Optima telekom internet izdvojena tema

poruka: 3.235
|
čitano: 1.286.165
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

Poštovanje gospodo i poneka dama ako ima.Znači imam optimin internet i router sagemcom f@st 1704 i nikako se,ali apsolutno nikako ne mogu preko mobitela spojit na wireless niti ja niti bilo ko drugi.Tojest piše da je spojeno ali se niti jedna stranica ne može učitati i slično pa ako je netko voljan pomoć hvala unaprijed i da zvao sam službu za korisnike i očekivano nisu imali pojma.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Optima telekom internet

Da li si probao spojiti laptop?

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

nisam,a i u mom okruženju ga nema niko.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

optima ima nove pakete, malo drugačije od dosadašnjih. nigdje ne piše dali postojeći korisnici prelaze na nove pakete ili ostaju na starima do isteka ugovora

 
0 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
zeljko6 kaže...

optima ima nove pakete, malo drugačije od dosadašnjih. nigdje ne piše dali postojeći korisnici prelaze na nove pakete ili ostaju na starima do isteka ugovora

 

ostaju na starima

16 godina
offline
Re: Optima telekom internet
mrdennis458 kaže...

nisam,a i u mom okruženju ga nema niko.

Daj onda nabaci koju sliku postavki koje si stavio.

Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

Izvolite :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.4.2014 18:11 (mrdennis458).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

evo preuzeo ga t com nove cijene naravno veće i novi paketi

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Optima telekom internet
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
rego kaže...

evo preuzeo ga t com nove cijene naravno veće i novi paketi

 

Jesi uopce proucavao pakete..sto tinje vece sto sinkoristio dosada?

 

12 godina
offline
Optima telekom internet

ljudi, nemojte prelazit na ovaj telekom, najveci smecari ikad ni t-com im nije ravan,  danas od nekih 15h pa nadalje veza puca svake dvije minute, ali nije samo s menom problem vec cijela kastela nemaju normalnu uslugu a placaju po suho zlato. Najjveci lihvari ikad

I Love Milka
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Optima telekom internet

Evo meni se od utorka smanjila brzina za 200kB, vidim i cijena za 10 mbit je otisla gore. Koje su to muljaze majko mila.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2014 17:56 (steelman).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Optima telekom internet
steelman kaže...

Evo meni se od utorka smanjila brzina za 200kb, vidim i cijena za 10 mbit je otisla gore. Koje su to muljaze majko mila.

Meni danas cijeli dan puca veza (ima tko takvih problema?), po 15ak minuta traje, krajnje mi je vrijeme da nazovem SZK. 

Još mi nisu aktivirali 10mbit paket (na besplatna 3 mjeseca zbog produženja ugovora). 

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: Optima telekom internet

Split također, 2 min radi pa 20 nije {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Takoder, zovem SZK automatski kaze svi agenti zauzeti, pun mi je k, ajme ako ovo bude i veceras a Liga prvaka...
1911 /\/\/\/\/\ 1899
14 godina
offline
Re: Optima telekom internet
N3N0 kaže...
Takoder, zovem SZK automatski kaze svi agenti zauzeti, pun mi je k, ajme ako ovo bude i veceras a Liga prvaka...

Zbog toga je i meni problem. Bilo koji drugi dan bi bilo "uredu".

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Zna li netko iz iskustva kakav je BNet, gledam za valjda 300kn (ako nema jos nekih cifri s malim slovima)... 230kn 12/1mbps, 40ak kanala i telefon i jos uzmem prosireni paket (50kn, najbitbije od svega SK1, SK2, SK3, zbogom streamovi) i najam wifi routera... Oko 300kn? I to prvih 6 mjeseci 50% nize jbt... Kako stvari stoje, cini se da se mora traziti alternativa.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
12 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

Evo i kod mene isti problem,telefon,internet ništa ne radi. 5 minuta dođe pa onda 30 minuta nema i tako stalno. Nabijem i t-com i sve. Ugovor mi još ne istice,a B-Net mi nije dostupan u kvartu jer se susjedi nisu složili,samo u okolnim zgradama tako da ću ostati kod ovih. Može li mi netko reci,što ce biti s cijenama,paketima itd?
Neka nam se javi @PC Strucnjak pa kaže što se dešava.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2014 18:36 (Stux).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
1950Killer kaže...

ljudi, nemojte prelazit na ovaj telekom, najveci smecari ikad ni t-com im nije ravan,  danas od nekih 15h pa nadalje veza puca svake dvije minute, ali nije samo s menom problem vec cijela kastela nemaju normalnu uslugu a placaju po suho zlato. Najjveci lihvari ikad

 

 

nikad nisi čuo da neki telekom ima generalnu poteškoću? nije samo optima u pitnaju i drugi operateri isto imaju takve probleme...

14 godina
offline
Optima telekom internet

Zar nema više u ponudi carnet?

Ova promjena se ne odnosi na postojeće korisnike, mi ostajemo do isteka ugovora po starom?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
bruno11 kaže...

Zar nema više u ponudi carnet?

Ova promjena se ne odnosi na postojeće korisnike, mi ostajemo do isteka ugovora po starom?

 

nema više carnet ponude....

tako je, tebi kad istekne ugovor moći ćeš jednog dana prijeći na nove pakete :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Ja danas sto sam bio na terenu sve je stimalo, problema nije bilo, do 3 radim tako da za kasnije nemam informacija, no idem idem bas vidit ima li sto u sustavu zapisano kao generalni problem.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Bolje da i ne pokusavam palit online stream utakmice za 45min. Kakvi debili...
1911 /\/\/\/\/\ 1899
14 godina
offline
Optima telekom internet

Ikakve novosti o stanju? Stalno zauzeta SZK. {#}

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
PC - stručnjak kaže...
Ja danas sto sam bio na terenu sve je stimalo, problema nije bilo, do 3 radim tako da za kasnije nemam informacija, no idem idem bas vidit ima li sto u sustavu zapisano kao generalni problem.

Nemoj gledat jer ce ti past mrak na oci. Sva sreca sta si radio do 3 jer nakon 3 je sve krenulo nizbrdo.

12 godina
offline
Optima telekom internet

malo sam zavirio u cjenik za poslovne korisnike. koliko vidim imaju u ponudi optiku sa onim limitom od 250 GB. i stare brzine su ponudili i još su veće cijene nego kod t-coma. meni se čini da će zbog takvih cijena svi prijeći kod t-coma i za 4 godine će sa toliko malo korisnika će optima u stečaj

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
peace_of_cake kaže...

malo sam zavirio u cjenik za poslovne korisnike. koliko vidim imaju u ponudi optiku sa onim limitom od 250 GB. i stare brzine su ponudili i još su veće cijene nego kod t-coma. meni se čini da će zbog takvih cijena svi prijeći kod t-coma i za 4 godine će sa toliko malo korisnika će optima u stečaj

Sta ce mi optika s limitom. Treba se maknuti s Optime,ali necu tako lako.

12 godina
offline
Optima telekom internet

Optima i je u stecaju,ako se ne varam HT kupuje Optimu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Optima telekom internet

optima je u predstrčajnoj nagodbi sa t-comom

11 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet

koristio sam paket tv i neograničeni internet  i brzinu od 2 mgbt za 210 a sada sa većom brzinom i tornado za 254 kune prije si mogao doplatiti brzinz sada možeš samo od 10mgbt  i plus tornado to je zapravo ok ali mi ne treba...

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice