Koji miš uzeti?

poruka: 32
|
čitano: 10.309
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Miš?

Pozdrav,zanima me koji bi bio mis najbolji za gaming...za oko mi je zapeo speedlink kudos,roccat kova(mogu novoga uzet za 320 kn u beču),gygabite m8000..zanima me koji je od ovih najbolji i dali ima jos nekakvih dobrih za te pare..

 

KUDOS-http://www.pcgameshardware.de/screenshots/medium/2009/09/Speedlink-Kudos-Maus-01.jpg

 

ROCCAT-http://www.megalomania.it/catalog/images/roccat_kova_00.jpg

 

GYGABITE-http://www.presseanzeiger.de/pa_bilder/273064-1_org.jpg

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji miš uzeti?

ja bi uzeo gigabyte m8000....

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji miš uzeti?

isključivo logitech, laser obavezno ,bežični odličan a baterija traje oko 5 mj.,ali je bolji neki g serije žični.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji miš uzeti?
kakav bezican?kakva baterija?pita izmedu ova tri i niti jedan gamer nece kupovaj bezicni mis
svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
14 godina
neaktivan
offline
RE: Miš?
Premium kaže...

Pozdrav,zanima me koji bi bio mis najbolji za gaming...za oko mi je zapeo speedlink kudos,roccat kova(mogu novoga uzet za 320 kn u beču),gygabite m8000..zanima me koji je od ovih najbolji i dali ima jos nekakvih dobrih za te pare..

 

KUDOS-http://www.pcgameshardware.de/screenshots/medium/2009/09/Speedlink-Kudos-Maus-01.jpg

 

ROCCAT-http://www.megalomania.it/catalog/images/roccat_kova_00.jpg

 

GYGABITE-http://www.presseanzeiger.de/pa_bilder/273064-1_org.jpg

 

dobro vi razmislio izmedu Roccat-a i Gigabyte-a....jer su oba super....

...it's only business...
14 godina
neaktivan
offline
Koji miš uzeti?
Pogledaj malo logitech mx 518.
Iako je po meni ovaj gigabyte odličan
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji miš uzeti?
mx518 je odlican,ali je star dosta,uzmi taj gigabajtov
svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
14 godina
neaktivan
offline
Koji miš uzeti?
Potpisujem rađe gigabyt mx je zastario iako mi je prirasta srcu :D
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Koji miš uzeti?

Nikada u zivotu nisam vidio niti drzao u ruci Gigabyte mis!?

Kakvi su misevi po pitanju kvalitete....drivera.....dali sve radi kako treba!?

Iskreno, ne planiram mjenjati jos dugo svoj Logitech G5 rev2 (dok ne od u vjecna lovista) pa me ovo zanima cisto informativno posto nisam nikada ni vidio u zivo Gigabyte mis, a kamoli ga koristio.

Gdje se to u Zg moze vidjeti malo bolje?

http://www.speedtest.net/result/724268199.png
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji miš uzeti?
pa zasto bi gledao novi mis ako sada imas super mis i bit ce dobar jos 5god
svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
14 godina
offline
RE: Koji miš uzeti?
luka_cro kaže...
pa zasto bi gledao novi mis ako sada imas super mis i bit ce dobar jos 5god

 

Eh, pa nisam konj da imam ono na ocima....no salu na stranu, volim se informirati o "novim" proizvodima makar mis jos ne mislim mjenjat.

Po tome ne bih trebao citat recenzije npr. monitora, tipkovnica te svega ostaloga sto ne mislim mjenjat jos neko vrijeme. Namigiva

http://www.speedtest.net/result/724268199.png
15 godina
offline
Koji miš uzeti?

Ljudi ti na pce forumu prodaju nove zapakirane logitech g500 miseve od 300-350kn..

 

Inace ja sam prije imo logitech g9, pa sam preso na razer lachesisa, pa sada bas imam doticni g500, g9 je nesto kvalitetniji ali g500 je noviji suvremeniji te ima vise dpia ako ti je to bitno..

 

U svakom slucaju odi na g500 ako ga mozes nac po toj cijeni..

 

inace od ovih ponudenih roccat daleko najbolji izbor za gamera..

 

pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji miš uzeti?
Da svakako uzmi g500 ako ga tako uspiješ nabavit tj.i ja sam ga sam tako nabavio za 350 kn i mogu ti reći da je prava mrcina.
Sve je odlično od kvalitete izrade,preciznosti,scroll up-a,gripa...
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji miš uzeti?

 

Nisi rekao kakav tip igara igras? Jesu li to pucacine ili su strategije?  Ako igras pucacine tipa cod, battlefield, onda ti je bolje uzeti misa koji ima jednostavan dizajn prilagođen ua desnjake i ljevake. Jednostavno iz razloga jer se takve igre igraju da misa drzis s palcem i malim prstom gotovo ga podizuci u zrak ali tek toliko da ga je lakse micati, a sam dlan ne bi trebao biti na misu. Dok je za strategije pozeljnije da je mis veci i ergonomski i da ima sto vise tipaka. Za pucacine ti ne triba vise od 5-6 tipaka.

 

Uzmi neki od logitecha, razera ili od speedlinka.

 

Bilo bi dobro da negdje mozes isprobati misa kojeg budes htio uzeti, da ti se ne dogodi da zavrsis u toplicama na rehabilitaciji zato jer ti mis nije odgovarao. Namigiva

 

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji miš uzeti?

Igram cod 4,cod 6,battlefield itd...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji miš uzeti?

Jel ima netko tko prodaje miša u Osijeku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Koji miš uzeti?
Premium kaže...

Jel ima netko tko prodaje miša u Osijeku?

ja. Pročitaj mi potpis Smijeh

Prodajem Logitech G500 nov,neotvoren za 399kn
14 godina
neaktivan
offline
Koji miš uzeti?

premium ako imaš ovoliko para uzmi odmah nemaš se što misliti.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji miš uzeti?
win32 kaže...
luka_cro kaže...
pa zasto bi gledao novi mis ako sada imas super mis i bit ce dobar jos 5god

 

Eh, pa nisam konj da imam ono na ocima....no salu na stranu, volim se informirati o "novim" proizvodima makar mis jos ne mislim mjenjat.

Po tome ne bih trebao citat recenzije npr. monitora, tipkovnica te svega ostaloga sto ne mislim mjenjat jos neko vrijeme. Namigiva

al nebi trebao hodat po ducanima i stavljat u ruku SmijehSmijeh

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
14 godina
neaktivan
offline
Koji miš uzeti?

Nemam jos pare,za 2 tjedna tek..ima li neka dobra web trgovina di se moze naruciti i kako?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Koji miš uzeti?
luka_cro kaže...
win32 kaže...
luka_cro kaže...
pa zasto bi gledao novi mis ako sada imas super mis i bit ce dobar jos 5god

 

Eh, pa nisam konj da imam ono na ocima....no salu na stranu, volim se informirati o "novim" proizvodima makar mis jos ne mislim mjenjat.

Po tome ne bih trebao citat recenzije npr. monitora, tipkovnica te svega ostaloga sto ne mislim mjenjat jos neko vrijeme. Namigiva

al nebi trebao hodat po ducanima i stavljat u ruku SmijehSmijeh

 

Hehehe...a moram "opipat" i volio bih vidjeti kakav je "na djelu" i dali moze konkurirati Logitechu i sl. proizvodacima, jer kazem....nisam ni zano da rade miseve. Namigiva

http://www.speedtest.net/result/724268199.png
14 godina
neaktivan
offline
Koji miš uzeti?

Ljudi uzeo sam gigabyta i sharkoon podlogu,mis je odlican i podloga je dosta dobra :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji miš uzeti?

ovako, da ne otvaram novu temu. Zamijenio bih svoj MX518 sa OVIM. Sad, zanima me ima li tko kakvih iskustva sa njim? Meni se čini kao dobra kupnja, a dobijem i dobru podlogu za miš (sad imam običnu).

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji miš uzeti?
Lovac kaže...

ovako, da ne otvaram novu temu. Zamijenio bih svoj MX518 sa OVIM. Sad, zanima me ima li tko kakvih iskustva sa njim? Meni se čini kao dobra kupnja, a dobijem i dobru podlogu za miš (sad imam običnu).

UUUUUU da znaš kako je miš odlićan,imam ga evo možda 2 ili 3 tijedna i samo pohvale :D

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji miš uzeti?
Lovac kaže...

ovako, da ne otvaram novu temu. Zamijenio bih svoj MX518 sa OVIM. Sad, zanima me ima li tko kakvih iskustva sa njim? Meni se čini kao dobra kupnja, a dobijem i dobru podlogu za miš (sad imam običnu).

Mijenjati mx518 sa bilo kojim no name misom je glupost. Nekako mi se cini da i ti mislis isto al zelis utjehu ovdje ;)

Za MX518 jedina zamjena je G9x. Sa logitecha na speed link (nikad cuo) je silazak sa konja na vrlo loseg magarca. Al barem si majicu dobio. Trebali su i prasak spakovati ;)

:)
16 godina
offline
Koji miš uzeti?

Hahahaha, ma nebi ga mjenjao i stvarno je prava stvar, al me zadnje nogice svako malo hebu, pa se odlijepe. Mislio sam ga prodati za kakvih 150kn i dodati za nešto novo. Mislim da bi bilo najbolje probati taj Kudos pa da vidim osjećaj pod rukom.

 

EDIT: brnivi, daj mi reci kakva je sama izrada, kvaliteta materijala i to. Kako leži u ruci, tj. dal je lijepo i ergonomski sve ili strši koji dio, pa smeta i sl. A i ja bi najrađe G9x, al se nema više love....

...something diabolic
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.7.2010 23:28 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji miš uzeti?

Javi se logitechu na njihov support i dobices nove nogice. Zbog toga logitech i jeste to stojeste a jeste No 1 u proizvodnji periferije s tim da je ostalih 9 mjesta u top 10 prazno. 

:)
16 godina
offline
Koji miš uzeti?

Ajd probat ću sutra pa javim što su mi rekli.

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji miš uzeti?

Logitechovi su najbolji.

Bar meni,pogotovo bežični.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji miš uzeti?

Al nisu svi isti.

Imam 2 tipa bežičnih miševa i nerade isto.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice