LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji?

poruka: 32
|
čitano: 3.663
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Koji je bolji?

Hm pa volim igrat i surfat netom i skidat filmove,muziku itd pa koji je bolji i po cemu?

Miš LOGITECH MX Revolution  ili  G9 ? i nikako se nemogu odlucit

aj rijesite mi ovo i gotov san sa konfiguracijon...fala isusu vise

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je bolji?

Imam MX revolutio i za to sto si naveo je sasvim dovoljan i vise nego dovoljan...moja iskustva s njim su i vise nego dobra...

 

Ali ipak najbolji mis koji sam koristio mi je MX 1000 (http://www.brand-name-coupons.com/wp-content/logitech-mx1000.jpg) imam ga jako jako dugo i njega koristim na desktop racunalu i savrsen mi je :)

15 godina
offline
Koji je bolji?

uzea san G9 prije 3 ipo sata jer iman tipkovnicu G15 i zvucnike G51 pa eto da bude u stilu G-a.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je bolji?
jojo_surf kaže...

uzea san G9 prije 3 ipo sata jer iman tipkovnicu G15 i zvucnike G51 pa eto da bude u stilu G-a.

 

 kaj imas fetis na logitech g seriju
to kaj ti imas je vise od prosjecne place u hrvatskojBogataš
Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je bolji?

Nemam kaj rec osim .... jos jedan od "onih"

16 godina
neaktivan
offline
Koji je bolji?

Pa ako se misliš igrat, pogotovo FPS-ova i tako, uzmi si lijepo G9, naravno ako ti nije preružan da bi takvo nešto držao na stou i ako ti ergonomski odgovara...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji je bolji?

pa meni je super i ja san zadovoljan njime :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je bolji?
Junky kaže...

Nemam kaj rec osim .... jos jedan od "onih"

 Visak novca...g9 ja za punokrvne gamere a ne za surfanje netom...Namigiva..al ko voli nek izvoli..
Intel Core 2Duo E8200..2Gb rama..8800gt.. HDD 320Gb 8Mb cache-a..samsung t220..
16 godina
neaktivan
offline
Koji je bolji?

MX REVOLUTION ti je super za surfanje i tako ali za gaming jako loš

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je bolji?

Po cemu je los za gaming? To je sasvim solidan all around mis i za ono sto je on napomenuo i za ono sto zeli bolji izbor izmedju ova 2

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2008 9:36 (mislav_01).
15 godina
neaktivan
offline
Koji je bolji?

Pa uzet bezicni mis za gaming nije bas prepametno, nemojte me krivo shvatit, MX Revolution je odlican mis ali da mi pocne stekat usred igre kad se baterija isprazni zavrsil bi u zidu u roku sekunde :))

G9 je vec bolji za gaming ali meni je ruzan :)) - ja bi radje uzel G5 i laku noc, odlican je mis, pogotovo za gaming i super lezi u ruci, istina da je malo "stariji" ali jos uvjek medju boljima.

Intel Core2Duo E6750 @ 3680MHz -> Thermaltake CL-P0464 DuOrb | Gigabyte GA-P35-DS4 | OCZ Reaper 2x2GB @ 1100MHz | Gigabyte 8800GTX 768MB 660/2000MHz -> Accelero Xtreme 8800 | Fortron 650W FSP650-80GLC | Seagate 320GB ST3320620AS | Chieftec LCX-01SL-SL-B | Logitech G15 | Logitech MX518
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je bolji?

baterija traje za put oko svijeta a ak ti crkne baterija usred posla onda si si sam kriv dovoljno ga je svake druge noci stavit da se puni i to je to...al dobro svako nes voli pa nek si uzme sta mu najbolje lezi u ruci

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je bolji?
mislav_01 kaže...

Po cemu je los za gaming? To je sasvim solidan all around mis i za ono sto je on napomenuo i za ono sto zeli bolji izbor izmedju ova 2

 Bezicni misevi opcenito nisu za igranje ali s mx revolution-om se moze pristojno igrati...ja osobno volim malene miseve(nemam pretjerano veliku saku) i lagane..a ne npr moj mx1000 koji mi stane u saku ali nije to to...fps-e mozes igrat bez problema..zato mislim da je i mx revolution za igre ok..ali je g9 bas razvijan za igre u tome je razlikaNamigiva
Intel Core 2Duo E8200..2Gb rama..8800gt.. HDD 320Gb 8Mb cache-a..samsung t220..
15 godina
offline
RE: Koji je bolji?

Ja imam bežični trust-ov miš i stvarno je kvalitetan.Baterija mi neće crknit ni za još pola godine a usput ima LED indikator baterije.

http://www.trust.com/products/product_detail.aspx?item=15315 . eto pa vi pričajte

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2008 12:17 (PC Street Hacker).
16 godina
neaktivan
offline
LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji?

jel ima ko mx 518 i jel je dobra

kakva su vasa iskustva s njim

Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji?

Ja imam mx518.Samo pohvale.Ja ga imam dve i pol godine i radi koda je iz dućana al tak ne izgleda.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.Pentium 4 2.0GHz / ATI 9600Series/1Gb Kingmax/100GB Maxtor/400W neko tam ljevo.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji
BokyKLC kaže...

Ja imam mx518.Samo pohvale.Ja ga imam dve i pol godine i radi koda je iz dućana al tak ne izgleda.

 Ja imam MX510 već 5 godina i nikad s njim nisam imao problema...
Core2Duo E4600, Gigabyte P35-DS3R, XFX 8800GT 512MB, 2GB Patriot DDR2 800
16 godina
offline
RE: Koji je bolji?

MX Revoluton je bezicni, ok mis ali ima velikih problema sa Wifi mrezom. Ako imas wifi access point u blizini, mis se blokira kod kopiranja velic fileova preko mreze.

G9 je nis posebno mis. Prilicno je malen, gumena maska mu je koma, guma se guli ak ga slucajno potegnes po necem ostrom, sto izgleda uzasno. Ona hrapava je ok. Ima zicu pa nema problema s wifijem.

 

Think locally, act globally...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je bolji?

Imam 2 bezicna misa jedno pokraj drugog, mobitel koji je na wirelesu i 2m od mene je router wireles i nikakih nikad problema nije bilo neznam sta se tebi desava :)

15 godina
neaktivan
offline
LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji?

malo offtopic al ajd.

 

sta si iso kupovat g15?? ja sam isto logi frik(g5, z5500, ultra flatX premium)

 

imam Ultra flatX premium tastaturu, manje su tipke 4× nego na g15.. ok ako volis da ti svijetli...

 

ja sam dao 160 kn za ovu a ti 600+ sigurno

 

razmišljajte malo glavom..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji?

Mozda G7.To je nesto izmedu koliko vidim po spesifikacijama nesto ko G5 v1 samo bez utega i bezican je.Mislim da se dobije dvije baterije uz njega da kad je jedna prazna stavis drugu a ovu da se puni.

Ne znam nisam ga nikad koristio ali navodim to kao mogucnoste a evo i link http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/devices/163&cl=us,en mislim da je oko 600 i nesto kuna.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji
angel of fire kaže...

jel ima ko mx 518 i jel je dobra

kakva su vasa iskustva s njim

 Ja ga imam skoro 2 godine već i prezadovoljan sam.
Kvalitet izrade, ergonomija, ponašanje u svim uvjetima korištenja: besprijekorno.
15 godina
neaktivan
offline
LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji?

Et samo ne znam kako vam nije zao bacat pare na razne miseve i tastature, sto vam je skuplji mis on vam nista nece pomoci da bolje igrate neku igru il tak nest. Kupite si neki mis do maksimalno 100Kuna i budite zadovoljni. To vam je moj savjet a da li vam se svidja ili ne to zavisi od vas

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji
Cooler kaže...

Et samo ne znam kako vam nije zao bacat pare na razne miseve i tastature, sto vam je skuplji mis on vam nista nece pomoci da bolje igrate neku igru il tak nest. Kupite si neki mis do maksimalno 100Kuna i budite zadovoljni. To vam je moj savjet a da li vam se svidja ili ne to zavisi od vas

 Vidim da si jos balav i da neznas nista od gaming-u zato sutiCool
Intel Core 2Duo E8200..2Gb rama..8800gt.. HDD 320Gb 8Mb cache-a..samsung t220..
15 godina
neaktivan
offline
LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji?

Mislim da se itekako isplati dati vise love za kvalitetnog glodavca. Mis je ipak dio racunala s kojim si najvise u kontaktu, i zato ne vidim razlog da se na njemu stedi. Ja sam veliki Logitech fan i imam Mx 510-ku vec 5 godina. Savrsen mi je za sve sto radim, od igranja i surfanja do bavljanja pripreme tiska. Tek sam sad nakon godina mrcvarenja misonje primjetil da mi desna tipka malo steka, no vjerojatno ga samo treba otvoriti i ocistiti. Također, ako imas desktop konfiguraciju preporucam koristenje zicnog misa iako i bezicni ima svojih prednosti. Ja si bas razmisljam o nabavci novog bezicnog misa za laptop, i mislil sam si kupiti VX revolution, no dok sam ga videl mi se ucinil nekak premali... (kad sam naviknut na veliku 510-ku) Moram jos pogledati MX revolution, pa ak je on nesto veci si ga budem zel. Također, za laptop sam si kupil neki jeftikaner shit za prvu silu i koma mi je. Da ne pricam o tome kak stalno moram ispod njega drzati list papira (jednobojna podloga) da bi uopce mogel kolko-tolko normalno raditi, mislim da je davanje ispod 100 kn za misa cisto bacanje novca ako mislis misonju drzati duze od dva sata dnevno u ruci... Pljuni pare i kupi si nest posteno pa si miran sljedecih par godina....

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji
Lion King kaže...
Cooler kaže...

Et samo ne znam kako vam nije zao bacat pare na razne miseve i tastature, sto vam je skuplji mis on vam nista nece pomoci da bolje igrate neku igru il tak nest. Kupite si neki mis do maksimalno 100Kuna i budite zadovoljni. To vam je moj savjet a da li vam se svidja ili ne to zavisi od vas

 Vidim da si jos balav i da neznas nista od gaming-u zato sutiCool
 
care ti uzmi najbolji mis i tastaturu a ja cu uzet sve zajedno do 100kuna i naderacu te u kojoj hoces igri i zato molim te ne pametuj mi jer sve ovisi ko je kakav igrac
15 godina
neaktivan
offline
LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji?

Moze.. imas moj xfire negdje na forumu..igramo cod2..ps.ja imam mis star 7god koji je dosao 100kn i ultra flat tipkovnicu i razer mantis speed bez koje ne bih mogao naciljat covjeka..kada odem kod frenda koji ima g15tipkovnicu i g5 misa u razer manits speed osjecam se opustenije jer uopce nemoram razmisljati dal ce me mis sje**t...zato ne pricaj gluposti..Šutim..znam puno o takvim stvarima..ako ti mozes igrat s bilo kakvim mise onda si ti neka vrsta boga pa nesmijemo tebi nista krivo reci...LOL

 

Intel Core 2Duo E8200..2Gb rama..8800gt.. HDD 320Gb 8Mb cache-a..samsung t220..
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji
Lion King kaže...

Moze.. imas moj xfire negdje na forumu..igramo cod2..ps.ja imam mis star 7god koji je dosao 100kn i ultra flat tipkovnicu i razer mantis speed bez koje ne bih mogao naciljat covjeka..kada odem kod frenda koji ima g15tipkovnicu i g5 misa u razer manits speed osjecam se opustenije jer uopce nemoram razmisljati dal ce me mis sje**t...zato ne pricaj gluposti..Šutim..znam puno o takvim stvarima..ako ti mozes igrat s bilo kakvim mise onda si ti neka vrsta boga pa nesmijemo tebi nista krivo reci...LOL

 

 care ja sam iz bosne a kod nas u internet klubovima je periferija ocajna, hodanjem iz kluba u klub covjek nauci igrat igre makar sa kladom u rukama, mada je istina da su skuplji misevi bolji opet je za mene cisto bacanje para kad se kupi neki skupi mis. tvoje znaje o glodarima niko ne osporava, ali ja pricam iz svog iskustva, jer bez obzira gdje igram (i sa cime igram) dosad me niko nije pobijedio u COUNTER STRIKEU.
15 godina
neaktivan
offline
LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji?

Zato se igre igraju doma da se mozes opusiti i uzivati a ne u sta ja znam kakvim klubovima na prastarim kompovima...naravno da tamo nisi nikada imao priliku staviti u ruku pravog misa...jednom kada probas bez toga nemozes...to je cijena gaminga..Namigiva

Intel Core 2Duo E8200..2Gb rama..8800gt.. HDD 320Gb 8Mb cache-a..samsung t220..
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: LOGITECH MX Revolution ili G9. Koji je bolji
Lion King kaže...

Zato se igre igraju doma da se mozes opusiti i uzivati a ne u sta ja znam kakvim klubovima na prastarim kompovima...naravno da tamo nisi nikada imao priliku staviti u ruku pravog misa...jednom kada probas bez toga nemozes...to je cijena gaminga..Namigiva

 kompovi su jaki(e7200 i 8800gt) samo im periferija ne valja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice