HP LaserJet P1505 problem

poruka: 4
|
čitano: 1.194
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
HP LaserJet P1505 problem

Pozdrav.

 

Na poslu sam jučer dodao printer na jedan komp i sve je radilo kako treba. Danas mi se javi korisnik da ne želi printati. Pogledao sam i sve je bilo ok sa driverima i kad sam pustio da nešto printa jednostavno ništa ne izbaci van ni ne pokaže da ima nešto za ispisati. Pokušao sam izbrisati printer i dodati ga ponovo kako sam i jučer, ali ista stvar se ponavlja.

 

Ako bi netko mogao pomoći jer treba do vikenda posložit jer se mora dosta toga printat, hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HP LaserJet P1505 problem

Imam ga na poslu, samo se ne sjećam da li je USB ili preko mreže?

S obzirom da nisam zapamtio ovakve detalje znači da nisam imao nikakvih problema (mreža sa 20-ak računala).

Dalje: XP, 7, 8 ili 10? Linux možda?

 

Inače kod USB printera jednostavno kad je sve uključeno ištekaj USB kabel i ponovo ga uštekaj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2016 20:09 (Badjo_5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: HP LaserJet P1505 problem

USB printer, Win 7.

 

Isprobao sam to, ali bez uspjeha. Priključio sam ga na više USB portova da slučano jedan nebi radio, ali i dalje ne reagira na ništa. Čak sam i probao pustit blank page pa mi ni to ne odradi.

7 godina
offline
HP LaserJet P1505 problem

Sredio sam da se printa sa win 8 laptopa kao privremeno rješenje i to mi je instaliralo odmah i sve radi kako treba, a na win 7 32 bit mi ne radi. Možda je problem da za 32 bitne windowse nema odgovarajući driver pa ga samo s*ebe.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice