Iskustva s žalbama T-Comu

poruka: 5
|
čitano: 2.278
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Iskustva s žalbama T-Comu

Pozdrav, zanima me je li itko ikad uspio postići išta s žalbama T-comu (preko maila/uživo/preko telefona). Konkretno u slučaju Maxnet Mini tarife koju je stari ugovorio jer su mu naobećavali svakakve stvari u poslovnici i sad su zapeli na tom smeću od tarife (bio sam u Vip-u za Homebox Turbo, kažu nije dostupno). Zvao sam jedno 6 puta korisničku službu i svaki put dobijem nekog studenta koji mi anemično ponavlja svakih 10 sekundi da "oni garantiraju 1 mbit" i iskreno više mi je dopizdilo. U ugovoru stoji da brzina ovisi SAMO o jačini signala (koji je dovoljno jak jer sam mjerio 20 mbita na telefonu) i da gornje granice i smanjenja nakon potrošenog prometa nema, naravno da je gornja granica 7mbita i da pada na 1mbit nakon 100GB. Znači oni doslovno krše uvjete ugovora jer to nigdje ne piše i kolko sam vidio po sličnim threadovima to je trebalo biti rješeno već 2015. kad je Hakom donijeo ovu odredbu (https://www.hakom.hr/UserDocsImages/2015/odluke_rjesenja_presude/Rjesenje-HT_obustava%20Maxnet%20Mini%20Flat-20150603.pdf). Ima li šanse da izvučem od njih išta (bolju tarifu/više GB/da se konačno udostoje iskopat 50m usranog kabla)? Jer kako sada stoji tih 100 GB ode u 2 tjedna (starci skidaju s dropboxa za posao i sestra svako malo pogleda seriju il dvije) i onda su 2 tjedna bez interneta što iskreno i meni ide na živce kad dođem doma. Mučim se već godinama s tim tako da ako itko ima rješenje...pls.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s žalbama T-Comu

Vi svakako imate pravo na besplatan raskid ugovora i prelazak na drugog operatora,ja bih na vešem mjestu im čak poslao inspekciju jer očito ne rade svoj posao ..

Poslano sa Lenovo Vibe K5
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2017 10:42 (xXTheLuka1998xX).
7 godina
neaktivan
offline
Iskustva s žalbama T-Comu

Problem je što nemam gdje preći ako raskinem taj ugovor. Vip-ov Homebox nije dostupan na mojoj adresi. Jedina opcija mi je da nešto iskamčim od T-Scuma.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s žalbama T-Comu
fkthisshit kaže...

Problem je što nemam gdje preći ako raskinem taj ugovor. Vip-ov Homebox nije dostupan na mojoj adresi. Jedina opcija mi je da nešto iskamčim od T-Scuma.

 

Sa VIPovim homebox-om se također ne bi previše usrećio jer ima limit od 100GB mjesečno. Otkaži maxnet mini i kupuj svaki dan internet dan, malo skuplja solucija, ali ćeš imati flat svaki dan po sasvim pristojnoj brzini.

16 godina
offline
Re: Iskustva s žalbama T-Comu

Nađi prodajnog predstavnika VIP-a jer je svugdje dostupan gdje ima signal mobitela.

Ne nude u svim gradovima i županijama službeno ali preko prodajnih predstavnika (oni koji inače idu od vrata do vrata) bez problema se dobiva. Brzina je oko 20+Mbps i po noći je neograničena a po danu je max mjesečno 100Gb

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice