Pc gamepad

poruka: 32
|
čitano: 7.820
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
PC gamepad

Pozdrav, vidim da dosta vas igra s gamepadom pa bih i ja probao. Tražim gamepad isključivo za igranje auto igara na PCu, točnije pripreman se za Dirt 3 

 

Razmišljao sam o Microsoft Xbox 360 žičnom.

Je li on dobar? Da li je on za PC? Ako ga ko ima kako ste zadovoljni s njim?

 

 

Hvala

 

 

Kruger
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pc gamepad

 Microsoft x360 je najbolji za PC.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2011 13:50 (perkoxcar).
Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: PC gamepad
nick54312 kaže...

Pozdrav, vidim da dosta vas igra s gamepadom pa bih i ja probao. Tražim gamepad isključivo za igranje auto igara na PCu, točnije pripreman se za Dirt 3 

 

Razmišljao sam o Microsoft Xbox 360 žičnom.

Je li on dobar? Da li je on za PC? Ako ga ko ima kako ste zadovoljni s njim?

 

 

Hvala

 

 

Ista stvar i mene zanima i razmišljam o istom gamepadu. Čini mi se najbolji, a i u novom Bugu su ga ocjenili sa "Best buy" i "Naš izbor" tako da mislim da je to najbolji izbor od svih gamepada. Ima ga u MagazinRS-u za 230 kn mi se čini. Ima podršku za veliku većinu igrica, za PES i Fifu sam siguran da ima, a vjerujem da ima i za NFS, DIRT i te trkaće igrice. Ajde ako ima neko ko ga koristi pa da kaže malo dojmove, iskustva o tom gamepadu.

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
neaktivan
offline
Pc gamepad

Opće ne razmišljaj, ja sam ga kupio i nisam požalio.

Svaka igra skoro ima predefinirane postavke za njega, kvaliteta izrade na nivou, čak je i pakiranje super.

Kažem ti, kupuj, nećeš požaliti.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
protjeran
offline
Pc gamepad

Imaš u najnovijem broju Buga recenzije svih gamepadova pa malo pogledaj. {#}

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Pc gamepad

Dobri su i Logitech F710 i Cordless Rumblepad 2

[url=http://www.userbars.be][img]http://img689.imageshack.us/img689/6052/815.gif[/img][/url] [url=http://www.userbars.be][img]http://img839.imageshack.us/img839/2042/29393.gif[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Pc gamepad
Slash 666 kaže...

Opće ne razmišljaj, ja sam ga kupio i nisam požalio.

Svaka igra skoro ima predefinirane postavke za njega, kvaliteta izrade na nivou, čak je i pakiranje super.

Kažem ti, kupuj, nećeš požaliti.

Puno hvala, najvažnije mi je to da ima predefinirane postavke jer mi se neda je*avat sa tim namještanjem.

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
neaktivan
offline
Pc gamepad

super gamepad taj x360, komfort na prvom mjestu i robusnost (dakle cvrst) i uvijek odma u igri predefinirane postavke

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Pc gamepad

Puno vam hvala. Samo u kojem novom Bugu? 5 mj?

Kruger
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PC gamepad
nick54312 kaže...

Pozdrav, vidim da dosta vas igra s gamepadom pa bih i ja probao. Tražim gamepad isključivo za igranje auto igara na PCu, točnije pripreman se za Dirt 3 

 

Razmišljao sam o Microsoft Xbox 360 žičnom.

Je li on dobar? Da li je on za PC? Ako ga ko ima kako ste zadovoljni s njim?

 

 

Hvala

 

 

Ako ti treba samo za auto igre, zar ti nije bolje onda uzei neki volan?

14 godina
protjeran
offline
Re: Pc gamepad
nick54312 kaže...

Puno vam hvala. Samo u kojem novom Bugu? 5 mj?

Da, na nekih 4-5 strana su recenzije nekih 10 gamepada, upravo to sad čitam. Xbox 360 za PC je najbolje ocjenjen!

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
neaktivan
offline
Re: PC gamepad
LynkS kaže...
nick54312 kaže...

Pozdrav, vidim da dosta vas igra s gamepadom pa bih i ja probao. Tražim gamepad isključivo za igranje auto igara na PCu, točnije pripreman se za Dirt 3 

 

Razmišljao sam o Microsoft Xbox 360 žičnom.

Je li on dobar? Da li je on za PC? Ako ga ko ima kako ste zadovoljni s njim?

 

 

Hvala

 

 

Ako ti treba samo za auto igre, zar ti nije bolje onda uzei neki volan?

Imam volan (neki jadan), evo ti par raloga zašto kupujem gamepad ( Xbox 360):

1. Da mogu igrat u bilo kojoj pozi, znači da mogu ležat na fotelji i igrat.

2. Dosta je jeftin a čujem da je i dosta dobar.

3. Ko kaže da neću kupit G25/27? Vjerovatno hoću samo trenutno nemam i trenutno ne mislim davat 2000kn za volan koji nebih mogao u potpunosti iskoristiti. O njemu ću razmišljati tek kad se pojavi neka prava simulacija.

gjurki kaže...
nick54312 kaže...

Puno vam hvala. Samo u kojem novom Bugu? 5 mj?

Da, na nekih 4-5 strana su recenzije nekih 10 gamepada, upravo to sad čitam. Xbox 360 za PC je najbolje ocjenjen!

Hvala, još mi nije stigao za 5mj bude možda sutra {#}

Kruger
13 godina
neaktivan
offline
Pc gamepad

ja sam kupio jos prosle godine saitek ps 1000,sta mislite o njemu?

PUC GA MEDO
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pc gamepad

Koja sam ja budala., nisam bio kući 4 dana i nisam niti gledao poštu kad sad vidim da mi je stigao Bug za 5 mj. Odlučeno je da kupujem Xbox 360 kontroler. Može lock.

Kruger
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pc gamepad

Evo samo da još pitam. Ovaj kontroler koji se igrao samo na xboxu i sad kako da ja njega spojim na komp jer je bežićan? Što trebam kupovat poseban kabel?

 

 

Hvala

Kruger
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pc gamepad

Adapter ti treba ako se ne varam.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pc gamepad
Slash 666 kaže...

Adapter ti treba ako se ne varam.

Koliko košta i di se može kupiti?

Kruger
14 godina
neaktivan
offline
Pc gamepad

Fkt ne znam, probaj na njuškalu ili pretraži nabavu.net.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pc gamepad

Pozdrav ljudi.

Molim pomoć oko kupovine novog gamepada. Dakle, igram samo FIFA-u 11 i volio bih da imam gamepad koji će mi u potpunosti omogućiti kretanje u svih 360 stupnjeva (kretnje, driblinzi). Nisam pri novcu, pa tako i ne bih mogao izdvojiti puno (150 kn max). Ima li koji vrhunski gamepad za tu cijenu??

 

P.S. Vidio sam da kolega prodaje X360 gamepad za PC. Bi li osjetio veliku razliku sa tim gamepadom?

Come to the dark side, we have cookies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pc gamepad
uzimaj to,apsolutno najbolji gamepad na tržištu,ne samo što se tiče PC-a nego i za konzole.ja ga imam i s njime igram Fifu 11 i predobar je,nećeš požaliti ni lipe što si dao za njega.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Pc gamepad

kupio sam prekjucer x360 gamepad za pc i odlican je.. no primjetio sam da se cuje da lijevi analog pomalo skripi. jel to normalno i jel ce prestat nakon nekog vremena ili je neispravno?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pc gamepad
Skripi meni desni triger vec dugo... Imas garanciju, zasto bi se zivcira
...i tako dalje
14 godina
offline
Re: Pc gamepad
apoteka kaže...
Skripi meni desni triger vec dugo... Imas garanciju, zasto bi se zivcira

 viditi cu kroz narednih par dana jel ce prestat.. onda bi mogo poslat.. samo nez jel to spada pod kvar i kako bi ga uopće popravljali

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pc gamepad
Nema veze je li kvar ili ne. Postoji zakonski rok u kojem mozes vratit proizvod bez pitanja
...i tako dalje
15 godina
offline
Pc gamepad

Kad sam kupio XboX 360 Gamepad za PC s Amazona prošle godine, također mi je lijevi analogni stick počeo škripiti. Pošto naravno nisam se htio zezati zbog te banalne stvari s amazonom, tražio sam na netu o čemu je stvar i kako to riješiti.

 

Uglavnom rastavio sam gamepad i podmazao sa sprejom za podmazivanje (ne WD-40) te razradio analogni stick, čime sam problem riješio.

(hrpa videa i uputa na google-u se da naći)

 

Ak imate garanciju i ako vam se da čekat, šaljite na servis, ja sigurno ne bih.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2015 21:30 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pc gamepad
Meni neki dan došao s alzashopa novi xbone gamepad sa blokiranim lijevim trigerom. Vraga bi slao natrag u Češku nego sam otvorio zadnju stranu i sami je trebalo pomaknuti neki šeraf za pola cm. Sad radi kako treba.

Btw, ako netko sad kupuje novi gamepad za PC, xbone je dosta bolji izbor. Osim ako su pare tako veliki problem, nema smisla kupovati 360.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pc gamepad

Pozdrav, može kakva preporuka gamepada za PC a da nije Xbox ili PS pad jer au loši za fighting igre koje bi uglavnom igrao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pc gamepad

Uzeh neki dan ovo:

 

Speed Link STRIKE NX Wired

 

Nabava

 

Tek ulazim u početničke gamerske vode ali za sada sam vrlo zadovoljan. Jeftino i kvalitetno i oku i rukama ugodno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2016 18:06 (Renta10).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pc gamepad

Kako mi se nakupilo konzolaskih naslova da odigram odlucih se uzeti neku dzoju. Vidim da se ne isplati uzimati neke random kineze jer su losi, brzo se kvare i jednstavno se ne isplati bacati novac.
Frend mi preporuci da pogledam ovo i evo danas stigao, plug n play, radi savrseno, to nije kopija vec je klon, identican xbox kontroler koji radi savrseno, vec testirao u 6+ naslova i apsolutno nikakvih problema nema, za 13 eur koliko kosta, cisto sumnjam da se moze naci ista bolje. Odmah sam narucio drugi za multiplayer 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pc gamepad

Šta igrate s gamepadom?

 

Kod mene:

 

Grid

Grid 2

Asphalt 8

Final Fantasy 13

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice