Iskon Carnet i torrenti

poruka: 6
|
čitano: 7.942
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Iskon Carnet i torrenti

Navodno se preko Iskonove Duo.Carnet usluge ne mogu skidati torrenti. Ima li netko iskustva iz prve (ili barem druge) ruke s time?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Iskon Carnet i torrenti

Koristim Duo.Carnet uslugu i mogu potvrditi da to nije istina.

 

CARNet je, navodno, od svih najoštriji po pitanju skidanja stvari upitne legalnosti, međutim, ukoliko čovjek u tome ne pretjeruje, sigurno neće imati problema. Od svih koji su imali doticaj s CARNetom, probleme su imali isključivo oni koji su noćima skidali filmove i programe i nabijali silne gigabajte. Mene takve stvari nikad nisu zanimale, pa sam ja s njima (CARNetom) i prije Duo.Carneta imao samo pozitivna iskustva. (Čak i u davno doba dial-upa nisam nikad dugo čekao na vezu - istina recept je bio da se na Internet spojim 15 minuta do pola sata prije početka jeftine tarife.) No, a priori, nitko nema nikakvih restrikcija ni problema. Skidanje programa putem torrenta ili Rapidsharea je moguće - jedini uvjet je samokontrola.

15 godina
neaktivan
offline
Iskon Carnet i torrenti

Probaj program za enkripciju podataka sa interneta i mozda ces moc skidat torrente.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.8.2008 22:12 (vedrann).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iskon Carnet i torrenti

Ima li kakvih problema s istovremenim spajanjem više računala na Internet?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iskon Carnet i torrenti
Ive kaže...

Ima li kakvih problema s istovremenim spajanjem više računala na Internet?

Netko ima, dok recimo ja nemam nikakvih, no PS3 ne mogu spojit dok su mi laptopi spojeni na internet...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iskon Carnet i torrenti

Ma kakvi,skidas sta hoces.....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice