Dvojba-ponuda t-com

poruka: 30
|
čitano: 2.191
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Dvojba-ponuda t-com
pitanje

Nude mi besplatno logitech s-510+web kamera i  x-530 5.1 zvucnike.

Kaj  da  uzmem?


djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dvojba-ponuda t-com

Zvučnike, bar bi ih ja uzeo.


AMD Athlon 64 X2 5600+, RAM, 2 GB X 2, 800 MHz, KINGMAX, HDD SEAGATE Barracuda 500 GB, MBO DFI , s. AM2, Infinity CFX 3200-M2, VGA PCI-E SAPPHIRE ATI Radeon HD3870 LR, 512 MB, Midi Tower, CHIEFTEC BH-01BBB, 400 W
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dvojba-ponuda t-com

Ovisi o tome što radiš.

 

Bežična tipkovnica i miš su odlična stvar: nećeš vjerovati koliko si fleksibilniji ako s njima možeš naokolo po sobi. Ali ako ti treba ekstrabrza reakcija miša za igre, onda bežični miš navodno tu ne odgovara.

 

Surround zvučnici dolaze do izražaja samo ako ih možeš pravilno rasporediti. Ali navodno i tako nisu osobito korisni, osim ako si filmofil ili igraš igre sa surround zvukom (u kom ti slučaju ne odgovara bežični miš, pa se poklopilo).

 

I još nešto: nisam imao u rukama 5.1 za PC, ali ako se priključuje isto kao i "veliki surround na veliko kućno kino", onda je možda pitanje imaš li za sve te silne zvučnike potrebne izlaze iz računala?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com

Slažem se s bertom. mis i tastatura su super ali opet ovisi o tebi što ti više treba. ja bih prije mis i tast.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com
definitivno miš i tastatura.Imaš nekakvu komotnost kada surfaš internetom ili prekopavaš kroz svoje fileove.
16 godina
neaktivan
offline
Dvojba-ponuda t-com

glasam za zvučnike jer ih imam i meni su odlični

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dvojba-ponuda t-com

Najbolje da sam doneses odluku, ali....

 

Zvucnici su super, ali malo previse farbaju zvuk u basevima. Doduse meni to pase jer volim takav zvuk, ali ne mora znaciti i da ce tebi pasati.

 

Kaj se tice igranja sa bezicnim misevima, ako si rekreativac poput mene onda se bez problema mozes igrati sa bezicnim misem. Barem ja nemam problem sa mojim Logitechom MX1000.

 

E pa ti sad vidi kaj ti vise treba od ovoga kaj je ponudjeno ;o)


Failure is allways an option.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dvojba-ponuda t-com

Ovisi kolko je mis dobar i kolko je daleko od baze.

Moj logitech LX6 radi savrseno i reagira ko i zicni.

Ovaj koji oni nude je mozda malo losiji al je tipkovnica super.

Al i zvucnici su super.

lol!


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Dvojba-ponuda t-com

Ja bih uzeo tipkovnicu i miša jer su po meni bolji od zvučnika....Ja sam neki dan kupio bežičani miš i platio sam ga oko 250kn...Da sam uzeo i bežičanu tipkovnicu platio bih sigurno duplo...Zvučnike imaš za 20-70kn...Moraš biti siguran da to što oni daju sigurno nije nekakve super kvalitete...Ako imaš lošiju tipkovni ili miša uzmi onda miša i tikovnicu ako pak imaš zvučnike onda bolje zvučnike sve zavisi od tebe i tvog PC...Ja bih uzeo tipkovnicu i miša...Veća komotnost i sve ostale prednosti koje imaš s tim

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com
Radeon PRO kaže...

Ja bih uzeo tipkovnicu i miša jer su po meni bolji od zvučnika....Ja sam neki dan kupio bežičani miš i platio sam ga oko 250kn...Da sam uzeo i bežičanu tipkovnicu platio bih sigurno duplo...Zvučnike imaš za 20-70kn...Moraš biti siguran da to što oni daju sigurno nije nekakve super kvalitete...Ako imaš lošiju tipkovni ili miša uzmi onda miša i tikovnicu ako pak imaš zvučnike onda bolje zvučnike sve zavisi od tebe i tvog PC...Ja bih uzeo tipkovnicu i miša...Veća komotnost i sve ostale prednosti koje imaš s tim

 Ako mi nadjes 5.1 surround sound zvucnike za 20-70 kuna castim te pivom. :)

Obje "nagrade" kostaju jednako sa odstupanjem od 10ak kuna. Svaka nagrada vrjedi 550 kuna. Znaci zvucnici su 550 kuna, mis je 150, tipkovnica 250 i web cam 150.

Vrijednost sam provjerio u Ve milu.

 

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2008 14:11 (Psiho246).
16 godina
offline
Dvojba-ponuda t-com

Najbolje da uzmes jedno i drugo!Osmijeh

Uzmi si zvucnike, bolji su izbor od misa i tipkovnice!

Ak se kaj moze kupiti za male pare kak veli covjek gore dalje (20-70kn!!!, onda su to definitivno mis i tipkovnica, a ne zvucnici!)

 

 

Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, 4GB DDR2 800 Kingmax, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr., Logitech Z-2300, Logitech LX 500
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2008 14:20 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com
nick kaže...

Nude mi besplatno logitech s-510+web kamera i  x-530 5.1 zvucnike.

Kaj  da  uzmem?


 Raspitaj se malo bolje, donedavno je opcija bila i digitalac, ne znam jel još u ponudi. A i dok je bilo nisu svima govorili za njega. Uglavnom, ja sam ga dobio - Canon 5megapix, 4x optički zoom...

- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com | Blog - ivanwp.wordpress.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com

Pa gle, ovi zvucnici su ti zbilja odlicni za kucnog korisnika. Ako ne mislis ozvucit prostoriju velicine skladista pruzaju zbilja dobar i mocan zvuk. Samo ih lijepo rasporedis i imas puno bolji poklon od ispod prosjecne tipkovnice, loseg misa i neiskoristive web kamere (isprobao, toliko je dobra da te ljudi pitaju jesi li to zbilja ti kad te gledaju ili neku mali kockasti mozaik piksela).

Ali wow, nema zica!!! Ni mis ni tipkovnica!!! Vidis, to ti je korisno ako zbilja volis hodat po sobi tipkat i koristit misa u isto vrijeme.

Ako ne slazes neki htpc to ti zbilja nije nuzno.

Ja bi isao na zvucnike kao sto i jesam i jako sam zadovoljan.


¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
16 godina
odjavljen
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com
Psiho246 kaže...
Radeon PRO kaže...

Ja bih uzeo tipkovnicu i miša jer su po meni bolji od zvučnika....Ja sam neki dan kupio bežičani miš i platio sam ga oko 250kn...Da sam uzeo i bežičanu tipkovnicu platio bih sigurno duplo...Zvučnike imaš za 20-70kn...Moraš biti siguran da to što oni daju sigurno nije nekakve super kvalitete...Ako imaš lošiju tipkovni ili miša uzmi onda miša i tikovnicu ako pak imaš zvučnike onda bolje zvučnike sve zavisi od tebe i tvog PC...Ja bih uzeo tipkovnicu i miša...Veća komotnost i sve ostale prednosti koje imaš s tim

 Ako mi nadjes 5.1 surround sound zvucnike za 20-70 kuna castim te pivom. :)

Obje "nagrade" kostaju jednako sa odstupanjem od 10ak kuna. Svaka nagrada vrjedi 550 kuna. Znaci zvucnici su 550 kuna, mis je 150, tipkovnica 250 i web cam 150.

Vrijednost sam provjerio u Ve milu.

 

 cijene su figurativno napisane...što se odmah hvataš za svaku moju riječ....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com
unknown kaže...
definitivno miš i tastatura.Imaš nekakvu komotnost kada surfaš internetom ili prekopavaš kroz svoje fileove.
 On pita za web-kameru i zvučnike, a ne za miša i tastaturu.

Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com
nick kaže...

Nude mi besplatno logitech s-510+web kamera i  x-530 5.1 zvucnike.

Kaj  da  uzmem?


 Oviši što ti više treba. Ako trebaš dobar zvuk u igrama, ili kad slušaš pjesme, uzmi zvučnike. Oni su super.

 A ako više voliš "chatati" s nekim da te oni vide, onda uzmi web-kameru.

Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com
The_Chosen_One kaže...
unknown kaže...
definitivno miš i tastatura.Imaš nekakvu komotnost kada surfaš internetom ili prekopavaš kroz svoje fileove.
 On pita za web-kameru i zvučnike, a ne za miša i tastaturu.

 logitech s 510 su bezicni mis i tipkovnica

Odabir mu je izmedu toga + web camera ili zvucnika

Ja bi uzeo tipkovnicu i misa jer mi kvaliteta zvuka nije pretjerano bitna... .ali ne biram ja

E4600@3,3GHz,8600GTS,2GB DDR2@825MHz
16 godina
neaktivan
offline
Dvojba-ponuda t-com

Probaj onu: Eci, peci, pec...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com
autorov komentar
Bruno kaže...
The_Chosen_One kaže...
unknown kaže...
definitivno miš i tastatura.Imaš nekakvu komotnost kada surfaš internetom ili prekopavaš kroz svoje fileove.
  On pita za web-kameru i zvučnike, a ne za miša i tastaturu.

  logitech s 510 su bezicni mis i tipkovnica

Odabir mu je izmedu toga + web camera ili zvucnika

Ja bi uzeo tipkovnicu i misa jer mi kvaliteta zvuka nije pretjerano bitna... .ali ne biram ja

  Ne,krivo ste shvatili: tipkovnica i mis i s njima web kamera,a zvucnici posebno...

ma  neka,idu  miš  i  tipk... 

djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom!
16 godina
neaktivan
offline
Dvojba-ponuda t-com

pa to sam ja i rekao Belji se


E4600@3300MHz,8600GTS,2GB DDR2@825MHz
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dvojba-ponuda t-com

Gledaj malo i vrijednost tih proizvoda, odnosno njihovu cijenu...

 

Ta tipkovnica je u vemulju 431 kn... + neka web cam, ajmo reć 100 kn... To je oko 531 kn

 

Ovi zvučnici su 519 kn...

 

Nije pretjerana razlika u vrijednosti... Tako da trebaš uzeti ono što ti je potrebnije, odnosno, što ćeš više koristiti...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dvojba-ponuda t-com
autorov komentar

Ma ne gledam ja uopće cijenu,baš me briga,gledam što mi je funkcionalnije.Uzimam miša i tipk..,.,..,.,.,


djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com

Ovisi, ako si gamer moglo bi ti zasmetati bežična tipkovnica i miš.

Ali moj savjet je nemoj na internet, pogotovo preko heil-coma, internet je grijeh a oni su zlo.


Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
16 godina
neaktivan
offline
Dvojba-ponuda t-com

Ti zvucnici su isfurani, ali nisu loši.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com
txs5280 kaže...

Ti zvucnici su isfurani, ali nisu loši.

Bože....  Ajd  nađi  nekaj  bolje  u  toj  cjenovnoj  klasi...  Cool 

neznam kaj da napišem,,,,,
16 godina
neaktivan
offline
Dvojba-ponuda t-com

ma ja sam istu ponudu imao i uzeo sam zvucnike bez imalo razmislajnja i mogu reci da nisam pogrijesio


Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dvojba-ponuda t-com

ja bi uzo zyxela pogotov sada kada mi na dlinku veza puca hhh


Amd Phenom x4 9500|
Sapphire Hd3870 Toxic 512mb ddr4|
2 x 1gb kingmax 800mhz dc|
gigabyte GA-MA770-ds3|
hdd wd 320gb|
psu xilence 500w
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com
toxic kaže...

ja bi uzo zyxela pogotov sada kada mi na dlinku veza puca hhh


Malo  si  fuljao....  Dilema  je  miš+tipkovnica  ili  zvučnici...  od  kud  sad  tebi  dlink  i  zyxel.. 

neznam kaj da napišem,,,,,
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com

Ja sam uzela zvučnike i full sam zadovoljna.. (doduše taman mi je rikla zvučna, ali probah na druge tehnikalije i super su..)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Dvojba-ponuda t-com
Bubbi kaže...

Ja sam uzela zvučnike i full sam zadovoljna.. (doduše taman mi je rikla zvučna, ali probah na druge tehnikalije i super su..)

još  jedan  razlog  više  da  ih  uzmeš  umjesto  miša  i  tipkovnice  Cool 

neznam kaj da napišem,,,,,
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice