World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 526.473
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

nije to problem već u tome šta je monarh u odnosu na n.carolinu,amagija a poglavito bismarcka teška nula

13 godina
offline
Re: World of Warships
rodjo1608 kaže...

nije to problem već u tome šta je monarh u odnosu na n.carolinu,amagija a poglavito bismarcka teška nula

 Ako ti tako kažeš 

 

 

 Čak je i survivability solidnih 43%  

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 12:15 (quickr).
11 godina
offline
Re: World of Warships

DMG je valjda 80% vatra, vatra i onda jos malo vatre.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
offline
Re: World of Warships

ST, Conqueror and Lion balancing

 

As the British battleships were introduced quite recently, a simple comparison to older branches doesn't make too much sense. Current Conqueror and Lion population hasn't quite stabilized yet. Therefore we analyzed the statistics of Conqueror owners compared to their appropriate numbers with Yamato, Montana and Grosser Kurfürst.

 

 

 

Average damage (in hit points): Conqueror: 108 254 Montana: 97 142 Yamato: 95 917 G.K.: 91 981

 

Average damage (in HP %): Conqueror: 161,49 (47,3 against cruisers, 96,2 against battleships, 15,8 against destroyers) Montana: 162,25 (70,8 against cruisers, 71,7 against battleships, 16,9 against destroyers) Yamato: 153,07 (60,9 against cruisers, 76,6 against battleships, 13,6 against destroyers) G.K.: 155,45 (66,2 against cruisers, 71,7 against battleships, 16,9 against destroyers)

 

Average number of ships destroyed: Conqueror: 0,93 Montana: 1,09 Yamato: 0,95 G.K.: 1,00

 

Average survival rate: Conqueror: 52% Montana: 45% Yamato: 40% G.K.: 40%

 

Average win rate: Conqueror: 52% Montana: 54% Yamato: 52% G.K.: 53%

 

Average lifetime (in minutes): Conqueror: 12,46 Montana: 11,84 Yamato: 11,51 G.K.: 11,35

 

The story so far: Conqueror does in fact have high average damage, but that is mostly due to his priority target - other battleships. However, as it is mostly damage by HE shells and fire, Repair Party is quite effective for mitigating that. As of right now Conqueror's win rate is far from anomalous. The only tangible thing at the moment is her average lifetime, but decreasing that might heavily impact her efficiency in other departments. Comparing Lion to her closest adversaries bore similar results.

 

 

 

 

 

Using this data we will test the tweaks to performance stats:

 

Conqueror - Repair party I consumable recharge time is increased from 120 to 180 seconds; - Repair party II consumable recharge time is increased from 80 to 120 seconds; - Detectability range is increased from 14,76 km to 15,66 km; - Detectability range while firing from smoke screen is increased from 15,85 km to 16,69 km.

Lion - Repair party I consumable recharge time is increased from 120 to 180 seconds; - Repair party II consumable recharge time is increased from 80 to 120 seconds.

These changes should balance Conqueror's performance against the other ships of this tier. She will, however, still have the best concealment among the group and the ability to take the most momentary damage thanks to Repair Party.

11 godina
offline
Re: World of Warships

 

https://prnt.sc/gvd5xw

 

Od prije par dana ali i dalje hillarious, na temu CQa, tj "Brod nije OP, brod je OP" :D Flamu VS World :D

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
offline
Re: World of Warships

Flamu zna igrat, odličan je igrač... ali brate što je iritantan i prepotentan, ne podnosim ga. Još kad krene "hellouuuu, hellooouuu!" 

 

 

11 godina
offline
Re: World of Warships

Skillom dijeli prepotenciju situacija :D Ima se šta naučiti od čovjeka...

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
12 godina
offline
World of Warships

Stanje igre zadnjih par mj je = neigrivo

 

možda je igriva do t5 i ponešto do t7 nakon toga je igra otišla u apsolutni disbalans i mislim da joj se lagano nadzire kraj jer WG ne želi popustiti i priznati da ne znaju napraviti balansirani MM i to zbog toga kaj je 80% tier 8 partija protiv t10 nego kaj redovito ali redovito jedna ekipa ima minimalno 8-10 apsolutnih retarda a druga ima 8-10 igrača koji imaju preko 55% win rate jer apsolutno nikako drukčije se ne može objasniti da svaka ali svaka partija završava sa 8:2 broda i uz to da ih puno završi na 10:1 ili završi za 9 minuta kak sam 2 danas imao jer mi3 broda izginu u doslovno 1:45min kak je počeo game - znači uključujući to da trebaš krenuti i sve ostalo 3 broda u prve 2 minute si manje ili omaju sve capove a svi tvoji bježe od svih cap-ova ali ono na 20km od capa...

 

na tX 

DD ne spota jer ga boli tuki - sjedi u dimu ili iza otoka ili se vozi među svojih 6 brodova u centru, ne cap-a jer se boji

BB ne prima dam nego stoji na 22km jer toliki mu je range ili iza otoka cjelu partiju opet uz to sve mora izbjec 83 torpeda koje niko ne spota i na kraju naravno zgine od njih jer cjelu partiju tvoj dd ne hebe ni 5% za bilo koga

CV - t10 znači oni igraju jedan protiv drugog kompletan fajta ak je jedan muto a drugi dobar igrač u 5 min rezultat će biti 500 bodova razlike

Kruzer - na t10 kao i bilo di drugdje može napraviti nekaj ak uključi radar i ubije DD ali onda je u fazi di je kao pirotehničar koji reže ćice i samo čeka koja je kriva da eksplodira tak i kruzer samo čeka koji od 4-5 BB-a će mu citadelu razvaliti 6x u jednoj salvi

 

sve u svemu iskustvo igranja T10 je bolno, tužno, deprimirajuće, retardirano, nema apsolutno nikakvog veselja niti gušta u njemu samo te vuće u mulj igraća koji su premutavi ili predobri i to točno raspoređeni ali svi dobri u jedna tim a svi loši u drugi, kompetitivnost 0 ali velika nula....

 

Kak znaju klanske borbe napraviti kompetitivno i dobro, kak tam znaju da je 7vs7 savršen omjer za mape i zaovu igri i kak tam znaju da je treba ograničiti na 1BB, bez cv i ovo ostalo kak hoćeš i sve bude vrhunski, odjednom odmah kruzeri imaju svoju svrhu, BB svoju, DD svoju i svi u savršenom balansu ..

 

Sve u svemu igra koja bi mogla biti super su doveli na dno dna, još kažem do t3-4-5 fajtovi možeš utjecati na bitku jer možeš sam nabiti 6-7 brodova i okrenuti rezultat ali na t8-9-10 je stanje Bože me sačuvaj i nikako se nemojte zaje ko ja i trošiti uopće svoje vrijeme nakon t8 i t8..

 

Evo to je čisto moja dobronamjerni svajet da se ne zaje ko ja i utrošite puno previše vremena i novaca ne nešto kaj vam nikad neće predstavljati užitak, t3-4-5 i 5-6-7 možete igrati bez premium acc. i tamo ćete naći najbolje igre i igraće jer su svi očito skužili ono kaj ja nemrem, sad ću još navuć tog Conqueror-a jer nisam daleko ali ostalo više nema šanse... 

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

Stanje igre zadnjih par mj je = neigrivo

 

možda je igriva do t5 i ponešto do t7 nakon toga je igra otišla u apsolutni disbalans i mislim da joj se lagano nadzire kraj jer WG ne želi popustiti i priznati da ne znaju napraviti balansirani MM i to zbog toga kaj je 80% tier 8 partija protiv t10 nego kaj redovito ali redovito jedna ekipa ima minimalno 8-10 apsolutnih retarda a druga ima 8-10 igrača koji imaju preko 55% win rate jer apsolutno nikako drukčije se ne može objasniti da svaka ali svaka partija završava sa 8:2 broda i uz to da ih puno završi na 10:1 ili završi za 9 minuta kak sam 2 danas imao jer mi3 broda izginu u doslovno 1:45min kak je počeo game - znači uključujući to da trebaš krenuti i sve ostalo 3 broda u prve 2 minute si manje ili omaju sve capove a svi tvoji bježe od svih cap-ova ali ono na 20km od capa...

 

na tX 

DD ne spota jer ga boli tuki - sjedi u dimu ili iza otoka ili se vozi među svojih 6 brodova u centru, ne cap-a jer se boji

BB ne prima dam nego stoji na 22km jer toliki mu je range ili iza otoka cjelu partiju opet uz to sve mora izbjec 83 torpeda koje niko ne spota i na kraju naravno zgine od njih jer cjelu partiju tvoj dd ne hebe ni 5% za bilo koga

CV - t10 znači oni igraju jedan protiv drugog kompletan fajta ak je jedan muto a drugi dobar igrač u 5 min rezultat će biti 500 bodova razlike

Kruzer - na t10 kao i bilo di drugdje može napraviti nekaj ak uključi radar i ubije DD ali onda je u fazi di je kao pirotehničar koji reže ćice i samo čeka koja je kriva da eksplodira tak i kruzer samo čeka koji od 4-5 BB-a će mu citadelu razvaliti 6x u jednoj salvi

 

sve u svemu iskustvo igranja T10 je bolno, tužno, deprimirajuće, retardirano, nema apsolutno nikakvog veselja niti gušta u njemu samo te vuće u mulj igraća koji su premutavi ili predobri i to točno raspoređeni ali svi dobri u jedna tim a svi loši u drugi, kompetitivnost 0 ali velika nula....

 

Kak znaju klanske borbe napraviti kompetitivno i dobro, kak tam znaju da je 7vs7 savršen omjer za mape i zaovu igri i kak tam znaju da je treba ograničiti na 1BB, bez cv i ovo ostalo kak hoćeš i sve bude vrhunski, odjednom odmah kruzeri imaju svoju svrhu, BB svoju, DD svoju i svi u savršenom balansu ..

 

Sve u svemu igra koja bi mogla biti super su doveli na dno dna, još kažem do t3-4-5 fajtovi možeš utjecati na bitku jer možeš sam nabiti 6-7 brodova i okrenuti rezultat ali na t8-9-10 je stanje Bože me sačuvaj i nikako se nemojte zaje ko ja i trošiti uopće svoje vrijeme nakon t8 i t8..

 

Evo to je čisto moja dobronamjerni svajet da se ne zaje ko ja i utrošite puno previše vremena i novaca ne nešto kaj vam nikad neće predstavljati užitak, t3-4-5 i 5-6-7 možete igrati bez premium acc. i tamo ćete naći najbolje igre i igraće jer su svi očito skužili ono kaj ja nemrem, sad ću još navuć tog Conqueror-a jer nisam daleko ali ostalo više nema šanse... 

 Tako je igraj t5-8 i boli te onda. Meni je Gneisenau još najveći fun zadnjih tjedana ;).

13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

Stanje igre zadnjih par mj je = neigrivo

 i mislim da joj se lagano nadzire kraj ......

......

........

 

 Kao da sam na redditu gdje ekipa samo cmizdri i plače. Samo što na redditu ekipa koristi interpunkcijske znakove 

 

I još si ubacio klasično "ova igra je mrtva" / "ova igra će umrijeti za X mjeseci" proročanstvo. Ja ne znam jel itko ikada na interentu to predvidio točno. 

 

Uglavnom, da, ima jazavaca, kao i u svakoj igri. I ima nebalansiranih mečeva, točno. Ali baš da je svaka partija nebalansirana ili da baš u svakoj partiji ti igraš sa jazavcima protiv OMNI-ja, e to ne vjerujem. Dešavaju se loši nizovi ali onda stari uzmeš pauzu ili odeš u tier 2/3 pa seal clubbaš. Uostalom sam si napisao ti je do t7 još i dobro. Da nije možda da je tvoj skill dosegao plafon i jedino možeš dominirati u low tier partijama? Nije to sramota. Ne možemo svi biti Flamu  Pa i mene poderu na high tierovima, ima igrača koji su puno bolji od mene, pa ne plačem po forumu/redditu jer cmizdrenjem ništa neću promjeniti. 

 

8 godina
neaktivan
offline
World of Warships
Kad god krene bitka s "another loss... another idiot team..." znam da ćemo pobijediti. I znam tko će prvi izginuti u mom timu. ;) Vrijedi i za WoT.
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...
VooDooZg kaže...

Stanje igre zadnjih par mj je = neigrivo

 i mislim da joj se lagano nadzire kraj ......

......

........

 

 Kao da sam na redditu gdje ekipa samo cmizdri i plače. Samo što na redditu ekipa koristi interpunkcijske znakove 

 

I još si ubacio klasično "ova igra je mrtva" / "ova igra će umrijeti za X mjeseci" proročanstvo. Ja ne znam jel itko ikada na interentu to predvidio točno. 

 

Uglavnom, da, ima jazavaca, kao i u svakoj igri. I ima nebalansiranih mečeva, točno. Ali baš da je svaka partija nebalansirana ili da baš u svakoj partiji ti igraš sa jazavcima protiv OMNI-ja, e to ne vjerujem. Dešavaju se loši nizovi ali onda stari uzmeš pauzu ili odeš u tier 2/3 pa seal clubbaš. Uostalom sam si napisao ti je do t7 još i dobro. Da nije možda da je tvoj skill dosegao plafon i jedino možeš dominirati u low tier partijama? Nije to sramota. Ne možemo svi biti Flamu  Pa i mene poderu na high tierovima, ima igrača koji su puno bolji od mene, pa ne plačem po forumu/redditu jer cmizdrenjem ništa neću promjeniti. 

 

 

 

Pa ne znam ako sam redovito u tim partijama u top 3 onda nekako mislim da nije problem u meni, i da svaka je neizbalansirana jer i to ako imam 9 pobjeda u nizu di svaku pobjedim sa po 6-7 brodova viška ili u 10 minuta to je isto katastrofa jer to nemam veze sa nekakvom kompetitivnošću - ja ne smatram da sam top igrač, ja sam nešto bolji od prosjeka i to je to ali da igra ima ogroman problem - ima..

To da li ću ja predvidjeti ili neću to će vrijeme pokazati, u avionima sam trubio oko drugih problema pa su me ovakvi kao ti ( sve je super, u tebi je probelem igrači ) uvjervali da vidim bjele miševe da bi igra u 3mj izgubila 20.000 stalnih igrača i maltene skroz propala ( do te mjere da su sad komplet drukčiju igru napravili )..

 

Ja sam ljudima rekao da ne srljaju u visoke tier-ove jer svi naravno streme prema tome kaj je i prirodno i normalno a ne da cmizdrim, nemam ja kaj cmizdriti, ovo je free to play igra i kao takva živi od onih koji troše pare da bi promjenili xp, kupuju premium vrijeme i kupuju premium brodove - ja ću jednostavno to prestati raditi pa kad i ostali prestanu onda ćemo vidjeti di će to dovesti igru..

13 godina
offline
Re: World of Warships

Ajd, sad je puno lakše za ćitati. 

 

Uglavnom, nitko ne bježi od činjenice da igra ima mana i grešaka i da može biti bolja. I WoWS i WoT, a za avione se day one vidjelo da nije to to. Ali mislim da igrači, ne samo ti u ovom slučaju, generalno znaju pretjerivat. Svaka online igra, bilo kojeg tipa, ima one sided mečeve, ali isto tako ima i balansirane mečeve. Sve zavisi "kako naletiš". Ja samo ne vidim poantu u kukanju. Da li će tvoj post išta promjeniti? Da li će netko iz WG-a, nakon što pročita tvoj post reći: "jbte u pravu je, ajmo to promjenit"? 

 

Btw, WoP (ili je WoWP?) nije propao, samo je pao na niske grane. A sada sa verzijom 2.0(?) je opet dobio na player populaciji. Toliko o proročanstvima. 

 

Ti si ljudima rekao da ne srljaju. Stani i razmisli koliko ljudi, općenito, prihvaćaju savjete od random ekipe sa neta. Koliko ljudi kad krene partija sluša onog jednog koji je dovoljno iskusan/pametan pa call-a strats, a onda svi odu na drugu stranu i izginu kao jazavci. Pa koliko puta sam vidio da ljudi srljaju naprijed kad imaju point lead, a lijepo im kažeš: "ostani živ i pobjeđujemo". Ljudi ne slušaju, koliko god ti dobronamjeran bio u svojim savjetima. 

 

Ovaca koji troše pare će uvijek biti. I ja sam jedna od njih. Dok god mi je zabavno igrat, dok god sa guštom palim WoWS (koji mi je BTW miljama ispred WOT-a i po balansu i po gameplayu) trošit ću pare. Kad dođem u situaciju da više ne uživam u igri, prijeći ću na nešto drugu, sigurno neću pisati ogorčene postove po forumima/redditu.  

 

 

14 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Novi Švapski CV?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
Dala kaže...

Novi Švapski CV?

 Već duže vremena. Prvo su ga izbacili pa je bio očajno loš, pa su ga povukli, a sad su dali testerima tri verzije (ergo GZ test I, II i III) na testiranje. Tek trebamo vidjeti koja će biti live. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...
Dala kaže...

Novi Švapski CV?

 Već duže vremena. Prvo su ga izbacili pa je bio očajno loš, pa su ga povukli, a sad su dali testerima tri verzije (ergo GZ test I, II i III) na testiranje. Tek trebamo vidjeti koja će biti live. 

 Kaže lik da je ovo test II i da je užasan, da je t I bio bolji.

 

Edit: se može vidjet negdje kada će popust na GER BB-e? Čekam da bude neki popust pa kupujem Bismarcka.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.10.2017 10:29 (Dala).
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

"Ustedio" sam novih 900k XP-a na tirpitzu..zanima me misljenje...na sta potrosit? Moa uzet, ili jos ustedit pa otkljucat sve do yamata?, ili mozda do conquera, nemam pojma vise ni sam, dvoumim se izmedju vise stvari. Predpostavljam da jedino sa njemackom bb linijom mogu igrat agresivno sa secondary buildovima od preko 10km, kao sa tirpitzom pa nagore, sumljam da to mogu sa ijednom drugom linijom...volim close combat i agresivnu igru sta se tice BB-a..destroyeri me nezanimaju, crusere sam prije igrao, al sad kad se se vratim na njih odma poginem jer jednostavno zaboravim da to nije BB, tako da mislim da cu se drzat samo BB-a

 

Kakav je Mou sta se tice armora?, gledao sam da ispada jako je precizan i da ima veliku sigmu, tako da Mou ispada je sniper BB ajmo rec...

 

 

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

"Ustedio" sam novih 900k XP-a na tirpitzu..zanima me misljenje...na sta potrosit? Moa uzet, ili jos ustedit pa otkljucat sve do yamata?, ili mozda do conquera, nemam pojma vise ni sam, dvoumim se izmedju vise stvari. Predpostavljam da jedino sa njemackom bb linijom mogu igrat agresivno sa secondary buildovima od preko 10km, kao sa tirpitzom pa nagore, sumljam da to mogu sa ijednom drugom linijom...volim close combat i agresivnu igru sta se tice BB-a..destroyeri me nezanimaju, crusere sam prije igrao, al sad kad se se vratim na njih odma poginem jer jednostavno zaboravim da to nije BB, tako da mislim da cu se drzat samo BB-a

 

Kakav je Mou sta se tice armora?, gledao sam da ispada jako je precizan i da ima veliku sigmu, tako da Mou ispada je sniper BB ajmo rec...

 

 

 Pričekaj dok ne dođe Musashi.

 

 

Ja se pak nadam da će izbaciti neki t9 cruiser za free xp 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

To ce bit T9 japanac? Isto kao Mo ce bit free xp ili? Vidim da su u zadnjem patchu baffali cruisere sta se tice fire controla

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

To ce bit T9 japanac? Isto kao Mo ce bit free xp ili? Vidim da su u zadnjem patchu baffali cruisere sta se tice fire controla

 BIt će t9 japanski BB. Da li će biti za free xp još nije potvrđeno. Vidjet ćemo.

 

 

12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

"Ustedio" sam novih 900k XP-a na tirpitzu..zanima me misljenje...na sta potrosit? Moa uzet, ili jos ustedit pa otkljucat sve do yamata?, ili mozda do conquera, nemam pojma vise ni sam, dvoumim se izmedju vise stvari. Predpostavljam da jedino sa njemackom bb linijom mogu igrat agresivno sa secondary buildovima od preko 10km, kao sa tirpitzom pa nagore, sumljam da to mogu sa ijednom drugom linijom...volim close combat i agresivnu igru sta se tice BB-a..destroyeri me nezanimaju, crusere sam prije igrao, al sad kad se se vratim na njih odma poginem jer jednostavno zaboravim da to nije BB, tako da mislim da cu se drzat samo BB-a

 

Kakav je Mou sta se tice armora?, gledao sam da ispada jako je precizan i da ima veliku sigmu, tako da Mou ispada je sniper BB ajmo rec...

 

 

 

 

ček ček da nekaj prvo rješimo - uštedio si 900k xp-a na Tirpitzu, nadam se da ti je jasno da to kaj imaš na Tirpitzu možeš pretvoriti u free-xp jedino ako kupiš dublone i onda mjenjaš po principu 1 dublon-25 free xp ili 1-35 ako im je akcija - znači da bi to sve promjenio treba ti 30.000-40.000 dublona kaj je preko 800kn -- tak da to nije nikako free ....

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Naravno da sam svjestan toga, pa ne igram od jucer hahah :D cekam da dodje ona akcija za 35, svakih 5 tjedana dodje.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Naravno da sam svjestan toga, pa ne igram od jucer hahah :D cekam da dodje ona akcija za 35, svakih 5 tjedana dodje.

 

i dati ćeš 500-600kn za brod koji možeš dobiti free ?? i u kojem će te btw trošiti ovi u T10 svaku onak pošteno ??

 

mislim ak je tak čisto da ti pomognem onda si kupi dublone sad dok su ti 20% povoljniji preko paypal-a i onda mjenjaj kad daju 1-35

 

btw sad vidim upravo ti je 1-35 i 20% na dublone prek paypal-a

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2017 14:40 (VooDooZg).
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
TheDarkSide kaže...

Naravno da sam svjestan toga, pa ne igram od jucer hahah :D cekam da dodje ona akcija za 35, svakih 5 tjedana dodje.

 

i dati ćeš 500-600kn za brod koji možeš dobiti free ?? i u kojem će te btw trošiti ovi u T10 svaku onak pošteno ??

 

mislim ak je tak čisto da ti pomognem onda si kupi dublone sad dok su ti 20% povoljniji preko paypal-a i onda mjenjaj kad daju 1-35

 

btw sad vidim upravo ti je 1-35 i 20% na dublone prek paypal-a

Ne brinem se ja za performance u borbama, svaki brod trazi navikavanje. Odlucio sam nakraju ustedit jos barem jedno 300k, onda cu razmisljat o konverziji u free XP

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Warships

Ja bi to obavio ovako - kupiš si sad dok imaš tih 20% preko paypala jeftinije 10.000 dublona i dobiješ 12.000 i to sad dok je akcija 1-35 zamjeniš i imaš 420.000 freeXP-a i onda ti je onak u glavi i osječaju lakše skupljati još 300.000 jer si misliš evo već sam na pola puta ;) e da i savko malo ti imaju neke kombinacije za 12.000-25.000xp a i tu su super cont.. ja sam 2 ili 3 puta dobio po 50.000 freeXP-a i danas treci put 1000 dublona - skoro sve it one Yamamoto misije di dobivaš po 2 supercont. 4 puta - to im je super npr..

 

ja sam danas i Conqureru kupio perma-camo i to mi je bila najpametnija odluka za napraviti ( btw ja sam 10.250 dublona dobio natarag jer sam prodao Kutuzova kaj su dali sad zbog promjena oko dima, Blefasta sam naravno ostavio ;) )

 

sad ću još lagano farmati Hindenburga jer već imam full opremljenog Roon-a i imam gro ovih +100% camo-a a možda mi i legene kojih 50.000 free XP-a iz SuperCont.,, moram priznati da uz Kurfursta i Conqurera sa perma camo-ima mi Missouri uopće nije zanimljiv jer i ovak s perma-camo si u plusu svaku, oko pola kao sa Missouri-em..  

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Podsjetio si me da moram uzet perma camo kurfurstu :D..neidem preko paypala, nego direkt karticom, al moze se i to razmotrit ako ce se dobit dobar deal

Origin ID: ReaLazio
14 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Imate koji klan za casual igrače? Ili je neko on i ponekad ima želju za timskom igrom?

Igram svega pomalo osim CA tierevi od 5-8.

Pozovite me na nick 2slowDD, on sam obično navečer.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
Dala kaže...

Imate koji klan za casual igrače? Ili je neko on i ponekad ima želju za timskom igrom?

Igram svega pomalo osim CA tierevi od 5-8.

Pozovite me na nick 2slowDD, on sam obično navečer.

 https://forum.worldofwarships.eu/forum/507-clan-zone/

 

Ima domaćih klanova pa potraži

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Prezadovoljan sam sa kurfurstom, secondary, main armament drzim na 408, reload je nekih 25 sec i nesto. DDi bjeze od mene, jedina mana ako sam top tier u borbi neprijateljski nosac aviona uvijek mene cilja i salje masu flota na mene, al osim toga, prezadovoljan sam, jedino imam dilemu, dal igrat sa 408 ili 420, koje bi bile karakteristike za i protiv? reload je veci na 420, sad dal je penetracija dovoljno dobra za kompenzirat sa tim vecim reloadom.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Prezadovoljan sam sa kurfurstom, secondary, main armament drzim na 408, reload je nekih 25 sec i nesto. DDi bjeze od mene, jedina mana ako sam top tier u borbi neprijateljski nosac aviona uvijek mene cilja i salje masu flota na mene, al osim toga, prezadovoljan sam, jedino imam dilemu, dal igrat sa 408 ili 420, koje bi bile karakteristike za i protiv? reload je veci na 420, sad dal je penetracija dovoljno dobra za kompenzirat sa tim vecim reloadom.

 Ja sam ostao na 408. Mislim da penetracija nije puno veća  kod 420. Nekako mi je draži brži reload u kombinaciji sa adrenalin rush je jebenica :) 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice