Periferija do 1000 kn

poruka: 44
|
čitano: 5.972
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Periferija do 1000 kn

molio bih vas da mi preporucite periferiju do 1000 kn. trebam miš,tipkovnicu i slusalice. miša bi uzeo samo od razera, mislio sam deathadder.tipkovnicu sam isto mislio neku razerovu ali ako imate prijedlog za bolju ok. kod slusalica je bitno da lijepo izgledaju i da su jako glasne.hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Periferija do 1000 kn
CoDxx kaže...

molio bih vas da mi preporucite periferiju do 1000 kn. trebam miš,tipkovnicu i slusalice. miša bi uzeo samo od razera, mislio sam deathadder.tipkovnicu sam isto mislio neku razerovu ali ako imate prijedlog za bolju ok. kod slusalica je bitno da lijepo izgledaju i da su jako glasne.hvala

  Vidi sliku.

  Miš i tipkovnica su od Razera, kao što si i tražio.

  Slušalice su također veoma kvalitetne i skroz dovoljno glasne.

  http://www.adm.hr/

Moja preporuka! :) Moja preporuka! :)
12 godina
neaktivan
offline
Periferija do 1000 kn

mis i tipkovnica su super, ali slusalice mi nisu nesto. htio bi neke sto idu onako gore po glavi a ne teko kako ove idu. cekam ostale prijedloge

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Periferija do 1000 kn

Čekaj, pa što će ti tipkovnica, slušalice su ti puno bitnije od svjetleće tipkovnice. Uzmi se Death Adder i Steelseries 5H v2, možeš uzet još i neku solidnu podlogu za miš.

O tempora, o mores !
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2011 11:44 (Keops).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Periferija do 1000 kn
CoDxx kaže...

mis i tipkovnica su super, ali slusalice mi nisu nesto. htio bi neke sto idu onako gore po glavi a ne teko kako ove idu. cekam ostale prijedloge

  Za 1000kn ne možeš dobiti taj miš, tu tipkovnicu te nešto bolje slušalice...

13 godina
protjeran
offline
Periferija do 1000 kn

Ako oces razer uzmi Arctosu, Deathaddera i Pirana slusalice.

Imao sam piranu, jako lijepe, glasne, kvalitetne, ali ti dam 1000kn ako ih budes nosio 2 h bez prestanka koliko su neudobne.

Ja bi ti ipak preporucio DeathAddera/G500, uzmi logitech G510 tipkovnicu i slusalice od Creative Labsa, imas rewiewe u BUG-u.

EDIT: sry ne G510, sad je poskupila nevjerovatno.Prije je bila oko 550 kn, sad cijena poletila.Tipkovnicu pogledaj u novom BUG-u imas oko 15 tipkovnica recenziranih, sve gamerske.

Eee...kuda ovaj svijet ide...di su vremena kad je sex bio siguran, a utrke opasne?
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2011 11:57 (Granny).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Periferija do 1000 kn
Granny kaže...

Ako oces razer uzmi Arctosu, Deathaddera i Piranha slusalice.

Imao sam piranu, jako lijepe, glasne, kvalitetne, ali ti dam 1000kn ako ih budes nosio 2 h bez prestanka koliko su neudobne.

Ja bi ti ipak preporucio DeathAddera/G500, uzmi logitech G510 tipkovnicu i slusalice od Creative Labsa, imas rewiewe u BUG-u.

  To sam mu i mislio staviti, samo što su te slušalice skupe pa ga ispadne gotovo 1300kn sveukupno.

 

Razer DeathAdder, Arctosa & Piranha Razer DeathAdder, Arctosa & Piranha
12 godina
neaktivan
offline
Periferija do 1000 kn

ma od tog troje mi je najbitniji mis,pa slusalice i onda tipkovnica.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Periferija do 1000 kn
Slusalice si uzmi od Sennheisera, provjereno najbolje.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
12 godina
neaktivan
offline
Periferija do 1000 kn

ajde link da ih vidim. sto mislite o plantronics gamercom 777?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija do 1000 kn

evo ti review plantronic

 mislim da su odlicne slusalice

12 godina
neaktivan
offline
Periferija do 1000 kn

pogledo sam review i slusalice su super(kupit cu ih) ali onaj tip koji recenzira je {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Periferija do 1000 kn

evo odlucio sam se za razer arctosu,razer deathadder i plantronics gamercom 377. cijena sveg tog je 1100 kn

 
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Periferija do 1000 kn

Uzmeš si neki miš od logitech-a ili neki Cyborg ako ne ide razer a za slušalice uzmi http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_35_334&products_id=10145  od Creative labs-a ili http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_35_334&products_id=9526

 

A za tipkovnicu ne moraš uzeti nešto skupo jer po meni se razlika između tipkovnice od 100-500 i 1000 kn ne primjećuje samo ti je važno da su dobre tipke i mekane.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2011 16:18 (Genije).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija do 1000 kn
CoDxx kaže...

evo odlucio sam se za razer arctosu,razer deathadder i plantronics gamercom 377. cijena sveg tog je 1100 kn

Velika razlika je izmešu Platronics 377 i 777.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija do 1000 kn
nick54312 kaže...
CoDxx kaže...

evo odlucio sam se za razer arctosu,razer deathadder i plantronics gamercom 377. cijena sveg tog je 1100 kn

Velika razlika je izmešu Platronics 377 i 777.

sto nije razlika samo u surroundu?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija do 1000 kn
CoDxx kaže...

sto nije razlika samo u surroundu?

Ne znam točno, ali i to je već velika razlika.

 

Nećeš pogriješiti niti sa 377, bez brige.

12 godina
neaktivan
offline
Periferija do 1000 kn

mozda je velika razlika ali ove su 320 kn a 777 su 480 kn.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Periferija do 1000 kn

jel imas podlogu?ako nema razmisli i o tome.ima jedna dobra za male pare:steel series qck.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Periferija do 1000 kn

Neznam zašto uzimati potpuno neisplativu ArctosuZa mene je to užas , samo dobro izgleda.Ne bih to nikad kupio.

Rađe dodat 100 kn pa uzet g110.Tenk od tipkovnice.

 

Miš Deathadder ili g500 , slušalice Creative fatality gaming

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Periferija do 1000 kn

evo da ne otvaram novu temu i ja kupujem to. dao bih do 1300 kn za to troje(mis,tipkovnica,slusalice). mis sam odlucio da bude deathadder a ostalo neznam. slusalice bi trebale bit surround.ajde dajte prijedlog neki. i pisite kao komplet a ne samo jednu komponentu(npr. deathadder+arctosa+g35) hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija do 1000 kn
mar123 kaže...

 

deathadder + polovne G35 + G110, za miš bih ja rađe uzeo G500 tako da imaš sve od Logitecha i da imamo istu periferiju :)

13 godina
offline
Re: Periferija do 1000 kn
mar123 kaže...

evo da ne otvaram novu temu i ja kupujem to. dao bih do 1300 kn za to troje(mis,tipkovnica,slusalice). mis sam odlucio da bude deathadder a ostalo neznam. slusalice bi trebale bit surround.ajde dajte prijedlog neki. i pisite kao komplet a ne samo jednu komponentu(npr. deathadder+arctosa+g35) hvala!

  Vidi sliku.

 

Moja preporuka! Moja preporuka!
13 godina
offline
Re: Periferija do 1000 kn
nick54312 kaže...
mar123 kaže...

 

deathadder + polovne G35 + G110, za miš bih ja rađe uzeo G500 tako da imaš sve od Logitecha i da imamo istu periferiju :)

  Nove G35 slušalice su cca 800kn... Moj prijedlog stoji ukoliko kupuje sve novo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija do 1000 kn
Caesar et Brutus kaže...
mar123 kaže...

evo da ne otvaram novu temu i ja kupujem to. dao bih do 1300 kn za to troje(mis,tipkovnica,slusalice). mis sam odlucio da bude deathadder a ostalo neznam. slusalice bi trebale bit surround.ajde dajte prijedlog neki. i pisite kao komplet a ne samo jednu komponentu(npr. deathadder+arctosa+g35) hvala!

  Vidi sliku.

 

Ja nebi te slušalice nikako.

 

Polovne G35 se bez problema nađu za 600kn.

15 godina
online
Periferija do 1000 kn

da kupujem sve novo. mis je definitivno deathadder nebi uzimao nista drugo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija do 1000 kn
mar123 kaže...

da kupujem sve novo. mis je definitivno deathadder nebi uzimao nista drugo.

Onda G110 + Creative Aplpha (nisu 7.1 ali su odlične, njih sam ja trebao uzet ali sam na kraju ipak G35)

15 godina
online
Periferija do 1000 kn

a gamecom 777? cuo sam da su dobre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Periferija do 1000 kn

dali se razer carcharias moze uspoređivat sa g35?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Periferija do 1000 kn
mar123 kaže...

a gamecom 777? cuo sam da su dobre.

Dobre su samo je pitanje da li će ti stati u buđet.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice