Koje strane jezike znate?

poruka: 183
|
čitano: 25.277
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

Jednostavno: koje strane jezike znate pričati ili ih učite?

 

Ja znam engleski i učim japanski

15 godina
offline
RE: Koje strane jezike znate?

Hrvatski, bosansaki, srpski, slovenski. Druge baš i nešto malo engleskog.

AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
16 godina
offline
Koje strane jezike znate?

Engleski.

 

Ponekad mi se dogodi da znam sve jezike svijetaCool

Otrov s tvojih usana, Tonko, tvoj da.crnko moja
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koje strane jezike znate?
Jack Sparrow kaže...

Hrvatski, bosansaki, srpski, slovenski. Druge baš i nešto malo engleskog.

 a hrvatski je strani jezik?Belji se

ja znam engleski, i talijanski...
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
offline
RE: Koje strane jezike znate?

Njemački , engleskiNamigiva

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koje strane jezike znate?
Jack Sparrow kaže...

Hrvatski, bosansaki, srpski, slovenski. Druge baš i nešto malo engleskog.

 Znas kako se kaze na bosanskom prozor, dvorište, pijetao :) ?
Be NooB To Be Cool...
15 godina
offline
RE: Koje strane jezike znate?
leo_819 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Hrvatski, bosansaki, srpski, slovenski. Druge baš i nešto malo engleskog.

 a hrvatski je strani jezik?Belji se

ja znam engleski, i talijanski...
 Pa znam to sam napisao da izgleda kao da znam puno jezik, pa šalim se.Smijeh
AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
16 godina
offline
Koje strane jezike znate?

Evo jednog prigodnog vica:

 

Dođu dva Hrvata u Beograd i ogladne.

Navrate u obližnju piceriju kako bi pojeli pice.

Pošto nisu željeli da ih otkriju kako su iz Hrvatske, prvi kaže drugom: ja ću naručiti, a ti samo šuti.

I tako dođe konobar i pita ih što će pojesti.

Veli njemu ovaj prvi : dve mešane pice

A njemu konbar: bando jedna, ne kaže se mešane već kombinovaneCool

Otrov s tvojih usana, Tonko, tvoj da.crnko moja
15 godina
offline
RE: Koje strane jezike znate?
skandalouz kaže...
Jack Sparrow kaže...

Hrvatski, bosansaki, srpski, slovenski. Druge baš i nešto malo engleskog.

 Znas kako se kaze na bosanskom prozor, dvorište, pijetao :) ?
 Napisao sam da se šalim. Nešto malo engleskog znam i njemačkog njega sam uškoli učio, samo što mi je jako jako slabi, imao sam jedva dva s tog predmeta.
AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
16 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

Engleski i Njemački aktivno, govor i pismo.

 

Španjolski - učio 2 godine, pomalo zaboravio, ali znam se sporazumjet

 

Latinski - prilično dobro ga se sjećam još iz gimnazije.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
16 godina
offline
Koje strane jezike znate?

Engleski i dobro se služim njemačkim.

CPU: AMD Athlon x2 4000+ (2428 MHz) MBO: AsRock ALiveNF6G-GLAN RAM: 2x2GB Buffalo DDR2 (810 MHz) GPU: Point of View nVidia GeForce 9500GT 512 MB DDR2 HDD: WDC HDD 120GB ODU: LG DVD+R/RW LCD: Asus VW193D-B 19"...
16 godina
offline
Koje strane jezike znate?

S curama se znam sporazumjet skoro na svim jezicima, samo mi Španjolski malo ne ide Cool

 

Engleski aktivno, a od njemačkog znam skontati šta ljudi žele reći, ali ne znam govoriti (to sam naučio malo Njemačkog od puno gledanja crtića na Cartoon Networku dok sam bio mali)

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
16 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

Engleski izvrsno govorim, njemački suprotno (iako ga učim već 2 godine) i naravno latinski - mater omniarum linguarum.

 

Lingua latina est maxima lingua!!! SmijehNevinašce

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
15 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

Samo Engleski

CPU: AMD Phenom II X4 940 BE 3.0GHZ OC 3.8GHZ CPU COOLER: THERMALTAKE MAXORB MBO: BIOSTAR TA790GX 128M, AMD790GX+SB750 VGA: Gainward Radeon HD4870 GS 1GB DDR5@ TURBO MODE RAM: 4GB(4X1) DDR 2 800MHZ HDD: WD 80GB + WD 320GB PSU: CHIEFTEC 750W TURBO SERIES
16 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

Engleski odlicno, francuski poprilicno dobro, njemacki nelose Cool

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Logitech G15 + Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
15 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

Engleski jako dobro a njemački osrednje.

Core™2 Duo E7400,Gigabyte EP35-DS3,Sapphire HD 4670 512 MB DDR4, 2x 1GB Kingmax 800 MHz,Corsair 400W CX.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koje strane jezike znate?

Engleski izvrsno, i Španjolski vrlo dobro (;

Intel E5200 2.5 @3.0 stock vcore & cooler PowerColor HD4830 670/995 stock cooler GA-Ep43-Ds3L 4gb SuperTalent 800MHz Pioneer 216-DBK Hitachi 320 GB 16 mb MX518 Razer Goliathus Corsair VX450W
16 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

Engleski odlično, njemacki onako za sporazumijevanje, latinski ofc (ucim ga pa mi je u uhu).

A sada ovi lokalni /za šalu/ srpski, bosanski, slovenski, crnogorski (XD) i ponešto ruskog.

Intel Core 2 Duo E8500 @ 3.5 GHz i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair HX 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
15 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

engleski dosta dobro, španjolsko nešto sitno i još zaboravio dosta.

bosanski: kišobran-lumbrela, hvala- taj izraz ne postoji Smijeh.

OS: Windows 7 Ultimate RC1(Build 7057)
15 godina
protjeran
offline
Koje strane jezike znate?

Ja znam engleski i onako malo francuskog

15 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

engleski da masta

 

i njemacki malo

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@) Xfire: inferno2912
15 godina
offline
Koje strane jezike znate?

Engleski - aktivno služenje, rekao bih da ga bolje govorim nego 'rvacki (nerijetko mi se dešava da nešto pokušavam reći, al ne znam to sročit na Hrvatskom :/ )

Njemački  - pasivno služenje, učio 4 godine

Talijanski - jako slabo pasivno, učio 1 godinu

Latinski - onoliko koliko ga se sijećam iz gimnazije

Ja bih tebe skidao k'o filmove s torrenta
15 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

srpski,bosanski,crnogorski,materinji,engleski,američki,australijski,ruski,malo francuskog i spanjolskog,ponekad i njemačkog,austrijskog i belgijskog.....

mb:ga-ma790x-ds4; cpu:amd athlon64x2 6000+ 3.3GHz; 8gb ram dual chanell 800mhz vga:nvidia gtx260 896ddr3; power:Chieftec power supply 650W, windows vista ultimate x64
15 godina
offline
Koje strane jezike znate?

engleski, ucim njemacki, a i znam psovat na makedonski xD

phenom II x3 720, 4 GB DDR2, GA-MA78G-DS3H, HD 4870
15 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

američki looooooooool

15 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

Engleski.

 

Njemački i latinski znam čitat, doduše ne znam šta čitam, ali eto, pa nisam ih u gimni badava slušao četiri godine njemački i dvije latinski. Belji se

Planiram naučiti španjolski, koji je puno ljepši i rašireniji jezik nego npr njemački ili francuski.A da ne kažem da će se slabo za koje desetljeće hablati na cijelom jugu amerike.

 

A najsmješniji su mi njemci kada ignoriraju engleski kao internacionalni jezik, npr. na ambalažama svojih proizvoda (za izvoz) ne stave engleski prijevod, ili ga stave zadnjeg i slično, mislim engleski možeš ignorirati kao što možeš ignorirati nos na vlastitom licu.Patetično.A ni francuzi nisu daleko od njemaca, ovi prvi ne mogu preboljeti što je Napoleon podbacio u osvajanju europe, a ovi drugi što nisu u prvom i drugom svjetskom ratu "pokorili svijet".Ridikuli.Hebi ga englezi su kolonijalizirali svijet, kad je muzika kolonijalizacije stala njemci i francuzi su bili ti koji nisu uspjeli uhvatiti stolac za sjesti, pa su onda pokušali na silu oteti nekome osvojeni stolac, naravno nisu uspjeli, ali su uspjeli "razbiti salu" i pobit hrpu ljudi.I sad im je bolje pokrit se po ušima, a ne gurat po svijetu svoje ružne nemuzikalne i nazalne jezike.

 

Boji se ekipa da im djeca ne zaborave materinji jezik, to su strahovi.Mislim stvarno moraš biti iznimno inteligentan da ne "pomiješaš" dva jezika, ili da ne možeš vladatit sa oba.Ja znam da ljudi i djeca u Hrvatskoj mogu vladati sa barem dva jezika, ali njemci i francuzi možda ne mogu, pa od tuda i njihovi strahovi.Ko Kelly Bundy, zadnja informacija koju nauči izgura iz mozga onu prvu naučenu.Izlanuo se

"Autor ", u postu nenamjerno iznešenih, neistinitih tvrdnji sa svrhom zavaravanja trećih osoba, u potpunosti se odriče svake odgovornosti za navedene tvrdnje.Kome nije pravo, može se žaliti na www.uprava_vodovoda.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2009 12:47 (Baotica).
16 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

Engleski i pišem i govorim odlično - svaki dan nekoliko sati. Poljski razumijem, ali nepišem. Njemački razumijem, ali nepišem i negovorim. Kineski perfektno šutim.

Gentoo user. :')
15 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

Engleski. Moraš znati ako radiš s računalima, naučio sam još u osnovnoj školi osnove.

Slovenski - gledam POPTV i KanalA pa sam naučio - gramatiku neznam, ali razumijem i mogao bi se sporazumijevati

Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek.
16 godina
neaktivan
offline
Koje strane jezike znate?

Njemački i engleski

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koje strane jezike znate?
Armor kaže...

Evo jednog prigodnog vica:

 

Dođu dva Hrvata u Beograd i ogladne.

Navrate u obližnju piceriju kako bi pojeli pice.

Pošto nisu željeli da ih otkriju kako su iz Hrvatske, prvi kaže drugom: ja ću naručiti, a ti samo šuti.

I tako dođe konobar i pita ih što će pojesti.

Veli njemu ovaj prvi : dve mešane pice

A njemu konbar: bando jedna, ne kaže se mešane već kombinovaneCool

 To ti nije vic nego je to navodno dozivjela nasa vaterpolo momcad koja je igrala u Beogradu prva nakon rata, dok je sve jos bilo pod tim utjedajem!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice