Nosite li sat?

poruka: 3.051
|
čitano: 1.103.308
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Svi satovi su oko 70etak kuna!

Izgledom su mi svi vise-manje fantasticni. Koji bi Vi izabrali?! {#}

14 1
2 2
5 3
1 4
1 1
2 2
3 3
4 4
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.12.2014 15:04 (x360gamer).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
x360gamer kaže...

Svi satovi su oko 70etak kuna!

Izgledom su mi svi vise-manje fantasticni. Koji bi Vi izabrali?! {#}

2. ili 3. s nato remenom.

http://instagram.com/the_bokeh_hour
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Uzeo sam pod brojem 1. i 3.

Hvala na glasovanju:)

15 godina
offline
Nosite li sat?

Neznam zašto ste protiv Diesel satova... ali ja sam super zadovoljan sa svojim :D

#yolo
11 godina
offline
Nosite li sat?

Tražim sat kao što je ovaj na slikama dole od 150 do 300 kuna na ebay. Za razliku od ovog volio bi samo da se mogu tuširati sa njim i plivati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2014 23:57 (ruzcheHR).
11 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Diesel satovi su preskupi za kineski mehanizam (isto ko i fossil) forsiraju dizajn a kvaliteta im je upitna i po mom osobnom ukusu su preglomazni i ružni ali dobro pašu uz đikanovski stil koji misle da je sat kvalitetan jer je dieselov... Činjenica je da na e-bayu za 20 dolara možeš kupit sat slične kvalitete mehanizma i slične kvalitete diselu fossilu i tim robnim markama... ovamo ih plaćaš jako jako skupo.. Naprimjer nautica je isto jedan brend koji igra na kartu dizajna kao i invicta sa e-baya sa kineski proizvedenim myoto mehanizmom. Koliko će to trajat upitno je ali u prosjeku ako paziš na njega ne bi treba imat problema..

14 godina
odjavljen
offline
Re: Nosite li sat?

Nikad čuo za myoto mehanizam. Ako misliš na Miyota mehanizme, kao prvo to je japanski mehanizam, a kao drugo postoje jeftini, ali isto tako i kvalitetni quartz i mehanički modeli.

Losing all hope was freedom
16 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Eo i moje čukice :)  Suunta nosim najviše, ostale ovisno o situaciji/raspoloženju 

13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Taj Suunto Core All Black mi je brutalan,ali mi je i verzija sa brušenim čelikom super
Koliko si ga platio i gdje si ga nabavio?
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Pupo kaže...

Eo i moje čukice :)  Suunta nosim najviše, ostale ovisno o situaciji/raspoloženju 

 Meni je odlicna kutija. gdje si ju nabavio? :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
robimarko kaže...
Taj Suunto Core All Black mi je brutalan,ali mi je i verzija sa brušenim čelikom super
Koliko si ga platio i gdje si ga nabavio?

 

U Intersportu u Varaždinu prije 3 godine. Malo preko 2000kn, al sam ga čekao tri mjeseca da stigne. Inače, pala im je sad cijena dosta, navodno stiže novi model. Pa tko se hoće počastiti, nikad nisu bili povoljniji.

 

 

 

 

 

Kutija je sa ebaya. Za te pare prezadovoljan, iako bi bilo bolje da su mjesta malo šira jer su satovi dosta široki :)

13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Neznam gdje si ti našao da im je pala cijena dosta.
Još uvijek je preko 2000kn,čak ni vani nije manje.

Meni je sat odličan,kada bi bio oko 100 eura onda bi ga i mogao uzeti,a ovako mi je previše
robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Bili su u Hervisu mislim neki modeli Corea oko 1600kn. Neznam dal su više po toj cijeni, nisam gledao već neko vrijeme.

12 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

ekipa imate li kakva negativna iskustva sa timex satovima? zapeo mi za oko expedition. remeni se mijenjaju bez beda?

xfact
16 godina
online
Nosite li sat?

Ima li netko iskustva s ovim Casio satom? Čini mi se ok za tu lovu; na pola puta između "sport" i "stil" look-a.

EDIT: Nisam na netu našao taj "FTW-200", no po slici to bi morao biti EF-550D-1AV.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2015 17:31 (Lovac).
13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Pupo kaže...

Bili su u Hervisu mislim neki modeli Corea oko 1600kn. Neznam dal su više po toj cijeni, nisam gledao već neko vrijeme.

 U Hervisu je Core All Black 2450kn

 

Uglavnom u lovu sam na rabljenog jer 2000kn za najjeftiniju trgovinu nemam

robimarko@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Ja sam ima Edifice nešto slično i bio san zadovoljan. Cjena je skroz ok bar se meni tako čini. Sa Casiom Seikom i Citizenom nećeš fulat odlični su to satovi.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
Pupo kaže...

Eo i moje čukice :)  Suunta nosim najviše, ostale ovisno o situaciji/raspoloženju 

 

Fina kolekcija. Samo se nadam da Monster dobiva malo više akcije od pranja ruku ili tuširanja, makar samo ljeti :D

16 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Nažalost jako slabo, što je velika šteta. Ovako za amatersko kupanje opet mi Suunto ima prednost zbog barometra tj. depth metra :)  Monstera nabacim uz košulju

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2015 10:20 (Pupo).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nosite li sat?
robimarko kaže...
Neznam gdje si ti našao da im je pala cijena dosta.
Još uvijek je preko 2000kn,čak ni vani nije manje.

Meni je sat odličan,kada bi bio oko 100 eura onda bi ga i mogao uzeti,a ovako mi je previše

Ja sam svoga preko ebaya za 150 dolara + 400 kuna carine... Dok je kod nas bio cca 3k kuna, koja stotina gore - dolje. Sat je super ali remen, iako stvarno udoban, voli pucat. Tako da sam opet potegnuo na ebay i za 15$ našao ovaj dole... Sad mi suunto ovako izgleda.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
I ja sam u potrazi za nekim rabljenim odakle god
robimarko@gmail.com
16 godina
online
Nosite li sat?

Pozdrav ljudi, treba mi hitno odgovor; Da li za 1250kn kupiti novi Casio EF-539D ili riskirati na njušci za 750kn nova, ali bez garancije (i nadati se da nije neka defektna, kineska etc.)?

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.1.2015 19:04 (Lovac).
12 godina
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?

Nađi se s frajerom u 4 oka i odite do urara pa provjeri papire.

16 godina
online
Nosite li sat?

U tome je problem, obično su svi iz Zg-a, a to mi je daleko nakon posla. Reko možda je netko kupovao tako nešto sumnjive cijene, pa je ispalo sve u redu

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
12 godina
protjeran
offline
Nosite li sat?

Niko te neće tolko spustiti cijenu, očito je neka prevara.

16 godina
online
Nosite li sat?

I meni je sumnjivo. Način na koji je lik pričao i to. Veli kao da je ta cijena jer mu se neda cjenkati, a ima drugi sat. Dobio kao kompenzaciju, pa veli da je novo original, pa onda da je samo malo probana itd. Ušteda je velika, al baš mi se ne riskira

EDIT: Evoj i moj prvi sat nakon mnogo godina odbijanja (Casio EF-539D-1AV)

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.1.2015 17:47 (Lovac).
12 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

novi ljubimac :)

12 godina
offline
Nosite li sat?

Jel ima tko kakve informacije kakav mehanizam je u Slazenger satovima?Naletio sam u Argentumu na sat pa me zanima.

 

VedranL.
14 godina
offline
Nosite li sat?

Prinova - DAS DIESEL

14 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Evo mojih ljubimaca, Guess, Jaguar, Orient i Jacques Lemans Nisam baš vješt fotograf pa slike nisu savršene.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.2.2015 14:56 (veki22).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice