Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.661.952
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
tomarin kaže...

Evo iako je dan odgovor par postova poviše i ja postavljam uvijek isto dosadno pitanje.
Koje slušalice preporučate do 300 KN

Nekoliko prijedloga
Sharkoon Rush ER2 - zar ove sharkoon stvarno ništa nevaljaju ?
Sharkoon Shark zone H10 - koja je konkretna razlika u odnosu na ER2?

Sennheiser PC 310 ODNOSNO Sennheiser SP 107 - ima li uopće razlike, izgleda isti model ?
Slušalice SteelSeries Siberia 100
Slušalice SteelSeries Siberia Raw Prism Headset 61410 (??)

Roccat Kulo Gaming Headset

Ove gore preporučene Plantronics GameCom 388 stvarno nebi išle XC.

Dakle sluše su za FPS mrežne igrice i za sada 98% CS.GO.
Sada se koristim nekim NOname od cca 100 kN koje su na izdisaju ali i te su poslužile, tako
da je limit uistinu 300 KN. Pregledavajući po netu vidim da u biti postoji cjenovni skok sa cijena do 300 KN
direkt na preko 400 KN koliko bi bile najomiljenije hyperX cloud stinger ili više za hyperX cloud (KHX-H3CL/WR)

Eto molim za pomoć uz koji komentar i/ili obrazloženje. Unaprijed hvala.

 https://www.combo.hr/katalog/studio-oprema/slusalice/superlux-slusalice-hd-668b-detail

https://www.nabava.net/search.php?q=SGH1

https://www.mall.hr/naglavne-slusalice-bez-mikrofona/sennheiser-slusalice-hd-201?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

eto ta tri modela su do 300kn best buy bi se reklo pa sad ti odluči, osobno bi isao na superlux

9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ima neko savjet kako u PUBG posložiti zvuk za Hyperx Cloudice, da mogu otprilike locirati neprijatelja?

 

Nešto mi užasno zeza, jer frend kaže da on savršeno čuje gdje je tko, sa stereo sluškama, a kod mene banana. Je moguće da je realtek na ploči tolko loš?

 

Primjera radi u OW mi se to dosta bolje činilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Karlek_19 kaže...

Ima neko savjet kako u PUBG posložiti zvuk za Hyperx Cloudice, da mogu otprilike locirati neprijatelja?

 

Nešto mi užasno zeza, jer frend kaže da on savršeno čuje gdje je tko, sa stereo sluškama, a kod mene banana. Je moguće da je realtek na ploči tolko loš?

 

Primjera radi u OW mi se to dosta bolje činilo.

 Imam HyperX sluske i cujem lika na 100 m gdi iza kuce kopa nos tak da ne znam u cemu je problem. Nisam nist moral slagat jednostavno radi.

9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Baš zato mi i nije jasno, jer svugde su radile predobro, plug 'n play. Može info koju zvučnu imaš?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Karlek_19 kaže...

Ima neko savjet kako u PUBG posložiti zvuk za Hyperx Cloudice, da mogu otprilike locirati neprijatelja?

 

 Ti se salis s ovim pitanjem,je li tako?

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2017 8:08 (hrka11).
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ozbiljno ti kažem, zvuči mi ko mono. Ne čujem razliku lijevo/desno uopće..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Nauci tako igrat,postat ces pr0 posle kad proradi...

 

ps. sa zvukom u toj igri ima dosta pizdarija u zadnje vrijeme.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2017 8:29 (hrka11).
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Nije mi cilj biti nikakav pr0, nego samo bi rado znao s koje strane kuće se auto dopelal ili otkud neko puca po meni dok trčim prostranstvima bez zaklona...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Karlek_19 kaže...

Nije mi cilj biti nikakav pr0, nego samo bi rado znao s koje strane kuće se auto dopelal ili otkud neko puca po meni dok trčim prostranstvima bez zaklona...

 Onak random: odinstaliraj drivere od onboard zvučne, restartaj komp i kad se ponoov instaliraju bit će na defaultnim postavkama.... možda proradi :D

 

P.S. jesi probao dal ti u ostalim programima radi stereo? Glazba, ostale igre..?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Budem sad probao skinuti zadnje realtek drivere, mislim da su 8287 ili tak nešto pa intalirati na friško.

 

U ostalome je oke, radi najnormalnije.

 

Nebi ja ni u PUBG skužio, da me frend u par navrata nije pitao dal sam gluh ili retardiran, jer se okrećem u krivom smjeru konstantno..

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ali zbilja, imam Logitech G230, i brat je prije nego što je isto kupio G230, imao G930, wireless 7.1 , 4 i pol' godine trajale sluške. Jedina stvar koju sam ja primjetio je da je zvuk cca 10% glasniji. Kod muzike je mrvicu mrvicu glasnije i mrvicu mrvicu lakše čuti pojedine elemente, tipa 3 gitare i takve stvari. Ali za 600kn više se fakat ne isplati. Zbilja ne kužim to da svi žele bit važni i imat 7.1. XD Zbilja vas ne kužim. Proveo sam tjedan dana u komadu samo uspoređivajući ta 2 headseta, i za mene zanemarivo. Isto kao i ona Asus Xonar DG zvučna, kraj mog 882 onboard codeca, zanemariva razlika. A kamoli sa 11XX na najnovijim matičnim pločama.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Instalirao na svježe zadnje drivere i razlika u PUBG je nebo i zemlja, blago rečeno. Čujem svaku sitnicu kak sam i navikao u pucačinama.

 

Preporuka za 6.0.1.8287 Realtek drivere, meni na 892 bomba. Hvala svima na pomoći.

Moj PC  
0 0 hvala 2
6 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Karlek_19 kaže...

Instalirao na svježe zadnje drivere i razlika u PUBG je nebo i zemlja, blago rečeno. Čujem svaku sitnicu kak sam i navikao u pucačinama.

 

Preporuka za 6.0.1.8287 Realtek drivere, meni na 892 bomba. Hvala svima na pomoći.

 

Kakvu bi revolucionarnu razliku trebalo polučit u odnosu na 6.0.1.7647 ?

Pretpostavljam nikakvu.

9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Imaš cijelu temu, gdi likovi navodno čuju razlike. Meni je super, jer mi sad barem radi kak spada, ne znam ni koje sam imal prije...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Karlek_19 kaže...

Imaš cijelu temu, gdi likovi navodno čuju razlike. Meni je super, jer mi sad barem radi kak spada, ne znam ni koje sam imal prije...

 

Daj link za dl da ne tragam jer ima trilijardu linkova.

Ako se nekom da zezat super stvar.

https://www.techpowerup.com/forums/threads/the-ultimate-realtek-hd-audio-driver-mod-for-windows-10.232921/

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2017 18:37 (honor8).
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Postoji li donekle kvalitetan Headset wireless do nekih 600Kn ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Karlek_19 kaže...

Instalirao na svježe zadnje drivere i razlika u PUBG je nebo i zemlja, blago rečeno. Čujem svaku sitnicu kak sam i navikao u pucačinama.

 

Preporuka za 6.0.1.8287 Realtek drivere, meni na 892 bomba. Hvala svima na pomoći.

 aj fala ti boze, rijesio se i moj problem sa zvukom u PUBGu zahvaljujuci tebi... 

Battleog - 191silvinjo
16 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Glavas_ZG kaže...

Postoji li donekle kvalitetan Headset wireless do nekih 600Kn ?

 http://www.njuskalo.hr/igrace-konzole/sony-wireless-stereo-headset-2.0-black-oglas-20176184

9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Savjet za neki headset do 300 kn?

Bitno mi je samo da su slusalice udobne, tj. da ih mogu nositi vise sati a da me ne zabole uha.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Gallifrey kaže...

Savjet za neki headset do 300 kn?

Bitno mi je samo da su slusalice udobne, tj. da ih mogu nositi vise sati a da me ne zabole uha.

 

Kupi ovo i uživaj u svakom smislu.

Za 300kn nećeš nać ništa ni približno udobno i kvalitetno.

KLIK

14 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav svima. Imam SteelSeries Siberia V2 slušalice 4-5 godina i jako sam zadovoljan s njima, no želio bi kupiti nešto novo. Ako može neka preporuka za slušalice do 800,00/900,00 kn (best buy). Bitno mi je da su udobne, da su za gaming, i da imaju dobar zvuk(bass) za slušanje muzike. Hvala puno! :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Džekson kaže...

Pozdrav svima. Imam SteelSeries Siberia V2 slušalice 4-5 godina i jako sam zadovoljan s njima, no želio bi kupiti nešto novo. Ako može neka preporuka za slušalice do 800,00/900,00 kn (best buy). Bitno mi je da su udobne, da su za gaming, i da imaju dobar zvuk(bass) za slušanje muzike. Hvala puno! :) 

 baš za gaming dakle headset, ili samo slušalice ??

ako samo slušalice, onda za te novce možeš uzet dt770, osobno ih imam i prezadovoljan sam sa njima, zatvorene, bassa imaju dovoljno i jako udobne

mislim da su ti trenutno i na njuškalu sa cijenom tu negdje do koje tražiš

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Džekson kaže...

Pozdrav svima. Imam SteelSeries Siberia V2 slušalice 4-5 godina i jako sam zadovoljan s njima, no želio bi kupiti nešto novo. Ako može neka preporuka za slušalice do 800,00/900,00 kn (best buy). Bitno mi je da su udobne, da su za gaming, i da imaju dobar zvuk(bass) za slušanje muzike. Hvala puno! :) 

 

Links ima akciju na HyperX Cloud Pro Gaming slusalice od 12.11 - 26.11. po cijeni od 470kn

 

https://www.links.hr/hr/slusalice-hyperx-cloud-pro-gaming-hx-hscl-sr-na-crne-100506917?utm_source=Links+shop+2016&utm_campaign=9b1087c8ed-EMAIL_CAMPAIGN_2017_11_10&utm_medium=email&utm_term=0_9498def505-9b1087c8ed-219106665

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
6 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
djigibao kaže...

 

Links ima akciju na HyperX Cloud Pro Gaming slusalice od 12.11 - 26.11. po cijeni od 470kn

 

 

Za Cloudice treba neko pojačalo ako se cilja na slušanje glazbe, jer na ovim budget pločama i integrušama tipa ALC887,ALC892 itd. nema uopće bassa i općenito snage, jer za tih 60 ohm ipak treba pojačalo da slušalice prodišu i daju sve što imaju.

Probao sam Cloud Core sa FiiO E10K i na ALC887 i to ne da ima razlike nego je svemirska razlika.

10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
honor8 kaže...
djigibao kaže...

 

Links ima akciju na HyperX Cloud Pro Gaming slusalice od 12.11 - 26.11. po cijeni od 470kn

 

 

Za Cloudice treba neko pojačalo ako se cilja na slušanje glazbe, jer na ovim budget pločama i integrušama tipa ALC887,ALC892 itd. nema uopće bassa i općenito snage, jer za tih 60 ohm ipak treba pojačalo da slušalice prodišu i daju sve što imaju.

Probao sam Cloud Core sa FiiO E10K i na ALC887 i to ne da ima razlike nego je svemirska razlika.

 bome da, trenutno imam spojene cloud core na zvucnike (ima to pojacalo di se usteka) i razlika izmedju ove onboard i ove na zvucnicima su nebo i zemlja, sound i bass je cak i prejak i mislim da mi moze ostetit slusalice

Battleog - 191silvinjo
6 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
hahhaajaads kaže...

 bome da, trenutno imam spojene cloud core na zvucnike (ima to pojacalo di se usteka) i razlika izmedju ove onboard i ove na zvucnicima su nebo i zemlja, sound i bass je cak i prejak i mislim da mi moze ostetit slusalice

 

Ljudi se prejebu tako da kupe slušalice sa visokom impedancijom pa ih spoje na low-end integruše i naravno se razočaraju, ajde te Cloudice su prilično jeftine i 60 ohma pa ko ne pati od glasnog slušanja i neke kvalitete zvuka može proć i na integrušama, no za neki uhu ugodan doživljaj ipak trebaju više snage.

 

 

9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Meni su na Realtek 892, dosta glasne (na 40% u winsima), prije sma imao i Fiio E10K i ja iskreno razliku vrijednu 400kn ne čujem.

 

Valjda ova Gigabyte ploča ima OK implementaciju, meni je puno bolja recimo od Asusove s 887 i Crystal Soundom, koju sam prije imao.

 

Jedino kaj bi mi u obzir došlo je neka pciex zvučna, ali sumnjam da mi je potrebna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Karlek_19 kaže...

Jedino kaj bi mi u obzir došlo je neka pciex zvučna, ali sumnjam da mi je potrebna.

 Asus Xonar DGX. Ja imam DG (DG je PCI, DGX PCI-E) i s Cloudom puno znači naspram integrirane ALC892 na Asus M5A97 R2.0 Evo.

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Samo jedno brzo pitanje.Što se tiče ovih cloudica u linksu na akciji.Jel ih se isplati uzet za ps4.Pitam konkretno što se tiče zvuka,jer sam vidio da ljudi pišu da su dosta tihe i da zvuk nije baš nešto kad se spoje na kontroler.

I samo da napomenem nije mi potreban zvučnik.Ima li još nešto u tom cjenovnom rangu za 500-600kn koristio bih za gaming na ps4.

Il uzeti ove https://www.combo.hr/katalog/studio-oprema/slusalice/superlux-slusalice-hd-668b-detail koje su mi preporučili za ps4.

Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.11.2017 13:31 (Doca15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice