Tipkovnica preporuka

poruka: 58
|
čitano: 16.062
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Tipkovnica preporuka

Moze mi tko preporucit neku tipkovnicu do 400kn ali da svijetli i da je kvalitetna.....

I love Counter Strike 1.6
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica preporuka

Dodaj jos 50-60 kuna i kupi si Logitech G11. Ja ju koristim i nemam nikakve zamjerke.

A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing.
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica preporuka

ova ne svijetli ali neces naci bolje

 

http://pckeyboards.stores.yahoo.net/keyboards.html

 

moja doma

 

http://pckeyboards.stores.yahoo.net/customizer.html

 

neznam koliko tipkash i kakav osjecaj pod tipkama volish ali G11 nebi ni najgorem neprijatelju preporucio...

Moj PC  
0 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tipkovnica preporuka
Genie kaže...

 

neznam koliko tipkash i kakav osjecaj pod tipkama volish ali G11 nebi ni najgorem neprijatelju preporucio...

Ne vidim svrhe u raspravi na ovako neukusan nacin..mogu li znati zasto ju ne bi preporucio ni najgoremu neprijatelju??

 

Evo kratke recenzije. Osjecaj pod tipkama je odlican, na pola puta izmedju laptopa i pisace tipkovnice. Tipke takodjer imaju vrlo brz odziv.Osvijetljenje je plavo, te ima 3 razine.Softver je mocan, radi bez greske, te je pun mogucnosti. Tipkovnica ima 18 programibilnih makro tipki, svaka sa po 3 moda koja se lako mijenjaju, tako da imas zapravo 54 makro tipke. Cvrste je izrade i robusna je, kao da ne bi bilo nista da padne sa drugoga kata. Ima osnovne multimedijske kontrole. Jedina zamjerka zapravo mi je naslonjac za dlanove, koji je poprilicno klimav jer ga se ne moze "na knap " fiksirati na tipkovnicu, vec ima lufta pa seta okolo, a nekome bi mogla zasmetati i velicina tipkovnice (za 20-ak centimetara duza od prosijeka nekog)

 

Naravno, izgleda uber cool.

A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2009 10:03 (!mpact35).
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica preporuka

nisam mislio nikoga vrijedjati, (a to niti ne radim, jedino ako mi sad sama tipkovnica ne odgovara...) - samo sam iznosio moje misljenje.. a ono je za G11 i vishe nego loshe. Inace ja sam poprilican fetishist sto se tiche tipkovnica tako da ih doma imam poprilican broj.. Naravno da se ukusi glede osjecaja pod prstima razlikuju ali Gserija Logitechovih tipkovnica ima jedne od najgorih tipki ever.. Mrdaju se na sve strane, osjecaj pod prstima katastrofa, mljeckavo, odaziv nikakav..

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica preporuka

Ma nisam mislio da me vrijedjas samo ne volim nekakve mutave ispade, ovako kad si rekao nesta smisleno mozemo i pricati :)

 

Ugl. ja nisam to primjetio (prije toga sam koristio Logitech Deluxe od 54kn). A probao sam recimo G15 i ona mi se ne svidja zbog premalih tipaka, pa stiscem gotovo 2 odjednom.

 

Jeste culi za ovo?

 

http://daskeyboard.com/

A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Tipkovnica preporuka
!mpact35 kaže...

 

Jeste culi za ovo?

 

http://daskeyboard.com/

To je tipkovnica... A ne ovo Labtec čudo na kojem sad tipkam. Prije sam imao 2 KeyTronic mrcine na kojiima je bilo divota tipkat dok nisu otišli obadva shifta i space... Razmišljam da si kupim neku sa punim klikom, dugog hoda... Ove sve nove su mi premekane i kratkog hoda...

Stick to the shadows....
14 godina
offline
RE: Tipkovnica preporuka
Genie kaže...

ova ne svijetli ali neces naci bolje

 

http://pckeyboards.stores.yahoo.net/keyboards.html

 

moja doma

 

http://pckeyboards.stores.yahoo.net/customizer.html

 

neznam koliko tipkash i kakav osjecaj pod tipkama volish ali G11 nebi ni najgorem neprijatelju preporucio...

ovih tipkovnica nema u hrvatskoj...mislio sam onako solidnu tipkovnicu koja svijetli tako da se mogu dopisivat dok navecer igram cs,cod i to....ne ovako trebam trazit slova pa me poubijaju..  :D

I love Counter Strike 1.6
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tipkovnica preporuka
!mpact35 kaže...

Dodaj jos 50-60 kuna i kupi si Logitech G11. Ja ju koristim i nemam nikakve zamjerke.

Evo ti G11 za 380kn slučajno sam naletio na nju u vemilu danas kada sam nešto tražio tako da ne moraš dodavat 60 kn.

I don't need sex government fuck me everyday.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2009 17:07 (Razer_Copperhead).
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica preporuka

pa kupi g11.

moj Bux.to http://bux.to/?r=JURGOLINHO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tipkovnica preporuka
Razer_Copperhead kaže...
!mpact35 kaže...

Dodaj jos 50-60 kuna i kupi si Logitech G11. Ja ju koristim i nemam nikakve zamjerke.

Evo ti G11 za 380kn slučajno sam naletio na nju u vemilu danas kada sam nešto tražio tako da ne moraš dodavat 60 kn.

da..ali neznam jesu slova prevedena na hr zato jer sam se naviknuo na njih...

 

I love Counter Strike 1.6
14 godina
offline
RE: Tipkovnica preporuka
I love Counter Strike 1.6
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tipkovnica preporuka
rocker55555 kaže...
Razer_Copperhead kaže...
!mpact35 kaže...

Dodaj jos 50-60 kuna i kupi si Logitech G11. Ja ju koristim i nemam nikakve zamjerke.

Evo ti G11 za 380kn slučajno sam naletio na nju u vemilu danas kada sam nešto tražio tako da ne moraš dodavat 60 kn.

da..ali neznam jesu slova prevedena na hr zato jer sam se naviknuo na njih...

 

Misliš da li ima Š, Č, Ć itd.? Ja imam G11 i ima hrvatska slova kao i ostale G11 tipkovnice.

I don't need sex government fuck me everyday.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tipkovnica preporuka

Lijepo izgleda, al zauzece ti cijeli stol o.o Ja imam tipkovnicu koju mi je stari donio sa posla kao privremeno rijesenje prije 5-6 godina. Nikad nisam imo problema, a kad se jednom naviknes, svaka je tipkovnica dobra. Ne svijetli, jedini dodatni gumbi su kratice ze gasenje i standby, to je sve. Savrsena je. Ove moderne sa malim LED ekrancicima i 54 dodatnih tipaka, po mojem misljenju sve su to komercijalni trikovi. Kupi onu sa najmanjim laggom, hrvatskim znakovima i prolagodivim softverom, nemoj se obazirat na vanjske sitnice kao dodatne tipke i svjetlo. A za chat po mraku ti je dovoljna svjetlost ekrana, vjeruj mi.

Excuse the phun.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2009 20:18 (Sharps).
14 godina
offline
Tipkovnica preporuka

ja sam mislio da potrosim manje novaca kupiti neku onako solidnu tiskovnicu do 350kn i samo neonku gore stavim...sto vi mislite???

I love Counter Strike 1.6
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica preporuka

eo ja sam prije par dana kupio ovu

   moram priznati da sam jako zadovoljan ,nema osvjetljene tipke ali je pod prstima odlicna , odziv jos bolji malih dimenzija znaci i zgodna a dodje samo 150 kuna ima hrvatska slova itd.....  pa ako ti osvjetljene tipke nisu konacni uvjet svakako bih ti preporucio tu tipkovnicu jer je stvarno odlicna a opet jeftina ,sto je rijetkost danas...

Imam problema sa snom. Ne da mi se ustati iz kreveta.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica preporuka

Imaš Revoltecovu (silver, black) tipkovnicu za 249 kn i osvijetljena je ako ne želiš dati novce za G11.

I don't need sex government fuck me everyday.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 9:32 (Razer_Copperhead).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tipkovnica preporuka
rocker55555 kaže...

ja sam mislio da potrosim manje novaca kupiti neku onako solidnu tiskovnicu do 350kn i samo neonku gore stavim...sto vi mislite???

Amen. Opet ponavljam, dovoljna ti je i sama svjetlost ekrana ako ju stavis odmah ispod. A imas i one lampice koje ukopcas u USB utor isto tako. Po meni se ne isplate sve ove hi-tech 'gamerske' tipkovnice.

 

edit: Jedino dobro dode onaj produzetak na koji odlozis dlan za gamerske maratone. Ali to ne moras nuzno sa tipkovnicom uzet.

Excuse the phun.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2009 0:14 (Sharps).
16 godina
offline
RE: Tipkovnica preporuka
Genie kaže...

ova ne svijetli ali neces naci bolje

 

 

neznam koliko tipkash i kakav osjecaj pod tipkama volish ali G11 nebi ni najgorem neprijatelju preporucio...

ako ne bi preporucio ni najgorem neprijatelju onda mora da je jako dobra! pa neces neprijateljima preporucavati odlicne stvari!

 

ja imam g15 i odlicna mi je...

s obzorom koliko kosta nemos fulat s g11

FOR THE HORDE!!!
14 godina
offline
RE: Tipkovnica preporuka
Sharps kaže...
rocker55555 kaže...

ja sam mislio da potrosim manje novaca kupiti neku onako solidnu tiskovnicu do 350kn i samo neonku gore stavim...sto vi mislite???

Amen. Opet ponavljam, dovoljna ti je i sama svjetlost ekrana ako ju stavis odmah ispod. A imas i one lampice koje ukopcas u USB utor isto tako. Po meni se ne isplate sve ove hi-tech 'gamerske' tipkovnice.

 

edit: Jedino dobro dode onaj produzetak na koji odlozis dlan za gamerske maratone. Ali to ne moras nuzno sa tipkovnicom uzet.

 ali nemam mjesta ispred monitora nego mi je na stolu za tipkovnicu ili kakse vec kaze pa mi povrsina stola na kojem je mis i to zaklanja svjetlost

I love Counter Strike 1.6
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica preporuka

Uzmo G11 nemres pogresit ja si ju budem isto uzel jednoga dana.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tipkovnica preporuka

evo, da ne otvaram novu temu.....moze meni neka preporuka bezicne tipkovnice..da nije skupa, i da je dobra....hvala!

01010100 01001001 01001111
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tipkovnica preporuka
Tionio kaže...

evo, da ne otvaram novu temu.....moze meni neka preporuka bezicne tipkovnice..da nije skupa, i da je dobra....hvala!

Uzmi Logitech Wave ima dobro odmaralište za zapešće, precizne tipke za pisanje i igranje itd.

I don't need sex government fuck me everyday.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tipkovnica preporuka
Tionio kaže...

evo, da ne otvaram novu temu.....moze meni neka preporuka bezicne tipkovnice..da nije skupa, i da je dobra....hvala!

 

kako to mislish da nije skupa a dobra? :P

14 godina
offline
RE: Tipkovnica preporuka
Genie kaže...
Tionio kaže...

evo, da ne otvaram novu temu.....moze meni neka preporuka bezicne tipkovnice..da nije skupa, i da je dobra....hvala!

 

kako to mislish da nije skupa a dobra? :P

lijepo....da nije skupa tj. da ne kosta previse

             a da je dobra da je kvalitetna i ugodna..

naravno da necu rec, skupa a losa...

kuis??

01010100 01001001 01001111
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica preporuka

.. aha... a koliko je tebi nije skupa = novaca?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tipkovnica preporuka
Genie kaže...

.. aha... a koliko je tebi nije skupa = novaca?

pa do 350kn...

01010100 01001001 01001111
15 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica preporuka

par postova iznad sam preporucio jednu stvarno odlicnu tipkovnicu a kosta samo 150 kuna....   pa ak ti je dobra.....

Imam problema sa snom. Ne da mi se ustati iz kreveta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tipkovnica preporuka
dadododo kaže...

par postova iznad sam preporucio jednu stvarno odlicnu tipkovnicu a kosta samo 150 kuna....   pa ak ti je dobra.....

bezicna?

01010100 01001001 01001111
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tipkovnica preporuka
Tionio kaže...
dadododo kaže...

par postova iznad sam preporucio jednu stvarno odlicnu tipkovnicu a kosta samo 150 kuna....   pa ak ti je dobra.....

bezicna?

 

imash onaj logitech mx300 ta je sa misem i oko te cifre.. samo cuj.. ja imam mx5000 i mogu ti reci da tipkovnica jede jako baterije... sto zna zifcirati svaka 2 tjedna puniti je.. a sama tipkovnica je jako dobra...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice