Koji gamepad?

poruka: 44
|
čitano: 25.673
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koji Joystick?
pitanje

Eto preporučite mi neki meni se čini da je ovaj dobar Logitech Wingman RumblePad II.

ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji Joystick?

Ma taj ti je super. Mislim da imas i wireless verziju.

Prodajem jednotipkastu tipkovnicu. Povoljno!
16 godina
offline
Koji Joystick?

Odličan gamepad, no ako ti je malo preskup imaš Hama Black Force PC gamepad za nekih 80 kn.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji Joystick?
Razer_Copperhead kaže...

Eto preporučite mi neki meni se čini da je ovaj dobar Logitech Wingman RumblePad II.

 
To je gamepad, joystick ti je ono sto izgleda ko... štap ;)

Enivej, imam upravo taj gorenavedeni i toplo preporučam.
15 godina
protjeran
offline
RE: Koji Joystick?

Ja imam Thrustmastera. Pogledaj malo i druge meni se čini jako dobar gamepad! Preporučili su mi ga kao pouzdanu marku i kupio sam. Dobro je služio na npr. Need For Speed Most Wanted. Thrustmaster pozz

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb L2 cache, MB Gigabyte EX38-DS4, s775, iX38, DDR II, SATA II, FW, GLAN, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
16 godina
offline
Koji Joystick?

gamepad koristim ga vec 3miseca i skroz sam zadovoljan jer sam se naucia na Xbox raspored tipki

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji Joystick?

Ja imam isti taj samo bez rumble motora.

Imo sam davno playstation i uvijek sam mrzio taj vibro. Jos da je smisleni force feedback ajde, al ovo je debilno, trese se kad me neko napuca. Reko...vidim da me napuco, nemoj me trest :P

A i 40-ak kn je jeftiniji

 

Al sta se tice kvalitete, meni je ok, nikakvih problema, ima drivere al ih i netreba, na svim igricama mi radi kak treba

www.dice3d.com - Online portfolio
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji Joystick?
autorov komentar
dekstroza kaže...


To je gamepad, joystick ti je ono sto izgleda ko... štap ;)
 Da,znam samo sam na brzinu otvorio temu prije škole pa sam krivo upisao.CoolNamigiva Znači dobar je ovaj logitechov i njega ću uzeti. Hvala svima na odgovorima!!! 
ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
Koji Joystick?

Preporučam taj isti samo bežični,  Logitech Cordless Rumblepad II imam već godinu dana i prezadovoljan sam, stvarno je korisno ne imat žicu na gamepadu.

 

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji Joystick?
autorov komentar
zv'jer2 kaže...

Preporučam taj isti samo bežični,  Logitech Cordless Rumblepad II imam već godinu dana i prezadovoljan sam, stvarno je korisno ne imat žicu na gamepadu.

 

 Što sve bude u paketu,joystick i driveri?
ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji Joystick?
Razer_Copperhead kaže...
zv'jer2 kaže...

Preporučam taj isti samo bežični,  Logitech Cordless Rumblepad II imam već godinu dana i prezadovoljan sam, stvarno je korisno ne imat žicu na gamepadu.

 

 Što sve bude u paketu,joystick i driveri?
Kada sma kupi gamepad dobio sam joystick i mini cd driver.
PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO !!!
15 godina
offline
Koji Joystick?

Gamepad ne joystick.a ako nećeš gamepad uzmi ovaj joystick  http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_38&products_id=1000

Ja ga imam već 4 godine i super sam zadovoljan s njime.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji Joystick?
autorov komentar
Xbox360 Modder kaže...

Gamepad ne joystick.

 Pa znam već sam rekao da sam u brzini krivo napisao!!!
ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Koji gamepad?
autorov komentar

Evo dobio sam Logitech Cordless Rumblepad II sve fino radi i super je.Sad me samo zanima da li kad prestanem igrati igru i isključim računalo trebam isključiti negdje gamepad?

ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji gamepad?

Ne trebaš, ako si ga spojio preko USB-a. Mislim da i ja imam takav gamepad i super mi je, za PES i tako Namigiva

Ne trebaš ni gasiti komp ako ga želiš isključiti iz kompa, samo ga uključiš i opet staviš i dereš...

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji gamepad?
autorov komentar
Pero Dinamit kaže...

Ne trebaš, ako si ga spojio preko USB-a. Mislim da i ja imam takav gamepad i super mi je, za PES i tako Namigiva

Ne trebaš ni gasiti komp ako ga želiš isključiti iz kompa, samo ga uključiš i opet staviš i dereš...

 Da li mi ovaj dio što je dolje na slici treba stalno treperiti nakon što nekoliko minuta ne pritiskam ništa na gamepadu?Iznenađen
ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
Koji gamepad?

imam taj gamepad već 3 godine, nikakvih problema, igram s njim svakodnevno.

i gljive su dobre, nisu pre osjetljive, uživancija je preko njega igrati GTR2, točno možeš dozirati gas - kočnicu.

kvaliteta izrade odlična, kvalitetni materijali.

Preporuka!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji gamepad?
autorov komentar
Joka kaže...

imam taj gamepad već 3 godine, nikakvih problema, igram s njim svakodnevno.

i gljive su dobre, nisu pre osjetljive, uživancija je preko njega igrati GTR2, točno možeš dozirati gas - kočnicu.

kvaliteta izrade odlična, kvalitetni materijali.

Preporuka!

 Da li ti onaj USB priključak treperi stalno kad ne diraš gamepad neko vrijeme i da li se gamepad ugasi nako 2 do 3 minute da ne troši baterije?
ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2008 20:10 (Razer_Copperhead).
16 godina
neaktivan
offline
Koji gamepad?

ne mogu ti odgovoriti na to pitanje jer razlika je što moj nije cordless (vidim da si taj kupio).

Sorry!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji gamepad?

Evo da ne otvaram novu temu, htio bih si uzeti đoju, sad neznam dal da idem na Logitecha ili Xbox đoju za pc sa LINKA

 

Igram fifu najviše ali bi volio prelaziti assassins creed sa đojom pa eto dvoumim se..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji gamepad?

Pa sa Logitechom ne možeš pogriješit. Ja koristim Logitech Rumble Gamepad F510 i zaista sam zadovoljan s njim. Koristim ga pretežno za sportske igre ili "brainless" arkade i posao odrađuje stvarno dobro. 

Never before have I encountered such corrupt and foul minded perversity. Have you ever considered a career in the Church?--The Bishop of Bath and Wells, Blackadder II
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Koji gamepad?
kameni_zg kaže...

Evo da ne otvaram novu temu, htio bih si uzeti đoju, sad neznam dal da idem na Logitecha ili Xbox đoju za pc sa LINKA

 

Igram fifu najviše ali bi volio prelaziti assassins creed sa đojom pa eto dvoumim se..

Xboxov uzmi makar nećeš pogriješiti i ako uzmeš Logitech. Ali Xboxov je po meni čvršči i izdržljiviji, govorim iz iskustva. + Xboxovom je garancija 36 mjeseci a Logitechovima 24.

12 godina
offline
Koji gamepad?

da ne otvaram novu temu zanima me dali uopce postoji gamepad za komp slican onome za ps3 ili ps4?

nije bitno dali je žicani ili bezicni!

bitno je da ima one r1 i l1 tipke na "toniranje".

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji gamepad?
lange kaže...

da ne otvaram novu temu zanima me dali uopce postoji gamepad za komp slican onome za ps3 ili ps4?

nije bitno dali je žicani ili bezicni!

bitno je da ima one r1 i l1 tipke na "toniranje".

 Toniranje? Misliš doziranje tj. triggeri? Logitech F310, F510 i F710

12 godina
offline
Re: Koji gamepad?
vrinho kaže...
lange kaže...

da ne otvaram novu temu zanima me dali uopce postoji gamepad za komp slican onome za ps3 ili ps4?

nije bitno dali je žicani ili bezicni!

bitno je da ima one r1 i l1 tipke na "toniranje".

 Toniranje? Misliš doziranje tj. triggeri? Logitech F310, F510 i F710

 jbg..da da doziranje :-)

hvala a daj mi reci dali ima koja lijeva marka (jeftinija)

13 godina
offline
Koji gamepad?

Speedlink Strike FX, ima žični i bežični.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Koji gamepad?

Pošto se uskoro bliži izlazak Mortal Kombata X, a i trenutno mlatim po Dragon Ball XV trebao bi preporuku nekog dobrog gamepada za PC kojeg bi večinom koristio za fighting igre i platformere (tipa rayman)

Gledao sam Xbox-ov 360 gamepad, ali vidim da on baš i ne odgovara dobro za ove tabačine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji gamepad?

Zašto xboxov ne odgovara? Pitam jer ja planiram uzet tv za mjesec dana uz 2 xbox gamepada, naravno sve spajam na komp, da možemo prašit u dvoje kad dođe ekipa. I isto planiram "tabačine", platformere, pes2015 igrat.

13 godina
neaktivan
offline
Koji gamepad?

bok,da pitam za savjet...kupio bi bežićni gamepad za pc,

uglavnom za FPS..pošto sam "starija" generacija bilo bi lijepo da nije previše kompliciran i da dobro "leži" u ruci...

koja je "best buy" opcija?

hvala

 

http://www.links.hr/?naziv=gamepad-ms-industrial-console-3in1-wireless-bezicni-za-pc-ps2-i-ps3&option=artikl&id_artikl=102.010.111

 

ima netko ovog mozda?

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 14:56 (marjag).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji gamepad?
Magibagi kaže...

Zašto xboxov ne odgovara? Pitam jer ja planiram uzet tv za mjesec dana uz 2 xbox gamepada, naravno sve spajam na komp, da možemo prašit u dvoje kad dođe ekipa. I isto planiram "tabačine", platformere, pes2015 igrat.

 Ljudi se žale na D-pad koji i nije baš pogodan za fighter igre

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice