Produžni kabao za slušalice - pitanja

poruka: 25
|
čitano: 4.369
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Produžni kabao za slušalice - pitanja

D. jutro.

 

Evo ovako , u kratko da pojasnim svoj problem. Imao sam na prednjoj strani kučišta zeleni jack za slušalice , ali se razlohao i sad se čuje samo muzika a tekst se nečuje. Ista stvar i na zvučnicima , znači jack je crkao i mislim da mu nema spasa jer je pre labav. To nije tako veliki problem jer ima na stražnjoj strani kučišta isti takav zeleni jack koji normalno radi jer ga nisam u opće do sad koristio. Ali nijedne slušalice nisu tako s dugačkim kablom da mogu dosegnuti do onde gdje ja sjedim za PC-om. Znači trebam produžni kabao koji s jedne strane ima utor da se utaknu slušalice ( onaj uski okrugli priključak ) , a s druge strane takav priključak kao za slušalice da se može utaknuti u PC. Dosta bi bilo i 30. - 40. cm kabla. E sad mene zanima da li to postoji , i ako da ,bi li se to moglo kupiti u domaćim trgovinama jer nebih preko interneta. Isto me zanima da li će se puno izgubiti kvaliteta zvuka na tom produžnom i da li treba zbog nekok gubitka signala taj produžni kabao imati adapter ili nešto tako.

 

HVALA! :-)

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja
Daliboris kaže...

D. jutro.

 

Evo ovako , u kratko da pojasnim svoj problem. Imao sam na prednjoj strani kučišta zeleni jack za slušalice , ali se razlohao i sad se čuje samo muzika a tekst se nečuje. Ista stvar i na zvučnicima , znači jack je crkao i mislim da mu nema spasa jer je pre labav. To nije tako veliki problem jer ima na stražnjoj strani kučišta isti takav zeleni jack koji normalno radi jer ga nisam u opće do sad koristio. Ali nijedne slušalice nisu tako s dugačkim kablom da mogu dosegnuti do onde gdje ja sjedim za PC-om. Znači trebam produžni kabao koji s jedne strane ima utor da se utaknu slušalice ( onaj uski okrugli priključak ) , a s druge strane takav priključak kao za slušalice da se može utaknuti u PC. Dosta bi bilo i 30. - 40. cm kabla. E sad mene zanima da li to postoji , i ako da ,bi li se to moglo kupiti u domaćim trgovinama jer nebih preko interneta. Isto me zanima da li će se puno izgubiti kvaliteta zvuka na tom produžnom i da li treba zbog nekok gubitka signala taj produžni kabao imati adapter ili nešto tako.

 

HVALA! :-)

 Najbanalniji kabel koji bi trebao naci u svakoj prodavnici takve opreme.....Neces izgubiti nista.....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja

Chipoteka ti obično te gluposti ima najjeftinije, ako ti je negdje u blizini. Ali kako reče Torent, imaš to u svakom informatičkom dućanu, a čak sam jedan kupio u Konzumu. Inače se zove 3.5 mm muški na ženski kabel ili samo kažeš produžni i skužit će te.

 

Inače, tako se tekst ne čuje kad ti nula nema kontakt pa se lijevi i desni kanal, na kojima je obično "tekst" tj. glas izvođača gotovo jednak, poništavaju međusobno. Zna se dogoditi i nekad kad ga ne ućeraš u rupu do kraja. Čisto FYI.

6 godina
neaktivan
offline
Produžni kabao za slušalice - pitanja

Evo kupio sam kabal ( 20kn za 2m ) , i stvarno sve šljaka bez kompliciranja , ali primjetio sam da je zvuk drugačiji nego što je bio kad su slušalice bile spojene na prednjoj strani kučišta. Nije to samo neki moj osjećaj nego je stvarno malo drugačiji. U driveru (Reltek HD Audio Menager) sam mogao za prednju stranu kučišta birati jesam li ukopčao slušalice , zvučnike i tako to ( Connector retasking opcija ) , a za zadnju stranu to ne mogu nego uvijek stoji Speakers. I tako nemam neke opcije kao Headphone Virtualization ( nego Virtual Sorround koji zezne zvuk na sluškama ) koje sam bio koristio -- možda zato i zvuk je malo drugačiji. E sad , mogu microphone ulaz na prednjoj strani kučišta dodijeliti kao "Headphones out" i onda sve radi kao i prije i zvuk je kao prije , ali to mi ne odgovara jer je taj ulaz za microphone pre nizak i smeta mi. Zna li netko do čega je to i zašto je to tako i može li se zbog toga pokvariti stražnji izlaz ako ga umj. za zvučnike koristim za sluške?

 

Pogledajte i slike ! :-)

 

HVALA!

 

@MIRKO -- ma , olabavio je jack i zato neće , nema tu spasa. Znam za onu foru da se slušalice uštekaju do pola , pa to radi ako je labav jack ili je onaj za mobitel , ali to ne pali kod mene.

 

EDIT--VIdim da neke slike nisu poredu ( mislim da bi prvo trebalo vidjet zadnju pa onda prvu , itd ) ali nadam se da će te skužit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2017 5:05 (Daliboris).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja

Izlazi za zvučnike su "line level", oni za slušalice imaju više snage. Tako da moguće, pogotovo ako ti imaju veću impedanciju slušalice, da je (i) u tome stvar, zbog toga bi trebao biti tiši, slabiji, zvuk. Čudno da se ne može i za stražnje promijeniti kao tip izlaza pa da mu odrediš da si spojio slušalice. Ustvari, ne znam ni može li se kod mene, kad spajam slušalice, spajam ih na AV receiver koji je spojen HDMI-jem na PC pa zadjih skoro 10 godina nisam ni razmišljao o izlazima na zvučnoj.

 

No nebitno, ne može se pokvariti izlaz od toga, to ne trebaš brinuti.

 

Sad, ovisno o tome koliko ti je bitan zvuk i koliko su ti kvalitetne slušalice, tj. bi li ti se isplatilo uložiti štogod; možeš kupiti drugu zvučnu koja bi imala izlaz za slušalice iza ili eksterni (USB) DAC itd. Ili se nekako prilagoditi tom konektoru koji je inače za mic, što kažeš da ti pozicija ne odgovara (produžni kabel možeš i za mikrofon iskoristiti pa njega iza tako spojiti, ako je u tome nekako stvar). Ili živjeti ovako s tim konektorom iza. The choice is yours.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2017 8:19 (Mirko935).
14 godina
offline
Produžni kabao za slušalice - pitanja

Uh!

 

Ja pomislio da ti tražiš amper?!

 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Produžni kabao za slušalice - pitanja

Svojedobno je u BUG-u bio tekst o tome da li su kabeli ili kablovi, ovaj upit gdje se traži posuda za vodu (kabao) primjer je kako je nesmotreni odgovor redakcije BUG-a da je svejedno je li kabel ili kabao ne potiće ljude na razmišljanje i vodi ih u krivom smjeru.

 

http://bujicarijeci.com/2012/05/iz-kabela-ili-iz-kabla/

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2017 10:25 (Thinker).
 
5 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja

Pa , iskreno ne znam koliko impedancija imaju slušalice , jer se ne razumijem baš pre jako u to. Znači radi se o nekim Sony slušalicama ovako za casual upotrebu , bile su koštale nekih 300-400kn pa pretpostavljam da nisu neka višlja klasa. Mogu poslje naći kutiju pa prepisati podatke ako je potrebno. No ionako to neće ništa promijeniti kad su slušalice prije zvučale drugačije ( nešto bolje ) nego li sada.

 

Ne znam da li je tiši zvuk , ali znam da zvuči nekako drugačije i da mi se prije više svidjelo kako zvuči , pogotovo jer sam mogao upaliti Headphone Virtualization opciju koja je učinila da slušalice zvuče bolje i da dobijem nekako ravnomjerniji zvuk. Na primjer , sad na nekim pjesmama čujem gitaru samo na jednoj slušalici a neki drugi instrument samo na drugoj , a prije je taj Hdp. Virt. bio podešen pa se čulo na obje. Isto tako i s nekim videima koji su lošije snimani , pa je zvuk više u desno ili u lijevo , imam osjecaaj da je prije to manje bilo izraženo i da su nedostatci bili bolje prekriveni. I , ovo je sad malo možda iz glave , ali imam osjećaj da je ''boja' zvuka malo drugačija --odnosno da neki vokali zvuče malćice drugačije. Da li to može biti do kabla? Kabao je novi kupljen.

 

Za to (USB) DAC nisam čuo , a taj jack za microphone mi ne odgovara , pa ništa od toga. Našao sam neke članke gdje se objašnjava kako da se promjeni tip izlaza na stražnjoj ploči ( https://www.reaper-x.com/2012/02/13/how-to-remap-retasking-realtek-onboard-jacks-ports/ ) , ali ne znam ovaj zadnji korak koji " binary key '' odabrati , i bojim se da nešto ne zah...bem .....

 

HVALA!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja
Nadji neku stvar na ytb gdje se najocitije vide razlike (cuju) i reci kako je prije zvucalo pa cemo vidjeti, ova gomila rijeci sto si napisao nemaju nekog smisla bez primjera.

Takodjer provjeri da li si sve pokopcao dobro, u dobar utor i dovoljno cvrsto.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja

Nema tu dali sam dobro prikopčao , sve je čvrsto stegnuto , da čvršče ne može biti. Ovaj kabal je baš specifičan po tome da se teško u njega utaknu slušalice do kraja , ali zato nema šanse da se sam od sebe išteka šta god radio sa njim. Ovaj izlaz iz mat.pl. je , isto , dosta čvrst jer je skoro pa ne korišten prije , a i ploča je dost nove proizvodnje.

 

 

Recimo ova pjesma je loše snimljena sama po sebi. ALI! Na prednjem jacku sa Headphone Virtualization bilo je skoro , pa normalno , a sada uz produžni je McCartneyiev glas skroz u desno. Skoro pa ne slušljivo! ( A dobra pjesma.... ) Ima još takvih primjera , gdje su instrumenti sad pre više na jednoj , a glasovi na drugoj strani slušalice , a prije je bilo to puno bolje i u centru.

12 godina
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja

zbog panning-a. Znaci imas circular i triangle panning. prije se hardwerski svaka traka mogla namjestiti lijevo desno, po zelji. Danas je digitalna era i koristi se Circular panning law. Gdje se se zvukovi smijestaju u radiusu, dok su prije bili samo laicki "lijevi desni kanal".

everyday i'm shuffling...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja

Nemoj se ljutiti , ali stvarno neznam što si mi rekao , i kako si mi pomogo s ovim. :-)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja

Nebitno za tebe ;)

 

 

10 godina
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja
Daliboris kaže...

Pa , iskreno ne znam koliko impedancija imaju slušalice , jer se ne razumijem baš pre jako u to. Znači radi se o nekim Sony slušalicama ovako za casual upotrebu , bile su koštale nekih 300-400kn pa pretpostavljam da nisu neka višlja klasa. Mogu poslje naći kutiju pa prepisati podatke ako je potrebno. No ionako to neće ništa promijeniti kad su slušalice prije zvučale drugačije ( nešto bolje ) nego li sada.

 

Ne znam da li je tiši zvuk , ali znam da zvuči nekako drugačije i da mi se prije više svidjelo kako zvuči , pogotovo jer sam mogao upaliti Headphone Virtualization opciju koja je učinila da slušalice zvuče bolje i da dobijem nekako ravnomjerniji zvuk. Na primjer , sad na nekim pjesmama čujem gitaru samo na jednoj slušalici a neki drugi instrument samo na drugoj , a prije je taj Hdp. Virt. bio podešen pa se čulo na obje. Isto tako i s nekim videima koji su lošije snimani , pa je zvuk više u desno ili u lijevo , imam osjecaaj da je prije to manje bilo izraženo i da su nedostatci bili bolje prekriveni. I , ovo je sad malo možda iz glave , ali imam osjećaj da je ''boja' zvuka malo drugačija --odnosno da neki vokali zvuče malćice drugačije. Da li to može biti do kabla? Kabao je novi kupljen.

 

Za to (USB) DAC nisam čuo , a taj jack za microphone mi ne odgovara , pa ništa od toga. Našao sam neke članke gdje se objašnjava kako da se promjeni tip izlaza na stražnjoj ploči ( https://www.reaper-x.com/2012/02/13/how-to-remap-retasking-realtek-onboard-jacks-ports/ ) , ali ne znam ovaj zadnji korak koji " binary key '' odabrati , i bojim se da nešto ne zah...bem .....

 

HVALA!

 Pa lipo ti piše da je binary key za slušalice "02 00 00 00", čak ti je da i primjer za side speakers jack. Registry prvo spremi na file>export pa ga uvik moš vratit.

Inače nije mi jasno zašto bi iko sluša muziku sa virtualizacijom, ali dobro kako ti drago. Imaš i opciju kupit front panel za cca 1-2$ na Aliju, a moš kupit i 3.5 mm konektor za šasiju (obicno crna žica zemlja,bila livi kanal,plava desni(ali triba vidit po pinovima 2,5,9) na front panel headeru) ako ti se da lemit i bušit po kućištu... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 12:36 (om-prat).
12 godina
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja
Daliboris kaže...

Nemoj se ljutiti , ali stvarno neznam što si mi rekao , i kako si mi pomogo s ovim. :-)

 Ukratko, instrumenti jesu lijevo, vokal je desno. I instrumenti su za par dB(volume) iznad vokala.

everyday i'm shuffling...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja
Luka123 kaže...
Daliboris kaže...

Nemoj se ljutiti , ali stvarno neznam što si mi rekao , i kako si mi pomogo s ovim. :-)

 Ukratko, instrumenti jesu lijevo, vokal je desno. I instrumenti su za par dB(volume) iznad vokala.

 

 

Da ,, loše je snimljeno iz nekog razloga. Čak i ja , sa lošom opremom ,to čujem.

4 godine
offline
Produžni kabao za slušalice - pitanja

Pozdrav, da iskoristim temu i ne otvaram novu, imam pitanje vezano za slusalice i produzne kablove.. na kucistu mi je crko 3.5 mm konektor za slusalice i da li je moguce kupiti 3.5 na USB prikljucak i da mogu slusat preko USB prikljucka na sluske? takoder koristim i mikrofon na slusalicama pa dal će radit oboje preko USB-a onda? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja
Stane256 kaže...

Pozdrav, da iskoristim temu i ne otvaram novu, imam pitanje vezano za slusalice i produzne kablove.. na kucistu mi je crko 3.5 mm konektor za slusalice i da li je moguce kupiti 3.5 na USB prikljucak i da mogu slusat preko USB prikljucka na sluske? takoder koristim i mikrofon na slusalicama pa dal će radit oboje preko USB-a onda? 

 imas li na front panelu isto izlaz za slusalice i mikoforn? Vecina kucista ima...

Ako imas samo trebas spojiti kabel s kucista na maticnu plocu..

 

Postoje ti adapteri za to sto trazis ali niti jedan ti nece koristiti zvucnu maticne ploce nego neku svoju koju ima taj usb adapter u pravilu to bude jako lose...

 

npr ovak nesto : https://www.njuskalo.hr/zvucne-kartice/usb-zvucna-kartica-oglas-21114647

 

Ali onda bolje da ulozis u neku ovakvu zvucnu karticu https://www.njuskalo.hr/audio-video-foto-ostalo/asus-xonar-u5-usb-zvucna-kartica-oglas-30392243

 

ili uzmes asus xonar dg\dx za 100-150 kn i piknes u pci slot i spojis u nju kako si spajao i do sada.

 

 

Bnet: mNik987#2148
4 godine
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja
toxic kaže...
Stane256 kaže...

Pozdrav, da iskoristim temu i ne otvaram novu, imam pitanje vezano za slusalice i produzne kablove.. na kucistu mi je crko 3.5 mm konektor za slusalice i da li je moguce kupiti 3.5 na USB prikljucak i da mogu slusat preko USB prikljucka na sluske? takoder koristim i mikrofon na slusalicama pa dal će radit oboje preko USB-a onda? 

 imas li na front panelu isto izlaz za slusalice i mikoforn? Vecina kucista ima...

Ako imas samo trebas spojiti kabel s kucista na maticnu plocu..

 

Postoje ti adapteri za to sto trazis ali niti jedan ti nece koristiti zvucnu maticne ploce nego neku svoju koju ima taj usb adapter u pravilu to bude jako lose...

 

npr ovak nesto : https://www.njuskalo.hr/zvucne-kartice/usb-zvucna-kartica-oglas-21114647

 

Ali onda bolje da ulozis u neku ovakvu zvucnu karticu https://www.njuskalo.hr/audio-video-foto-ostalo/asus-xonar-u5-usb-zvucna-kartica-oglas-30392243

 

ili uzmes asus xonar dg\dx za 100-150 kn i piknes u pci slot i spojis u nju kako si spajao i do sada.

 

 

 

Ima posebno i za slusalice i za mikrofon, ali su se s vremenom olabavili utori (daju se izvadit van) pa nece radit više. 

ova zvucna kartica za 270 kn, kako se to spaja u pc? nisam neki znalac za pc i ne razumijem se baš u to pa ako možes laički to više objasnit.. hvala

15 godina
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja
Stane256 kaže...
toxic kaže...
Stane256 kaže...

Pozdrav, da iskoristim temu i ne otvaram novu, imam pitanje vezano za slusalice i produzne kablove.. na kucistu mi je crko 3.5 mm konektor za slusalice i da li je moguce kupiti 3.5 na USB prikljucak i da mogu slusat preko USB prikljucka na sluske? takoder koristim i mikrofon na slusalicama pa dal će radit oboje preko USB-a onda? 

 imas li na front panelu isto izlaz za slusalice i mikoforn? Vecina kucista ima...

Ako imas samo trebas spojiti kabel s kucista na maticnu plocu..

 

Postoje ti adapteri za to sto trazis ali niti jedan ti nece koristiti zvucnu maticne ploce nego neku svoju koju ima taj usb adapter u pravilu to bude jako lose...

 

npr ovak nesto : https://www.njuskalo.hr/zvucne-kartice/usb-zvucna-kartica-oglas-21114647

 

Ali onda bolje da ulozis u neku ovakvu zvucnu karticu https://www.njuskalo.hr/audio-video-foto-ostalo/asus-xonar-u5-usb-zvucna-kartica-oglas-30392243

 

ili uzmes asus xonar dg\dx za 100-150 kn i piknes u pci slot i spojis u nju kako si spajao i do sada.

 

 

 

Ima posebno i za slusalice i za mikrofon, ali su se s vremenom olabavili utori (daju se izvadit van) pa nece radit više. 

ova zvucna kartica za 270 kn, kako se to spaja u pc? nisam neki znalac za pc i ne razumijem se baš u to pa ako možes laički to više objasnit.. hvala

 Pitam te ponovo i ovo ti je free varijana jel su utori ulabavili na prednjem dijelu kucista ili na samoj maticnoj ploci iza ?

 

Dakle nemoguce da su ti i jedni i drugi u komi..

ako su ti shebani prednji tada koristi utore iza na ploci.. i obrnuto.. 

dakle ovo ti je br.1 prije nego potrosis i koju kunu..

 

 

Bnet: mNik987#2148
4 godine
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja
toxic kaže...
Stane256 kaže...
toxic kaže...
Stane256 kaže...

Pozdrav, da iskoristim temu i ne otvaram novu, imam pitanje vezano za slusalice i produzne kablove.. na kucistu mi je crko 3.5 mm konektor za slusalice i da li je moguce kupiti 3.5 na USB prikljucak i da mogu slusat preko USB prikljucka na sluske? takoder koristim i mikrofon na slusalicama pa dal će radit oboje preko USB-a onda? 

 imas li na front panelu isto izlaz za slusalice i mikoforn? Vecina kucista ima...

Ako imas samo trebas spojiti kabel s kucista na maticnu plocu..

 

Postoje ti adapteri za to sto trazis ali niti jedan ti nece koristiti zvucnu maticne ploce nego neku svoju koju ima taj usb adapter u pravilu to bude jako lose...

 

npr ovak nesto : https://www.njuskalo.hr/zvucne-kartice/usb-zvucna-kartica-oglas-21114647

 

Ali onda bolje da ulozis u neku ovakvu zvucnu karticu https://www.njuskalo.hr/audio-video-foto-ostalo/asus-xonar-u5-usb-zvucna-kartica-oglas-30392243

 

ili uzmes asus xonar dg\dx za 100-150 kn i piknes u pci slot i spojis u nju kako si spajao i do sada.

 

 

 

Ima posebno i za slusalice i za mikrofon, ali su se s vremenom olabavili utori (daju se izvadit van) pa nece radit više. 

ova zvucna kartica za 270 kn, kako se to spaja u pc? nisam neki znalac za pc i ne razumijem se baš u to pa ako možes laički to više objasnit.. hvala

 Pitam te ponovo i ovo ti je free varijana jel su utori ulabavili na prednjem dijelu kucista ili na samoj maticnoj ploci iza ?

 

Dakle nemoguce da su ti i jedni i drugi u komi..

ako su ti shebani prednji tada koristi utore iza na ploci.. i obrnuto.. 

dakle ovo ti je br.1 prije nego potrosis i koju kunu..

 

 

 

iza nisam probao jer mi je prekratki kabel da bi ih normalno koristio ali moralo bi biti u redu. 

15 godina
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja
Stane256 kaže...

 

iza nisam probao jer mi je prekratki kabel da bi ih normalno koristio ali moralo bi biti u redu. 

 Dakle doslovno su ti ovo prednji izhabani.

 

imas najbolje rijesenje... dakle uzeti ovaj produzni kabel i za mic i za slucke piknuti iza i u taj kabel slusalice\mic..

 

dakle ovak nešto : https://www.links.hr/hr/kabel-delock-audio-stereo-3-5mm-m-na-3-5mm-z-1m-200600306

 

imaš i jeftinijih od ovoga ali kao primjer... sad vidi jel ti dosta samo jedan ili ti trebaju dva.. to valjda znas i sam..

 

postoje ti i ovakve sheme... ako ti slusalice imaju samo jedan izlaz\ulaz : klik 

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 12:33 (toxic).
7 godina
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja

Onda ti je najbolje kupiti produžni TRS kabel, muški na ženski, i uštekati odozada.

Par kuna dođe...

 

Kruha i igala...
4 godine
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja
Stane256 kaže...

 

iza nisam probao jer mi je prekratki kabel da bi ih normalno koristio ali moralo bi biti u redu. 

 Dakle doslovno su ti ovo prednji izhabani.

 

imas najbolje rijesenje... dakle uzeti ovaj produzni kabel i za mic i za slucke piknuti iza i u taj kabel slusalice\mic..

 

dakle ovak nešto : https://www.links.hr/hr/kabel-delock-audio-stereo-3-5mm-m-na-3-5mm-z-1m-200600306

 

imaš i jeftinijih od ovoga ali kao primjer... sad vidi jel ti dosta samo jedan ili ti trebaju dva.. to valjda znas i sam..

 

postoje ti i ovakve sheme... ako ti slusalice imaju samo jedan izlaz\ulaz : klik 

 

 

 

Mislim da ću naručit ovaj kabel i trebalo bi funkcionirat.. Hvala na pomoći! kad isprobam javim

7 godina
offline
Re: Produžni kabao za slušalice - pitanja

Inače, imaš takve kabele u svakom dućanu informatičke opreme, čak mislim da je jedno vrijeme bilo i u Offertissimi, a Konzum onaj veći ili Interspar ti sigurno isto imaju, tak da ak ti je hitno imaš i u tim dućanima, osim ako si daleko od grada.

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice