[Review] MadCatz R.A.T. 3 miš

poruka: 8
|
čitano: 5.670
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
[Review] MadCatz R.A.T. 3

hy svima!
Evo kao sto sam i obecao napraviti "recenziju" Madcats-ovog misonju modela R.A.T. 3 u white izvedbi...{#}

black black
white white
http://www.cyborggaming.com/prod/rat3.htm

evo gore  link na njihovu stranicu pa ko zeli nek cita!


Inace ovaj proizvođac je popularan kao i svi ostali renomirani proizvodadi miseva, no kod nas bas i ne samo  iz jednog jedinog razloga: a to je nedostupnost doticnog u nasim trgovinama( nazalost moguce ga je naruciti samo u ex.digitalu)
Ono po cemu se ovaj mis oduvijek izdvajao i oduzimao dah je njegov zaista nenadmasan dizajn, kroz moje ruke je proslo poprilicno miseva od najeftinijih pa do najskupljih i svakakvih kombinacija istih no nikad taj mad catzov r.a.t.!
Pa rekao sam sebi, nakon zadnjeg steelseriesa Kane sad je stvarno krajnje vrijeme da isprobam i to, i evo mis nakon narudbe stize nakon 11dana:){#}


Mis dolazi u jako kvalitetnoj kutiji s pjenastom zastitom i par papirnih informacija o istom itd. nis specijalno

kutija kutija
kutija kutija
Prvi dojam me iznenedio jer sam ocekivao mat bijelu ( bijeli sam narucio;) posto je na stranicama pisalo da samo u sjajnoj boji imaju extra crni model! no bez obzira i ovako mi  vizualno izgleda odlicno (podsjeca na nekakav porculan)! iako bi onima kojima se sake jako znoje to mogao predstavljati problem pa imajte i to na umu!

100% zasticen pjenom! 100% zasticen pjenom!
sjajna obrada kod bijele izvedbe sjajna obrada kod bijele izvedbe
desni bok desni bok
od iza od iza
Ajmo o specifikacijama koje zapravo nisu nista specijalno za ovu klasu miseva i vise nego dovoljno i za pro gamere pa necu nista svemirski oko toga beljezgati!
     -  opticki senzor od 3500 dpi

ljevi bok ljevi bok
  -  4 dpi postavke i 2 gumba(+,-) za povecanje i smanjivanje istih

optika od 3500 dpi-a optika od 3500 dpi-a
 

4 led dpi levela 4 led dpi levela
 

  -  3 prograbilne tipke

  -  3 Moda  Profila

dpi tipka za +&- dpi tipka za +&-
3led moda profila 3led moda profila
    

20G max akceleracija
     -  Polling Rate - Dynamic up to 1000Hz
     -  Tracking Speed - Up to 1.5m/sec
     -  Gold (pozlaceni) usb konektor
     - Pletenasti usb kabal
-------------------------------
Ajmo na onaj ljepsi dio:{#}

Inace dok sam po netu trazio specifikacije i recenzije ovog osnovnog misa r.a.t 3 nisam nigdje naisao da je ovaj mis moguce rastaviti tj prilagoditi jer sam mislio da je to rezervirano za jace modele i vrag mi nije dao mira, nekako mi je previse sarafa imao na sebi morao sam ja to rastaviti!{#}
i vidi cuda mis dao i malo "modati" na sto sam se jako iznenadio!


Desna stranica se da skroz maknuti za one kojima je mis malo pre sirok (kao meni)

custom desni bok custom desni bok
i ono najvaznije "guzica" doticnog stakora se da papreno pomaknuti iza na sto sam ostao "paf" jer nakon sto sam maknuo desnu bok stranicu i pomaknuo guzicu mis mi je jos bolje lezao u ruci

bez "guzice" bez "guzice"
stock stock
- inace je guzicu moguce pomicati u 5 koraka(ima mali sarafic)

5 level pomaka 5 level pomaka
----------------------------
Ajmo malo i o gejmingu s R.A.T.3:
inace sam jako alergican na bilo kakve smetnje bilo softwerske, ergonomicne ma sve sto vam padne na pamet!
jedan sam od onih kojima je u gamingu mis najvaznija stvar i ovom misu stvarno mi je bilo tesko naci neku manu
isprobao sam razne high- end miseve od razora, logitecha, steelseriesa i dijele ih zaista samo sitnice kako kome pašu!
tokom igranja Starcrafta 2, bf3, bf4, i 20-tak raznih AAA naslova nisam primjetio nikakvih musica u radu kao i na ove gore top proizvodace jer ovaj review je cisto prezentacijski da priblizim ovaj mis hrvatskim "pc userima" da ako su ikad sanjali o ovom misu da si ga naruce jer je zaista vrhunski!
evo jos par slikica, ako vas jos sta zanima pitajte!

saraf za pomak saraf za pomak
naprijed naprijed
odozgora odozgora
reventon dizajn:) reventon dizajn:)
gornji dio gornji dio
eto toliko o ovom dizajnerskom cudu znam da jos fali dosta stvari no zurim da vamo pokazem sve ovo, najte zamjeriti {#}!

LP{#}

||| Core™ inside |||
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2013 22:04 (Stjepanj).
Moj PC  
8 4 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
[Review] MadCatz R.A.T. 3

Hvala kolega na mobu sam pa ako mi mozes cijenu rec mozda bi si ga piknuo

Regen Servis Reball Akcija 250kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: [Review] MadCatz R.A.T. 3
Mezethys kaže...

Hvala kolega na mobu sam pa ako mi mozes cijenu rec mozda bi si ga piknuo

neznam zato ali bijeli je bio najskuplji 320kn u extream digitalu( inace je 280kn)

i zaboravih najvazniju stvar {#} ovaj dolje drzac za palac! neznam kako sam zivio 15godina bez toga! nesto fenomenalno jer sam od onih koji vuku ruku po podlosci!

 

||| Core™ inside |||
16 godina
offline
[Review] MadCatz R.A.T. 3 miš

Pohvala na trudu.

Ako ti je RAT 3 super, nadam se da ces jednog dana staviti ruku na bar RAT 5, ili koji broj vise {#}

 

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: [Review] MadCatz R.A.T. 3 miš
Tx, premisljao sam se dali uzeti 5-icu, no kako nevolim puno tipki na misu to je presudilo! Lp
||| Core™ inside |||
16 godina
offline
Re: [Review] MadCatz R.A.T. 3 miš
Stjepanj kaže...
Tx, premisljao sam se dali uzeti 5-icu, no kako nevolim puno tipki na misu to je presudilo! Lp

Steta, jer onaj Snipe button, koji dolazi na jacim modelima, je jedna od boljih fora koju ostali proizvodaci nemaju.

S tim da imas jos vecu mogucnost/kontrolu modabilnosti. Utezi, pomicanja po sirini i duzini, promjenjivi oklop i sl.

Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2013 12:16 (Chaky).
15 godina
neaktivan
offline
[Review] MadCatz R.A.T. 3 miš

Ja imam Rat 7 već cca 3 godine i kupio sam ga u algoritmu, isto tako imaju i rat 3 pa eto, ispravak navoda da ga ima samo u toj trgovini koju si naveo. Btw nisam nikada imao problema sa mišem, ništa se nije pokidalo, izlizalo... a znoje mi se dlanovi dosta, sve je solidno na svom mjestu.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
[Review] MadCatz R.A.T. 3 miš

Rat 7 je totalno ludilo od misa! Kratko i jasno {#}

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice