Promjena IP adrese

poruka: 2
|
čitano: 2.453
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Promjena IP adrese

Pozdrav svima

 

Ako sam pogrjesio sekciju/podforum molio bih da moderatori prebac temu gdje pripada.

Naime,radi se o sljedecem,prije par tjedana promjenila mi se IP adresa,ja nista nisam dirao,pokazuje da sam iz Austrije,a ustvari sam iz Bosne i Hercegovine.

Otkako se promjenio IP , ping mi je veci,a veliki sam ljubitelj counter-strike igrice tako da mi smeta. :(

 

Kako da vratim na staru IP adresu ?

 

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Promjena IP adrese
Pwnz. kaže...

Pozdrav svima

 

Ako sam pogrjesio sekciju/podforum molio bih da moderatori prebac temu gdje pripada.

Naime,radi se o sljedecem,prije par tjedana promjenila mi se IP adresa,ja nista nisam dirao,pokazuje da sam iz Austrije,a ustvari sam iz Bosne i Hercegovine.

Otkako se promjenio IP , ping mi je veci,a veliki sam ljubitelj counter-strike igrice tako da mi smeta. :(

 

Kako da vratim na staru IP adresu ?

 

Hvala unaprijed.

Ništa ti tu ne možeš. To je do tvog telekoma.

 

A pokazuje ti da si iz Austrije zato što:

  1. Tvoj ISP očito koristi raspon IP adresa koje su dodijeljene Austriji
  2. Ako nije u pitanju ovo prvo, onda server koji ti pokazuje državu ovisno o IP adresi koristi zastarjele tabele
  3. Ako nije ni prvo ni drugo onda imaš aktiviran nekakav proxy, iako je to malo vjerojatno jer vjerojatno nemaš gubitak pamčenja pa bi znao jesi li podesio računalo da se spaja na nekakav proxy server.

 

0xBADC0DE
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2013 0:56 (rustweaver).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice