki dps ali sprijećavajući da neprijatelji pokolju ostatak grupe
Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.10.2008 9:39 (momak).
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

sve se svodi na to jel zelis lupat, healat il bit lupan, dalje onda mogu ic savjeti :) i btw ako oces lupat jel caster ili melee

 

ako te brine efektivnost klasa u wotlk-u, sve ce biti priblizno jednake (ili bi bar trebale) po efektivnosti, sad je jedino bitan koji "okus" ti pase

rogues do it from behind ;)
16 godina
offline
World of Warcraft

healer, ne dopustas ostalima da umru, dps znaci klasa koja radi damage, tank ima jako puno healtova i njega healer heala dok dps radi damage na onome koji tank tanka :D

 

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

jel ima netko free 10 days trial ta wow a da mu netreba?

ako neko ima nek samo napiše da ima. nemoj slat odma.

da instaliram wow.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

mozes ih dobiti na sluzbenoj stranici bez problema a ja sam svoje odavno podjelio sry

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

al ako želim kod moram napravit novi account i (za ovo nisam siguran) skinut cijelu igru

 

MISLIM...DAKLE POSTOJIM! reće bosanac i nestane.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

:) sad vec jedno vise od godinu dana ti vise oni trial cdkeyevi ne znace nista, na stranici si samo stisnes na trial, ovo je us http://www.trywarcraft.com/ editam post poslije dok eu nadjem

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

zašto ove stare neće radit?

pošalji  i te pa da probam.

MISLIM...DAKLE POSTOJIM! reće bosanac i nestane.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
Iwek007 kaže...

zašto ove stare neće radit?

pošalji  i te pa da probam.

 zato jer ti to vise netreba, nemas ih kamo upisati na netu, maknuli su to, trial sad svatko moze napraviti, bez obzira dali ima trial cdkey ili ne
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

onaj link gore kaj si mi dal traži da napravim novi account na kojem bi onda igral 10 dana. al ja oču upisat to na svoj stari account. kak da to napravim? 

MISLIM...DAKLE POSTOJIM! reće bosanac i nestane.
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

imam feeling da ti mislis da se ti trial keyovi mogu iskoristit za nadoplatu starog accounta, tj. da dobijes 10 dana igranja na svom accountu... ako tako mislis morat cu te razocarat jer trial key znaci da iskljucivo stvaras novi acc za isprobat wow koji kasnije mozes nadograditi na normalni acc :P inace bi svi iskoristavali trial keyove za bonus 10 dana na svom acc lol

 

ako sam krivo skuzio, sry

rogues do it from behind ;)
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
Takuji kaže...

imam feeling da ti mislis da se ti trial keyovi mogu iskoristit za nadoplatu starog accounta, tj. da dobijes 10 dana igranja na svom accountu... ako tako mislis morat cu te razocarat jer trial key znaci da iskljucivo stvaras novi acc za isprobat wow koji kasnije mozes nadograditi na normalni acc :P inace bi svi iskoristavali trial keyove za bonus 10 dana na svom acc lol

 

ako sam krivo skuzio, sry

 i meni se nekak cini da to oce :)
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

Ako netko još nije vidio ovaj video

 

 

 

 

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

lol to sam gledo vec par puta fora je hehe.

Gledaj ovo

                  https://www.youtube.com/watch?v=-kfr3602ANI&feature=related

 

VIc: Ivek: Tata jer istina da internet poglupljuje ljude Tata: WTF! ROFLMAO xD
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.11.2008 21:50 (Zeus).
16 godina
offline
World of Warcraft

Meni tu nekaj ne štima..  Blizzard tvrdi da im broj igrača raste (preko 11 milja), a serveri su im poluprazni na koji god gledam statove..    netko tu mulja Viče

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
Pa, ako to tvrdiš koliko onda misliš da ima aktivnih igraća?
Da žena nije pripitomila muškarca, pripitomila bi neku drugu životinju!
16 godina
offline
World of Warcraft

ma ja bi rekao da je prodano 11milja originalnih igara, tj. napravljeno toliko accountova!

ali mislim da je realno mozda svaki drugi account aktivan (ne bas svi stalno, vec neki i periodicno)...

nama igracima 11 milja zvuci pretjerano i mislim da su te izjave vise za napuhavanje ega i marketinski trik za neupucene koji ce reci "wauu, ak igra 11 milja ljudi, pa nisu ludi, idem i ja probat!" il tak nes

 

meni je bitno da imam dobru ekipu za raid ili premade i da se zabavaljamo te da igra ide prema naprijed i nes se dogadja, a sad dal ima 11 ili 1,1 milijun aktivnih igraca, tak mi svejedno!

 

FOR THE HORDE!!!

FOR THE HORDE!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
Blizz je rekao da imaju 11 milijuna aktivnih pretplata koje svaki mjesec plačaju a ne da su prodali 11 milijuna primjeraka igre.
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Samo mala napomena Smijeh Koliko sam citao po netu u Aziji imaju malo drukciji nacin naplacivanja pretplate nego u Eu i Us. Mislim da se tamo moze placati i samo nekoliko sati ili  dana igranja.  U Kini npr. ni nemaju mjesecnu naplatu jer vecina igraca igra u internet cafe-ima, ali moraju kupiti origigi cd key.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Kinezi uvijek posebni Smijeh

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Jeli se itko od vas već predbilježio na WoW?

Ako je, zanima me gdje?

Jedina trgovina sa online predbilježbom koju sam primijetio je CroVortex, ali tamo još ne piše cijena.

CPU: Intel Pentium D 2.8GHz | MoBo: Abit AW8-MAX | GPU: PowerColor Radeon x1950Pro 512 MB | RAM: 3GB DDR2 | HDD: SG Baracuda 160GB 96% tinejđera ima potpis ovakvog tipa na web forumima. Ako si ti jedan od onih 4% koji ga nemaju, stavi ovo u svoj potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

U algoritmu nisu potrebne predbilježbe, jel stiže dosta kopija pa bi u ponoćnoj prodaji svi koji dođu trebali dobit igru(bar mi je tak rekal lik iz algoritma).

 

Cijena je 299kn, a collector edition 699...

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.11.2008 15:18 (Zoki).
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

Ma sve je to lijepo i krasno, samo što nemam namjeru preć pola Hrvatske kako bi čeko 5 sati pred trgovinom.

Želim naručiti s dostavom.

CPU: Intel Pentium D 2.8GHz | MoBo: Abit AW8-MAX | GPU: PowerColor Radeon x1950Pro 512 MB | RAM: 3GB DDR2 | HDD: SG Baracuda 160GB 96% tinejđera ima potpis ovakvog tipa na web forumima. Ako si ti jedan od onih 4% koji ga nemaju, stavi ovo u svoj potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
Zoki kaže...

U algoritmu nisu potrebne predbilježbe, jel stiže dosta kopija pa bi u ponoćnoj prodaji svi koji dođu trebali dobit igru(bar mi je tak rekal lik iz algoritma).

 

Cijena je 299kn, a collector edition 699...
 
I meni su rekli da su narucili dosta kopija i da ce ih dosta ostati i poslije ponocne prodaje. A sad, zivi bili pa vidjeli.
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

evo da se "pohvalim".. ja sam nova i poooojma jos nemam.. stigla sam do 9.nivoa, hehe..... al mi se cini da je igrica j*ebena...

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2008 1:10 (janna).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
janna kaže...

evo da se "pohvalim".. ja sam nova i poooojma jos nemam.. stigla sam do 9.nivoa, hehe..... al mi se cini da je igrica j*ebena...

jos nije kasno da odustanes Smijeh
rijeci bivseg ovisnika Namigiva
"Prediction? Pain."
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice