Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.886
|
čitano: 3.458.714
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
10 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Napokon je stigao {#}
Plus slike testa sa rapidom.

Test sa rapid-om Test sa rapid-om
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.4.2014 17:12 (Dariio7).
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Jedna lijepa FM2+ konfiguracija:

 

X4 750K + AS ROCK FM2+ A75 HD + TRANSCEND 1X4 GB 1600 MHZ + HITACHI 3,5 500 GB + MSI GTX 650 Ti BOOST + CORSAIR CX 400W 80+ BRONZE + ZALMAN Z3.

 

 

1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
Molim da mi se ne šalju na PM upiti za procjene komponenti i sl. Za preporuku novih/polovnih konfiguracija i komponenti sam uvijek tu ;)
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Godinama sam se stiskao na hardu od 500Gb, neki dan mi je puko film i odlučio sam kupit hard od 1Tb za 470Kn, sad imam tri puta više (tj 1.5Tb u odnosu na prijašnjih 0.5Tb), malo mi je ćudno sad sa toliko prostora, ne moram seliti datoteke u druge particije kako bi oslobodio prostor, milina {#}

lijevo WD Blue 1Tb, desno stari WD caviar 500Gb lijevo WD Blue 1Tb, desno stari WD caviar 500Gb
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.4.2014 10:43 (1BIT).
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nova prijenosna prinova u familiji,

stari MSi je svojih 5 godina odsluzio i predobro i odahnuo zadnje, preživio je i stepenice i kavu i bratovo rejđanje i sad je napokon sa svojim prijateljima na mirnijem mjestu {#}

 

novi član je Dell Inspiron 15 3521

 

 

http://www.youtube.com/heat4HD || battlelog: HeatPwnz || steam: sentinel2016
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.4.2014 17:33 (Scrappy).
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Mali poklon od prijatelja{#}JBL"On Time" ( neka vrsta docka s radiom, punjacem i budilicom)

 

no ja sam to spojio u PC kao primarni zvucnik, moram priznati daje solidan zvuk! a i slaze se s ostatkom cijelog PC:)?!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 1:16 (Stjepanj).
10 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

pozz ljudi evo malo mojih hardwera :) ako vam se svidja udarite like ili dajte koji komentar :) 

corsair 600T corsair 600T
apple keyboard apple keyboard
sabertooth 990 r2.0 + alpenföhn K2 sabertooth 990 r2.0 + alpenföhn K2
logitech c920 pro logitech c920 pro
creative sound blaster alpha creative sound blaster alpha
iphone 5c :)))) iphone 5c :))))
tohiba 1 tb tohiba 1 tb
razer hex razer hex
ovo je malo starija fotka dok sam imao r9 270x sad ja ne njezino mjesto dosla gtx 770 :) ovo je malo starija fotka dok sam imao r9 270x sad ja ne njezino mjesto dosla gtx 770 :)
samsung galaxy s4 mini samsung galaxy s4 mini
mpetr01
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 17:33 (mpetr01).
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla nova prinova {#}

 

Dell P2414H.

 

Pre pre prezadovljan!

 

 

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nova podloga SteelSeries QcK+ i miš Razer DeathAdder 2013. :D

Stari RAT 5 Stari RAT 5
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Ako se tko sjeća kad sam stavljao slike prije nekoliko mjeseci "buđet" konfe sa FX6300, evo danas stigao RAM s e-Baya za 135kn.

 

Prilažem slike, i zasad će takvo stanje biti.

 

RAM je strava(za tu cijenu), ovo nebi pisao kad nebih znao da ima ljudi na forumu koji nemaju dubog đep - poput mog frenda čiji je ovaj komp. Tako da će ovakva informacija im super doć. 4GB DDR3 1333mhz.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Novo kućište, Zalman Z9 U3. Posloženi kakblovi (nemam baš ideja kako ih bolje otraga nagurati), disk "obješen" na nožice coba nitrox venta da se smanje vibracije (noću se ćuo ako je torrent radio), znatno je tiši nego s defaultnim mounting sustavom kućišta (gumice su pretvrde pa ne apsorbiraju najbolje vibraciju diska). Plavi ventovi dobiveni s kućištem su Y-konektorom spojeni na matičnu direktno da ih mogu ugasiti noću, dok su gornji 140mm i stražnji 120mm spojeni na fan-controler kućišta. Ostale konponente su pod moj pc, ništa novog.

13 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Slike nabrzaka,ukratko,zamjena i razmjena obavljena,došao u R9 klub.

Referentna  sapphirka r9 290,sad samo ostaje nabava vodenog za nju.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Napokon dočekana K290 ^^

13 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Završene pripreme za nove naslove koji su u dolasku.

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Buduci da mi je staro napajanje krepalo, napokon je doslo vrijeme za jedan upgrade:

http://valid.canardpc.com/mmxzhs
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

CASE: CM Silencio 550

CPU: i7 4770K + Scythe Mugen 4

MBO: Asus Vanguard B85

RAM: Kingston HyperX Blue, 16GB

VGA: Asus nVidia 750Ti

SSD: Samsung 840 EVO 250GB

HDD: WD Caviar Green 3.0TB

PSU: Seasonic S12II 520W

OS: Win8.1 64bit

 

Ukratko to je to, kućište je odlično, čak mi se sviđa više i od Definea R3 kojeg isto imam.

 

Sve komponente su tihe, tako da se PC uopće ne primjećuje u radu. Namjerno je birano da bude što tiše, a na kraju sam poprilično zadovoljan rezultatom.

Periferija je spojena na Logitech Unifying, tako da je za potpun rad PC-a potrebno samo 3 kabela iz kućišta - PSU, DVI i 3.5mm jack. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo par novih igračaka: Roccat Ryos MK Pro (Brown switch), Roccat Raivo Stealth Black, 2x Xbox 360 gamepad.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.4.2014 18:45 (nex987).
16 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Stiglo kućište s powder coata i neki novi dijelovi za kućište :)

13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo kupio Lenovo Yoga Tablet 10,1 pa evo par slika.

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

AKG K518LE

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Napokon i ja sebi nesto uzeo! :D

Coolermaster Quickfire Rapid mehanicka tipkovnica sa Cherry Red prekidacima.
Tipkovnica je stvarno famozna, nikad vise ne uzimam nikoju membransku! :D 

The only limit is your own imagination.
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

....konačno stiglo napajanje.... Corsair RM650 80+ GOLD

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Napokon sam uspio uhvatiti vremena da stavim slike od nove grafe!

14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon kompresora :-D

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo, dobiven danas za rođendan^^:D

Perfektno!!, THRUSTMASTER Dual Trigger Rumble Force PC/PS2/PS3

 

- jel mi moze netko na PP objasniti kako na cod4 ''instalirati'' :D

BATTLELOG NEWBIE ( http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/191silvinjo/stats/894230851/pc/ )
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.4.2014 15:24 (hahhaajaads).
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

zadnja slika prije neg što je matična prdnila :)

sve na svom mjestu i taman pred rastajanje sa kompom

komp u dijelovima na prodaju : http://www.njuskalo.hr/korisnik/oly570
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.4.2014 16:52 (oly570).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Vec sam neko vrijeme trazio naljepnicu da ukrasim stranicu od kuciste. Kada sam ugledao u temi "Modanje grafe pitanje" da kolega trazi naljepnicu da ukrasi sebi grafu i kad sam vidio kako je to dobro ispalo, isao sam potrazit neki dobar logo od Nvidie, te sam naisao na SLIKA 1 . Malo sam je uredio u Photoscapeu i Paint-u i dobio SLIKA 2.... e sad je to trebalo realizirat i tu je nastupio XXX-Man . Poslao sam mu sliku , koju je jos on malo doradio i zatim isprintao. Velicina loga 13x3,2cm ( SLIKA 3 ) ... ima jos 2 komada ako netko zeli

 

Ovako to izgleda na kucistu : SLIKA 4,5,6,7 ... Mogu vam rec da puno bolje izgleda uzivo nego ovako na slikama! Super je ispalo i hvala XXX-Man-u! 

 

 

 

 

I 2x slike od grafe, nisam ih do sad stavio u ovu temu  ( SLIKA 8,9

 

 

 

SLIKA 1 SLIKA 1
SLIKA 2 SLIKA 2
SLIKA 3 SLIKA 3
SLIKA 4 SLIKA 4
Slika 5 Slika 5
SLIKA 6 SLIKA 6
SLIKA 7 SLIKA 7
SLIKA 8 SLIKA 8
SLIKA 9 SLIKA 9
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.4.2014 19:09 (Sandro HR Zagorje).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Pozdrav ekipa !

 

Evo da se i ja malo pohvalim. Dvije pridošlice i jedan izgnanik :-)

pregoRi @ world of warplanes
12 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Evo napokon došla Carbon 3D Folija (115kn koštala ukupno). Ideja ukradena od Stjepanj :)

 

Žena pomogla postaviti, pošto ona ima mirnije i nježnije rukice :)

 

Mob mi šugavo slika pod šugavim svijetlom, al eto vidi se razlika prije/poslje ;)

 

 

 

Plačanje: Keš/Kartica (koja,koliko rata) Namjena? Monitor imaš,koji?
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Kupio nedavno bitfenix alchemy ekstenzije za napajanje možete ih kupiti u futuri.it http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/napajanja/modding/  pa ih danas složio

menađment kablova je bio pomalo urnebesan zbog 750w ne modularnog napajanja ali sam uspio nekako nagurat sve iza isto tako sam stavio pregradu dole da sakrije šarene kablove znam da je moglo bolje ali prvi put ovakvo nešto radim.{#}

isto tako moderator XXX-Man mi je napravio vinyl naljepnicu u plavoj boji za grafu na žalost ne vidi se baš dobro po noći tako da ću možda dodat neku led traku ili neonku da osvijetli skroz kućište trenutno jedini szvor svjetla u kučištu je enermax tb apolish vent.

Kvaliteta slika nije baš nešto kamera mi je slaba

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.5.2014 22:01 (voyager).
10 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Dosta dobrih pila sam vidio pa odlucio da postavim i svoj pc .. nemam vremena za igrice ( u 5 godina 5 naslova samo igrao i presao ), inace sluzi za posla tacnije internet prodaje ( preko pik.ba radim ) .. nadam se dobrom druzenju, bice sljedecih dana dosta slika i tekstova, racunar ima svoju historiju samnom vec i peta godina tako da svasta smo prosli .. dosta zamjenjenih grafickih, procesora, diskova, ssd i sta sve ne .. pozdrav iz Tuzle . Admir

 

 

slikano 30.04.2014 slikano 30.04.2014
slikano 30.04.2014 slikano 30.04.2014
slikano 30.04.2014 slikano 30.04.2014
starija slika kako izgleda sa fabrickom stranicom starija slika kako izgleda sa fabrickom stranicom
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.5.2014 23:22 (AdmirTZ).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice