Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.664.763
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Reign kaže...

Gdje ima 560s za 100€? Kupujem odmah.

 Previdio sam taj dio teksta gdje se spominje 100€.

 

Možda Philips 9600?

https://www.printink.hr/slusalice-philips-shp9600-zicane?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Inochulum kaže...

Nisam nikad bio Razer fan, ali piknuo sam jedne barracuda x 2022. sa ozone-a za 80ak eura sa dostavom. Nekidan stigle i zadovoljan sam. Imam Cloud 2 žičane ali žicu više ne mogu podnit. Cloud 2 su isto odlične, no evo gledajuć zvuk sami, ne vidim ja tu neke razlike da budem iskren. To je sve meni ok što se tiče zvuka, a audiofilu je sve to smeće. Imaš app za android di naštimaš eq i vozi. Imaju malo previše basa pa sam to malo spustio i vozi. Lagane su ko perce i baterija ide do 50sati.

 Ja imam iste Barracuda X 2022 - nula kič, jak bas, puno opcija spajanja, relativno dobre za EDM muziku, extra udobne i lagane, osrednji mikrofon, 50+ baterija, ne radi sa Razer Synapse (samo Android app za namještanja). Kupio iz istog razloga manjka žice. Super za nezahtjevne koje će oduševiti bass kao da imaš sub pored sebe.

 

Moj problem je što slušam dosta muziku (rock/metal, pravi instrumenti), te sam prije imao par AKG-a (flat), pa praktički niti jedne gamerske ne pašu. Nikakav EQ ne pomaže zapravo. Najskuplje gamerske ne popravljaju dovoljno muziku već samo lijepe gro funkcija što diže cijenu. Super za funkcije/udobnost ali za muziku (osim EDM-a) uf... Super za imaging/positioning, ali ne želim nekoliko različitih na stolu i stalno mijenjati, ako je moguće.

 

Stoga idu Audeze Maxwell uskoro.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2024 13:29 (Mad Ant).
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Kupio Maxwell, strasno, vrijede svakog centa 😉
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Pozdrav,

 

trebam nabavit nove sluške i miša i išao bi definitivno na bežičnu opciju.

 

samo za potrebe igranja. na prvom mjestu je PUBG eventualno Palworld za klinku.

 

molim neku preporuku do nekih cca 150€ i da je nabavljivo u HR.

 

Hvala.

 

EDIT: vidio Logitech G305 i G435 pa ako ima neko kakvih iskustava neka javi.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
General_Woo kaže...

Pozdrav,

 

trebam nabavit nove sluške i miša i išao bi definitivno na bežičnu opciju.

 

samo za potrebe igranja. na prvom mjestu je PUBG eventualno Palworld za klinku.

 

molim neku preporuku do nekih cca 150€ i da je nabavljivo u HR.

 

Hvala.

 

EDIT: vidio Logitech G305 i G435 pa ako ima neko kakvih iskustava neka javi.

 

 

G305 može proći AKO se stavi litijska AAA baterija umjesto Alkalne AA za koju je utor. S alkalnim AA miš je pretežak.

Računaj da je litijska AAA baterija komad oko 4€ i da jedna baterija potraje 2 do 4 mjeseca ovisno o tome koliko se miš koristi.

I sam sam ga dvije godine koristio za PUBG. S tim da mi je prvi primjerak počeo dvoklikati u manje od godinu (pa sam reklamirao).

 

G435 kao i ostale Logitech slušalice nikako ne preporučam. 

 

Razmotri HyperX Cloud 2 wireless. Cloud je OK za PUBG.

Ako hoćeš nešto bolje, a da mora biti bežično, možda Epos (Sennheiser).

14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming

bi ove bile OK?

13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
General_Woo kaže...

Pozdrav,

 

trebam nabavit nove sluške i miša i išao bi definitivno na bežičnu opciju.

 

samo za potrebe igranja. na prvom mjestu je PUBG eventualno Palworld za klinku.

 

molim neku preporuku do nekih cca 150€ i da je nabavljivo u HR.

 

Hvala.

 

EDIT: vidio Logitech G305 i G435 pa ako ima neko kakvih iskustava neka javi.

 

 

 Malo teško unutar 150€ oboje, ali npr. od Razera:

 

RAZER Basilisk V3 X HyperSpeed

https://www.links.hr/hr/mis-razer-basilisk-v3-x-hyperspeed-opticki-18000dpi-bezicni-usb-bt-crni-010702132

 

RAZER Viper V3 HyperSpeed

https://www.links.hr/hr/mis-razer-viper-v3-hyperspeed-opticki-30000-dpi-bezicni-usb-crni-010702165

 

Razer Barracuda X Wireless (2022)

https://www.instar-informatika.hr/slusalice-razer-barracuda-x-wireless-2022-bezicne-gaming-mikrofon/117263/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Razer BlackShark V2 HyperSpeed

https://www.instar-informatika.hr/slusalice-razer-blackshark-v2-hyperspeed-bezicne-bluetooth-gaming-/220538/product/

 

 

EDIT:

 

 Ili Steelseries (na akciji)

 

Slušalice SteelSeries Arctis Nova 7, bežične, gaming, mikrofon, over-ear, RGB, PC, PS4, PS5, Xbox, Switch, crne

https://www.instar-informatika.hr/slusalice-steelseries-arctis-nova-7-bezicne-gaming-mikrofon-over-e/146182/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.2.2024 19:28 (Mad Ant).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
General_Woo kaže...

bi ove bile OK?

 Ne znam, ja sam nabavio Eneloop Pro crne pa ih nisam koristio jer je s litijskom AAA ipak bio osjetno lakši miš i bolji balans težine (centar mase bliže senzoru)

13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming

definitivno upikni https://www.instar-informatika.hr/slusalice-steelseries-arctis-nova-7-bezicne-gaming-mikrofon-over-e/146182/product/ dok su na akciji, odlicna cijena i za te novce bolje ne mozes dobit

Anything that can be connected, will be connected.
15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Kupio sam asus rog delta core na nekoj akciji za 49 eura. Znaci odusevljen i za te pare mislim da ne moze bolje
Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Hvala svima.

 

kupio 

 

HyperX Cloud Core II Wireless i Razer Viper v3 Hyperspeed.

 

Nisam uspio još isprobati u igri ali za sada je razlika ogromna!

 

( do sada sam imao Red dragon ZEUS 2 i Red dragon Cobra M711)

 

NEBO I ZEMLJA!

 

Kvala još jednom!

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
General_Woo kaže...

Hvala svima.

 

kupio 

 

HyperX Cloud Core II Wireless i Razer Viper v3 Hyperspeed.

 

Nisam uspio još isprobati u igri ali za sada je razlika ogromna!

 

( do sada sam imao Red dragon ZEUS 2 i Red dragon Cobra M711)

 

NEBO I ZEMLJA!

 

Kvala još jednom!

 Red Dragon kopirao i Razer i HyperX :-)

 

Nema do dobre periferije, uživaj!

14 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Pozdrav, mislim se maknut sa žice, pa gledam bocnut nekakav wirelles headset.

Od igara mi je najbitnije da dobro šljakaju uz PUBG, a ostalo je valjda sve u tom rangu barem ok.

Za oko su mi zapele HyperX Cloud III wirelles za nekih 142€, Arctis Nova 7 wirelles za nekih 154€.

Također me zanima dal se isplati davat više od ovoga za gaming (nekakav drugi headset) headset i općenito vaša mišljenja o ova dva headseta i koliko/dali ustvari gubim u odnosu na trenutni HyperX CLoud II wired ?

Bilo bi dobro da se javi netko tko je imao dodira s navedenim headsetovima, pa i skupljima od ovih.

 

Unaprijed hvala

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2024 19:46 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
zabranjeniples kaže...

Pozdrav, mislim se maknut sa žice, pa gledam bocnut nekakav wirelles headset.

Od igara mi je najbitnije da dobro šljakaju uz PUBG, a ostalo je valjda sve u tom rangu barem ok.

Za oko su mi zapele HyperX Cloud III wirelles za nekih 142€, Arctis Nova 7 wirelles za nekih 154€.

Također me zanima dal se isplati davat više od ovoga za gaming (nekakav drugi headset) headset i općenito vaša mišljenja o ova dva headseta i koliko/dali ustvari gubim u odnosu na trenutni HyperX CLoud II wired ?

Bilo bi dobro da se javi netko tko je imao dodira s navedenim headsetovima, pa i skupljima od ovih.

 

Unaprijed hvala

Cloud III wireless je lošiji od Cloud II.

 

Koliko gubiš ovisi o tome na što spajaš trenutne slušalice. Ako je to neka solidna zvučna ili neki pristojan amp&dac, onda gubiš puno.

 

Možda Epos/Sennheiser Game One ili GSP 670?

 

13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
zabranjeniples kaže...

Pozdrav, mislim se maknut sa žice, pa gledam bocnut nekakav wirelles headset.

Od igara mi je najbitnije da dobro šljakaju uz PUBG, a ostalo je valjda sve u tom rangu barem ok.

Za oko su mi zapele HyperX Cloud III wirelles za nekih 142€, Arctis Nova 7 wirelles za nekih 154€.

Također me zanima dal se isplati davat više od ovoga za gaming (nekakav drugi headset) headset i općenito vaša mišljenja o ova dva headseta i koliko/dali ustvari gubim u odnosu na trenutni HyperX CLoud II wired ?

Bilo bi dobro da se javi netko tko je imao dodira s navedenim headsetovima, pa i skupljima od ovih.

 

Unaprijed hvala

 

Steelseries Arctis Nova 7 sada u Instaru na popustu. Inace blize 200€ - Razer Balckshark V2 Pro 2023, Razer Kraken V3 Pro (vibro haptics), HyperX Cloud Alpha... Negamerske klasicne ce imati mozda bolji zvuk ali i manjak funkcija (wifi/bt switchung, komande, softver/EQ...).

Sve zavisi sta hoces, neke imaju vise funkcija, neke su bolje za FPS ali losije za muziku, zavisi i koja muzika, neke skuplje imaju i zamjenjivu bateriju (Arctis Nova Pro, Turtlebeach St. Pro), neke se daju nositi vani jer nisu kič (Razer Barracuda).

Top gamerske za muziku su Audeze Maxwell (mogu osobno potvrditi), najbolji positioning Arcris Pro i Turtlebeach Stealth Pro i tako... Samo to je sve blizu i preko 300€, ali ako nisi navikao na jako dobre sluske nije potrebno ici tako daleko. Ja jesam pa je pao Maxwell.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2024 8:37 (Mad Ant).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Mad Ant kaže...

najbolji positioning Arcris Pro i Turtlebeach Stealth Pro i tako...

 U kojem to svemiru? Pa njih šiju i IEM-i od 25€...

13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Samo ako si zelis gurati te pimpeke u usi (plus kabel), ali posto nije navađao njih kao zelju...

Isto kao sto ce open-back imati generalno bolji/siri soundstage, ali smetas ostalima i oni tebi...

Ima Crinacle na YT koji dovoljno drobi o IEM-ovima za malo para.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2024 11:05 (Mad Ant).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Mad Ant kaže...
Samo ako si zelis gurati te pimpeke u usi (plus kabel), ali posto nije navađao njih kao zelju...

Isto kao sto ce open-back imati generalno bolji/siri soundstage, ali smetas ostalima i oni tebi...

Ima Crinacle na YT koji dovoljno drobi o IEM-ovima za malo para.

 Crin nije gamer. Hoćeš gamera, prati Fresh Reviews, on testira slušalice i IEM-ove i zna šta radi.

13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Imamo i Gadgetrytech i Badseedtech (i Techne donekle) iako ja volim pogledati Joshua Valour, Headphone Show i slicne za opcenito kvalitetu zvuka i mjerenja, gaming je uvijek na drugom mjestu. Ako su dobre, biti ce OK i za igranje. Ili si dobar ili nisi, slusalice ce malo pomoc... misleci na competitive FPS. Uvijek mozes iskesirat za Sennheiser HD800/S koje su top...
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2024 14:43 (Mad Ant).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Mad Ant kaže...
Imamo i Gadgetrytech i Badseedtech (i Techne donekle) iako ja volim pogledati Joshua Valour, Headphone Show i slicne za opcenito kvalitetu zvuka i mjerenja, gaming je uvijek na drugom mjestu. Ako su dobre, biti ce OK i za igranje. Ili si dobar ili nisi, slusalice ce malo pomoc... misleci na competitive FPS. Uvijek mozes iskesirat za Sennheiser HD800/S koje su top...

Dobre za glazbu ne znači nužno i dobre za gaming, barem ne za competitive gaming. Loše za glazvu uvijek znači loše i za gaming.

Techne je audio reviewer jednako kako je i prosječan hrvat kojeg sretneš na ulici grada audio reviewer.  Samo uspoređuje kako mu stoji i kako mu zvuči, odlični su mu i Razer i Steelseries i hrpa drugih. Nula od audio reviewera.

Joshua i Badseedtech su OK. Hawaiian Bad Boya uopće nisi spomenuo (Bad Guy Good Audio Revies), Zeosa (Zeos Pantera, Z reviews), Gizaudio, ...

 

Loše slušalice ti itekako mogu odmoći. I to i lošem igraču. Puno više nego loš miš što je isto loše.

13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
191x7 kaže...
Mad Ant kaže...
Imamo i Gadgetrytech i Badseedtech (i Techne donekle) iako ja volim pogledati Joshua Valour, Headphone Show i slicne za opcenito kvalitetu zvuka i mjerenja, gaming je uvijek na drugom mjestu. Ako su dobre, biti ce OK i za igranje. Ili si dobar ili nisi, slusalice ce malo pomoc... misleci na competitive FPS. Uvijek mozes iskesirat za Sennheiser HD800/S koje su top...

Dobre za glazbu ne znači nužno i dobre za gaming, barem ne za competitive gaming. Loše za glazvu uvijek znači loše i za gaming.

Techne je audio reviewer jednako kako je i prosječan hrvat kojeg sretneš na ulici grada audio reviewer.  Samo uspoređuje kako mu stoji i kako mu zvuči, odlični su mu i Razer i Steelseries i hrpa drugih. Nula od audio reviewera.

Joshua i Badseedtech su OK. Hawaiian Bad Boya uopće nisi spomenuo (Bad Guy Good Audio Revies), Zeosa (Zeos Pantera, Z reviews), Gizaudio, ...

 

Loše slušalice ti itekako mogu odmoći. I to i lošem igraču. Puno više nego loš miš što je isto loše.

A dobro, ne sad groblje loše sa dna...

 

Ma je, znam i za ove druge poput Z-a, ali ionako vrlo malo vjerujem bilo kome te gledam što više reviewa i osvrta da naiđem na sitne detalje koji se rijetko spomenu (jedino zato se isplati gledati Techne), OCD fora... iako, što više gledaš to više misliš da je sasvim OK dati 800€ za Focal Bathys

 

Jer npr. kupio ja onako iz ruke impulzivno Razer Barracuda X 2022, da se ima nešto bez žice za ne previše para. Spojim prvi puta, bass ubija snažno na default EQ. Probam par YT dubstepova i bass test, sve prođe glatko bez distorzije na glasno. Dam drugim ljudima reda radi, svi začuđeni kako dere bass. Ali u par reviewa naiđeš na komentar da nemaju dovoljno basa (naspram druga dva skuplja modela), što ne da nije istina, nego je dijametralno suprotno. Slično sam naletio i za Maxwell, da nije baš bass nešto... a zapravo se lako da namjestiti da ti vibrira glava plus thump k'o čekićem (bez distorzije/prđenja).

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2024 17:34 (Mad Ant).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Mad Ant kaže...
191x7 kaže...
Mad Ant kaže...
Imamo i Gadgetrytech i Badseedtech (i Techne donekle) iako ja volim pogledati Joshua Valour, Headphone Show i slicne za opcenito kvalitetu zvuka i mjerenja, gaming je uvijek na drugom mjestu. Ako su dobre, biti ce OK i za igranje. Ili si dobar ili nisi, slusalice ce malo pomoc... misleci na competitive FPS. Uvijek mozes iskesirat za Sennheiser HD800/S koje su top...

Dobre za glazbu ne znači nužno i dobre za gaming, barem ne za competitive gaming. Loše za glazvu uvijek znači loše i za gaming.

Techne je audio reviewer jednako kako je i prosječan hrvat kojeg sretneš na ulici grada audio reviewer.  Samo uspoređuje kako mu stoji i kako mu zvuči, odlični su mu i Razer i Steelseries i hrpa drugih. Nula od audio reviewera.

Joshua i Badseedtech su OK. Hawaiian Bad Boya uopće nisi spomenuo (Bad Guy Good Audio Revies), Zeosa (Zeos Pantera, Z reviews), Gizaudio, ...

 

Loše slušalice ti itekako mogu odmoći. I to i lošem igraču. Puno više nego loš miš što je isto loše.

A dobro, ne sad groblje loše sa dna...

 

Ma je, znam i za ove druge poput Z-a, ali ionako vrlo malo vjerujem bilo kome te gledam što više reviewa i osvrta da naiđem na sitne detalje koji se rijetko spomenu (jedino zato se isplati gledati Techne), OCD fora... iako, što više gledaš to više misliš da je sasvim OK dati 800€ za Focal Bathys

 

Jer npr. kupio ja onako iz ruke impulzivno Razer Barracuda X 2022, da se ima nešto bez žice za ne previše para. Spojim prvi puta, bass ubija snažno na default EQ. Probam par YT dubstepova i bass test, sve prođe glatko bez distorzije na glasno. Dam drugim ljudima reda radi, svi začuđeni kako dere bass. Ali u par reviewa naiđeš na komentar da nemaju dovoljno basa (naspram druga dva skuplja modela), što ne da nije istina, nego je dijametralno suprotno. Slično sam naletio i za Maxwell, da nije baš bass nešto... a zapravo se lako da namjestiti da ti vibrira glava plus thump k'o čekićem (bez distorzije/prđenja).

 Pa nije bass bit gaminga, to je možda za eksplozije u singleplayeru, u multiplayeru definitivno ne želiš da jedni zvukovi prikvivaju druge. Ali ok.

13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Nije stvar samog bassa vec bubnu krive informacije na random... uvijek treba pogledati sve sto se nađe na YT i okolo, cak i na drugim jezicima ako treba.
13 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Čisto FYI, review novih Sony Pulse Elite sa planarnim driverima ala Audeze i ostatka Playstation slušalica, te i samih Audeze Maxwella:

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Gledam sluške manje više za PS5, na kompu imam denon Denon AH-d600 s pojačalom i sumnjam da išta od ovih gaming sluški može biti glasnije od toga, no ako kojim slušajem rade bolje, nije da ću se buniti. Kod frenda sam probao njegove Pulse i to mi je naspram mojih na kompu bilo stvarno loše, onako, pretiho i nekako bezlično...razočaranje od sluški za 100e.
Budžet oko 150e, nije da se ne mogu malo protegnuti ako treba. Krenuo sam istraživati, i naravno, ispadne kupus osobnih iskustava. Generalno što mi je bitno je da su ugodne s naočalama, wireless nije toliko bitno, iako ajde, nije nužno loše, ne znam koliko controlere cijede ove wired kad su uštekane u njih i koliko je zvuk bolji ili nije, iako ih dio ima problema s wired i ps5 softwerom pa su ili tihe ili lošije zvuce. Npr bacio pogled na Hyper x Cloud 2, solid sluške ali problematicne wired kad se uštekaju s plejkom, wireless isto imaju problema s glasnocom itd nažalost. Onda neke ispadnu dobre, no citaš, loša iskustva ako nosiš naočale jer stiscu glavu...
Koji su vam prijedlozi da se najviše isplati gledati po pitanju udobnosti, glasnoce i kvalitete zvuka s plejkom? Mic bi bilo dobro da imaju, al kvaliteta istog je relativno nebitna, kako će me frend cuti dok igramo mi nije toliko bitno.

Nekako ispada možda uzeti Nova 7 po ovoj cijeni od 150tak eura, ne vidim smisao nadoplate za P verziju 20-30e?!

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2024 15:45 (Fallen87).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
Audeze Maxwell su vrlo glasne, doslovno kao zicane, ali su prakticki jedini takav paket i dupla cijena (300€+). Ja ih imam i mogu potvrditi da su top wifi za audiofile/muziku naspram ostalih gamerskih (skoro savrseni Harman curve). Mozda Beyerdynamic MMX200 ali nije tako dobar "paket" i soft.

Ako slusalice nemaju Playstation licencu (uglavnom imaju negdje PS logo), biti ce tise preko PS5, sve sa licencom su testirane glasnije, tipa Nova 7P. Samo nece zvucati kao Denon...

Vecina poznatih imaju zamjenske deblje cushione tipa Wicked Cushions.

Za PS5 su sada napete nove Pulse Elite (suradnja sa Audeze, planari), nisu savrsene ali jako dobar zvuk i 150€...
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2024 10:07 (Mad Ant).
13 godina
offline
Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga

Planiram uzet neke slusalice, svrha je razgovor na discordu, vecinom u mmo i mobama, te tu i tamo warzone/cs2. Trazim zicane iskljucivo, prelazim s bezicnih i nemam volje mislit se o bateriji. Gledam Logitech G335, udobnost mi je primarni faktor, ali bilo bi lijepo da je zvuk ok. Ima li nesto bolje u tom ili malo visem rangu da bih trebao razmotriti? Max budet nekih 70-80.

Burek s mesom
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
KKristijan kaže...

Planiram uzet neke slusalice, svrha je razgovor na discordu, vecinom u mmo i mobama, te tu i tamo warzone/cs2. Trazim zicane iskljucivo, prelazim s bezicnih i nemam volje mislit se o bateriji. Gledam Logitech G335, udobnost mi je primarni faktor, ali bilo bi lijepo da je zvuk ok. Ima li nesto bolje u tom ili malo visem rangu da bih trebao razmotriti? Max budet nekih 70-80.

 Corsair HS60.

13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaming
KKristijan kaže...

Planiram uzet neke slusalice, svrha je razgovor na discordu, vecinom u mmo i mobama, te tu i tamo warzone/cs2. Trazim zicane iskljucivo, prelazim s bezicnih i nemam volje mislit se o bateriji. Gledam Logitech G335, udobnost mi je primarni faktor, ali bilo bi lijepo da je zvuk ok. Ima li nesto bolje u tom ili malo visem rangu da bih trebao razmotriti? Max budet nekih 70-80.

STEELSERIES Arctis Nova 3

RAZER Blackshark V2 X

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice