Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

poruka: 72
|
čitano: 7.402
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Evo jedna od zanimljivijih tema bar meni koju nisam pronašao na bug forumu pa sam je otvorio...Naime otvorio sam ovu temu da pišete koliko ste dnevno na mobitelu i što radite i jeli točna tvrdnja da su mladi sve više ovisni o mobitelima!...Ja osobno na mobitelu surfam internetom i slušam glazbu,a pozivi i sms poruke su samo sporedna uloga!...

Softwer
15 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Dnevno? Tjekom vikenda skoro nis, a tjekom tjedna samo da promjenim pjesmu ili tu i tamo nazovem nekoga... Nisam pobornik fejzbuka na mobu,ali znam ponekad pod velikim odmorom u skoli provirit na par sek. kaj ima novoga, pogotovo ako ocekujem nes vaznog, doduse sve je to vrlo rijetko. Ne surfam bas cesto na mobu jer za to imam komp i netbook..
Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
zerocool12 kaže...
Dnevno? Tjekom vikenda skoro nis, a tjekom tjedna samo da promjenim pjesmu ili tu i tamo nazovem nekoga... Nisam pobornik fejzbuka na mobu,ali znam ponekad pod velikim odmorom u skoli provirit na par sek. kaj ima novoga, pogotovo ako ocekujem nes vaznog, doduse sve je to vrlo rijetko. Ne surfam bas cesto na mobu jer za to imam komp i netbook..

I ja sam zaboravio navest gore a neda mi se uređivat i ja znam nekada pod velikim odmorom provirit na fb...

Softwer
11 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Trenutačno onoliko koliko treba da naredim alarm navečer, i razgovori, ne česti. Prije da pogledam koliko je sati, ali otkad imam sat na ruci, ni to.

Imam Samsung GT-C3750 i nema se na njemu šta puno radit. Planiram uzeti neki iPhone polovan, najmanje 3GS, i onda kad nađem neku dobru tarifu za Internet, mislim da se neću skidati s njega.

Toni
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
rapture686 kaže...

Trenutačno onoliko koliko treba da naredim alarm navečer, i razgovori, ne česti. Prije da pogledam koliko je sati, ali otkad imam sat na ruci, ni to.

Imam Samsung GT-C3750 i nema se na njemu šta puno radit. Planiram uzeti neki iPhone polovan, najmanje 3GS, i onda kad nađem neku dobru tarifu za Internet, mislim da se neću skidati s njega.

Hm..Mene da pitas ja bi rađe Samusn Galaxy S3.. {#}

Softwer
14 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Koliko vam traje baterija u mobitelu,ako intenzivno surfate netom...

Softwer
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Softwer kaže...
rapture686 kaže...

Trenutačno onoliko koliko treba da naredim alarm navečer, i razgovori, ne česti. Prije da pogledam koliko je sati, ali otkad imam sat na ruci, ni to.

Imam Samsung GT-C3750 i nema se na njemu šta puno radit. Planiram uzeti neki iPhone polovan, najmanje 3GS, i onda kad nađem neku dobru tarifu za Internet, mislim da se neću skidati s njega.

Hm..Mene da pitas ja bi rađe Samusn Galaxy S3.. {#}

Jes jes, i ja bi S3 samo što je on oko 3000 kuna, a 3GS se može naći i za 600 u dobrom stanju, 4 čak za 1200 {#}

Toni
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Softwer kaže...

Koliko vam traje baterija u mobitelu,ako intenzivno surfate netom...

Ako surfam netom taj dan, onda mi brzo ode, ni ne dozivi vecer,ovak samo sa slusanjem glazbe mi je na oko 40 - 50% i svaki dan ga punim...
Mob je Xperia mini pro...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
rapture686 kaže...
Softwer kaže...
rapture686 kaže...

Trenutačno onoliko koliko treba da naredim alarm navečer, i razgovori, ne česti. Prije da pogledam koliko je sati, ali otkad imam sat na ruci, ni to.

Imam Samsung GT-C3750 i nema se na njemu šta puno radit. Planiram uzeti neki iPhone polovan, najmanje 3GS, i onda kad nađem neku dobru tarifu za Internet, mislim da se neću skidati s njega.

Hm..Mene da pitas ja bi rađe Samusn Galaxy S3.. {#}

Jes jes, i ja bi S3 samo što je on oko 3000 kuna, a 3GS se može naći i za 600 u dobrom stanju, 4 čak za 1200 {#}

A staces zelje su jedno a mogućnosti drugo..

Softwer
12 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Dok cekam muzika i igre ugl, posto doma net zna puknuti kad sam na skypu ili slicno koristim ga za internet, baterija vecinom izdrzi dan. Iphone 3gs, imam problem, vec treci put mi se dogodilo da alarm jednostavno ne zvoni, bilo prosli mjesec i pred dva tjedna, ne znam sad dal to ja iskljucim podsvijesno kad zvoni ili uopce ne zvoni? Prvi put nisam bio siguran ako sam ga uopce namjestio, a druga dva puta sam 2 puta provjerio i bio je ukljucen alarm. Nije bas nesto pouzdan alarm, na drugim mobitelima ako baterija rikne alarm dalje zvoni, tu ne.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2013.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Diplomirani pješak kaže...

Dok cekam muzika i igre ugl, posto doma net zna puknuti kad sam na skypu ili slicno koristim ga za internet, baterija vecinom izdrzi dan. Iphone 3gs, imam problem, vec treci put mi se dogodilo da alarm jednostavno ne zvoni, bilo prosli mjesec i pred dva tjedna, ne znam sad dal to ja iskljucim podsvijesno kad zvoni ili uopce ne zvoni? Prvi put nisam bio siguran ako sam ga uopce namjestio, a druga dva puta sam 2 puta provjerio i bio je ukljucen alarm. Nije bas nesto pouzdan alarm, na drugim mobitelima ako baterija rikne alarm dalje zvoni, tu ne.

Mozda ti je namjesten na krive dane?

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
12 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Ne, svaku vecer ga sam ukljucujem radi sigurnosti, već godinu dana, tek sad se to dogodilo:D

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2013.
11 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Nekih 30 minuta dnevno. Skonto sam da mi smartfon zapravo i ne treba, nit sam na fejsu nit igram igrice na njemu. Čisto onako za slušat muziku, čut se sa svojima doma i navečer namistit alarm. Koji put valja i koju sliku opalit, i to je to.

13 godina
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Kako kad. Nekada budem 10 minuta dnevno, a nekada par sati.
Pošto nemam laptop ni tablet, mobitel mi dobro dođe za pročitati nešto na netu, otići na FB i tu i tamo pokrenuti neku aplikaciju/igru. Uglavnom jer je praktičniji od kompa.
http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Diplomirani pješak kaže...

Dok cekam muzika i igre ugl, posto doma net zna puknuti kad sam na skypu ili slicno koristim ga za internet, baterija vecinom izdrzi dan. Iphone 3gs, imam problem, vec treci put mi se dogodilo da alarm jednostavno ne zvoni, bilo prosli mjesec i pred dva tjedna, ne znam sad dal to ja iskljucim podsvijesno kad zvoni ili uopce ne zvoni? Prvi put nisam bio siguran ako sam ga uopce namjestio, a druga dva puta sam 2 puta provjerio i bio je ukljucen alarm. Nije bas nesto pouzdan alarm, na drugim mobitelima ako baterija rikne alarm dalje zvoni, tu ne.

Samo dan,kako tako kratko?..{#}

Softwer
13 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

On-screen time mi dnevno bude oko 6-8h, u zavisnosti od toga što radim. Puno vremena provedem surfajući, ma chatu kakvom/BUG forumu ili igrajući igre koje potroše dosta baterije. 

Baterija traje uglavnom malo više od dana, a nekada i skoro 3. (NoteII)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
PLASMAorLCD kaže...

On-screen time mi dnevno bude oko 6-8h, u zavisnosti od toga što radim. Puno vremena provedem surfajući, ma chatu kakvom/BUG forumu ili igrajući igre koje potroše dosta baterije. 

Baterija traje uglavnom malo više od dana, a nekada i skoro 3. (NoteII)

Moželi svaki mobitel otvoriti bug forum, i jeli mogu pisati postove s njega kao s računala?

Softwer
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Softwer kaže...
PLASMAorLCD kaže...

On-screen time mi dnevno bude oko 6-8h, u zavisnosti od toga što radim. Puno vremena provedem surfajući, ma chatu kakvom/BUG forumu ili igrajući igre koje potroše dosta baterije. 

Baterija traje uglavnom malo više od dana, a nekada i skoro 3. (NoteII)

Moželi svaki mobitel otvoriti bug forum, i jeli mogu pisati postove s njega kao s računala?

Moze, otvoris m.bug.hr i vecina stvari ti je dostupna...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Softwer kaže...
Diplomirani pješak kaže...

Samo dan,kako tako kratko?..{#}

Npr ostane 50%, znači ja stavim punit, jer da ne napunim onda bi drugi dan navečer bio na 5% i mogu se fućkat, ovo je sigurnije. Jednom mjesečno me netko zove i to baš kad sam ili na nastavi ili negdje drugdje di ne smije zvonit (Centar za kulturu):D

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2013.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
zerocool12 kaže...
Softwer kaže...
PLASMAorLCD kaže...

On-screen time mi dnevno bude oko 6-8h, u zavisnosti od toga što radim. Puno vremena provedem surfajući, ma chatu kakvom/BUG forumu ili igrajući igre koje potroše dosta baterije. 

Baterija traje uglavnom malo više od dana, a nekada i skoro 3. (NoteII)

Moželi svaki mobitel otvoriti bug forum, i jeli mogu pisati postove s njega kao s računala?

Moze, otvoris m.bug.hr i vecina stvari ti je dostupna...

Hvala ti,evo radi...{#}

Softwer
15 godina
odjavljen
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Kod mene to dosta ovisi, nekada mi treba dnevno 5 minuta a nekad 5 sati. Trenutno se malo više igram pa je to nekih 2-3 sata.

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
15 godina
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Slušam glazbu dok idem negdje pješke, busom ili tramvajom, facebook tu i tamo pogledam te sa operom odem na internet(3G) pogledat obavijesti na faksu te ponekad odem i na 24sata i bug.
Još bih napomenuo update-anje vremena, gledanje na sat svako malo, pogledam na mpbz stanje računa, poruke i pozivi u jako maloj mjeri ,alarm i kalkulator (kad zatreba).


Navečer ako nemogu zaspat slušam muziku ili čitam neke članke. Igre ne igram jer su bezveze, jedino mi se sviđao onaj XConstruction.

Izdrži od 18 do 36h s ovakvim korištenjem, ovisi o više faktora.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 19:28 (Hyperion).
15 godina
online
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

ja sam na mobitelu stalno, svaki odmor u skoli, dok idem u skolu, dok idem iz skole, doma sam na njemu. ako cemo u satima, neka 4 sata na dan gledam u njega, tablet bi mi puno olaksao jer bi mi zamjenio sve sto radim na mobitelu.

15 godina
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Ovisi kolko sati u skoli imam tolko sam i na mobu

You got to lose to know how to win
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
R4zOR229 kaže...

Ovisi kolko sati u skoli imam tolko sam i na mobu

Mlada nada.

Toni
13 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Sveukupno sat-dva. Igram igre, malo, Angry Birds i Penguin.  Pogledam poruke na fb i mail, pogledam sto ima novo na BUGu i posaljem koju poruku.

Takodjer kad mi je dosadno budem na 9gag-u, oko pola sata. Baterija na kraju dana bude 30-ak %.

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
To me sjetilo sto je kolega vise napisao gore, kako mi na jetra idu ljudi koji su stalno na mobovima. U skoli pod nastavom, odes na kavu i onda su na mobu, odes u subotu van s njima,cijelo hebeno vrijeme na fejzbuku.. Glupo je već to postalo..
Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
13 godina
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Dosta vremena... Provodim vrijeme najviše na komunikaciju, malo igranja i zahebavanja sa softverom :D

13 godina
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Softwer kaže...

Koliko vam traje baterija u mobitelu,ako intenzivno surfate netom...

 

Moja Nokia iz 2009. izdrži preko 7 sati.

Say hello to my little friend
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Previše vremena. Komp nije kod mene u sobi pa često ležim i tipkam (sad). Najgore je to što ga imam dok učim pa odem malo na forume ili fejsbuk (mrzim ga sve više jer sam počeo bezveze visit) pa zaboravim na vrijeme. Inače i glazbu stalno slušam na njemu. Xperiju X8 imam.
Roses are #FF0000 violets are #0000FF all my base are belong to you.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice