Acer F15 (F5-573G) problemi s tipkovnicom

poruka: 1
|
čitano: 854
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Acer F15 (F5-573G) problemi s tipkovnicom

Jučer sam kupio novi laptop Acer F15 (F5-573G).

 

Nakon što sam sve instalirao odlučio sam malo igrati Pro Evolution Soccer 2017.

Tada sam primijetio nešto čudno a to je da ne mogu ubacivati sa lijevog krila (koristeći kombinaciju tipki UP+RIGHT+(E)+D) (sva sreća da i dalje igram preko tipkovnice jer inače ovo ne bi ni primijetio).

 

Izašao sam iz igre i otvorio prazan word dokument kako bi testirao tipkovnicu.

 

Probao sam sljedeće:

 

1. UP + RIGHT + E + D

samo ispisuje slovo E, tu i tamo slovo D, nikada DE ili ED

2. DOWN + RIGHT + E + D ispisuje ed ili de uvijek

3. DOWN + LEFT + E + D ispisuje ed ili de uvijek

4.UP + LEFT + E + D samo ispisuje slovo e, ponekad d, isto zapravo kao i test 1.

5. D + E ispisuje de i ed uvijek

 

Svaka tipka zasebno radi, kao što vidite sva slova rade, sve mogu pisati, no kombinacija tipki ne funkcionira. Tada sam probao sa numeričkom tipkovnicom i dobio potpuno različite rezultate:

 

1. UP (8) + RIGHT ( 6)+ E + D ispisuje ed i de

2. DOWN (2) + RIGHT (6) + E + D ispisuje ed i de

3. DOWN (2) + LEFT (4) + E + D ispisuje ed i de

4.UP (8) + LEFT (4) + E + D ispisuje ed i de

 

Došao sam do zaključka da je nešto u "kvaru" sa UP + left i UP + right kombinacijom.

 

Probao sam tu kombinaciju tipki testirati sa drugim slovima, negdje bi se ispisala oba slova negdje samo jedno,

Kako sam kupio ovaj laptop jučer, moje pitanje je, da li je ovo poznata stvar na acer f 15 ili je ovo do moga laptopa i da ga vratim nazad. Jer ipak, cjenovno je u rangu prosječne plaće. Bios je također flashan sa 1.18 na 1.27 

 

Probao sam i kada samo držim UP + E + D i isto samo jedno slovo piše, tako da vjerujem da je u tipki UP problem.

 

Zamolio bih ako netko ima ovaj laptop ili zna nekog da ima ovaj model da isproba kombinacije tipki da znam da li je ovo generalni acer f 15 problem ili je samo do ovog laptopa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice