Nove gamerske slusalice

poruka: 46
|
čitano: 10.579
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Nove gamerske slusalice

E ovako po sto su mi se slusalice pokvarile odnosno samo jedna ,,pa sad planiram kupit nove

mobo bih izdvojit jedno 200-250 kn ali da su gamerske i dobra kvaliteta ..

posto se nekuzim u to bas :)

pa ako neko zna kakve su najbolje nek kaze heh :D

hvala unaprijed ! :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nove gamerske slusalice

Plantronics 367

BE HAPPY xD : )
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nove gamerske slusalice

xD koja cjena i imal tu u amd-u ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nove gamerske slusalice
Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nove gamerske slusalice

Plantronics 367 te mi se svidjaju..jel ih ima gdje kupit u slavonskom brodu :D ?

ili moram narucivat ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nove gamerske slusalice

Sumnjam da ih ima u Slavonskom Brodu, pa naruci ih , postarina ti je 30 kn !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nove gamerske slusalice

Nije postarina problem xD nego koliko treba da dodje

i odakle da ih narucim ?? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nove gamerske slusalice

Pa naruci ih iz ove trgovine koju sam ti linkao ! Mislim da dostava traje koja 3 dana manje - vise !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nove gamerske slusalice

Ok hvala puno :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nove gamerske slusalice

Imaju li dje sluslice plantronics 357 u slavonsom brodu za kupit

ako neko zna nek javi

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nove gamerske slusalice

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=plantronics+gamecom+367

 

Evo u ovim trgovinama prodaju, ja osobno imam te slusalice, narucio sam ih iz svijeta medija, platio 30kuna postarinu, ali slusalice su mi stigle odmah sljedeci dan nakon narudbe, tako da su jako brzi sa dostavom. LP

15 godina
neaktivan
offline
Re: Nove gamerske slusalice
AntonioXX kaže...

Imaju li dje sluslice plantronics 357 u slavonsom brodu za kupit

ako neko zna nek javi

Imas u Linksu.

http://www.youtube.com/watch?v=8EoukRWQ-ec
12 godina
neaktivan
offline
Nove gamerske slusalice

Aha hvala i u linksu nema :)

narucicu ih kroz par dana dok tati bude plata xD

:D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nove gamerske slusalice

Ev narucio sam slusalice iz medije

i sad na kraju nema nista da pise kad ce doc ili da je naruceno

??

malo mi to nije jasno

ili oni trebaju nazvat ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nove gamerske slusalice
AntonioXX kaže...

Ev narucio sam slusalice iz medije

i sad na kraju nema nista da pise kad ce doc ili da je naruceno

??

malo mi to nije jasno

ili oni trebaju nazvat ?

trebalo bi ti doc za cca 3 radna dana, vjerovatno drugi tjedan!

KUPUJEM AM3 MBO DDR3 PONUDE NA PP HITNO!!
14 godina
neaktivan
offline
Nove gamerske slusalice

Zanima me koje slusalice su najbolje od ovih tri. Trenutno imam neke no brand, te me usi bole nakon dužeg nošenja. Po meni su najbolje gamecom 367, ima li tko iskustva s njima?

8 SPEED-LINK Medusa NX gaming
10 PLANTRONICS GameCom 367
1 Fatal1ty Gaming HS-800
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nove gamerske slusalice
gamer4ever kaže...

Zanima me koje slusalice su najbolje od ovih tri. Trenutno imam neke no brand, te me usi bole nakon dužeg nošenja. Po meni su najbolje gamecom 367, ima li tko iskustva s njima?

Ja imam Fatal1ty. Meni je dobar headset, mogu ga dugo nositi i dobro reproducira zvukove (naspram onih koje sam prije ili drugdje koristio).

Nekima ne odgovara jer tvrde da sjedaju na školjke ušiju, no kod mene to nije slučaj (taman uši stanu u školjke slušalica).

Koristio sam i Medusa NX, također nije loš headset.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
13 godina
offline
Re: Nove gamerske slusalice
gamer4ever kaže...

Zanima me koje slusalice su najbolje od ovih tri. Trenutno imam neke no brand, te me usi bole nakon dužeg nošenja. Po meni su najbolje gamecom 367, ima li tko iskustva s njima?

Osobno bih isao na Plantronics Gamecom 367 , po meni su najbolje od ponuđenih. Procitaj si i domaći review !

Music As A Weapon !!
13 godina
offline
Nove gamerske slusalice

Ako imate vremena čekati na eBayu se daju nabaviti Siberie v2 po cijeni od ~260kn. LINK

 

Jedino što dolaze bez produžnog kabla pa je za dodatna dva dolara potrebno uzeti 3.5mm produžni. LINK Inače je kabel samo 1m dug.

 

EDIT: Za one koje pitaju za carinu. Citat iz descriptiona. Dakle, neće vas carinit.

We always send the package as a "gift" and describe cheap value on shipping label.

Pingu, Pingu, PIngu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2012 19:00 (Vapor).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Nove gamerske slusalice
Vapor kaže...

EDIT: Za one koje pitaju za carinu. Citat iz descriptiona. Dakle, neće vas carinit.

We always send the package as a "gift" and describe cheap value on shipping label.

 

Nemoj se zavaravati, nisu carinici tak bedasti. Ako ti roba prođe "netaknuta" kroz carinu, to je isključivo zbog njihove dobre volje ili lijenosti, a ne zato jer bezuvjetno imaju povjerenja u Kinezove žvrljotine. Poklon je ionako podložan carinjenju, a vrijednost će sami procijenit i/ili te tražiti račun.

U konkretnom slučaju, slušalice su oslobođene carine, ali su zakonski dužni naplatit PDV (i još nešto sitno troškova). E sad, ako prođe - prođe (a vjerovatno i bude).

12 godina
neaktivan
offline
Nove gamerske slusalice

Trenutno imam slusalice Philips SHPI900 na njima sam prigriza kabel a i jack mi nevalja kako imam laptop pa ga stavljam svugdje i pa mi se iskrivia jack 3.5mm i sad bi hitio kupit slusalice neke preko ebay-a za nekih 200-300kn.. pa sam mislio uzet neke nove npr. SteelSeries Siberia v2Razer Carcharias(moj favorit) ali neko ako ima jeftinije,., Roccat Kave 5.1.. jos neke neznam vi preporucite..

10 SteelSeries Siberia v2
1 Razer Carcharias
4 Rocat Kave 5.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nove gamerske slusalice

Osobno imam Speedlink Medusa i nemam nikakvih zamjerki, ugodne su, ne bole me uši....Po meni je to best buy, ove gamecon mi uopće ne izgledaju udobno

Pecalica(HRVATSKI Lockerz), osvojite mrak stvari za jednu kunu.Registrirat se možete ovdje:http://pecalica.hr/users/add/0b46432eb0be9d35c33b86ab20daeebf
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nove gamerske slusalice
Vapor kaže...

Ako imate vremena čekati na eBayu se daju nabaviti Siberie v2 po cijeni od ~260kn. LINK

 

Jedino što dolaze bez produžnog kabla pa je za dodatna dva dolara potrebno uzeti 3.5mm produžni. LINK Inače je kabel samo 1m dug.

 

EDIT: Za one koje pitaju za carinu. Citat iz descriptiona. Dakle, neće vas carinit.

We always send the package as a "gift" and describe cheap value on shipping label.

 

 

Da li je netko naručio ove sluške preko ebay-a?

dvoumim se da li uzeti te ili kod nas ove?

 

 

5 Siberia V2 ebay
3 GameCom 367 Svijet Medija
My BF3 Battlelog: MasterChurner
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nove gamerske slusalice

Naručio sam  prek ebaya Siberiu v2 i mogu reći da su slušalice dobre. Jedino koji sam imao problem je što nosim naočale pa su mi smetale prvih par tjedana ali sam se sad priviknuo. Uzeo sam i usb zvučnu pa imam uštekanu u prednji usb umjesto tog kabla. Također sam se dvoumio između gamecom i siberie ali sam čitao da ove gamecom se lako strgaju pa sam ipak uzeo Siberiu.

14 godina
neaktivan
offline
Nove gamerske slusalice

Da li se isplati potegnut do Speedlink Medusa NX 5.1 ili nekih drugih u tom cjenovnom rangu ili su Plantronics Gamecom 367 za 270kn (sa dostavom) još uvijek bolja kupnja? I koliki skok u kvaliteti, a posebno u trajnosti bi bio prelazak na neki viši segment, tipa do 700tinjak 800tinjak kuna?

 

Muku mučim sa slušalicama otkad znam za sebe. Služile bi za sve pomalo.

 

EDIT: Evo konkretno, Logitech G35 za cca 850kn. Da li su avion za ove ostale nabrojane i što mi je važnije, da li će mi trajati godinama uz najnormalniju uporabu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2012 16:56 (Badaboom).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nove gamerske slusalice

Uzmi te Speedlink Medusa NX 5.1 , odlične su ! Imam G35 i zadovoljan sam s njima , odlican dizajn , meni su udobne  , dolaze s 3 naglavna jastučića , G tipke ... Trajat ce ti godinama , moje su stare cca. 2.5 god i jos su ko nove !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Nove gamerske slusalice

I ja mislim da su najbolje SpeedLink Medusa NX imam ih i sam i super su

 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Nove gamerske slusalice
Koje slusalice mi preporucate.malo vise za muziku,a manje za igre.s tim da bi ako se odlucim siberia sluske narucil sa ebaya.
molim objektivne odgovore i oni koji su imali priliku isprobati neke od ovih slusalica.do sad sam imal panasonicove i super sam bil zadovoljan s njima tak da razmisljam opet za panasonic.
1 steel series sibera v2
2 panasonic rp-htf 600e-s
7 speed link medusa nx5.1
Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nove gamerske slusalice

Pozdrav trebale bi m islusalice za slusanje mmuzike bez mic  . moze preporuka 

 

 

http://www.links.hr/?naziv=slusalice-sennheiser-hd-202-ii&option=artikl&id_kategorija=10050636&id_artikl=100.506.386

Slušalice SENNHEISER HD 202 II

 

 

 

http://www.links.hr/?naziv=slusalice-steelseries-4h&option=artikl&id_kategorija=10050654&id_artikl=100.506.257

 

Slušalice STEELSERIES 4H

 

 

http://www.links.hr/?naziv=slusalice-creative-labs-hq-1600-crne&option=artikl&id_kategorija=10050610&id_artikl=100.506.375

 

Slušalice CREATIVE LABS HQ-1600, crne 

 

 

 

 

 

trebale bi imati malo vise basa tehnija .. 

 

hvala

LP. ;) 

;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nove gamerske slusalice

 

One su najbolje od ovih svi, ali SENNHEISER je inače najbolji za glazbu!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice